Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Τοσο ωραια ηταν αυτη που τσακωνεστε?
Ηταν στις 3 που χω βρει ολα αυτα τα χρονια που κανε καλο μασαζ.Η 2η απο τις 3 ππυ σταματησαν επειδη καποιοι φιδεμπορες πουλανε φιδια και καποια γιδια αγοραζουν.Το ιδιο εγινε και με Δαναη για οσους θυμουνται
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ηταν στις 3 που χω βρει ολα αυτα τα χρονια που κανε καλο μασαζ.Η 2η απο τις 3 ππυ σταματησαν επειδη καποιοι φιδεμπορες πουλανε φιδια και καποια γιδια αγοραζουν.Το ιδιο εγινε και με Δαναη για οσους θυμουνται
Οι αλλες δυο ποιες ηταν αν θες για να καταλαβω γουστα
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Ειπα ηδη τη Δαναη.Η αλλη ηταν η Σαντυ που παντρευτηκε.Ροστερ χρυσης εποχης deluxe και οι 2 προ 3-4 χρονων αν ασχολεισαι γενικοτερα με το σπορ
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
Ειπα ηδη τη Δαναη.Η αλλη ηταν η Σαντυ που παντρευτηκε.Ροστερ χρυσης εποχης deluxe και οι 2 προ 3-4 χρονων αν ασχολεισαι γενικοτερα με το σπορ
εαν εννοείς την δαναη απο deluxe φίλος , οντως απωλεια μεγαλο καυλοραπανο και αυτη ομως τα πολυ παραπανω ( γιατι τα εκανε ) ηταν επιλεκτικα σε ποιους τα εκανε ( εαν πεσει το αναλογο χρημματικο ποσόν γινονται ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο την πλειοψηφεία )
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Ειπα ηδη τη Δαναη.Η αλλη ηταν η Σαντυ που παντρευτηκε.Ροστερ χρυσης εποχης deluxe και οι 2 προ 3-4 χρονων αν ασχολεισαι γενικοτερα με το σπορ
κριμα, δεν την ειχα δει ποτε ουτε τη Δαναη ουτε Σαντυ
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
κριμα, δεν την ειχα δει ποτε ουτε τη Δαναη ουτε Σαντυ

δυνατό πολύ , προσωπο μοντελου εαν ειχε και κορμι αναλογο θα ηταν στα best ever αλβανικης κοπιάς για την σαντυ δεν εχω εικονα δεν την εχω γνωρισει στον στιβο μαχης και εαν κρινω απο τα ποστ κακως δεν το εκανα
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ok πολυ μακρια απο δικες μου αγαπημενες
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
εαν εννοείς την δαναη απο deluxe φίλος , οντως απωλεια μεγαλο καυλοραπανο και αυτη ομως τα πολυ παραπανω ( γιατι τα εκανε ) ηταν επιλεκτικα σε ποιους τα εκανε ( εαν πεσει το αναλογο χρημματικο ποσόν γινονται ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο την πλειοψηφεία )
Τι να σου πω μπριζολα με δαναη δεν ειχα φαει,7-8 φορες την ειχα δει,τις πρωτες 4-5 περα μασαζ(καλη,πολυ καλη) κερναγε φραπε χωρις εξτρα κοστος, στις τελευταιες κερασε καλαμακι και μπαλαμουτι με +30.Αν προλαβες και εφαγες μπριζολα ειλικρινα ζηλευω, πολυ δυνατη σε ολα της αλλα την τελευταια φορα που χα δει μου λεγε κιαυτη οτι εχει ξενερωσει και θα σταματησει γιατι την πιεζαν για μπριζολα νεοι πελατες(επειδη ειχε γραφτει εδω) και μου λεγε-και ειχε δικιο- πως μασαζ αγοραζεις, τα εξτρα τα προσφερει η κοπελα οταν και αν θελει.Δε μου χε πει οτι δεν κανει, απλα οτι δεν παιζει στο προγραμμα, τωρα κατ εξαιρεση δε ξερω αν εκανε.Η τωρινη παντως επεμενε και σε μενα και αλλους συναδελφους φερεγγυους οτι μπριζολα ποτε και πουθενα
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Ok πολυ μακρια απο δικες μου αγαπημενες
Το θεμα ειναι να υπαρχουν σωστες-αληθινες κριτικες ωστε να υπαρχει καλο input για οσο το δυνατον περισσοτερες επιλογες-γουστα.Γιαυτο και κυνηγω αμειλικτα φιδεμπορες-προμοτορες και τσιμπουρια που σπαμαρουν ερωτησεις δημοσια και με pm χωρις ποτε να προσφερουν οι ιδιοι πληροφορηση
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.963
Κριτικές
37
Like
20.428
Πόντοι
4.646
Τι να σου πω μπριζολα με δαναη δεν ειχα φαει,7-8 φορες την ειχα δει,τις πρωτες 4-5 περα μασαζ(καλη,πολυ καλη) κερναγε φραπε χωρις εξτρα κοστος, στις τελευταιες κερασε καλαμακι και μπαλαμουτι με +30.Αν προλαβες και εφαγες μπριζολα ειλικρινα ζηλευω, πολυ δυνατη σε ολα της αλλα την τελευταια φορα που χα δει μου λεγε κιαυτη οτι εχει ξενερωσει και θα σταματησει γιατι την πιεζαν για μπριζολα νεοι πελατες(επειδη ειχε γραφτει εδω) και μου λεγε-και ειχε δικιο- πως μασαζ αγοραζεις, τα εξτρα τα προσφερει η κοπελα οταν και αν θελει.Δε μου χε πει οτι δεν κανει, απλα οτι δεν παιζει στο προγραμμα, τωρα κατ εξαιρεση δε ξερω αν εκανε.Η τωρινη παντως επεμενε και σε μενα και αλλους συναδελφους φερεγγυους οτι μπριζολα ποτε και πουθενα
Μία ερώτηση.....λες για την Δανάη πού τό τηλέφωνο τής τελειώνει σέ 787 ;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Μία ερώτηση.....λες για την Δανάη πού τό τηλέφωνο τής τελειώνει σέ 787 ;
Δεν πηρα προσωπικο τηλεφωνο ποτε.Λογικα λες μια ξεπετα μπαζολα ανεξαρτητη με ονομα Danae massage εσυ(μακρια btw).
Εγω λεω τη Δαναη του ντελουξ, τοπ ονομα του χωρου 3-4 χρονια πριν
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
1
Like
5.157
Πόντοι
1.056
Δεν πηρα προσωπικο τηλεφωνο ποτε.Λογικα λες μια ξεπετα μπαζολα ανεξαρτητη με ονομα Danae massage εσυ(μακρια btw).
Εγω λεω τη Δαναη του ντελουξ, τοπ ονομα του χωρου 3-4 χρονια πριν
επιβεβαινωνω για danae massage μπαζολα ξεπετα το λιγοτερο κ με ευγενεια!μακρυα οπως λεει ο φιλος...
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ριχνω στα μελη τα μπινελικια τα πολλα και ηρεμω
Οχι δεν λεω τξμ δαμη μασσαζ που ηταμ χαλια, αλλα μια πιτσορικα με μοντελο προσωπο γαλανα ματια με κορμαρα αλλα πολυ ακριβη,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom