Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Eιναι δοκιμασμένο το κορίτσι ?
ναι
2 χρόνια πριν να εξηγούμαι
ζορίζεται με το κωλί αλλά αντέχει
α ναι ξέχασα κάνει και μασαζ στο ενδιάμεσο
έτσι την γνώρισα
και το κατέχει είναι πολύ καλή
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
απο προσωπο, στηθος?>
βυζάκι μικρό κοντή έχει προσωπάκι αλβανικό και την πέρασα για αλβανέζα
μετά που είδα προφιλ φβ κλπ  κατάλαβα ότι δεν μου είπε ψέματα όντως από χωριό της ένδοξης Πολωνίας
ο ταλαίπωρος ο σύζυγος όμως ... κρίμα το παληκάρι ... του την γαμάνε κατά εκατοντάδες και δεν ξέρει τίποτα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
1. Σημειώστε το 109% σωστό ότι η κ. ΌΛΓΑ το παίζει στο ακα το ματς λόγω ακριβώς ότι είναι άτομο ψυχοσύνθεσης συγκεκριμένης...προσοχή λοιπόν.
ρε παιδιά έλεος
ορισμένες εκδιδόμενες συμπεριλαμβανομένης της θείας Όλγας, άμα δεν έβγαιναν στη βίζιτα δεν τις γαμούσε κανείς
έπρεπε να πληρώσουν για να τις γαμήσει κάποιος, εγώ δεν την γαμούσα ούτε να μου έγραφε σπίτι στην αχαρνών

διαβάζω διθυραμβικά σχόλια τον τελευταίο καιρό γιατί η θεία δίνει κώλο και όλα αυτά στην εκπληκτική τιμή των 70 ευρώ συν το δωμάτιο
και βγαίνουν οι γαμιάδες της και μας την λένε γιατί κάνουμε κριτική
χώστε ρε παληκάρια 70άρια να κάνει προίκα το κάρο της καθαριότητας
τι άλλο να πω παρά καλές γιορτές και ότι η κριτική είναι δικαίωμα του καθένα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

Συνημμένα

  • mn$$.jpg
    mn$$.jpg
    246,8 KB · Εμφανίσεις: 30

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.363
Πόντοι
1.706
τα πηρε σιελ, στο χρωμα του κομματος....για την ακομα παραπανω, τα ειπες παρα πολυ σωστα!  Ξαναλεω μονο ΠΡΟΣΟΧΗ προς αθλητες και μη
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα
Μαρία σλουρπ;  Μια βοήθεια ότι κοινού την Θέλω
Ευχαριστώ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
η αγνή η χοντρή ποια είναι ρε σεις
εγώ μια αγνή ξέρω που είναι Πολωνέζα και αδύνατη
που καθαρίζει σκάλες στα ν.π και βάζει αγγελία ως πατριτσια με κώλο μέσα 60 :zfuck:
Εχει ακομα αγγελια η Αγνη φιλε? Νομιζα εχει σταματησει
 

arrostia36

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
323
Like
69
Πόντοι
1
βυζάκι μικρό κοντή έχει προσωπάκι αλβανικό και την πέρασα για αλβανέζα
μετά που είδα προφιλ φβ κλπ  κατάλαβα ότι δεν μου είπε ψέματα όντως από χωριό της ένδοξης Πολωνίας
ο ταλαίπωρος ο σύζυγος όμως ... κρίμα το παληκάρι ... του την γαμάνε κατά εκατοντάδες και δεν ξέρει τίποτα

Συναγωνιστη μηπως μπορεις να δωσεις το λινκ στο fb.να την δουμε λιγο στο προσωπο
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
ρε παιδιά έλεος
ορισμένες εκδιδόμενες συμπεριλαμβανομένης της θείας Όλγας, άμα δεν έβγαιναν στη βίζιτα δεν τις γαμούσε κανείς
έπρεπε να πληρώσουν για να τις γαμήσει κάποιος, εγώ δεν την γαμούσα ούτε να μου έγραφε σπίτι στην αχαρνών

διαβάζω διθυραμβικά σχόλια τον τελευταίο καιρό γιατί η θεία δίνει κώλο και όλα αυτά στην εκπληκτική τιμή των 70 ευρώ συν το δωμάτιο
και βγαίνουν οι γαμιάδες της και μας την λένε γιατί κάνουμε κριτική
χώστε ρε παληκάρια 70άρια να κάνει προίκα το κάρο της καθαριότητας
τι άλλο να πω παρά καλές γιορτές και ότι η κριτική είναι δικαίωμα του καθένα
...ακομα να καταλαβεις οτι εισαι απο τους ΕΛΑΧΙΣΤΑ ποιοτικους εδω μεσα, και οτι οι περισσοτεροι υμνουν τα μπαζα προκειμενου να λαβουν δωρακι απο αυτες?
 

stratigosalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
280
Πόντοι
280
...ακομα να καταλαβεις οτι εισαι απο τους ΕΛΑΧΙΣΤΑ ποιοτικους εδω μεσα, και οτι οι περισσοτεροι υμνουν τα μπαζα προκειμενου να λαβουν δωρακι απο αυτες?

Χαιρομαι που εδω μεσα υπαρχουν τελικα και ατομα που ειναι σοβαρα.Που κανουν πραγματικες κριτικες.Βεβαια δεν αναφερομαι στην εν λογο κυρια διοτι δεν την εχω συναντησει ποτε μου.Αλλα στο οτι ορισμενοι βλεπουν καποια πραγματα αντικειμενικα και δεν θεοποιουν κοριτσια για τουσ δικους λογους.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
ξερει καποιος κατι για μια ασιατισα, κορεατισσα λεει, στο χολαργο ???  €60 λελει ολα ....ελα απο κοντα να τα πουμε .... μη τρεχω τσάμπα μεχρι εκει ....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
...ακομα να καταλαβεις οτι εισαι απο τους ΕΛΑΧΙΣΤΑ ποιοτικους εδω μεσα, και οτι οι περισσοτεροι υμνουν τα μπαζα προκειμενου να λαβουν δωρακι απο αυτες?
 Πολυ  σωστος  ο Κιτσος  :rockon: :rockon: :rockon:  ...θεοποιουν και υμνουν κατι μπαζα   εδω  μεσα  μερικοι , απορω  πραγματικα με την  καταντια  μερικων εδω  μεσα  :think: :think: :think:, ενα μεγαλο  + απο εμενα σε φιλο  Κιτσος  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Νέα συνάντηση με τη Μαρία τη Μολδαβή... Τέταρτη φορά... Απίστευτο κι όμως κάθε φορά που τη συναντάω τη θέλω όλο και πιο πολύ. Γιατί; Επειδή είναι από τα πιο όμορφα κορίτσια στο χώρο, αστέρι μιλάμε με τέτοιο κορμί κι αυτά τα χείλη που σε κολάζουν και μαζί της περνάω υπέροχα. Αν θα την ξαναδώ; Σίγουρα, τέτοιο κορίτσαρο δεν τον αφήνεις να σου ξεφύγει, αρκεί να καταφέρω να τη βρω ελεύθερη γιατί με 50 ευρώ και όσα προσφέρει σε αυτή την τιμή είμαι σίγουρος ότι πολλοί σκέφτονται σαν εμένα. Το καλύτερο όμως είναι ότι είναι σωστή επαγγελματίας με άψογη συμπεριφορά και θα σηκώσει το τηλέφωνο όπως και να έχει και θα βρει τον τρόπο να σε συναντήσει. Γιατί; Επειδή σέβεται και τιμά τον πελάτη και όχι μόνο, τον κάνει να περνάει μαζί της μία ώρα μοναδικής απόλαυσης. Αυτά από μένα και καλή συνέχεια σε όλους.
ΥΓ Περισσότερες λεπτομέρειες για το σεξ δεν αναφέρω, τα έχω πει σε προηγούμενες κριτικές :)
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Για την Πατρίτσια(Αγνή Πολωνέζα, όχι η Ουγγαρέζα) που αναφέρθηκε πιο πριν ξέρει κανείς τιμή; Ευχαριστώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom