Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
τα ποστ διαγραφηκαν.
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.394
Like
914
Πόντοι
96
Θα μπορούσες τουλάχιστον να τα μεταφέρεις αλλού ... γιατί όλοι όσοι γραψανε γι αυτόν που προσπάθησε να στιγματισει πήρε τις απαντήσεις του! Αλλιώς μένει ετεροβαρής η ενημέρωση και ειδικά των νέων που θα διαβάσουν κάποια στιγμή.

Μπορεί να μην έχει σχέση με το παρόν νήμα αλλά εδώ διάλεξε ο κύριος να ποντάρει για να δει "τι ψάρια πιάνει"
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Θα μπορούσες τουλάχιστον να τα μεταφέρεις αλλού ... γιατί όλοι όσοι γραψανε γι αυτόν που προσπάθησε να στιγματισει πήρε τις απαντήσεις του! Αλλιώς μένει ετεροβαρής η ενημέρωση και ειδικά των νέων που θα διαβάσουν κάποια στιγμή.

Μπορεί να μην έχει σχέση με το παρόν νήμα αλλά εδώ διάλεξε ο κύριος να ποντάρει για να δει "τι ψάρια πιάνει"
τα μετεφερα...
 

Συνημμένα

  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 16

LocoTsoutsouna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
938
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
286
Θα μπορούσες τουλάχιστον να τα μεταφέρεις αλλού ... γιατί όλοι όσοι γραψανε γι αυτόν που προσπάθησε να στιγματισει πήρε τις απαντήσεις του! Αλλιώς μένει ετεροβαρής η ενημέρωση και ειδικά των νέων που θα διαβάσουν κάποια στιγμή.

Μπορεί να μην έχει σχέση με το παρόν νήμα αλλά εδώ διάλεξε ο κύριος να ποντάρει για να δει "τι ψάρια πιάνει"

:rockon: λούτσο φίλε , ένα λούτσο να έπιασε
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
854
Πόντοι
86
Παίδες να δώσω μια πολύ γενική συμβουλή, προς όλους.
Σταματήστε να παίρνετε στα σοβαρά την ενασχόλησή σας με το σάιτ και να ταυτίζεστε με την εδώ ιντερνετική περσόνα σας, που σε κάθε περίπτωση δεν είναι ο ίδιος ο εαυτός σας, σε κάθε περίπτωση δε να δημιουργείτε προστριβές και βεντέτες.

Για την πλάκα μας μπαίνουμε εδώ μέσα πρωτίστως, αν είναι να χαλάμε τις καρδιές μας να το σταματήσουμε το ρημάδι το σάιτ...
καλά όλα , αλλά ξεκινάς από μια αυθαίρετη υπόθεση, λοιπόν για κάποιους είναι πλάκα ή και κάτι λιγότερο , για άλλους είναι επάγγελμα και business,άρα δεν βρίσκονται όλοι στην ίδια σελίδα..
και το άλλο , δεν υπάρχει η περσόνα και το πρόσωπο πίσω από την περσόνα , ο καθένας γράφει ανάλογα με το ποιός είναι,  εύκολα ξεχωρίζει ο καθένας....
και ότι κάποιοι ξοδεύουν περιουσίες και όλο τους τον χρόνο για να "βοηθήσουν" τους άλλους ....τι να πω , νηπιακές προσεγγίσεις....
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Για να επανελθουμε λοιπον στους κανονικους ρυθμους μας

Ειχα ρωτησει παλαιοτερα, και δεν ειχα παρει απαντηση, αν η Κατερινα στο Yourmassage, προσφερει κατι παραπανω. Για προφανεις λογους θα εκτιμουσα αν ελαμβανα την απαντηση σε πμ.
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Για να επανελθουμε λοιπον στους κανονικους ρυθμους μας

Ειχα ρωτησει παλαιοτερα, και δεν ειχα παρει απαντηση, αν η Κατερινα στο Yourmassage, προσφερει κατι παραπανω. Για προφανεις λογους θα εκτιμουσα αν ελαμβανα την απαντηση σε πμ.


εγω και στο φορουμ ! δεν εχω προβλημα!!  :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Για να επανελθουμε λοιπον στους κανονικους ρυθμους μας

Ειχα ρωτησει παλαιοτερα, και δεν ειχα παρει απαντηση, αν η Κατερινα στο Yourmassage, προσφερει κατι παραπανω. Για προφανεις λογους θα εκτιμουσα αν ελαμβανα την απαντηση σε πμ.
τσου.
 

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλοι και καλώς σας βρήκα!

Έχοντας διαβάσει πολλά από το forum αποφάσισα να ξεκινήσω τις καταδρομές από την "Λίσα-Μαρί εκ Λονδίνου" όπως γράφει ο gari παραπάνω... Ο λόγος: το ότι είναι μόλις 3 στενά κάτω από το γραφείο που δουλεύω... Το ραντεβού κλείστηκε για σήμερα το πρωί και έχουμε και λέμε:

Παρκάρω σχετικά εύκολα και παίρνω τηλέφωνο για να μου ανοίξει. Ισόγειος χώρος με μία πινακίδα για "Αισθητική" ή κάτι παρόμοιο... Μου ανοίγει επιφυλακτικά, κρυμένη πίσω από την πόρτα. Μπαίνω και βλέπω τύπισσα κοντή, λεπτή και ψιλοάσχημη... Με πάει στον μέσα χώρο (2x3 σαν κελί) με έναν κρεβάτι και έναν νιπτήρα. Την ρωτάω "να κάνω ένα ντουσάκι πρώτα?" και μου λέει ΔΕΝ ΕΧΩ! "Μα καλά, πως φεύγει ο κόσμος από εδώ, με τα λάδια?" ΝΑΙ μου λέει! ΟΚ, λέω από μέσα μου, ας προχωρήσουμε στο παρασύνθημα: Της λέω: "Στο τέλος θέλω αισθησιακό και εκτόνωση... Είμαστε ΟΚ?" Βεβαίως μου λέει, και μου ζητάει τα λεφτά μπροστά! Το καταπίνω ΚΑΙ αυτό και σκάω το 60άρι...

Για να μην πολυλογώ: Στρώνομαι στο κρεβάτι και μου βάζει πετσέτα... "ΩΧ σκέφτομαι, δεν πάμε καθόλου καλά σκέφτηκα..." Και είχα δίκιο... Μασάζ για περίπου 45 λεπτά με χλιαρό λάδι. Δεν είμαι και ο guru του μασάζ, αλλά αν αυτή είναι πτυχιούχος μασέζ εγώ είμαι αρχιμηχανικός στο CERN... Πασάλειμα, πασάλειμα και βαρετό -μέχρι ύπνου- ψευτοτρίψιμο... Είχα αρχίσει ήδη να επεξεργάζομαι το escape plan... Γύρισμα ανάσκελα, πετσέτα σε όλο το κάτω σώμα και μία από τα ίδία... Και ξαφνικά μου λέει τελειώσαμε!!!

ΟΚ, τις λέω... που είναι η εκτόνωση? Τι σημαίνει εκτόνωση μου λέει? Δεν ξέρω την λέξη! Αφού κοπέλα μου της λέω δεν ξέρεις την λέξη, γιατί μου είπες ότι στο τέλος θα έχω εκτόνωση? Και μου αρχίζει κάτι μαλακίες με αναιδέστατο υφάκι, είμαι professional, sensual είναι το μασάζ που σου έκανα, κτλ... Τα παίρνω και εγώ κρανίο και της λέω: άκου να σου πω, ή μου δίνεις τα λεφτά μου πίσω ή μας ακούει όλη η γειτονιά! (Το εννοούσα και προφανώς το κατάλαβε...) Βάζει ουρά κάτω από τα σκέλια, φέρνει πίσω το 60άρι, ντύνομαι και φεύγω...

Συνοπτικά: Χώρος 4/10, Εμφάνιση 3/10, Μασάζ 3/10, Έξτραδάκια ΜΗΔΕΝ.

Βασικά δεν κάνω συχνά τσαμπουκάδες ή μαγκιές, αλλά όχι ρε φίλε να σκάμε και 60άρια για πασαλείματα στην κάθε πονηρή εκ Λονδίνου!

Αυτά είχα να καταθέσω!

Να περνάτε όλοι καλά!

Tim
Άσχημα ξεκίνησες τις καταδρομές συνάδελφε. Αντε και στα επόμενα καλύτερα. Ευχαριστώ για την ενημέρωση, στο τσακ γλύτωσα!!  :headbang:
 

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Έλεος...Είναι πολύ δύσκολο να γράφουμε τις εμπειρίες μας (όσοι έχουν τέλος πάντων) και να μένουμε εκεί? Σκοπός είναι να γλυτώνουμε απο φόλες και όχι να τις ρίχνουμε ο ένας στον άλλο. Τρώμε αρκετές όλη μέρα σε πολλά επίπεδα, δεν χρειάζονται άλλες.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
:hi:
Έλεος...Είναι πολύ δύσκολο να γράφουμε τις εμπειρίες μας (όσοι έχουν τέλος πάντων) και να μένουμε εκεί? Σκοπός είναι να γλυτώνουμε απο φόλες και όχι να τις ρίχνουμε ο ένας στον άλλο. Τρώμε αρκετές όλη μέρα σε πολλά επίπεδα, δεν χρειάζονται άλλες.

:hi: :hi: :hi:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ΛΟΙΠΟΝ....επειδη ΒΑΡΕΘΗΚΑ,να σβηνω,ασχετα ποστ,την επομενη,θα πεσουν ποινες.τελος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom