Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (8 μέλη και 37 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.807
Πόντοι
2.456
Το επομενο κασκαντεριλικι για την αγγελια που ακολουθει εχει πολυ μεγαλυτερη αξια απο το προηγουμενο.

Στον Πειραια , ακπου στην Γρ. Λαμπρακη.

Με τρεις(3) λεξεις..ΟΥΤΕ ΑΠ' ΕΞΩ.

Δεν προκειται να πω τιποτε αλλο, οποιος ειναι τοσο περιεργος να παει._
Τυπε σκιαχτηκες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick26

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
Αν βαλεις το τηλεφωνο της αγγελιας στο φατσοβιβλιο, θα σου βγαλει εναν σεκιουριτα..... Μαλλον ο νταβατζης.....
Δεν ξερω αν αυτη που ειδες ειναι καμια απο τις φιλες του..
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.035
Like
4.371
Πόντοι
1.706
Ο Γιοργος ......απο τετοιον που δεν μπορει να γραψει σωστα5 ουτε το μικρο του ονομα, αντε να περιμενεις και τα υπολοιπα να 2ιναι εντάξει....κριμα στον συναγωνιστη που την πατησε .....να το ξεπερασει γρηγορα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Ας γράψουμε και μια κριτική , για να ενημερώσουμε και να βοηθήσουμε τους αγνούς χομπιστες, είτε είναι μέλη είτε όχι.
Αναφερομαι στην παρακατω αγγελια.


Χωρος δεξια οπως κατεβαινουμε την Πειραιως ενα-δυο στενα μεσα, στο υψος της Ελαις.
Κοπελες δυο , οπως λεει η αγγελια, μια ξανθια γεματουλα με 5+ στηθος και μια μελαχρινη νορμαλ απο σωμα, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο, Ελληνιδες απ'οτι καταλαβα , συμπαθητικες και ανετες στην συμπεριφορα.
Ξεκινημα με μασαζ σε διπλο  κρεββατι και απο τις δυο, επαγγελματικο δεν το λες αλλα ουτε και χαδι.
Κατα την διαρκεια μιλαγαν μεταξυ τους και με μενα και γενικα ηταν ευχαριστες και με μερικα υπονοουμενα.
Μετα απο κανα 20λεπτο γυρισμα μπροστα και μασαζ μπροστα, οπου εκει αρχισα και εγω το μπαλαμουτι και στις δυο , κατι το οποιο ηταν αποδεκτο.
Στο κυριως θεμα λοιπον, εγινε "ολοκληρωμενο" σκηνικο χωρις σεξ.
Η μελαχρινη πιο απελευθερωμενη γδυθηκε τελειως, η ξανθια εδωσε μονο τις βυζαρες της και γλωσσοφιλα(λογω περιοδου ειπε).
Πιπα με προφυλακτικο και απο τις δυο, δαχτυλιασματα παντου, παιχνιδι μεταξυ τους με γλυψιμο στηθους .
Τελειωμα με προφυλακτικο , προσεχουν πολυ για λογους υγειηνης ειπαν.
Συνολικη διαρκεια με 2 ντουζακια απο μερους μου και λιγη κουβεντουλα κοντα στο 45λεπτο
Κοστος €50
Νομιζω οτι αξιζει η δοκιμη , αν θα το ξαναεκανα,  μαλλον ναι, γιατι περασα ευχαριστα χωρις να δειχνουν οτι θελουν να σε ξεπεταξουν. Αν καποιος θελει σεξ δε νομιζω οτι θα το παρει, αρα να μην προσπαθησει.
Καλα να περνατε.

Σε ευχαριστουμε φιλε
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Το Ρωσιδάκι με τα σπαγγάτα και το pole dancing (βλ.Ίννα) κάνει πλέον μόνο μασάζ χωρίς χειρονακτική εκτόνωση!Ή απλά το έπαιξε παρθένα μόνο σε μένα.Anyway,παίξαμε τίμια,χάσαμε πάμε για άλλα..
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αδέρφια έχουμε κανένα νέο από στρουμφοβραζιλιάνα; Είναι Αθήνα από ότι είδα, σε ποιο τηλ την βρίσκουμε;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.280
Κριτικές
19
Like
9.211
Πόντοι
9.095
  • Like
Αντιδράσεις: KTM SP

leopard77pet

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
80
Like
6
Πόντοι
0
Οποιος εχει πληροφοριες για καλο μασαζ ας μου στειλει πμ λογω προβλημα ορασεος δεν μπορω να διαβασω θα δωθει αμοιβη ευχαριστω....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Ας γράψουμε και μια κριτική , για να ενημερώσουμε και να βοηθήσουμε τους αγνούς χομπιστες, είτε είναι μέλη είτε όχι.
Αναφερομαι στην παρακατω αγγελια.


Χωρος δεξια οπως κατεβαινουμε την Πειραιως ενα-δυο στενα μεσα, στο υψος της Ελαις.
Κοπελες δυο , οπως λεει η αγγελια, μια ξανθια γεματουλα με 5+ στηθος και μια μελαχρινη νορμαλ απο σωμα, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο, Ελληνιδες απ'οτι καταλαβα , συμπαθητικες και ανετες στην συμπεριφορα.
Ξεκινημα με μασαζ σε διπλο  κρεββατι και απο τις δυο, επαγγελματικο δεν το λες αλλα ουτε και χαδι.
Κατα την διαρκεια μιλαγαν μεταξυ τους και με μενα και γενικα ηταν ευχαριστες και με μερικα υπονοουμενα.
Μετα απο κανα 20λεπτο γυρισμα μπροστα και μασαζ μπροστα, οπου εκει αρχισα και εγω το μπαλαμουτι και στις δυο , κατι το οποιο ηταν αποδεκτο.
Στο κυριως θεμα λοιπον, εγινε "ολοκληρωμενο" σκηνικο χωρις σεξ.
Η μελαχρινη πιο απελευθερωμενη γδυθηκε τελειως, η ξανθια εδωσε μονο τις βυζαρες της και γλωσσοφιλα(λογω περιοδου ειπε).
Πιπα με προφυλακτικο και απο τις δυο, δαχτυλιασματα παντου, παιχνιδι μεταξυ τους με γλυψιμο στηθους .
Τελειωμα με προφυλακτικο , προσεχουν πολυ για λογους υγειηνης ειπαν.
Συνολικη διαρκεια με 2 ντουζακια απο μερους μου και λιγη κουβεντουλα κοντα στο 45λεπτο
Κοστος €50
Νομιζω οτι αξιζει η δοκιμη , αν θα το ξαναεκανα,  μαλλον ναι, γιατι περασα ευχαριστα χωρις να δειχνουν οτι θελουν να σε ξεπεταξουν. Αν καποιος θελει σεξ δε νομιζω οτι θα το παρει, αρα να μην προσπαθησει.
Καλα να περνατε.

Ξέρουμε μήπως ώρες λειτουργίας; Παιρνω τηλ και το έχουν κλειστό.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Ξέρουμε μήπως ώρες λειτουργίας; Παιρνω τηλ και το έχουν κλειστό.
ε βεβαία κακό τους κάναμε που της βγάλαμε εδώ,τώρα της κυνηγάνε τα στρουμφάκια φιλε  :police: :police: :police:
προσοχή προσοχή προσοχή προσοχή όταν κάνουμε  ενημερώσεις εδώ μέσα. Προσοχή! παρακολουθούν  :police: :police: :police:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
οι κολομβιανες ειναι στην αχαρνων στο υψος του αγιου νικολαου....20 ευρω μασαζ με εκτονωση και 40 με επαφη
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
8
Like
2.517
Πόντοι
506
το 3εχω την εντύπωση ότι είναι μασατζιδικο. Το 4 αναφέρθηκε από συναγωνιστη και είπε για χάλια συμπεριφορά. Δες λίγο πιο πίσω έχει κριτική
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Κamelot τις έχεις δοκιμάσει; Ευχαριστώ πολύ ZoReN!
Tέλος υπάρχει μήπως κάποια εμπειρία από την παρακάτω;

Το 3 σιγουρα δεν ειναι μασατζιδικο, είναι ανεξάρτητη
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Κamelot τις έχεις δοκιμάσει; Ευχαριστώ πολύ ZoReN!
Tέλος υπάρχει μήπως κάποια εμπειρία από την παρακάτω;

Το 3 σιγουρα δεν ειναι μασατζιδικο, είναι ανεξάρτητη
οχι δεν τις εχω δοκιμασει απλα τωρα πηρα τηλ και με ενημερωσαν...δεν ξερω το ψιλοφοβαμαι για σκαρτο το θεμα
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Να ενημερωσω και εγω του αγαπητους συναθλητες για τα ακολουθα. Ραντεβου με :

1.
Δεσποινίδα ετών γύρω στα 25 περίπου 80 κιλά!!!! Η πιο χοντρη που μου εχω κανει ποτε. Λεω ας κάνω το κασκαντεριλικι για να δοκιμασω και αυτό το ειδος...Ξανθια με γυαλια και τεραστιους βύζους..Μασαζ μετριο εννοείται γυμνος και χωρις πετσετα. Μπρουμητα με συνεχη επιμονη στα επιμαχα σημεια. Επι 10 λεπτα με ετριβε αναμεσα στα ποδια και στα αρχιδια. Καποια στιγμη δεν αντεξα γυρισα μπροστα οπου με ισπανικη (αξιζει πραγματικα η εμπειρια αυτη) κατεθεσα παντου οπου την πετυχαινε...Τωρα αν ξαναδοκιμασω θα το σκεφτω πολύ και μονο για αυτη την ισπανικη που ειχα καιρο να δωσω. Η συνεδρια ελαβε χωρα σε δικο μου χωρο. Κοστος 30 ευρω

2.
Η συγκεκριμενη δασκαλα (χαχαχα) διατηρει δικο της χωρο στο κεντρο της Αθηνας . Κοντή με μεγαλους βυζους και ετών περιπου 50+ μάλλον ρωσιδα, βουλγαρα δεν ρωτησα. Φοαραει ποδια ασπρη κοντη μεχρι το μουνι και απο μεσα στριγκ μαυρο (δασκαλα ειπαμε)Ο χωρος μετριος αλλα υποφερτος. Το μασαζ μετριο οχι κακό, γυμνος με πετεσετα  η οποια μετα το μπρουμητα και γυρνωντας μπροστα την εβγαλε η ιδια. Ξεκινησε ενα φραπε, αφου ανοιξε την μλπουζα και χυθηκαν εξω 5αρια βυζια. Με συνεχες φραπεδιαρισμα ηρθε η καταθεση την οποια οφείλω να ομολογησω η εν λογω κυρια ζητουσε επιμονα να δει να ξεχυνεται μπροστα της. Η καταθεση εγινε παντου χερια βυζια και οτι αλλο υπηρχε γυρω. Το κοστος της συναντησης 25 ευρω με προταση μαλιστα απο την ιδια να μειωθει στις επομενες συνεδριες. Μπορει να ξαναπαω λογω της υπαρξης χωρου, φθηνης τιμης και σχτικα μετριου μασαζ.

.

Αυτα....

Eπειδή τα 2 παραπάνω λινκς έχουν λήξει στη ΧΕ έχει μήπως κάποιος συναγωνιστής στοιχεία επικοινωνίας με αυτές;
 
  • Like
Αντιδράσεις: apso

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
624
Like
1.244
Πόντοι
206
Eπειδή τα 2 παραπάνω λινκς έχουν λήξει στη ΧΕ έχει μήπως κάποιος συναγωνιστής στοιχεία επικοινωνίας με αυτές;

Νομίζω τα΄χω στην βάση δεδομένων μου, στείλε μου πμ να στα στείλω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom