Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (8 μέλη και 55 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
950
Πόντοι
81
Ελισσάβετ από joy,Ελληνίδα,μικρή,κοντούλα,μεγάλα βυζιά αλλά και μεγάλος κώλος! Στο μασαζ επειδή δεν το κατέχει βάζει δύναμη με αποτέλεσμα να πονάς.Στο τέλος προχώρησε και σε εκτονωση χωρις τιμοκατάλογο.΄Εδωσα +20. Χρόνος κάτω απο 1 ώρα. Δεν θα ξανα έπαιρνα.
Για την άλλη την Μαριάννα του massaua την πιο μεγάλη με το σπαστό το μαλλί,αυστηρά μόνο μασαζ και με πετσέτα!
επομενως απο joy προχωρανε Ελισαβετ και Νινα...
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες,
Ερωτηση κρισεως, απο Deluxe, μεταξυ Ζετας και Χριστιαννας, ποια προτεινετε;
Καλημέρα συναγωνιστή!
Χριστιάνα! Εξαιρετική! Όσες φορές έχουμε βρεθεί έχω μείνει ευχαριστημένος και με το παραπάνω!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους ,



Επειδή δεν το γνωρίζω το άθλημα και δεν θέλω να πάω στα τυφλά σόρρυ αν έχει είδη αναφερθεί αλλά με ενδιαφέρει να κλείσω ραντεβού στις επόμενες μέρες με Νικολέτα από το Massaua . Η ερώτηση μου είναι η εξής σε άτομα που την έχουν πάρει: η κοπέλα στο πρόγραμμα έχει σεξ; Και αν ναι, τι είναι η συνολική τις χρέωση . (Αν δεν κάνω λάθος κάπου διάβασα εδώ ότι έχει στο πρόγραμμα και σεξ αλλά δεν είμαι σίγουρος εάν αναφέρθηκε η ολική χρέωση) .
ψήνει μπριζόλα..... γύρω στα 160 η χρέωση
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
147
Like
406
Πόντοι
21
Μια ερωτηση εκανα φιλε γιατι βριζεις?" Οσο για το κλαμα οταν μας γαμανε απο παντου και ολοι " μαλλον με μπερδευεις με τον εαυτο σου. Εμενα δεν με φτιαχνουν οι τρανς..
Βρίζω ρε φίλε γιατί με εξοργίζει το γεγονός ότι ένας άνθρωπος λέει ότι τον έκλεψε και το τι άνθρωπος είναι η κοπέλα κι εσύ τον ρωτάς να σου πει πρόγραμμα κι αν φτάνει μπριζόλα; Πες μου εσύ πόσο να αντέξει ένας λογικός άνθρωπος. Όσο για τις trans Φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν ξέρεις από πραγματική καύλα και είσαι μόνο για οφθαλμόλουτρο. Υγ. Μίλησα όσο πιο ήρεμα και κόσμια μπορούσα!!!
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
147
Like
406
Πόντοι
21
Έχεις δίκιο αδερφέ από εδώ και πέρα αυτό θα κανω. Ευχαριστώ την συμπαράσταση όλων σας!
Η καλύτερη λύση ξέρετε ποια είναι παιδιά; Περιμένετε όπως είστε με τα λάδια και τα χύσια αν έχουν προκύψει, Να ξεκουμπιστεί το κάθε πουτανάκι Από το δωμάτιο και μετά μπαίνετε και απολαμβάνετε το μπάνιο σας και ότι άλλο γουστάρει πούτσα σας Και με την ησυχία σας
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.072
Κριτικές
8
Like
4.177
Πόντοι
736
Από deluxe ποια αξίζει για καλό μασάζ;
1) Χριστιάνα μικρή
2) Χριστιάνα μιλφ
3) Νεφέλη
4) Όλγα
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
79
Like
244
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά! Διαβάστε προσεκτικά το παρακάτω μήνυμα ώστε να μην προσπαθήσουν να σας εξαπατησουν ποτε!
Μετά από πολύ καιρό κανόνισα ραντεβού για μασάζ με το γραφείο massageway.gr. Μου έστειλαν φωτογραφίες τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες για σήμερα και επέλεξα την Λουιζα, καμια σχέση με τις φωτό αλλά το προσπερνάω!(Ανέβασα κ φωτογραφία να ξέρετε) πηγαίνω στο ξενοδοχείο πληρώνω δωμάτιο και μετά από 15 λεπτά έρχεται η κοπέλα. Μου λέει για τα έξτρα κλπ συμφωνούμε στο τι θα κάνουμε και προχωράμε στο μασάζ.
Τελειώνουμε όμορφα κ ωραία κ μπαίνω στο μπάνιο. Μου λέει να κλείσω την πόρτα να μιλήσω με τον οδηγό μου; Εκεί υποψιάστηκα ότι θέλει να με κλέψει. Της λέω κλείσε την δεν έχω πρόβλημα. Ανοίγω το νερό κ καλά πως κάνω μπάνιο αλλά ημουν έξω από τη ντουζιέρα, είχα ανοίξει ελάχιστα τη πόρτα κ την έβλεπα από τον καθρέφτη να βάζει χερι στα πράγματα μου και να μου παίρνει χρήματα από το πορτοφόλι που είχα κρύψει μέσα στα ρούχα κ να τα βάζει σε ένα μαύρο τσαντάκι μέσα στη τσάντα της. (Ήταν αρκετά). Βγαίνω από το μπάνιο κ της λέω δώσε μου τα λεφτά που μόλις πήρες. Το έπαιζε τρελή δεν πήρα χρήματα τι είναι αυτά που λες με προσβάλεις κλπ. Να μου λέει δες άνοιξε το πορτοφόλι μου. Τις λέω είδα που τα έβαλες εκεί σε ένα μαύρο τσαντάκι. Μου λέει αυτά τα χρήματα είναι δικά μου που κατέψυξα τα ωάρια μου (εδώ γελάμε) 860 ευρώ. Σταματά να λες ψέμματα της λέω κ παραδέξου το!
Ανένδοτη.. επέμενε στα ψέματα της. Πήρα αστυνομία τηλέφωνο και εκεί κάπως την είδα κ άλλαξε συμπεριφορά. Μου έδωσε να μιλήσω κ με κάποιον από το γραφείο τους δεν ξέρω τι της ήταν λογικά γκόμενος. Της λέω κοίταξε είμαι στρατιωτικός στους αλεξίπτωτιστες( βοήθησε πως ημουν κ με τα ρούχα της δουλειας) και δεν θέλω να συνεχίσουμε αυτό το ψέμα πως είναι δικά σου κ να σου κάνω μήνυση ποιον νομίζεις να πιστεψουν; Η αστυνομία καθοδον εντωμεταξύ. Της παίρνω τα χρήματα και που μου έκλεψε και την έδιωξα από το δωμάτιο, εφόσον την πλήρωσα κανονικά όμως για την υπηρεσία που πρόσφερε, αν κ δεν θα έπρεπε με όλη την ταλαιπωρία που τράβηξα! Ακύρωσα την αστυνομία και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να γράψω εδώ να σας ενημερώσω! Να έχετε το νου σας παιδιά!! Προσοχή μεγάλη στα αρπαχτικά!! Εγω το πήρα το μάθημα μου, ευτυχώς δεν την πάτησα κ δεν έχασα τα χρήματα μου!
Μπράβο φίλε,σ ευχαριστούμε
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Καλημερα παιδιά! Χτες το βραδυ κατά τις 10 μου έστειλε μήνυμα το εν λόγω γραφειο και με απειλούσε πως άμα δεν δώσω τα χρήματα που πήγαν να μου κλέψουν θα έρθει να με βρει η αστυνομία! Ακόμα περιμένω βέβαια…
Έπρεπε και συ να τους πεις πως και συ τα κατέθεσες στην Τράπεζα Σπέρματος, να τους κόψεις μια επιταγή αν επιμένουν...:cheesy:
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Διαβάστε προσεκτικά το παρακάτω μήνυμα ώστε να μην προσπαθήσουν να σας εξαπατησουν ποτε!
Μετά από πολύ καιρό κανόνισα ραντεβού για μασάζ με το γραφείο massageway.gr. Μου έστειλαν φωτογραφίες τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες για σήμερα και επέλεξα την Λουιζα, καμια σχέση με τις φωτό αλλά το προσπερνάω!(Ανέβασα κ φωτογραφία να ξέρετε) πηγαίνω στο ξενοδοχείο πληρώνω δωμάτιο και μετά από 15 λεπτά έρχεται η κοπέλα. Μου λέει για τα έξτρα κλπ συμφωνούμε στο τι θα κάνουμε και προχωράμε στο μασάζ.
Τελειώνουμε όμορφα κ ωραία κ μπαίνω στο μπάνιο. Μου λέει να κλείσω την πόρτα να μιλήσω με τον οδηγό μου; Εκεί υποψιάστηκα ότι θέλει να με κλέψει. Της λέω κλείσε την δεν έχω πρόβλημα. Ανοίγω το νερό κ καλά πως κάνω μπάνιο αλλά ημουν έξω από τη ντουζιέρα, είχα ανοίξει ελάχιστα τη πόρτα κ την έβλεπα από τον καθρέφτη να βάζει χερι στα πράγματα μου και να μου παίρνει χρήματα από το πορτοφόλι που είχα κρύψει μέσα στα ρούχα κ να τα βάζει σε ένα μαύρο τσαντάκι μέσα στη τσάντα της. (Ήταν αρκετά). Βγαίνω από το μπάνιο κ της λέω δώσε μου τα λεφτά που μόλις πήρες. Το έπαιζε τρελή δεν πήρα χρήματα τι είναι αυτά που λες με προσβάλεις κλπ. Να μου λέει δες άνοιξε το πορτοφόλι μου. Τις λέω είδα που τα έβαλες εκεί σε ένα μαύρο τσαντάκι. Μου λέει αυτά τα χρήματα είναι δικά μου που κατέψυξα τα ωάρια μου (εδώ γελάμε) 860 ευρώ. Σταματά να λες ψέμματα της λέω κ παραδέξου το!
Ανένδοτη.. επέμενε στα ψέματα της. Πήρα αστυνομία τηλέφωνο και εκεί κάπως την είδα κ άλλαξε συμπεριφορά. Μου έδωσε να μιλήσω κ με κάποιον από το γραφείο τους δεν ξέρω τι της ήταν λογικά γκόμενος. Της λέω κοίταξε είμαι στρατιωτικός στους αλεξίπτωτιστες( βοήθησε πως ημουν κ με τα ρούχα της δουλειας) και δεν θέλω να συνεχίσουμε αυτό το ψέμα πως είναι δικά σου κ να σου κάνω μήνυση ποιον νομίζεις να πιστεψουν; Η αστυνομία καθοδον εντωμεταξύ. Της παίρνω τα χρήματα και που μου έκλεψε και την έδιωξα από το δωμάτιο, εφόσον την πλήρωσα κανονικά όμως για την υπηρεσία που πρόσφερε, αν κ δεν θα έπρεπε με όλη την ταλαιπωρία που τράβηξα! Ακύρωσα την αστυνομία και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να γράψω εδώ να σας ενημερώσω! Να έχετε το νου σας παιδιά!! Προσοχή μεγάλη στα αρπαχτικά!! Εγω το πήρα το μάθημα μου, ευτυχώς δεν την πάτησα κ δεν έχασα τα χρήματα μου!

Εντωμεταξύ, πρόσεξα πως στην φωτογραφία της κοπέλας που ανέβασες (υποτίθεται Λουίζα;) είναι κάποια η οποία μοιάζει περισσότερο με αυτή που εμφανίζεται ως "Αλεξάνδρα" στο σαιτ τους, ενώ η "Λουίζα" στο σάιτ δεν μοιάζει καθόλου. Υποθέτω πως ζήτησες εσύ Λουίζα, αλλά σου έστειλαν Αλεξάνδρα για κάποιο λόγο.

Όχι πως παίζει κάποιο ρόλο απ την στιγμή που είναι για φτύσιμο το γραφείο αυτό γενικά μετά απ αυτό που έκαναν, αλλά το λέω γιατί μπορεί κάποιος απ τα "εθελοντικά θύματα" που κυκλοφορούν στο σάιτ, να μπερδευτούν τελικά.
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
144
Πόντοι
0
Εντωμεταξύ, πρόσεξα πως στην φωτογραφία της κοπέλας που ανέβασες (υποτίθεται Λουίζα;) είναι κάποια η οποία μοιάζει περισσότερο με αυτή που εμφανίζεται ως "Αλεξάνδρα" στο σαιτ τους, ενώ η "Λουίζα" στο σάιτ δεν μοιάζει καθόλου. Υποθέτω πως ζήτησες εσύ Λουίζα, αλλά σου έστειλαν Αλεξάνδρα για κάποιο λόγο.

Όχι πως παίζει κάποιο ρόλο απ την στιγμή που είναι για φτύσιμο το γραφείο αυτό γενικά μετά απ αυτό που έκαναν, αλλά το λέω γιατί μπορεί κάποιος απ τα "εθελοντικά θύματα" που κυκλοφορούν στο σάιτ, να μπερδευτούν τελικά.
Καλημερα. Κοίταξε η φωτό που μου στείλανε της Λουιζας έχει ακριβώς το ίδιο πρόσωπο με την κοπέλα που ήρθε αλλά με συν 20 κιλά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom