Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
Ωχ..  :S :S :S

τουλαχιστον τηρηθηκε το 40€ της αγγελιας ή γυρευε και εξτρα φραπεδοσημο? (ετσι για την ιστορια ρωταω..)

ναι, 40 πηρε... δε τα εκλαψα μονο και μονο γιατι ηρθε πρωι...
by the way, ξερει κανεις καμια κοπελα αξιολογη που να αναλαμβανει πρωινη βαρδια? να ειναι 9:00 στο ποστο της ρε παιδι μου...??
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
ναι, 40 πηρε... δε τα εκλαψα μονο και μονο γιατι ηρθε πρωι...
by the way, ξερει κανεις καμια κοπελα αξιολογη που να αναλαμβανει πρωινη βαρδια? να ειναι 9:00 στο ποστο της ρε παιδι μου...??
.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
εχεις τίποτα να μας πεις;;

Ωπα, ναι...
sorry που το αμελησα! Λοιπον, για δικους μου λογους, θελω οι κοπελες που παιρνω, κυριως για μασαζ και φραπε, να ερχονται νωρις το πρωι στο σπιτι μου.
Η Σοφια / Σονια ή οπως ειναι το ονομα της λοιπον, ενω ειναι πολυ καλη στη συνενοηση και δειχνει οτι θα περασεις καλα απο τον τροπο που σου λεει τα τι και τα πως της δουλειας... απλα εμενα με εστησε. Μου εστειλε ενα μηνυμα, νωρις οφειλω να ομολογησω, οτι δεν μπορει να ερθει.
Θα ειμαι παλι Αθηνα συντομα και θα κανω ακομα μια αποπειρα... αλλα εχει ηδη φαει μια κιτρινη, ελπιζω να μην εχει και δευτερη.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Εχει συναντήσει κάποιος τήν κυρία .Στό τηλέφωνο μού είπε πώς είναι 40 ετών κάνει αισθησιακό μασάζ μέ τό σώμα καί το στήθος,΄σεξ δέν κάνει παρά μόνο φραπέ.

Το λινκ που παραθέτεις δεν περιέχει φωτό της κυρίας, άρα είναι δύσκολο να πούμε κάτι. Το τηλέφωνο που έχει το λινκ μού είναι άγνωστο.
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Το λινκ που παραθέτεις δεν περιέχει φωτό της κυρίας, άρα είναι δύσκολο να πούμε κάτι. Το τηλέφωνο που έχει το λινκ μού είναι άγνωστο.
Επειδή δέν έχει φωτό ή κυρία γι'αυτό ρωτώ άν την έχει συναντήσει κάποιος.Μήν τήν δώ καί πάθω κανένα σόκ! ;)
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Επειδή δέν έχει φωτό ή κυρία γι'αυτό ρωτώ άν την έχει συναντήσει κάποιος.Μήν τήν δώ καί πάθω κανένα σόκ! ;)

Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω. Το μασαζ κατ'  οίκον είναι ριψοκίνδυνο σπορ
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
40 ετων 40 ευρώ 80 λεπτα με φραπεδακι;  μπαζακι μυρίζει
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Νεος στο σπορ..Κανα μικρο 25αρικο δηλαδη  με καλο μασαζακι σπιτι και φραπε παιζει ινφο;

Δεν ξέρω κάποια που να πληροί τα κριτήριά σου. Η τελευταία φορά που πήρα "κατ' οίκον" (σε ξενοδοχείο ήταν στην πραγματικότητα) αφορούσε γνωστή στους συναδέλφους κοπέλα (Έλλη) η οποία χρησιμοποίησε το μασάζ μάλλον ως πρόσχημα (δηλαδή βασικά χάιδεμα το λες για να σε καβλώσει και όχι μασαζ). Μετά το "μασαζ" αυτού του είδους το μενού περιείχε σεξ με σχετικά καλή συμμετοχή από μερους της (δεν έδωσε κώλο όμως). Αυτά ως προς τις υπηρεσίες της. Ως προς την εμφάνισή της -μέτρια για τα γούστα μου με ατού όμως τα μεγάλα βυζιά της. Όσο για την τιμή, συγγνώμη, αλλά ειλικρινά δεν θυμάμαι τι είχα πληρώσει (αυτό σημαίνει ότι δεν θα ήταν και τίποτα εξωφρενικό).

Ίσως το καλύτερο θα ήταν να πας σε κάποιο μασατζίδικο που έχεις (θεωρητικά) περισσότερες επιλογές. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αφορούσε γνωστή στους συναδέλφους κοπέλα (Έλλη)  Όσο για την τιμή, συγγνώμη, αλλά ειλικρινά δεν θυμάμαι τι είχα πληρώσει (αυτό σημαίνει ότι δεν θα ήταν και τίποτα εξωφρενικό).

 
  η 70 η 80 εδωσεs.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom