Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
14
Like
2.094
Πόντοι
2.487
Ο καθενας με το πόνο του!!!αχαχαχα.εισαι τελείως βλήμα!
ακομα σερνεσαι εδω μεσα σκουπιδι γλοιωδη καραγκιοζη.Σταγονα σαλιο δε σου αξιζει ρε ξεφτιλα ειναι η τελευταια φορα που το χαραμιζω για το βρωμικο κωλο σου.Βριζε οσο θες απο οποιο προφιλ θες, σε ξεφτιλισα δημοσια και θα χρειαστεις νεο κλωνο για να σε παρει καποιος στα σοβαρα ποτε και αυτο μου αρκει.ΣΚΟΥΠΙΔΙ
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
966
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Σε ότι αφορά την κοπέλα που έφυγε, θα ήθελα και εγώ αν μπορεί να με ενημερώσει κάποιος με ΠΜ, αν έχει αφήσει εντύπωση εδώ και είναι αυτή που σκέφτομαι, όντως στενάχωρο.

Να περνάτε καλά.

Θα δώσω μια γενική περιγραφή:
Δούλευε (δεν ξέρω αν είχε σταματήσει πρόσφατα) σε ένα απ τα κλασικά γραφεία που ξέρουμε, γύρω στα 30, original μαγκάκι, alternative look με πολλά piercings και tattoos.
Καλό παιδί με ψυχάρα που εξέπεμπε αγάπη.

Πολύς θάνατος ρε πούστη μου :cry:
 

Mad71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
247
Πόντοι
281
Θα δώσω μια γενική περιγραφή:
Δούλευε (δεν ξέρω αν είχε σταματήσει πρόσφατα) σε ένα απ τα κλασικά γραφεία που ξέρουμε, γύρω στα 30, original μαγκάκι, alternative look με πολλά piercings και tattoos.
Καλό παιδί με ψυχάρα που εξέπεμπε αγάπη.

Πολύς θάνατος ρε πούστη μου :cry:
Όχι ρε φίλε πλάκα κάνεις είσαι σίγουρος;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
7
Like
2.870
Πόντοι
736
Θα δώσω μια γενική περιγραφή:
Δούλευε (δεν ξέρω αν είχε σταματήσει πρόσφατα) σε ένα απ τα κλασικά γραφεία που ξέρουμε, γύρω στα 30, original μαγκάκι, alternative look με πολλά piercings και tattoos.
Καλό παιδί με ψυχάρα που εξέπεμπε αγάπη.

Πολύς θάνατος ρε πούστη μου :cry:
Ήξερε και πολεμική τέχνη;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Δανάη από deluxe ξέρουμε αν αξίζει?
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, έχει βρεθεί κάποιος με τη Μαρια από gmassage; Να μου δώσει τα φώτα του.
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Ρε Παίδες σε μία διανομή ντελίβερι που έκανα στη δουλειά πήρε το μάτι μου τυχαία στην οδό Ιεροσολύμων προς Πλ. Αμερικής 1 μασάζοκοριτσο. ποιος το έχει κλείσει σε σπίτι ή στο ξενοδοχείο exis στην πλατεία Αμερικής?? Λεπτό,κοντό,καστανό Με Ασημί μπουφάν και κολάν από κάτω.! Και π.μ θα το Εκτιμούσα
 

lookingforyourcompany

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για Άρτεμις από Attica Massage ξέρουμε κάτι; Στην φωτογραφία φαίνεται πολύ δυνατό, αλλά δεν βρήκα κάτι για την συγκεκριμένη
 

jmu

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον τεμαχιο , δεν εχω εικονα οποιος εχει εμπειρία ας ενημερώσει
λέει ότι είναι από τη Βραζιλία αλλά είναι ξεκάθαρα από το Ιράν. καλό τιπάκι, πλουσιο στηθος, πολλή κυτταρίτιδα από τη μέση και κάτω για την ηλικία της, τα τατουάζ που βλέπετε, μασάζ αρκετά καλό προς καλό, δυνατό καλαμάκι ακα +30, μπριζόλα δεν πήρα αν και ήταν στο μενού.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
λέει ότι είναι από τη Βραζιλία αλλά είναι ξεκάθαρα από το Ιράν. καλό τιπάκι, πλουσιο στηθος, πολλή κυτταρίτιδα από τη μέση και κάτω για την ηλικία της, τα τατουάζ που βλέπετε, μασάζ αρκετά καλό προς καλό, δυνατό καλαμάκι ακα +30, μπριζόλα δεν πήρα αν και ήταν στο μενού.
Είσαι από τους ελάχιστους που ενημερώνουν... Ευχαριστούμε πολύ φιλε
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.954
Πόντοι
736
Το αττικα κατα καιρους εχει φερει αστερια, μεχρι χερι οι περισσοτερες, δε διαφωνω αλλα ποιοτητα
 

darkelknight

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
λέει ότι είναι από τη Βραζιλία αλλά είναι ξεκάθαρα από το Ιράν. καλό τιπάκι, πλουσιο στηθος, πολλή κυτταρίτιδα από τη μέση και κάτω για την ηλικία της, τα τατουάζ που βλέπετε, μασάζ αρκετά καλό προς καλό, δυνατό καλαμάκι ακα +30, μπριζόλα δεν πήρα αν και ήταν στο μενού.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση... Ντυμένη ή μένει με εσώρουχα;
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
λέει ότι είναι από τη Βραζιλία αλλά είναι ξεκάθαρα από το Ιράν. καλό τιπάκι, πλουσιο στηθος, πολλή κυτταρίτιδα από τη μέση και κάτω για την ηλικία της, τα τατουάζ που βλέπετε, μασάζ αρκετά καλό προς καλό, δυνατό καλαμάκι ακα +30, μπριζόλα δεν πήρα αν και ήταν στο μενού.
Όλα σωστά όπως τα ειπες και καλό Μασαζ (νύχια μεγαλα βοήθησαν στο χαιδεμα και στη χαλάρωση) καλό τυπακι και κουβαλάει τρελλα σύμφωνω ότι έχει στηθος για χαζεμα και πάει μέχρι τέλους .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Like
701
Πόντοι
81
Παίκτες, απ' ό,τι κατάλαβα, έφυγε από κοντά μας ένα γαμάτο κορίτσι που ασχολιόταν με μασάζ. Δεν θα ανακοινώσω ποια. Αν κάποιος γνωρίζει τί έγινε, ας μου στείλει ένα πμ, θα το εκτιμήσω πολύ. Έχω στενοχωρηθεί αρκετά και θα με βοηθούσε να μάθω κάτι παραπάνω.

Αν θεωρείτε προβοκατόρικο το μήνυμά μου, με συγχωρείτε κι ας διαγραφεί.

Να στε όλοι καλά!
Είναι η κοπέλα που πρόσφατα έκανε ένα χειρουργείο και νοσηλευόταν?
 

lookingforyourcompany

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλικη συμβουλη ΓΕΝΙΚΑ Μακρυα απο Αττικα
λιγες φραπεδακι κ αυτο το χρυσοπληρωνεις αστο , οτι θες κανε αλλα μεγαλη προσοχη και ρωτα πριν πεταξεις τα ωραια σ λεφτα ! Γενικα ψαξου καλα αδερφε...πριν επιλεξεις κ πληρωσεις....

εγω κατεληξα επιλεκτηκα σε ανεξαρτητες , massaua , vip
που κανουν φουλ μπιζολα τιμες κ οχι με τρελο μαρουλι
μετα απο φολες κ πεταμα κασεριου κ πολλα κασκαντερικι που εφαγα οπως ολοι μας !

Συμφωνώ με αυτά που λες αδερφέ, γενικά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα και εγώ για το Attica. Εγώ να φραπεδάκι από την συγκεκριμένη θα το ήθελα και γι'αυτό το ψάχνω
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.315
Πόντοι
446
Εχει ανανεωσει το ΡΟΣΤΕΡ του τα εξης γραφεια απο ΤΡΙΤΗ και μετα... :
( πηρα τωρα ενημερωση VIBER / Photo )


GMassage.gr

VipMassage.gr / PriveMassage.gr

Massaua.gr

το θεμα ειναι να βρουμε ποια τεμαχια αξιζουν και φουλαρουν σε τιμες νορμαλ !

για μενα τιμη νορμαλ ειναι ΜΑΞ 130 ΕΥΡΩ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕΣΑ !
Βασιλάκη... 10 μέρες στο χώρο και έχεις πέσει πολύ με τα μούτρα σε 3 γραφεία... όλοι θα πάρουν - και όλα θα γίνουν.... γιατί τόσο λέγειν για τα 3 αυτά γραφεία ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom