Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Μην γελάτε και μην κοροιδευετε........ειπαμε,είναι συνθετη,αν οχι διχασμενη προσωπικότητα.......το οτι κανει αυτη τη δουλειά,δεν αναιρει τις προηγούμενες 2 ιδιότητες....

Και ξερετε και κατι ακομα? εγω γνωρίζω πολλές "καθως πρεπει" κυρίες,που πηδιουνται ασύστολα,και κατα τα αλλα είναι υποδειγματικές συζυγοι και μητερες.....η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρί.......και,αν διαβαζω καλά τα σχόλια ορισμενων,αυτες ακριβως τις "κυρίες" κυνηγάτε.......
καθως πρεπει" κυρίες,που πηδιουνται ασύστολα,και κατα τα αλλα είναι υποδειγματικές συζυγοι και μητερες.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ζητειται κυρια καθως πρεπει που πηδιεται ασύστολα ,και κατα τα αλλα να είναι υποδειγματικη συζυγος και μητερα.. :2funny: Ρε πως άλλαξαν οι αξιες και τα ζητουμενα των ανδρων......τι να πω βιτσια ειναι αυτα .....Αντε και καλα στεφανα σε οσους εχουν αυτα τα θελω  !!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
τα καινουργια ναι αλλα οχι η ολγα χρονια πουτανα απο το κολωνακι που την διωξανε γιατι τους πιασανε και θα το εκλεινε το μαγαζι του ανθρωπου
τα καινούργια κανουν μπάμ φίλε ,δεν θα ήθελα να ήταν ετσι τα πράγματα αλλά αυτή η εποχή για την πορνεία είναι ταμάμ απο προσφορά, ειδικά σε γυναίκες της διπλανης πόρτας.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε

Καλημερα φιλε μου να εισαι καλα για την ενημερωση που κανεις εδω μεσα αλλα τα εχει κανει αυτα σε εσενα και το ξερεις η ετσι ακουσες???Συγνωμη που ρωταω γιατι πιο παλια καποιος φιλος κατι ειπε για καποια κοπελα σε εμενα και οταν βγηκαμε παρτουχα με αλλη εψαχνα να βρω που εχει παει το σπεσιαλ καυλι του...
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
πολλα ειναι ουρολαγνιες γαμησια στους σινεμαδες με τον καθενα ο ανθρωποι καλα κανουν αλλα μωρη καργιολα κανεις ραντεβου σε ξενοδοχεια με οικογενοιαρχες με παντρεμενους και αλλα και δεν ενημερωνης αυτα κανω να προσεχει ο καθενας το χρημα μονο καργιολα

ουπς ουραλαγνειες???πρπχωρημενο βρε σε κοβω  χα χα... γαμησια σε σινεμαδες ειπες : την εχεις παει στο ναο δηλαδη και γαμηθηκε με αλλους ακαποτα??? Γιατι εκει φταις και εσυ που βαζεις σε κινδυνο τις ζωες των αλλων... πιο παλλια 3 ανεξαρτητες απο εδω συνοδευτηκαν στο σινεμα εκει γαμηθηκαν απο ολους με προφυλαχτικο για την καυλα τους δεν ειναι κακο η καθε γκομενα να παρει καποιον φιλο η φακιν μπευμπυ και να παει να ξεσκιστει...και μην περιμενεις να βγει να το πει μετα γιατι αλλο η καυλα αλλο η δουλεια ...
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ουπς ουραλαγνειες???πρπχωρημενο βρε σε κοβω  χα χα... γαμησια σε σινεμαδες ειπες : την εχεις παει στο ναο δηλαδη και γαμηθηκε με αλλους ακαποτα??? Γιατι εκει φταις και εσυ που βαζεις σε κινδυνο τις ζωες των αλλων... πιο παλλια 3 ανεξαρτητες απο εδω συνοδευτηκαν στο σινεμα εκει γαμηθηκαν απο ολους με προφυλαχτικο για την καυλα τους δεν ειναι κακο η καθε γκομενα να παρει καποιον φιλο η φακιν μπευμπυ και να παει να ξεσκιστει...και μην περιμενεις να βγει να το πει μετα γιατι αλλο η καυλα αλλο η δουλεια ...
το να εισαι μια και να πας για την καβλα σου καλα κανεις το να εισαι επαγγελματιας και να κανεις ραντεβου με αλλους ανθρωπους χωρις να ξερουν οτι κανεις ακραια πραγματα ειναι λιγο η πολυ παραλογο απλα
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα φιλε μου να εισαι καλα για την ενημερωση που κανεις εδω μεσα αλλα τα εχει κανει αυτα σε εσενα και το ξερεις η ετσι ακουσες???Συγνωμη που ρωταω γιατι πιο παλια καποιος φιλος κατι ειπε για καποια κοπελα σε εμενα και οταν βγηκαμε παρτουχα με αλλη εψαχνα να βρω που εχει παει το σπεσιαλ καυλι του...
γιατι δεν την ρωτας να σου πει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μην γελάτε και μην κοροιδευετε........ειπαμε,είναι συνθετη,αν οχι διχασμενη προσωπικότητα.......το οτι κανει αυτη τη δουλειά,δεν αναιρει τις προηγούμενες 2 ιδιότητες....

Και ξερετε και κατι ακομα? εγω γνωρίζω πολλές "καθως πρεπει" κυρίες,που πηδιουνται ασύστολα,και κατα τα αλλα είναι υποδειγματικές συζυγοι και μητερες.....η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρί.......και,αν διαβαζω καλά τα σχόλια ορισμενων,αυτες ακριβως τις "κυρίες" κυνηγάτε.......
....τις εχουμε! ;).τα σεβη μου andy51! :hi:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου...

δεν ανοιγει το link, αν εχει κανεις το τηλ ή αλλη αγγελια, ας κανει το καλο.

By the way....

Βρηκα μια Jelena απο το badoo θελει 100 για μια ωρα και το τηλ της τελειωνει σε ΧΧΧΧ ΧΧΧ 038.... ξερει κανεις τιποτα?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
δεν ανοιγει το link, αν εχει κανεις το τηλ ή αλλη αγγελια, ας κανει το καλο.

By the way....

Βρηκα μια Jelena απο το badoo θελει 100 για μια ωρα και το τηλ της τελειωνει σε ΧΧΧΧ ΧΧΧ 038.... ξερει κανεις τιποτα?
ποσταρε το λινκ,στο νημα του Badoo.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου...
Ξαναβαλε το λινκ φιλε δεν ανοιγει
 

makhs1970

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2016
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε


το κομπλεξ δεν εχει ορια και πες μας εσυ την γαμησες ακαποτα???αν ναι τοτε λουσου το οτι εκανες και γιατι το εκανες....και οσο αφορα οτι απο τον κωλο της τον περνει στο στομα ωπα ρε γατακι ...σε προκαλω λοιπον πες μας ποσα εχεις σκασει στην κοπελα ποσες φορες την πηρες???ξερω καλα ποσες αμετρητες και μετα παρακαλας να σου κατσει τσαμπα και να βαλει και το ξενοδοχειο...βρε που ακουστηκε να παρακαλαει καποιος μια που εκδιδεται να του κατσει τσαμπα να βαλει το ξενοδοχειο και μετα να παει στο βενζιναδικο και να σου φουλαρει το αμαξι ....ελα μεγαλε αραξε λιγο....
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
τιποτα φιλε...εδω μεσα γι αυτο γραφουμε και για τα καλα και γι αποφυγη απο κακοτοπιες...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
να ειναι κιουρια των νοτιων προαστιων κ αυτη
περιεργη φαση
αλλα με το που μπηκε εδω πριν καιρο καηκε με τους καμμενους που υπαρχουν κ κατεβασε την αγγελια
παει σεζον στο νησι των κλαρινοβιζιταδων
θελω πολυ να το σπρωξω ετσι κιουρια που το παιζει γιατι ειναι πουτανακι κατα βαθος
θα προσπαθησω πριν φυγει για μονιμα εαν δνε αλλαξει κινητο με τους μαλακες εδω
Φιλε τι λεει.εμφανισιακα?
 

makhs1970

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2016
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
να την κανεις τι αλλα μαλλον θελεις να ολοκληρωσης κανει κοπρολαγνια η ολγα μην ανχωνεσαι ολα θα τα δης μπροστα σου αν εχεις χρημα να διαθεσης

ποτε εκανε κοπρολαγνεια βρε ψευτη????ποσο σε εχει πειραξει που δεν σου καθεται τσαμπα και λες φουμαρα....μην λες βλακειες μονο και μονο για να κανεις εντυπωσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom