Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
Το παλιό art είχε φέρει πολύ καλά κομμάτια κ για καλο μασαζ κ σε εμφάνιση και σε έξτρα υπηρεσιες .
Για το καινούριο art πήρα σε επικοινωνία μου τις πληροφορίες που ρώτησα με πολύ οκ τρόπο κ συνεννόηση .
Μια χαρά γραφείο να δούμε κ κάτι να ξεπροβάλει γιατί έχει πιασει πάτο το μασαζ κατ οίκον .
ισως και απόπατο :2funny:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
14
Like
1.908
Πόντοι
2.487
Το παλιό art είχε φέρει πολύ καλά κομμάτια κ για καλο μασαζ κ σε εμφάνιση και σε έξτρα υπηρεσιες .
Για το καινούριο art πήρα σε επικοινωνία μου τις πληροφορίες που ρώτησα με πολύ οκ τρόπο κ συνεννόηση .
Μια χαρά γραφείο να δούμε κ κάτι να ξεπροβάλει γιατί έχει πιασει πάτο το μασαζ κατ οίκον .
ισως και απόπατο :2funny:
δε σου απαντησε δηλαδη στο ερωτημα ποιες ειναι ανετες
-Ολες οι κοπελες μας ειναι επαγγελματιες?
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
254
Κριτικές
19
Like
1.060
Πόντοι
1.011
Το παλιό art είχε φέρει πολύ καλά κομμάτια κ για καλο μασαζ κ σε εμφάνιση και σε έξτρα υπηρεσιες .
Για το καινούριο art πήρα σε επικοινωνία μου τις πληροφορίες που ρώτησα με πολύ οκ τρόπο κ συνεννόηση .
Μια χαρά γραφείο να δούμε κ κάτι να ξεπροβάλει γιατί έχει πιασει πάτο το μασαζ κατ οίκον .
ισως και απόπατο :2funny:
Σε εμφάνιση στο σάιτ τους μια πολύ γεμάτη ειδα…Παρα πολύ γεμάτη
Και όταν έστειλα μήνυμα πριν λίγες μέρες μια αρτεμις είχε και άλλη μια που δεν φαινόταν καθόλου στη φωτογραφία
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
δε σου απαντησε δηλαδη στο ερωτημα ποιες ειναι ανετες
-Ολες οι κοπελες μας ειναι επαγγελματιες?
Το θέμα δεν είναι να σου πουν αν είναι άνετες η όχι το θέμα είναι εμεις να τις κάνουμε να νιώσουν άνετα κ να λυθούν ακόμα κ αν δεν είναι άνετες . Θέλει κόπο ,χρόνο κ χρήμα ναι . Εξαρτάται ποσο γουστάρεις να τζογάρει κάποιος στο σπορ .
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
Σε εμφάνιση στο σάιτ τους μια πολύ γεμάτη ειδα…Παρα πολύ γεμάτη
Και όταν έστειλα μήνυμα πριν λίγες μέρες μια αρτεμις είχε και άλλη μια που δεν φαινόταν καθόλου στη φωτογραφία
Ε τι να πουν ανοίξαμε κ φέραμε χοντρές η ανοίξαμε κ γαμιομαστε ασυστόλως ?
Θα δοκιμαστεί κ το art κ θα δείξει , υπομονή .
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
14
Like
1.908
Πόντοι
2.487
Το θέμα δεν είναι να σου πουν αν είναι άνετες η όχι το θέμα είναι εμεις να τις κάνουμε να νιώσουν άνετα κ να λυθούν ακόμα κ αν δεν είναι άνετες . Θέλει κόπο ,χρόνο κ χρήμα ναι . Εξαρτάται ποσο γουστάρεις να τζογάρει κάποιος στο σπορ .
κοινως προτεινεις να ψωνισω 60-80 για να δωσω +20 να μου τραβηξει μια μαλακια, στην επομενη να δωσω 60-80 + 40-60 για να γαμησω 1 φορα.
Θενξ,ειτε θα ψωνισω ΜΑΣΕΡ αληθινη η θα παρω cg με τα ιδια λεφτα να τη γαμησω 2 φορες χωρις μα και μου και να ναι και καλυτερα σε εμφανιση/αποδοση. το αθλημα οπως το περιγραφεις δεν ηταν vfm και αν δεν πεθανε αργοπεθαινει
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
254
Κριτικές
19
Like
1.060
Πόντοι
1.011
Ε τι να πουν ανοίξαμε κ φέραμε χοντρές η ανοίξαμε κ γαμιομαστε ασυστόλως ?
Θα δοκιμαστεί κ το art κ θα δείξει , υπομονή .
Τελικά δε κατάλαβα
Εχει κρυφό χαρτί;Γιατί απο πρώτη εικόνα εγώ δεν είδα κάτι
Όπως βεβαίως και στα περισσότερα το τελευταίο καιρό
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
κοινως προτεινεις να ψωνισω 60-80 για να δωσω +20 να μου τραβηξει μια μαλακια, στην επομενη να δωσω 60-80 + 40-60 για να γαμησω 1 φορα.
Θενξ,ειτε θα ψωνισω ΜΑΣΕΡ αληθινη η θα παρω cg με τα ιδια λεφτα να τη γαμησω 2 φορες χωρις μα και μου και να ναι και καλυτερα σε εμφανιση/αποδοση. το αθλημα οπως το περιγραφεις δεν ηταν vfm και αν δεν πεθανε αργοπεθαινει
Όχι βέβαια δε σου προτείνω ούτε να ψωνίσεις ούτε να παρεις . Είπα θα δείξει οπως μπορεί κ τα αλλα τα πεθαμένα να ανακάμψουν . Ρίσκο είναι όλα ειδικα στο μασαζ .
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
14
Like
1.908
Πόντοι
2.487
Όχι βέβαια δε σου προτείνω ούτε να ψωνίσεις ούτε να παρεις . Είπα θα δείξει οπως μπορεί κ τα αλλα τα πεθαμένα να ανακάμψουν . Ρίσκο είναι όλα ειδικα στο μασαζ .
πεταμενα λεφτα ειναι βασικα.και μερικες καλες περιπτωσεις που υπηρχαν ειτε σταματησαν ειτε τις φαγαν τα σκουπιδοφιδα εδω μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.536
Like
5.297
Πόντοι
2.306
πεταμενα λεφτα ειναι βασικα.και μερικες καλες περιπτωσεις που υπηρχαν ειτε σταματησαν ειτε τις φαγαν τα σκουπιδοφιδα εδω μεσα
Όντως πεταμένα λεφτά είναι πια, για αυτό και κόψαμε το άθλημα αρκετοί που ασχολούμασταν, αλλά δεν αξίζει πια
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
67
Like
128
Πόντοι
0
Μassaua ειχε την Ευα, ωραιο μωρακι, καλο μασαζ, αν τα σκαγες προχωραγε περαιτερω.Επεσε σπαμ, αγχωθηκε, σταματησε.Απο gm εχω παρει δημητρα, ΟΚ σε ολα της, οχι κατι τρελο(παει και φουλ) και Κωνσταντινα που κανε φοβερο μασαζ και λιγα εξτρα(μεχρι καλαμακι, επιλεκτικα και οχι απο πρωτη φορα).Ενας σκουπιδοξεφτιλας με 2 προφιλ εγραφε φιδια, ποσο σκληρα τη γαμουσε κλπ,πηγαιναν μαλακες που τα πιστευαν με την πουτσα εξω, μπηκε η κοπελα διαβασε τι γραφοταν, φρικαρε και γεια σας.
καταλαβα ..... καηκε το κοριτσι
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
67
Like
128
Πόντοι
0
Ετσι εχασα κ εγω την Αναστασια …
και για αυτην εχω ακουσει καλα λογια απο συναγωνιστες , τερματιζε επιλεκτικα ? με αντιτιμο ??? η οπως Κων/να που αναφερει ο φιλος καλαμακι και μασαζ ? Να ξερουμε μπορει να την πετυχουμε καπου αλλου . ηταν και deluxe γραφθηκε
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
67
Like
128
Πόντοι
0
Την καψαν/με εδω μεσα, δεν καηκε μονη της
Κατάλαβα τι λες συναγωνιστη , δεν μπορουν ολοι να διαχειριστουν την πληροφορια σωστα παμε για αλλα
Εμπειρια με Δαναη silk 50+ σιγουρα , καλαμακι που ανασταινει και νεκρό ζει για αυτό πραγματικα χωρις τιμοκαταλογο οποιος ειναι της ηλικιας milf-gilf θα περασει καλά .
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
9
Like
1.554
Πόντοι
3.145
Καλημερα παιδιά! Χτες το βραδυ κατά τις 10 μου έστειλε μήνυμα το εν λόγω γραφειο και με απειλούσε πως άμα δεν δώσω τα χρήματα που πήγαν να μου κλέψουν θα έρθει να με βρει η αστυνομία! Ακόμα περιμένω βέβαια…
βρε αδερφέ τράβα μέχρι την ΓΑΔΑ μια βόλτα...
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
86
Like
118
Πόντοι
0
Καλημερα παιδιά! Χτες το βραδυ κατά τις 10 μου έστειλε μήνυμα το εν λόγω γραφειο και με απειλούσε πως άμα δεν δώσω τα χρήματα που πήγαν να μου κλέψουν θα έρθει να με βρει η αστυνομία! Ακόμα περιμένω βέβαια…
καλά πηγαινε κάνε μια καταγγελία να γραφτεί το περιστατικό, πάρε και μια ΑΑΔΕ τηλέφωνο για το γραφείο που δεν κόβει αποδείξεις να γελάσουμε λίγο.
Μαύρο τα εν λόγο γραφεία που προσπαθούν να βγουν κι απο πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom