Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Μάγκες έχει πέσει πολύ η ποιότητα. Έχουν σταματήσει τα καλά κομμάτια και έχουν μείνει αυτές που κάνουν αρπαχτές.
Εγώ ας πούμε γουστάρω καλό Μασαζ και χέρι. Αλλά να σε καυλωσει η γκομενα.
Πλέον ειλικρινά δεν μπορώ να βρω καμία αξιόλογη
Έτσι ακριβώς είναι μάγκα μου
Χάλασε η πίατσα του μασάζ κ των λαδοκορων στ αθηνα

Ξεπέτες αρπακτικά κτλ
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
Άγνωστο. Παντως λεει οτι ειναι Αυστραλεζαχαχαχαχα. Απορω πως το σκεφτηκε με τα τοσο μέτρια Αγγλικα της
Απο την Περσια ειναι.
Οσοι την ακολουθουν στο instagram και στο facebook το γνωριζουν πολυ καλα.
Παντως η Νινα του JOY με την Νινα του ART δεν εχουν καμια απολυτως σχεση σε υπηρεσιες.
Τωρα οτι κανει το κανει με αγγαρεια.
Το μονο που εχει μεινει το ιδιο ειναι η διαθεση για αρπαχτη και τα εξωφρενικα ποσα που ζηταει.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
κριμα, μαλλον θα βαρεθηκε η κοπελιτσα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Απο την Περσια ειναι.
Οσοι την ακολουθουν στο instagram και στο facebook το γνωριζουν πολυ καλα.
Παντως η Νινα του JOY με την Νινα του ART δεν εχουν καμια απολυτως σχεση σε υπηρεσιες.
Τωρα οτι κανει το κανει με αγγαρεια.
Το μονο που εχει μεινει το ιδιο ειναι η διαθεση για αρπαχτη και τα εξωφρενικα ποσα που ζηταει.
Για στειλτε ινστα να παρουμε τσιμπλα
 

nevveroddoreven

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2021
Μηνύματα
18
Like
26
Πόντοι
0
Απο την Περσια ειναι.
Οσοι την ακολουθουν στο instagram και στο facebook το γνωριζουν πολυ καλα.
Παντως η Νινα του JOY με την Νινα του ART δεν εχουν καμια απολυτως σχεση σε υπηρεσιες.
Τωρα οτι κανει το κανει με αγγαρεια.
Το μονο που εχει μεινει το ιδιο ειναι η διαθεση για αρπαχτη και τα εξωφρενικα ποσα που ζηταει.
Εν τω μεταξυ δεν υπαρχει κανενας λογος να το κρύψει
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Έχει κάποιος πάρει κοπέλα από το Rose Massage να μας πει εντυπώσεις και μέχρι που φτάνουν οι λαδοκόρες του
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.495
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Δλδ? Δε την εχω παρει στο νεο γραφειο, τι εχει χαλασει?
Απο την Περσια ειναι.
Οσοι την ακολουθουν στο instagram και στο facebook το γνωριζουν πολυ καλα.
Παντως η Νινα του JOY με την Νινα του ART δεν εχουν καμια απολυτως σχεση σε υπηρεσιες.
Τωρα οτι κανει το κανει με αγγαρεια.
Το μονο που εχει μεινει το ιδιο ειναι η διαθεση για αρπαχτη και τα εξωφρενικα ποσα που ζηταει.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.953
Πόντοι
201
Έχει κάποιος πάρει κοπέλα από το Rose Massage να μας πει εντυπώσεις και μέχρι που φτάνουν οι λαδοκόρες του
Δεν φαίνεται μέχρι που φτάνουν;; Πρέπει να σου πει κάποιος; Η εικόνα μιλάει από μόνη της…
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ VIP MASSAGE ΕΩΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτα μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο στα 70 ευρώ

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Lomi Lomi & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Lomi Lomi + 30 λεπτά Body to Body )

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Μυοχαλαρωτικό & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό + 30 λεπτά Body to Body )

Αποκλειστική προσφορά

Τιμή γνωριμίας για Νέους πελάτες της εταιρίας απο 12:00 μέχρι 18:00

Καθημερινά & ΣΚ

Η μια ωρα χαλαρωτικό μασάζ Μονο

50 Ευρω

Απο 1 Δεκεμβριου εως 15 Δεκεμβρίου

Οταν κλείνετε 2 μασάζ την ίδια μέρα το πρώτο ειναι κανονικά στη τιμή των 60 το δεύτερο μασάζ είναι σε εκπτωση -10% δήλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασάζ τον ίδιο μηνα , το 6ο μασάζ είναι δώρο το 50% δηλαδή 30 ευρώ


Να σας ενημερωσω οτι ξεκινησαν νεες κοπελες θεραπευτριες

Φαιη .. τζενη...ζετα...Στελλα

Λιζα..ευα...αναστασια , Ελενα

Ενημερωθειτε αμεσα μεσω viber / whats app
698 0 280 270
 
Τελευταία τροποποίηση:

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Δεν φαίνεται μέχρι που φτάνουν;; Πρέπει να σου πει κάποιος; Η εικόνα μιλάει από μόνη της…
Έχω δει και άλλες παρόμοιες φωτό που μιλάγανε αλλά έμεινα με το καλαμάκι στο χέρι. Αν πάντως ξέρεις κάτι για κάποια κοπέλα έλα με pm. Thanks
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Έχω δει και άλλες παρόμοιες φωτό που μιλάγανε αλλά έμεινα με το καλαμάκι στο χέρι. Αν πάντως ξέρεις κάτι για κάποια κοπέλα έλα με pm. Thanks
τι με πμ , ας το γραψει εδω να ξερουμε...
 

chrisoftheham

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Να κάνω μια ερώτηση αρχάριου; Υπάρχει κάποιος κίνδυνος αν πάρουμε κοπέλα σπίτι; Το λέω γιατί οι περισσότεροι μιλάτε για ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Η δικιά μου θα λείπει τώρα στις γιορτές κι έλεγα να φέρω καμιά λαδοκόρη στο σπίτι. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος με τα συγκεκριμένα γραφεία αν γνωρίζουν τη διεύθυνση μας πχ; Ή το τηλέφωνο μας; Ρωτάω γιατί γενικά παίρνω συχνά μασάζ στο σπίτι (μασάζ μασάζ τύπου hermes) και έλεγα να κάνω τη δοκιμή και από κανα γραφείο με happy ending. Αλλά έχω προβληματιστεί με αυτά που διαβάζω
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.495
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Παντα
Να κάνω μια ερώτηση αρχάριου; Υπάρχει κάποιος κίνδυνος αν πάρουμε κοπέλα σπίτι; Το λέω γιατί οι περισσότεροι μιλάτε για ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Η δικιά μου θα λείπει τώρα στις γιορτές κι έλεγα να φέρω καμιά λαδοκόρη στο σπίτι. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος με τα συγκεκριμένα γραφεία αν γνωρίζουν τη διεύθυνση μας πχ; Ή το τηλέφωνο μας; Ρωτάω γιατί γενικά παίρνω συχνά μασάζ στο σπίτι (μασάζ μασάζ τύπου hermes) και έλεγα να κάνω τη δοκιμή και από κανα γραφείο με happy ending. Αλλά έχω προβληματιστεί με αυτά που διαβάζω
Εξαρταται, υπαρχουν γραφεια οπου εχουν κοπελες οτι να ναι.δεν ευθυνονται απαραιτητα τα γραφεια αν μιαα μασατζου σου αδειασει το σπιτι
Το hermes τι λεει? Με την καμμια δε χαλαρωνουμ τα κοριτσια?
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Να κάνω μια ερώτηση αρχάριου; Υπάρχει κάποιος κίνδυνος αν πάρουμε κοπέλα σπίτι; Το λέω γιατί οι περισσότεροι μιλάτε για ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Η δικιά μου θα λείπει τώρα στις γιορτές κι έλεγα να φέρω καμιά λαδοκόρη στο σπίτι. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος με τα συγκεκριμένα γραφεία αν γνωρίζουν τη διεύθυνση μας πχ; Ή το τηλέφωνο μας; Ρωτάω γιατί γενικά παίρνω συχνά μασάζ στο σπίτι (μασάζ μασάζ τύπου hermes) και έλεγα να κάνω τη δοκιμή και από κανα γραφείο με happy ending. Αλλά έχω προβληματιστεί με αυτά που διαβάζω
Σε μενα ετυχε να στειλω μηνυμα σε γραφειο μεσω βαιπερ και να μου απαντησουν με το επωνυμο μου.
 

m_george

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
128
Like
2.099
Πόντοι
441
Καλημέρα και καλή βδομάδα, έχει κανεις εμπειρία από την Milf Ζέτα από το VIP? ευχαριστώ!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Να κάνω μια ερώτηση αρχάριου; Υπάρχει κάποιος κίνδυνος αν πάρουμε κοπέλα σπίτι; Το λέω γιατί οι περισσότεροι μιλάτε για ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Η δικιά μου θα λείπει τώρα στις γιορτές κι έλεγα να φέρω καμιά λαδοκόρη στο σπίτι. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος με τα συγκεκριμένα γραφεία αν γνωρίζουν τη διεύθυνση μας πχ; Ή το τηλέφωνο μας; Ρωτάω γιατί γενικά παίρνω συχνά μασάζ στο σπίτι (μασάζ μασάζ τύπου hermes) και έλεγα να κάνω τη δοκιμή και από κανα γραφείο με happy ending. Αλλά έχω προβληματιστεί με αυτά που διαβάζω
Πηγαινε χοτελ μη ρισκαρεις για 25 ευρω δεν αξιζει
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.986
Like
6.147
Πόντοι
1.056
Να κάνω μια ερώτηση αρχάριου; Υπάρχει κάποιος κίνδυνος αν πάρουμε κοπέλα σπίτι; Το λέω γιατί οι περισσότεροι μιλάτε για ξενοδοχεία ημιδιαμονής. Η δικιά μου θα λείπει τώρα στις γιορτές κι έλεγα να φέρω καμιά λαδοκόρη στο σπίτι. Υπάρχει κάποιος κίνδυνος με τα συγκεκριμένα γραφεία αν γνωρίζουν τη διεύθυνση μας πχ; Ή το τηλέφωνο μας; Ρωτάω γιατί γενικά παίρνω συχνά μασάζ στο σπίτι (μασάζ μασάζ τύπου hermes) και έλεγα να κάνω τη δοκιμή και από κανα γραφείο με happy ending. Αλλά έχω προβληματιστεί με αυτά που διαβάζω
Επειδή η εποχή είναι τραγικά ρευστή καλύτερα χοτελ και πατκιουτ η φάση
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom