Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (13 μέλη και 39 επισκέπτες)

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
20
Like
62
Πόντοι
0
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
Φίλε μου εκτός την πρώτη τις άλλες δεν τις βρήκα στο site. Έχουν φύγει ή σου τις δείχνουν μέσω viber?
Πάντως πολλά λεφτά.
Μάλλον πληρώνουμε το ότι είναι και καλά της διπλανής πόρτας
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Φίλε μου εκτός την πρώτη τις άλλες δεν τις βρήκα στο site. Έχουν φύγει ή σου τις δείχνουν μέσω viber?
Πάντως πολλά λεφτά.
Μάλλον πληρώνουμε το ότι είναι και καλά της διπλανής πόρτας
Καλησπέρα φίλε, τις βλέπω από το story στο WhatsApp πλην Τίνας που στέλνουν φωτογραφία.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Τι γίνεται εδώ ρε!!!!! Τι ποσά είναι αυτά που ζητάνε??????? Το θέμα είναι ποιοι μλκς τα δίνουν και μετά χαλάει όλο το πράγμα!!! Έχω κόψει το μασάζ εδώ και μήνες και δεν νομίζω να αρχίσω πάλι με αυτά που διαβάζω. Δυστυχώς χάλασε το παλιό καλό μασάζ...
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
8
Like
4.512
Πόντοι
736

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
8
Like
4.512
Πόντοι
736
Μαλλον επειδη ειναι μουναρα και δεν θελει το γραφειο ή η κοπελα να διαδιδετε η φωτο της
 

panossparta

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Θα ήταν πολύ χρήσιμο αν κάποιος ξέρει και έχει δοκιμάσει να μας πει!!!!
Ναι φίλε.

Έχω παίξει μπαλίτσα με κάποιες απο αυτο το σικρετ το αλλο δε ξερω τι ειναι που εβαλε ο συνάδελφος Μασάζ Κατ'οίκον Μασάζ Στο Σπίτι | Secret Massage Athens όλες αρκετα τίμιες μέχρι στιγμής, απαντάνε μονο whatsapp οχι βαιμπερ εαν εχω καταλαβει καλα.

Μην τους ρωτησεις για εξτρα εμενα μου απαντησαν πολλοι απότομα αλλα επειδη το αλλο γραφειο που παιρνω καμια φορα δεν απαντούσαν έκλεισα με αυτους και τωρα ειναι στα αγαπημένα μια φορά τη βδομάδα στάνταρ, απλα κλεινεις β2β στα 80 η χαλαρωτικο στα 60 δεν επιβεβαιωνουν τιποτα στα τηλ. ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ νομιζω ειναι το ιδιο ργαφειο με https://www.massageway.gr/ ξεφυτρωνουν παντου να πουμε

Ισως κανω λαθος δεν εχω καταλαβει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύποι εγώ είχα πάρει Ξένια από Royal και μου χε πει +60 τον φραπέ :2funny::2funny::2funny:
Γαμησέτα ναι τόσο πήγε κ σε μένα με Ξένια, καβλώνω όμως δεν μπορώ ρε φιλε
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Σώπα καλέ.. Μην το ξαναπείς αυτό ... γίνονται τέτοια πράγματα εδώ μέσα;
Και επειδή γίνονται τέτοια πράγματα θα πρέπει ο καθένας να κατηγορεί τα άλλα μέλη του φόρουμ που κάνουν ενημέρωση ότι είναι προμότορες;
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
116
Κριτικές
5
Like
416
Πόντοι
301
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
H Χριστίνα πάντως δεν είναι Αλβανίδα... Ούτε φυσικά και Ελληνίδα...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Ναι φίλε.

Έχω παίξει μπαλίτσα με κάποιες απο αυτο το σικρετ το αλλο δε ξερω τι ειναι που εβαλε ο συνάδελφος Μασάζ Κατ'οίκον Μασάζ Στο Σπίτι | Secret Massage Athens όλες αρκετα τίμιες μέχρι στιγμής, απαντάνε μονο whatsapp οχι βαιμπερ εαν εχω καταλαβει καλα.

Μην τους ρωτησεις για εξτρα εμενα μου απαντησαν πολλοι απότομα αλλα επειδη το αλλο γραφειο που παιρνω καμια φορα δεν απαντούσαν έκλεισα με αυτους και τωρα ειναι στα αγαπημένα μια φορά τη βδομάδα στάνταρ, απλα κλεινεις β2β στα 80 η χαλαρωτικο στα 60 δεν επιβεβαιωνουν τιποτα στα τηλ. ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ νομιζω ειναι το ιδιο ργαφειο με https://www.massageway.gr/ ξεφυτρωνουν παντου να πουμε

Ισως κανω λαθος δεν εχω καταλαβει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γαμησέτα ναι τόσο πήγε κ σε μένα με Ξένια, καβλώνω όμως δεν μπορώ ρε φιλε
Ποια αξίζει από το secret?
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
92
Like
134
Πόντοι
0
συγγνώμη ζητάνε +90€ ή +140€ από τα 60€?
Δηλαδή ζητάνε από 150€ έως 200€ σύνολο για μασάζ και μπριζόλα???
Και γιατί δεν παίρνω ένα call girl και να του ζητήσω στο ενδιάμεσο να μου κάνει μασάζ?
Ούτως η άλλως δεν προσφέρουν και κανένα μασάζ της προκοπής.
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
Ενημέρωση από εμπειρίες με λαδοκόρες από το Deluxe Massage, με τιμή εκκίνησης τα 60 ευρώ.
1. Χριστίνα, Αλβανίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25+ με καλό μασάζ αλλά για φραπέ θέλει + 100 ευρώ.
2. Φένια, Αλβανίδα γεματούλα με κωλάρα, ηλικία 25+ καλό μασάζ , + 40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι και + 80 ευρώ για μπριζόλα
3. Έλενα, Αλβανίδα γεματούλα και αυτή, ηλικία 25+ , καλό μασάζ, +40 ευρώ για φραπέ, +60 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι + 90 ευρώ η μπριζόλα
4. Τίνα, Ελληνίδα εμφανίσιμη, ηλικία 25, με πλαστικά βυζιά και φοβερό bubble ass, μέτριο μασάζ αλλά αρπακτικό...ζητάει + 40 ευρώ για φραπέ και + 90 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι με σκουφάκι και +140 ευρώ για φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκουφάκι.
5. Νεφέλη, άγνωστης εθνικότητας, ηλικία 35+, πολύ καλό μασάζ + 60 ευρώ ο φραπές.
Σαν ημερήσια ενημέρωση από το αφεντικό του γραφείου μου φαίνεται όλο αυτό.χαχαχα πλάκα έχει.!
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
14
Like
2.069
Πόντοι
2.487

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
συγγνώμη ζητάνε +90€ ή +140€ από τα 60€?
Δηλαδή ζητάνε από 150€ έως 200€ σύνολο για μασάζ και μπριζόλα???
Και γιατί δεν παίρνω ένα call girl και να του ζητήσω στο ενδιάμεσο να μου κάνει μασάζ?
Ούτως η άλλως δεν προσφέρουν και κανένα μασάζ της προκοπής.
τα 200 e από ότι γράφει ο συναγωνιστής είναι για μασαζ + φραπέ + καλαμάκι χωρίς πρ δεν αναφέρει μπριζόλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom