Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Ενημέρωση για μασάζ από το Massaua με νέα άφιξη μία λαδοκόρη πιπίνι την Εμμανουέλα 21 ετών...η κοπέλα είναι GFE και PSE δύο σε ένα...εκπληκτική ερωτική διάθεση...μασάζ ικανοποιητικό...τιμή 120 ευρώ για φούλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις!
κοιτα να δεις κατι πραγματα που τα μαθαινεις-ενημερωνεις πριν απο το ιδιο το μαγαζι...ας πουμε, μιλησα μεσημερι γυρω στις 14.00,καμια Εμμανουελα δεν υπηρχε στο ροστερ,οποτε η σε ενημερωσανε προσωπικα για την υπαρξη της κατιδιαν (αρα κατι τους εισαι και δεν εννοω πελατακι), ειτε λες μπαρουφες.Το 2ο πιο πιθανο γιατι 2 γυροι σεξ σε λαδοκοριτσο δεν παιζει ουτε επαιξε ποτε
Εντυπωσιακος ο ζηλος σου να παρεις τη θεση του gravity σαν προμοτερ της αλυσιδας αλλα καπου ελεος το παρακανεις(και συ οπως αυτος)
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
162
Like
255
Πόντοι
21
Φένια απο MassageLux... παραπλανητική φωτό (μακρινή..)με λιγα κιλά παραπάνω...αλλά οκ γούστα είναι αυτά.. Μασάζ στο πουθενά...ανύπαρκτο-τηγανίτα φάση μου έκανε και το μαξιλάρι κόλος... τέσπα..στα του Β γύρου οι τιμές πάνω από το φυσιολογικό της αγοράς - να ζητάει +40,00 φραπεδιά και +60,00 για καλαμάκι... για full ζήταγε μέχρι και 100 !!, + του γραφείου.... ότι να ναι... βαριεστημάρα και καθόλου δοτική..
Δεν προτείνεται....
Αδελφε ειναι μια μελαχρινηη...με ισιο μακρυ μαλλι?χειλη πρησμενα κ ισως να μν ειναι απο ελλαδα?
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
κοιτα να δεις κατι πραγματα που τα μαθαινεις-ενημερωνεις πριν απο το ιδιο το μαγαζι...ας πουμε, μιλησα μεσημερι γυρω στις 14.00,καμια Εμμανουελα δεν υπηρχε στο ροστερ,οποτε η σε ενημερωσανε προσωπικα για την υπαρξη της κατιδιαν (αρα κατι τους εισαι και δεν εννοω πελατακι), ειτε λες μπαρουφες.Το 2ο πιο πιθανο γιατι 2 γυροι σεξ σε λαδοκοριτσο δεν παιζει ουτε επαιξε ποτε
Εντυπωσιακος ο ζηλος σου να παρεις τη θεση του gravity σαν προμοτερ της αλυσιδας αλλα καπου ελεος το παρακανεις(και συ οπως αυτος)
Είσαι μέγας καραγκιόζης! Πριν λίγες μέρες μου την είπες ότι είμαι παρτάκιας και δεν ενημερώνω το φόρουμ και τώρα με κατηγορείς ότι είμαι προμότορας! Είσαι και βλάκας συν τοις άλλοις...την κοπέλα δεν την πήρα σήμερα αλλά την Κυριακή το απόγευμα και ναι έκανα δύο γύρους...σε εμένα έπαιξε δύο γύρους... εσύ τι ζόρι τραβάς;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vranko

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Μαγδα από secret. ?? Φαίνεται ωραίο μιλφακι! Ή Ιωάννα ;;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Είσαι μέγας καραγκιόζης! Πριν λίγες μέρες μου την είπες ότι είμαι παρτάκιας και δεν ενημερώνω το φόρουμ και τώρα με κατηγορείς ότι είμαι προμότορας! Είσαι και βλάκας συν τοις άλλοις...την κοπέλα δεν την πήρα σήμερα αλλά την Κυριακή το απόγευμα και ναι έκανα δύο γύρους...σε εμένα έπαιξε δύο γύρους... εσύ τι ζόρι τραβάς;
παλι μπερδευσαι με ποιον εχεις πει τι οποτε μαλλον μπερδευεσαι και ποιες συναντας,γαμας και ποσες φορες.ελα αγορακι μου τι ζορια τραβαω που σαι παλιος στα κολπα αλλα γραφτηκες πριν 10 μερες και δημοσιευεις φωτο και γραφεις φιδια ελα μας τα παν κιαλλοι που τα λεγαν και καλυτερα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
695
Πόντοι
81
Ενημέρωση από σημερινή απογευματινή συνάντηση με την λάδοκόρη Αντζελίνα από Massage Fantasy. Η Αντζελίνα εργαζόταν παλιότερα στο Secret Massage με το ψευδώνυμο Λουίζα. Συνεδρία μίας ώρας με φουλ πρόγραμμα και πολύ καλό μασάζ. Το πρόσωπο της είναι πολύ ωραίο, στο σώμα υστερεί, ωστόσο σε κερδίζει η πολύ καλή της διάθεση. Τιμή 140 ευρώ για φουλ πρόγραμμα.
Η Αντζελίνα και που δεν εργάζονταν. Empire, secret , now , top , κλπ . Έχει περάσει σχεδόν από όλα . Την έχω συναντήσει 2 φορές από γραφείο και μια όταν δούλευε στο ολοτροπικη . Πρόσφατα κάποιος έγραψε ότι τον έκλεψε . Φαίνεται να ισχύει όπως τα λέει ο τύπος . Είναι τσιγγάνα όπως ομολόγησε στο τελευταίο ραντεβού και για αυτό δεν την ξανα πήρα
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
παλι μπερδευσαι με ποιον εχεις πει τι οποτε μαλλον μπερδευεσαι και ποιες συναντας,γαμας και ποσες φορες.ελα αγορακι μου τι ζορια τραβαω που σαι παλιος στα κολπα αλλα γραφτηκες πριν 10 μερες και δημοσιευεις φωτο και γραφεις φιδια ελα μας τα παν κιαλλοι που τα λεγαν και καλυτερα
Εγώ μπερδευομαι ρε καραγκιόζη; Εσύ δεν έγραψες πριν λίγες μέρες ότι είχε δίκιο ο bleach που μου την είπε επειδή δεν ενημερώνω το φόρουμ αλλά το μόνο που κάνω είναι να αναζητώ μια χαμένη λάδοκόρη; Και τώρα που ενημερώνω για ένα αξιόλογο τεμάχιο με κατηγορείς για προμοτορα επειδή σήμερα (χθές πλέον)η Εμμανουέλα δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua αλλά εγώ την είχα πάρει την Κυριακή το απόγευμα; Άντε να το παίξεις εξυπνακιας σε κανέναν άλλο βλάκα Ε βλάκα.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Εγώ μπερδευομαι ρε καραγκιόζη; Εσύ δεν έγραψες πριν λίγες μέρες ότι είχε δίκιο ο bleach που μου την είπε επειδή δεν ενημερώνω το φόρουμ αλλά το μόνο που κάνω είναι να αναζητώ μια χαμένη λάδοκόρη; Και τώρα που ενημερώνω για ένα αξιόλογο τεμάχιο με κατηγορείς για προμοτορα επειδή σήμερα (χθές πλέον)η Εμμανουέλα δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua αλλά εγώ την είχα πάρει την Κυριακή το απόγευμα; Άντε να το παίξεις εξυπνακιας σε κανέναν άλλο βλάκα Ε βλάκα.
Δε μου ναι καθολου δυσκολο να σου ριξω τοσο μπινελικι κουραδομαγκακι που θα βαλεις κλαματα αλλα μπηκα σε νηστεια και γω.Τιποτα αξιολογο δεν εχεις πει, μονο φιδια και προμο κοινοτυπιες εχεις γραψει.Κανε το κομματι σου, σε 1 μηνα το πολυ θα χεις παρει πουλο
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.494
Κριτικές
21
Like
6.851
Πόντοι
6.745
Εγώ μπερδευομαι ρε καραγκιόζη; Εσύ δεν έγραψες πριν λίγες μέρες ότι είχε δίκιο ο bleach που μου την είπε επειδή δεν ενημερώνω το φόρουμ αλλά το μόνο που κάνω είναι να αναζητώ μια χαμένη λάδοκόρη; Και τώρα που ενημερώνω για ένα αξιόλογο τεμάχιο με κατηγορείς για προμοτορα επειδή σήμερα (χθές πλέον)η Εμμανουέλα δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua αλλά εγώ την είχα πάρει την Κυριακή το απόγευμα; Άντε να το παίξεις εξυπνακιας σε κανέναν άλλο βλάκα Ε βλάκα.
μπραβο αρχηγε ,εισαι και μεγαλος γκομενος,αφου πηρες και 2 εκτονωσεις...:2funny:
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Δε μου ναι καθολου δυσκολο να σου ριξω τοσο μπινελικι κουραδομαγκακι που θα βαλεις κλαματα αλλα μπηκα σε νηστεια και γω.Τιποτα αξιολογο δεν εχεις πει, μονο φιδια και προμο κοινοτυπιες εχεις γραψει.Κανε το κομματι σου, σε 1 μηνα το πολυ θα χεις παρει πουλο
Νομίζω ότι έχουν καταλάβει όλοι όσοι έχουν μυαλό και κρίνουν τι ρόλο βαράς εδώ μέσα. Επάξια παίρνεις τον τίτλο του σπουδαίου καραγκιόζη! Άντε τώρα πήγαινε να παίξεις σε άλλη παραλία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
μπραβο αρχηγε ,εισαι και μεγαλος γκομενος,αφου πηρες και 2 εκτονωσεις...:2funny:
Ναι ρε φίλε... ευτυχώς ακόμα μπορώ και κάνω δύο εκτονώσεις... εσένα μάλλον δεν σου κάνει κούκου οπότε μόνο μασάζ :birdman:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Νομίζω ότι έχουν καταλάβει όλοι όσοι έχουν μυαλό και κρίνουν τι ρόλο βαράς εδώ μέσα. Επάξια παίρνεις τον τίτλο του σπουδαίου καραγκιόζη! Άντε τώρα πήγαινε να παίξεις σε άλλη παραλία.
Δε σου ανηκει κοκκος της παραλιας για να λες ποιος θα κατσει και ποιος οχι.Βριζε οσο θες δε θα χαλαστω για παρτη σου, ακομα ενας πουθενας παπατζοπουστας εισαι που σε λιγο θα ψαχνεσαι να φτιαχνει νεο κλωνο προφιλ.Αυτο εχουν καταλαβει "ολοι" και στο γραφουν κιολας αλλα προσποιεισαι οτι βρεχει ενω ειναι χλεπες.
Εκανα και προβλεψη, ουτε μηνα δε θα βγαλεις θα δειξει αν εχω δικιο(μαντεψε, 9/10 περιπτωσεις εχω)
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Δε σου ανηκει κοκκος της παραλιας για να λες ποιος θα κατσει και ποιος οχι.Βριζε οσο θες δε θα χαλαστω για παρτη σου, ακομα ενας πουθενας παπατζοπουστας εισαι που σε λιγο θα ψαχνεσαι να φτιαχνει νεο κλωνο προφιλ.Αυτο εχουν καταλαβει "ολοι" και στο γραφουν κιολας αλλα προσποιεισαι οτι βρεχει ενω ειναι χλεπες.
Εκανα και προβλεψη, ουτε μηνα δε θα βγαλεις θα δειξει αν εχω δικιο(μαντεψε, 9/10 περιπτωσεις εχω)
Μην υποτιμάς την νοημοσύνη των μελών του φόρουμ...όλοι έχουν καταλάβει τον ρόλο σου...σάλτα και γαμήσου τώρα!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Δε σου ανηκει κοκκος της παραλιας για να λες ποιος θα κατσει και ποιος οχι.Βριζε οσο θες δε θα χαλαστω για παρτη σου, ακομα ενας πουθενας παπατζοπουστας εισαι που σε λιγο θα ψαχνεσαι να φτιαχνει νεο κλωνο προφιλ.Αυτο εχουν καταλαβει "ολοι" και στο γραφουν κιολας αλλα προσποιεισαι οτι βρεχει ενω ειναι χλεπες.
Εκανα και προβλεψη, ουτε μηνα δε θα βγαλεις θα δειξει αν εχω δικιο(μαντεψε, 9/10 περιπτωσεις εχω)
Παντως προς υπερασπιση του dolce , θεραπευτρια με αυτο το ονομα ειδα στα stories τους. Επισης ειναι γεγονος οτι πολλες φορες οταν ρωταμε για διαθεσιμες, τα γραφεια σιγουρα μας κρυβουν καποιες που εχουν αρκετα ραντεβου για να σπρωξουν αλλες με λιγοτερα. Η αλλη θλιβερη διαπιστωση ειναι οτι πλεον οι κλωνοι των γραφειων εχουν ξεφυγει σε αριθμο, με αποτελεσμα το μπερδεμα ολων μας. Καλο ειναι να γραψουμε σε ενα sticky τη συσχετιση των γραφειων, για να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε. Πχ ειναι φως φαναρι, αν βλεπεις οτι καποια 2 γραφεια εχουν τις ιδιες, οτι εχουν και την ιδια διευθυνση.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Μην υποτιμάς την νοημοσύνη των μελών του φόρουμ...όλοι έχουν καταλάβει τον ρόλο σου...σάλτα και γαμήσου τώρα!
Σταματα να μιλας για αλλους.Ενας ακομα βλακας παπατζοφιδο που θα φαει μπαν συμτομα και θα γυρισεις με νεο account να το παιζεις παλι ιστορια εισαι.10 μερες λογαριασμος και μετρας ροχαλες ηδη γιατι και το προμο που κανεις ειναι νηπιαγωγειου και η μαγκια που πουλας εχει πόδια μικροτερα απο χομπιτ
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Παντως προς υπερασπιση του dolce , θεραπευτρια με αυτο το ονομα ειδα στα stories τους. Επισης ειναι γεγονος οτι πολλες φορες οταν ρωταμε για διαθεσιμες, τα γραφεια σιγουρα μας κρυβουν καποιες που εχουν αρκετα ραντεβου για να σπρωξουν αλλες με λιγοτερα. Η αλλη θλιβερη διαπιστωση ειναι οτι πλεον οι κλωνοι των γραφειων εχουν ξεφυγει σε αριθμο, με αποτελεσμα το μπερδεμα ολων μας. Καλο ειναι να γραψουμε σε ενα sticky τη συσχετιση των γραφειων, για να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε. Πχ ειναι φως φαναρι, αν βλεπεις οτι καποια 2 γραφεια εχουν τις ιδιες, οτι εχουν και την ιδια διευθυνση.
Στο αρχικο μηνυμα ελεγα 2 τινα συμβαινουν, η προνομιακη ενημερωση εχει(αρα ειναι του/των μαγαζιου/ων κατι) η γραφει παπατζες.Απο το 2 γυροι(που επειδη εισαι παλιος ξερεις πως ΔΕΝ παιζει, λαδοκορες 1 γυρο δινουν απο ιδρυσης μπιζνας) και τη συνολικοτερη σταση οτι προκειται για εναν ακομα προμοτερ παπατζοφιδο εχω συμπερανει.Απλα δεν εχω καταλαβει ποιανου main acc ειναι κλωνος
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Σταματα να μιλας για αλλους.Ενας ακομα βλακας παπατζοφιδο που θα φαει μπαν συμτομα και θα γυρισεις με νεο account να το παιζεις παλι ιστορια εισαι.10 μερες λογαριασμος και μετρας ροχαλες ηδη γιατι και το προμο που κανεις ειναι νηπιαγωγειου και η μαγκια που πουλας εχει πόδια μικροτερα απο χομπιτ
Σταμάτα να προσπαθείς να αποδείξεις ότι είσαι σπουδαίος καραγκιόζης! Όλοι το ξέρουμε αυτό. Για κακή σου τύχη και ο bleach που αρχικά με επέκρινε κατάλαβε ότι είχα δίκιο στο θέμα της Εμμανουέλας που ισχυρίστηκες ότι δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua και πως είχα εσωτερική πληροφόρηση επειδή δήθεν είμαι προμότορας...
 
Τελευταία τροποποίηση:

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Στο αρχικο μηνυμα ελεγα 2 τινα συμβαινουν, η προνομιακη ενημερωση εχει(αρα ειναι του/των μαγαζιου/ων κατι) η γραφει παπατζες.Απο το 2 γυροι(που επειδη εισαι παλιος ξερεις πως ΔΕΝ παιζει, λαδοκορες 1 γυρο δινουν απο ιδρυσης μπιζνας) και τη συνολικοτερη σταση οτι προκειται για εναν ακομα προμοτερ παπατζοφιδο εχω συμπερανει.Απλα δεν εχω καταλαβει ποιανου main acc ειναι κλωνος
Μιας και μιλάς για κλώνους ο Matt LeBlanc που συνδέθηκε στις 9.47 για να μου την πει και αποσυνδέθηκε στις 9.48 μήπως είναι κλώνος σου;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Σταμάτα να προσπαθείς να αποδείξεις ότι είσαι σπουδαίος καραγκιόζης! Όλοι το ξέρουμε αυτό. Για κακή σου τύχη και ο bleach που αρχικά με επέκρινε κατάλαβε ότι είχα δίκιο στο θέμα της Εμμανουέλας που ισχυρίστηκες ότι δεν ήταν στο ρόστερ του Massaua και την έβγαλα από το μυαλό μου...
Προσπαθεις να πιαστεις απο καπου απλα.Πλακα εχεις.ΧΘΕΣ εγραψες αποθεωτικα για μια τυπισα που χθες ΔΕΝ υπηρχε στο ροστερ του massaua.Λες μετα το κραξιμο οτι το κανες Κυριακη το ραντεβου.Ας πουμε ΟΚ(περιεργο που δεν το ανεφερες εξαρχης με τετοιο ζηλο που δειχνεις).Γαμησες 2 γυρους λαδοκορη που ναι ΠΑΠΑΤΖΑ και οσοι εχουμε ιδεα απο το αθλημα το ξερουμε.Αλλού προμοταρεις μια σαπια γυφτισσα που εχει γραφτει οτι κλεβει κιολας ως κατι αξιολογο(που επειδη εχω παρει,ΔΕΝ ειναι).Εισαι πολυ πιτσιρικος για να το παιζεις εξυπνοπουλι.Γκεγκε?
Και για πολλοστη φορα, σταματα να μιλας σε πληθυντικο.Κανεναν απολυτως δεν εκφραζεις περα του εαυτου σου.Καποιον αρχιζεις να μιυ θυμιζεις βεβαια(λογω αυτου)
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.932
Πόντοι
2.487
Μιας και μιλάς για κλώνους ο Matt LeBlanc που συνδέθηκε στις 9.47 για να μου την πει και αποσυνδέθηκε στις 9.48 μήπως είναι κλώνος σου;
Μικρουλη ειμαι 20 χρονια στο site και κλωνο δεν ειχα ποτε.Δεν χρειαστηκα.Ενταξει μικρουλη παπατζουλη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom