Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

checkone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
καλησπέρα Γιώτα από spamassage τίποτα το ιδιαίτερο ούτε ανταπόκριση στα υπονοούμενα γλυκιά κοπελίτσα όμως με ικανοποιητικού μασάζ. εάν γνωρίζει κάνεις κοπέλα με καλά χαρακτηριστικα και όχι παλαιστη ας προτείνει κάτι    
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Κάτι λέει και για τέσσερα χέρια  :huh: :huh:  :think: :think:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1

Mr.Vain.

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά καμιά φθηνή καλή και μπόλικη υπάρχει να δοκιμάσουμε...?
 

palan

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Η Εύη που δουλεύε παλιά σε έναν χώρο στην Ιθακης δουλεύει ακόμη; Μιλάω για την γυναίκα φυσικοθεραπευτη όπως δήλωνε και έπαιρνε 25 για μασάζ και εκτονωση.
Όποιος μπορεί ας στείλει το τηλ γιατί έχασα όλες τις επαφές μου.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Η Εύη που δουλεύε παλιά σε έναν χώρο στην Ιθακης δουλεύει ακόμη; Μιλάω για την γυναίκα φυσικοθεραπευτη όπως δήλωνε και έπαιρνε 25 για μασάζ και εκτονωση.
Όποιος μπορεί ας στείλει το τηλ γιατί έχασα όλες τις επαφές μου.
εχεις pm
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.279
Κριτικές
19
Like
9.211
Πόντοι
9.095
σελιδα 817 ειχε αναφερθει κατι για μια ελενα το κινητο βγαζει τωρα αυτο το λινκ μιλησα μαζι της,ειναι απολυτη για το τι προσφερει αλλα  ακουγοταν οτι με λιγη οικιοτητα κ σωστο χειρισμο μπορει να φτασει καποιος σε ενα επιπεδο παραπανω απο μασσαζ...εχει κανει κατι παραπανω καποιος?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.315
Πόντοι
446
σελιδα 817 ειχε αναφερθει κατι για μια ελενα το κινητο βγαζει τωρα αυτο το λινκ μιλησα μαζι της,ειναι απολυτη για το τι προσφερει αλλα  ακουγοταν οτι με λιγη οικιοτητα κ σωστο χειρισμο μπορει να φτασει καποιος σε ενα επιπεδο παραπανω απο μασσαζ...εχει κανει κατι παραπανω καποιος?
 

Αστο φιλε δεν αξιζει..εχει δικο της κυκλο κ δουλευει
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές με λύπη μου διαπιστώνω οτι το συγκεκριμένο νήμα έχει υποβαθμιστεί αισθητά. Η πληροφόρηση είναι ελλειπής και συνήθως οι αναφορές παραπέμπουν σε κυράτσες με περιττό λίπος τύπου Βίκη - Στεφανία - Μελάκη ή όπως αλλιώς ονομάζεται η σύσσωμη κορασίδα. Το φιλότιμο δεν αρκεί σε δύσκολες οικονομικές συνθήκες για την αποφόρτιση μας και η συμβολή όλων κρίνεται αναγκαία. Όποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάποια αξιόλογη μασαζοκόρη παρακαλείται να επικοινωνήσει με π.μ. Οποιαδήποτε υπόδειξη θα εκτιμηθεί δεόντως!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ζήτα τωρα και μια συγγνωμη που 3 μερες μας ζαλισες τ' αρχίδια να σου δόσουμε το τηλέφωνο της Ζωης και όταν σου εξηγήσαμε οσο καλύτερα μπορούσαμε ότι αυτός είναι ο τρόπος επικοινωνίας σ' επιασε υστερία και μας τρελλανες στα ποστς και στα πριβε μηνυματα,κατηγορωντας μας ότι λειτουργούμε σε κλειστό κυκλο και δεν βοηθάμε κανεναν.......
Και τωρα πάλι τα ιδια.......πληροφορίες,τηλέφωνα,κλπ. Η δική σου συνεισφορά στο φορουμ ποια είναι? μονο να ζητάς?
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Ζήτα τωρα και μια συγγνωμη που 3 μερες μας ζαλισες τ' αρχίδια να σου δόσουμε το τηλέφωνο της Ζωης και όταν σου εξηγήσαμε οσο καλύτερα μπορούσαμε ότι αυτός είναι ο τρόπος επικοινωνίας σ' επιασε υστερία και μας τρελλανες στα ποστς και στα πριβε μηνυματα,κατηγορωντας μας ότι λειτουργούμε σε κλειστό κυκλο και δεν βοηθάμε κανεναν.......
Και τωρα πάλι τα ιδια.......πληροφορίες,τηλέφωνα,κλπ. Η δική σου συνεισφορά στο φορουμ ποια είναι? μονο να ζητάς?
Αρχικά λυπάμαι για το ύφος του συναγωνιστή andy51, τον οποίο φυσικά και δεν αδικώ γιατί έχει δίκιο ότι τον ενόχλησα επανειλημμένα για να μου στείλει το τηλέφωνο της ζωής. Ζητώ συγνώμη στον andy51 όπως και σε όποιον άλλο συναγωνιστή ενόχλησα με την επιμονή μου. Η συμβολή μου μπορεί να μην είναι η μέγιστη δυνατή, αλλά προσπαθώ με κάθε ευκαιρία να διευκολύνω με όσες εμπειρίες έχω άλλους φίλους του φόρουμ. Δεσμεύομαι σε πιο ενεργή συμμετοχή από εδώ και στο εξής.
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
spamassage.gr κανενας αλλος δοκιμασε? με ζωη εκει, κανενας νεος? εγω δεν καταφερα πολλα
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
υποσχεσεις για το μελλον στο χειρομασαζ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αρχικά λυπάμαι για το ύφος του συναγωνιστή andy51, τον οποίο φυσικά και δεν αδικώ γιατί έχει δίκιο ότι τον ενόχλησα επανειλημμένα για να μου στείλει το τηλέφωνο της ζωής. Ζητώ συγνώμη στον andy51 όπως και σε όποιον άλλο συναγωνιστή ενόχλησα με την επιμονή μου. Η συμβολή μου μπορεί να μην είναι η μέγιστη δυνατή, αλλά προσπαθώ με κάθε ευκαιρία να διευκολύνω με όσες εμπειρίες έχω άλλους φίλους του φόρουμ. Δεσμεύομαι σε πιο ενεργή συμμετοχή από εδώ και στο εξής.
...οπως και οταν θελεις να γραψεις 2 λογια,να τα γραφεις στα σωστα νηματα.καλημερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom