Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
πλακα κανω, οντως την ειχα δει μια φορα αλλα απο τοτε εχει ανεβασει πολυ την τιμη νομιζω, δε θα ξαναπροσπαθουσα. Στο μασαζ το προσπαθουσε αλλα δε μου φανηκε οτι ειχε γνωση
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
33
Like
2.180
Πόντοι
2.390
Νάγια από Τέα. Πάνε 2-3 βδομάδες. Η τύπισσα είναι περσόνα! Δεν ανήκει στις σέξυ μπίμπο. Είναι ώριμη γυναίκα. Σίφουνα ς και νηνεμία μαζί. Καλό μασάζ, καλή περιποίηση, καλή επικοινωνία, άνετη ατμόσφαιρα. Δυστυχώς χάσαμε τη διάσταση του χρόνου και μείναμε στη μέση. Ίσως να είχε ένα μεράδι ευθύνης σε αυτό, αλλά από την άλλη ήταν ενδεικτικό ότι ήταν απορροφημένη από αυτό που έκανε και δεν κοιτούσε το ρολόι σαν να είναι προγραμματισμένο τραίνο. Θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω, με πιο καθαρό μυαλό...
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Νάγια από Τέα. Πάνε 2-3 βδομάδες. Η τύπισσα είναι περσόνα! Δεν ανήκει στις σέξυ μπίμπο. Είναι ώριμη γυναίκα. Σίφουνα ς και νηνεμία μαζί. Καλό μασάζ, καλή περιποίηση, καλή επικοινωνία, άνετη ατμόσφαιρα. Δυστυχώς χάσαμε τη διάσταση του χρόνου και μείναμε στη μέση. Ίσως να είχε ένα μεράδι ευθύνης σε αυτό, αλλά από την άλλη ήταν ενδεικτικό ότι ήταν απορροφημένη από αυτό που έκανε και δεν κοιτούσε το ρολόι σαν να είναι προγραμματισμένο τραίνο. Θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω, με πιο καθαρό μυαλό...
dδεν κοιτουσε,ωστοσο κοιταξε οταν ηταν να σε αφησει μπουκαλα?:2funny:
ρε τι ακουμε εδω μεσα...
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.895
Πόντοι
736
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
μονο φραπε με + 20 ή + 30 χωρις να βγαλει τιποτα
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
μονο φραπε με + 20 ή + 30 χωρις να βγαλει τιποτα
Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.
Το +30 το βρίσκω κάπως υπερβολικό για φραπε, απλά μου ειχαν κάνει εντύπωση κάποια πολύ καλά σχόλια που είχα διαβάσει και ήλπιζα να προχωράει.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.895
Πόντοι
736
Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.
Το +30 το βρίσκω κάπως υπερβολικό για φραπε, απλά μου ειχαν κάνει εντύπωση κάποια πολύ καλά σχόλια που είχα διαβάσει και ήλπιζα να προχωράει.
μου εχει πει πως δεν...
βεβαια στον καθεναν μας μπορει να λεει οτι θελει...
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
79
Like
246
Πόντοι
20
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
Μαστορικο φραπεδακι με +20
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
Καλησπέρα φίλε... σήμερα είδα το μνμ σου.
Καλό μασάζ άνω του μετρίου, εως φραπέ με +30€ (το +20€ δεν ξέρω που παίζει,όχι σε εμένα πάντως)
Ρούχα δεν βγάζει,επίσης δεν αγγίζεις... αλλά για κάποιο λόγο περνάς σούπερ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pitpap

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλε... σήμερα είδα το μνμ σου.
Καλό μασάζ άνω του μετρίου, εως φραπέ με +30€ (το +20€ δεν ξέρω που παίζει,όχι σε εμένα πάντως)
Ρούχα δεν βγάζει,επίσης δεν αγγίζεις... αλλά για κάποιο λόγο περνάς σούπερ !!!
Χαχαχα σήμερα το έστειλα , οπότε λογικό. Ψάχνοντας στην αναζητηση έγραψε ένας τύπος κάπου Ιούλιο του 22 νομίζω ότι το πήγε 30 άρα λογικά παλιότερα το είχε 20.

Βασικά αυτό που λες προσπαθώ να καταλάβω, πως γίνεται να περνάς σούπερ αν η άλλη σου λέει μη και μη κλπ

Τελοσπαντων για να το λέτε οι πιο πολλοί μάλλον κάτι θα κάνει καλά και δαυτη
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
33
Like
2.180
Πόντοι
2.390
dδεν κοιτουσε,ωστοσο κοιταξε οταν ηταν να σε αφησει μπουκαλα?:2funny:
ρε τι ακουμε εδω μεσα...
Ρε φιλαρακο,προσπαθω να δω ολο το πακετο και οχι αν εχυσα ή οχι. Και για την ωρα, εγω την ρωτησα τι ωρα ειχε παει. Αυτη δεν ειχε παρει χαμπαρι. Δεν εδειξε οτι ηθελε να "κλεψει"
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Ρε φιλαρακο,προσπαθω να δω ολο το πακετο και οχι αν εχυσα ή οχι. Και για την ωρα, εγω την ρωτησα τι ωρα ειχε παει. Αυτη δεν ειχε παρει χαμπαρι. Δεν εδειξε οτι ηθελε να "κλεψει"
Μάνο για να καταλάβω, έκανες ολόκληρο ραντεβού και έφυγες αχυστος??
 

DiscServs

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Like
28
Πόντοι
0
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
μπορεις να παρεις αναλογα με +50
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Μια Δανάη κάτι από το Ίνστα, φόλα. Μακρυά. Έχει ξαναειπωθεί νομίζω, αλλά είπα να αποκτήσω και προσωπική εμπειρία… δυστυχώς!!
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Επειδή η αγγελία στο car gr δεν ισχύει. Έχουμε κάποιο τηλέφωνο ή αγγελία από άλλο site;

Κι εμενα θα με ενδιεφερε η εν λογω κυρια παρακαλω

Κι εμενα θα με ενδιεφερε η εν λογω κυρια παρακαλω
και σε μένα το τηλέφωνο παρακαλώ.
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
κάποιο link αγγελία για την Ελένη την κομμώτρια από Περιστέρι;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
Παραθέτω την απάντηση από admin που αφορά σχόλια, κριτικές, και δημοσιεύσεις για το
Diamond Massage TEA
Για να γίνει Για ακόμη μία φορά ξεκάθαρο ότι όλοι μπορούν να δημοσιεύουν εδώ σχόλια κριτικές στο συγκεκριμένο topic.
---------
ADMINISTRATOR
Το σεξ μασάζ στο σπίτι το γράψαμε έτσι ακριβώς γιατί είναι βολικότερο για τις μηχανές αναζήτησης.
Επίσης το blowjob, το handjob και το footjob είναι σεξουαλικές δραστηριότητες οπότε τελικά δεν είμαστε off topic.
-----------
Ευχαριστώ πολύ
ΤΕΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom