Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (19 μέλη και 49 επισκέπτες)

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
παμε:
αγνη: χοντρουλα αρκετα καλο μασαζ που στο β ημιχρονο γαμιεται αλλα μας λεει να μην το γραφουμε οτι γαμιεται γιατι θελει να επιλεγει με ποιον θα πηδηχτει λεει... εχει και σβαστιγκα στο στηθος... φασιστρο η τυπισα μολις ειδα τη σβαστιγκα εχυσα πανω της γιατι γαμιεται ο φασισμος.

γιουλη γλυφαδα: απο μασαζ δεν σκαμπαζει απλα την κανεις οτι θες και της τον βαζεις οπου θες επειδη ειναι τιγκα στα ψυχολογικα ... να μην πω στα ορια της τρελας... να μην πω σχιζοφρενια. εμενα μου λεγε οτι ο αντρας της ειναι ποδοσφαιριστης και επαιζε στην αεκ αλλα τωρα εχει παρει μεταγραφη στο εξωτερικο...την ρωτησα σε ποια ομαδα αλλα δεν θυμοταν λεει... στον παπασταθοπουλο πηγε το μυαλο μου.

στεφανια: μπαζακι που προ μασαζ δεν σταυρωνε γκομενο ουτε με σφαιρα... τωρα βγηκε στο μασαζ και τρωει κανα πουτσο και βλεπει χαρα στα σκελια της...στις υπηρεσιες της εχει βαθμιδες και φτανει μεχρι και το  γαμησι... μια φορα εχω κανει και δεν ξαναπαω... μασαζ μετριο ... της ειπα να μου τραβηξει μια μαλακια για να πληρωσω το χαμηλοτερο αντιτιμο αλλα αυτη απο μονη της τον εβαλε στο στομα και μου ειπε αμα θελω να την γαμησω κιολας με το 40αρι της μαλακιας... επειδη με συμπαθησε λεει... τελικαδεν της εκανα την χαρη γιατι μουπεσε και εχυσα με μαλακια και γλωσσα

η αλλη στο περιστερι με τα 30 ευρω : δεν θυμαμαι το ονομα της περιστερι την εχω αποθηκευσει στο τηλ.  μενει με την μανα της και την δεκαχρονη κορη  της... γιαγια και εγγονη παιζουν στο διπλανο δωματιο και εσυ με την θεραπευτρια στο διπλα... μασαζ 6/10 κανει μονο μαλακια στην οποια θα εβαζα 1/10 μονο και μονο για το χυσιμο... απο τις χειροτερες μαλακιες καθως τον παιζει με τα δυο δαχτυλα , αντιχειρα και μεσο... βαλτε στο μυαλο σας λιγο το σκηνικο.... σου τραβαει μλακια με το δεξι χερι μονο με τον αντιχειρο και τον μεσο... δεν ξαναπαταω ουτε τζαμπα

μαρια σλουρπ:καλυτερη απο ολες τις αλλες ... απλα δηλωνει μασερ αλλα παει προς την βιζιτα περισσοτερο 50 ευρα 2 πιστολιες
Απο αυτές έχω συναντήσει μονο τη Γιουλη και ουτε πρόκειται ξανά. Εκτος απο βρωμιαρα μου έκανε μεγάλη εντύπωση η τριχοφυία της είχε πιο πολλές και απο εμένα ποδια μασχάλες μπικίνι κώλο παντού, σιχαθηκα αφού δεν εκανα τίποτα ενα τέταρτο υποτιθέμενο μασάζ και εφυγα
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
παμε:
αγνη: χοντρουλα αρκετα καλο μασαζ που στο β ημιχρονο γαμιεται αλλα μας λεει να μην το γραφουμε οτι γαμιεται γιατι θελει να επιλεγει με ποιον θα πηδηχτει λεει... εχει και σβαστιγκα στο στηθος... φασιστρο η τυπισα μολις ειδα τη σβαστιγκα εχυσα πανω της γιατι γαμιεται ο φασισμος.

γιουλη γλυφαδα: απο μασαζ δεν σκαμπαζει απλα την κανεις οτι θες και της τον βαζεις οπου θες επειδη ειναι τιγκα στα ψυχολογικα ... να μην πω στα ορια της τρελας... να μην πω σχιζοφρενια. εμενα μου λεγε οτι ο αντρας της ειναι ποδοσφαιριστης και επαιζε στην αεκ αλλα τωρα εχει παρει μεταγραφη στο εξωτερικο...την ρωτησα σε ποια ομαδα αλλα δεν θυμοταν λεει... στον παπασταθοπουλο πηγε το μυαλο μου.

στεφανια: μπαζακι που προ μασαζ δεν σταυρωνε γκομενο ουτε με σφαιρα... τωρα βγηκε στο μασαζ και τρωει κανα πουτσο και βλεπει χαρα στα σκελια της...στις υπηρεσιες της εχει βαθμιδες και φτανει μεχρι και το  γαμησι... μια φορα εχω κανει και δεν ξαναπαω... μασαζ μετριο ... της ειπα να μου τραβηξει μια μαλακια για να πληρωσω το χαμηλοτερο αντιτιμο αλλα αυτη απο μονη της τον εβαλε στο στομα και μου ειπε αμα θελω να την γαμησω κιολας με το 40αρι της μαλακιας... επειδη με συμπαθησε λεει... τελικαδεν της εκανα την χαρη γιατι μουπεσε και εχυσα με μαλακια και γλωσσα

η αλλη στο περιστερι με τα 30 ευρω : δεν θυμαμαι το ονομα της περιστερι την εχω αποθηκευσει στο τηλ.  μενει με την μανα της και την δεκαχρονη κορη  της... γιαγια και εγγονη παιζουν στο διπλανο δωματιο και εσυ με την θεραπευτρια στο διπλα... μασαζ 6/10 κανει μονο μαλακια στην οποια θα εβαζα 1/10 μονο και μονο για το χυσιμο... απο τις χειροτερες μαλακιες καθως τον παιζει με τα δυο δαχτυλα , αντιχειρα και μεσο... βαλτε στο μυαλο σας λιγο το σκηνικο.... σου τραβαει μλακια με το δεξι χερι μονο με τον αντιχειρο και τον μεσο... δεν ξαναπαταω ουτε τζαμπα

μαρια σλουρπ:καλυτερη απο ολες τις αλλες ... απλα δηλωνει μασερ αλλα παει προς την βιζιτα περισσοτερο 50 ευρα 2 πιστολιες


φιλε μου καλησπερα..σου ειναι ευκολο με πμ τηλεφωνο της ιουλιας απο περιστερι?
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Απο αυτές έχω συναντήσει μονο τη Γιουλη και ουτε πρόκειται ξανά. Εκτος απο βρωμιαρα μου έκανε μεγάλη εντύπωση η τριχοφυία της είχε πιο πολλές και απο εμένα ποδια μασχάλες μπικίνι κώλο παντού, σιχαθηκα αφού δεν εκανα τίποτα ενα τέταρτο υποτιθέμενο μασάζ και εφυγα

Μπλιαχ... Αν υπήρχε περίπτωση να πάει κάποιος μαζί της, χάθηκε ανεπιστρεπτί  :vomit:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
φιλε μου καλησπερα..σου ειναι ευκολο με πμ τηλεφωνο της ιουλιας απο περιστερι?
  Σε  ψηνει ε  τυπε ??? .... σε  ψηνει να σε ξαλαφρωσει απο ενα  30ευρο και να σε μαλακισει με τα  2 της  δακτυλα  :dancing: :dancing: :dancing: ....  ρε δεν παμε  καλα ρεεεεε  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
  Σε  ψηνει ε  τυπε ??? .... σε  ψηνει να σε ξαλαφρωσει απο ενα   30ευρο και να σε μαλακισει με τα  2 της  δακτυλα  :dancing: :dancing: :dancing: ....  ρε δεν παμε  καλα ρεεεεε  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλησπερα και καλως σας βρηκα παιδες..με εφτιαξε το καλτ σκηνικο..απο υπηρεσιες βραστα απ οτι καταλαβαινω..
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
καλησπερα και καλως σας βρηκα παιδες..με εφτιαξε το καλτ σκηνικο..απο υπηρεσιες βραστα απ οτι καταλαβαινω..
....  αν  ειναι  για το  καλτ  σκηνικο  ....  γιαγια κι  εγγονη κι  εσεις στο  διπλανο  δωματιο  .... τοτε  παω  πασο  τυπε  μου , τοτε   πρεπει να εισαι  μεγαλος καλτης , προχωρα  κανονικοτατα τοτε και περιμενουμε   εντυπωσεις  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
....  αν  ειναι  για το  καλτ  σκηνικο  ....  γιαγια κι  εγγονη κι  εσεις στο  διπλανο  δωματιο  .... τοτε  παω  πασο  τυπε  μου , τοτε   πρεπει να εισαι  μεγαλος καλτης , προχωρα  κανονικοτατα τοτε και περιμενουμε   εντυπωσεις  :hi: :hi: :hi: :hi:
σε ευχαριστω συναδελφε..θα παω και θα κανω και πληρες ρεπορταζ..το μονο που δεν εχω ειναι το πως θα την βρω..αχαχαχ.. :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
ξερει καποιος κατι για μια ασιατισα, κορεατισσα λεει, στο χολαργο ???  €60 λελει ολα ....ελα απο κοντα να τα πουμε .... μη τρεχω τσάμπα μεχρι εκει ....


Κορεατισα στον χολαργο???
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
σε ευχαριστω συναδελφε..θα παω και θα κανω και πληρες ρεπορταζ..το μονο που δεν εχω ειναι το πως θα την βρω..αχαχαχ.. :rockon:
 ποσταρε αλλα  2 ποστ σε καποιο  νημα να  εχεις 5  ωστε να μπορεις να  στελνεις  πμ , οταν  εχεις πλεον  5  στειλε πμ  στον  τυπο που  αναιβασε  το ποστ για τις κοπελαρες και ζητα του αν μπορει να σου  δωσει το τηλ  της λεγαμενης ,  ετσι  καπως  προχωραει  μια  φαση , καλη  επιτυχια  και περιμενω πληρες ρεπορταζ ....  οταν με το  καλο ...  :hi: :hi: :hi:
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
Κορεατισα στον χολαργο???
αν και νεος θα απαντησω εγω..προκειται για την κιμ..μεγαλης ηλικιας σχετικα..ανω των 40..σωμα ελαφρως κρεμασμενο...την πρωτη φορα δεν παιχτηκε τιποτα..με το ζορι ενα τελειωμα στο στηθος σε φαση οτι εδω δεν κανουμε τετοια κτλ..το κοστος 60ε..απο την δευτερη φορα εγινε παιχνιδι ομως..για εμενα δεν αξιζει το β μερος..κανει ομως πολυ καλο μασαζ..προκειται για μαγαζι..το ροστερ αλλαζει συχνα..
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
ξερει καποιος κατι για μια ασιατισα, κορεατισσα λεει, στο χολαργο ???  €60 λελει ολα ....ελα απο κοντα να τα πουμε .... μη τρεχω τσάμπα μεχρι εκει ....

μεσογείων 208 3ος, παχουλη κινέζα μη ανεξάρτητη προσφέρει και καλά ταντρα μασάζ. Υπάρχουν πολλές κριτικές, όλες αρνητικές, μπριζολαδικο της κακιάς ώρας
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.387
Πόντοι
1.706
Τωρα τελευταια εισαι αρεκτα ευστοχος....πηρες βιταμινες....μαμησες καλα και λαμπικαρησες :fuck2:....ποιο ειναι το μυστικο σου να βρουμε την υγεια μας :rockon: :s&m_2:
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
Σκέφτομαι για Μαρία σλουρπ Κ Θέλω να ρωτήσω, ήμουν Σάββατο λακομπα με νόμιμη παρανομη σχέση, την είχε τη Μαρία κανένας συναγωνιστής απόγευμα? Είδα μια που ταίριαζε με τις φώτο που ποσταρε κάποιος από τη προηγούμενη σχέση, σχετικά όμορφη με πακέτο τύπου σουβλάκια να περπατά προς εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom