Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Έχει χαθεί η μπάλα
Νεφέλη από deluxe ζήτησε 200€ σύνολο να μείνει με εσώρουχα και μόνο φραπέ....
Φυσικά πήρε τα μεζεα μου και έφυγε με το 60αρι...
Όσο κι αν ήμουν με την μαλαπερδα κάγκελο αλλά καλύτερα να την παίξω εγώ και να γλιτώσω τα χρήματα....
Τόσα δεν δίνω σε καμία τους
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Έχει χαθεί η μπάλα
Νεφέλη από deluxe ζήτησε 200€ σύνολο να μείνει με εσώρουχα και μόνο φραπέ....
Φυσικά πήρε τα μεζεα μου και έφυγε με το 60αρι...
Όσο κι αν ήμουν με την μαλαπερδα κάγκελο αλλά καλύτερα να την παίξω εγώ και να γλιτώσω τα χρήματα....
Τόσα δεν δίνω σε καμία τους
Αυτή με κέρασε φραπεδιά κάποτε ως ανεξάρτητη με 60 ευρώ μαζί με μασαζ αν δεν κάνω λάθος, αλλά είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Αυτή με κέρασε φραπεδιά κάποτε ως ανεξάρτητη με 60 ευρώ μαζί με μασαζ αν δεν κάνω λάθος, αλλά είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή
Ναι ήταν ανεξάρτητη αλλά.μαλλον με τα ποσά που ζηταγε το γύρισε στο γραφείο αλλά και πάλι δεν έκοψε το χούι να ζητάει ότι να ναι
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
ΜΑΥΡΟ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΕΤΕ !!! Απο deluxe massage την Αλεξια,Φένια,Έλενα,Τίνα,Νεφέλη ΠΡΟΣΟΧΗ !! ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΌΙΔΑ
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Αν ισχύουν αυτές οι τιμές μιλάμε ότι έχει ξεφύγει πολύ το πράγμα και οποίοι τα δίνουν είναι πολύ μλκς!!!!
οι αρχιμαλάκες εννοεις αυτοι που δινουν τoσα χρηματα στις αλβανιδες του deluxe massage
 

Ioannispap

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
Καλησπέρα φίλε μου. Είσαι σίγουρος για τα ποσά που γράφεις ; Ειδικά για Χριστίνα αυτή δεν ειναι Αλβανίδα. Είναι Ρουμάνα και για φραπέ ζητάει 20,30€. Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν. Υπάρχει επίσης και η Χριστιανα που ούτε αυτή είναι Αλβανίδα. Ελληνίδα είναι και αυτή σου λέει στο τέλος δώσε μου ότι θες. Δεν έχει Αλβανίδα Χριστίνα.
 

Ioannispap

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Έχω ξαναρωτησει αλλά δεν έχω λάβει καμία απάντηση… Μήπως γνωρίζει κάποιος που βρίσκεται η Ναγια της Τεας;
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Σαν ημερήσια ενημέρωση από το αφεντικό του γραφείου μου φαίνεται όλο αυτό.χαχαχα πλάκα έχει.!

Σαν ημερήσια ενημέρωση από το αφεντικό του γραφείου μου φαίνεται όλο αυτό.χαχαχα πλάκα έχει.!
Η επίθεση των κλώνων! Πλάκα έχετε καραγκιοζάκια! Θα ήμουν αφεντικό ή προμότορας και θα έγραφα για αυτές τις εξωφρενικές τιμές που ζητούν οι λαδοκόρες από το συγκεκριμένο κατάστημα...πόσο βλάκες είστε!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Και επειδή γίνονται τέτοια πράγματα θα πρέπει ο καθένας να κατηγορεί τα άλλα μέλη του φόρουμ που κάνουν ενημέρωση ότι είναι προμότορες;
Υπάρχει διαφορά μεταξύ ενημέρωσης και ...."ενημέρωσης". Ευτυχώς για εμάς τους παλιούς και δυστυχώς για τους προμότορες η διαφορά είναι εμφανέστατη
Η επίθεση των κλώνων! Πλάκα έχετε καραγκιοζάκια! Θα ήμουν αφεντικό ή προμότορας και θα έγραφα για αυτές τις εξωφρενικές τιμές που ζητούν οι λαδοκόρες από το συγκεκριμένο κατάστημα...πόσο βλάκες είστε!
Πρώτα απόλα .... ηρέμησε γιατί εκδηλώνεσαι. Δεύτερον τι άλλο να γράψεις.. αφού αυτός είναι ο τιμοκατάλογος του καταστήματος.. και τρίτον βλάκες είναι αυτοί που πάνε και τα δίνουν
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Υπάρχει διαφορά μεταξύ ενημέρωσης και ...."ενημέρωσης". Ευτυχώς για εμάς τους παλιούς και δυστυχώς για τους προμότορες η διαφορά είναι εμφανέστατη

Πρώτα απόλα .... ηρέμησε γιατί εκδηλώνεσαι. Δεύτερον τι άλλο να γράψεις.. αφού αυτός είναι ο τιμοκατάλογος του καταστήματος.. και τρίτον βλάκες είναι αυτοί που πάνε και τα δίνουν
Ήρεμος είμαι, το ότι είστε κλώνοι και βλάκες είναι μία απλή διαπίστωση...για ποιον τιμοκατάλογο του καταστήματος μιλάς; τις τιμές αυτές τις έμαθα σαν πελάτης...το τι δίνει ο καθένας εξαρτάται από το πόσο αντέχει η τσέπη του...αν εσένα αντέχει η τσέπη σου να δίνεις ένα 20ρικό να πας στη Φυλής...ούτε η δική μου τσέπη αντέχει σε συστηματική βάση αυτές τις τιμές και για αυτό τις περισσότερες τις έχω πάρει μία φορά και τέλος...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ήρεμος είμαι, το ότι είστε κλώνοι και βλάκες είναι μία απλή διαπίστωση...για ποιον τιμοκατάλογο του καταστήματος μιλάς; τις τιμές αυτές τις έμαθα σαν πελάτης...το τι δίνει ο καθένας εξαρτάται από το πόσο αντέχει η τσέπη του...αν εσένα αντέχει η τσέπη σου να δίνεις ένα 20ρικό να πας στη Φυλής...ούτε η δική μου τσέπη αντέχει σε συστηματική βάση αυτές τις τιμές και για αυτό τις περισσότερες τις έχω πάρει μία φορά και τέλος...
Οκ φίλος..Τώρα είμαι πλέον σίγουρος ότι "gravity-ζεις"
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
14
Like
2.073
Πόντοι
2.487

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
δεν ειναι αυτος ομως(γιαυτο υπαρχει ακομα το account του) για επιδοξο διαδοχο τον εχω κοψει,εξισου βλακας βεβαια
έλα μην φοβάσαι πισωγλέντη τον τίτλο του σπουδαίου βλάκα τον κατέχεις δικαιωματικά!:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom