Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Εγώ μπερδευομαι ρε καραγκιόζη; Εσύ δεν έγραψες πριν λίγες μέρες ότι είχε δίκιο ο bleach που μου την είπε επειδή δεν ενημερώνω το φόρουμ αλλά το μόνο που κάνω είναι να αναζητώ μια χαμένη λάδοκόρη; Και τώρα που ενημερώνω για ένα αξιόλογο τεμάχιο με κατηγορείς για προμοτορα επειδή σήμερα (χθές πλέον)η Εμμανουέλα δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua αλλά εγώ την είχα πάρει την Κυριακή το απόγευμα; Άντε να το παίξεις εξυπνακιας σε κανέναν άλλο βλάκα Ε βλάκα.
Σε παρακαλώ μην του βάζεις σημασία,άστον να λέει τα δικά του ούτε καν μην τα διαβάζεις… άκου σου λέω,αν θες περισσότερα θα σου στείλω πμ να σου πω..
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Θέλω να κλείσω σε ξενοδοχείο Μαριλια ή Χρυσαννα απο Deluxe.
Γνωρίζει κανείς αν γίνεται ραντεβού σε ξενοδοχείο και ποια η τιμή? Είναι κάτι που έψαξα και δεν βρήκα. Μόνο κάτι παλαιότερα ποστ που ανέφεραν ότι προχωράνε σε καλαμάκι. Αν κάποιος γνωρίζει για τα παραπάνω ή αν έχει προσωπική εμπειρία με τις κοπέλες θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Θέλω να κλείσω σε ξενοδοχείο Μαριλια ή Χρυσαννα απο Deluxe.
Γνωρίζει κανείς αν γίνεται ραντεβού σε ξενοδοχείο και ποια η τιμή? Είναι κάτι που έψαξα και δεν βρήκα. Μόνο κάτι παλαιότερα ποστ που ανέφεραν ότι προχωράνε σε καλαμάκι. Αν κάποιος γνωρίζει για τα παραπάνω ή αν έχει προσωπική εμπειρία με τις κοπέλες θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
Προφανως και γινεται ραντεβου σε ξενοδοχειο, εκει πανε οι περισσοτεροι(σπιτι γυναικα κλπ).Γενικα ο φραπες παει +20 συνηθως και καλαμακι +40
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
361
Πόντοι
21
Καλησπερα,
Αν ειχε καποιος εμπειρια με την emili osc ας μου στειλει pm...ευχαριστω
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ομοροφουλα ειναι, κανει γυμνη ολο το μασαζ και body to body γυμνη, πολυ αισθησιακη, αφηνει χερι στηυος ,οχι κατω, και απο πλευρας της κανει και ισπανικο, δεν κανει εξτρα , μονο χερι
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Ομοροφουλα ειναι, κανει γυμνη ολο το μασαζ και body to body γυμνη, πολυ αισθησιακη, αφηνει χερι στηυος ,οχι κατω, και απο πλευρας της κανει και ισπανικο, δεν κανει εξτρα , μονο χερι
Σε ποια αναφερεστε φιλε?εχουμε λινκ?
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
ποια ειναι αυτη η emili?
 

panossparta

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
Μερες στην ομαδα! Εχω κανει με αρκετες και θελω κατι καινουργιο. Τις καλυτερες φωτο και τις πιο αληθινες δε ξέρω που να βρω ολο απογοητευση γαμο την τρελα μ. Ειδικα τωρα μεγαλη βδομαδα χαχα Παιδιά η μαγδα απο σικρετ λεει, η καλυτερα μασαουα μια κενουργια που μου δειξαν εχτες μια αγγελικη??? Για χαλαρωτικο καλαμακι φραπε
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
πως την βρισκει καποιος? εχει καποιο λινκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom