Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

D. ReamBJob

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, έχει κάποιος πληροφορίας για Βικτωρία από osmose? Αν ναι, ας μου στείλει ένα pm γιατί εγώ είμαι νέος (στο account) και δεν μπορώ ακόμα.

PS: Ναι, ξέρω τι πα να πει osmose, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
 

heevaas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Παιδια για Αντριαννα απο lotus εχει κανεις γνωμη/εμπειρια;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Συναγωνιστές, έχει κάποιος πληροφορίας για Βικτωρία από osmose? Αν ναι, ας μου στείλει ένα pm γιατί εγώ είμαι νέος (στο account) και δεν μπορώ ακόμα.

PS: Ναι, ξέρω τι πα να πει osmose, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
...μαγκα δν φταιει που εισαι νεος (που δν εισαι, εχεις 1χρονο και) αλλα που δεν εχεις φτασει τα 5 μηνυματα ακομη! Γραψε 2-3 καλημερες/καλησπερες και θα ανοιξει η δυνατοτητα να στελνεις/δεχεσαι μηνυματα :hi:
 

grigorispapapetrou2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0

grigorispapapetrou2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
...την χασαμε τη μπαλα παλι?!?!?
Τελικα τι ισχυει για Νικολετα απο Massaua?
+40 η μπριζολα ή +100 η μπριζολα? (αφηνω στην ακρη καλαμακια κ φραπε).
Καποιος που την πηρε την κοπελα αμα ξερει. Οχι ακουσα διαβασα, υποθετω κτλ!
Μπας κ βγαλουμε ακρη :cheesy::cheesy::cheesy:
Όμορφη κοπέλα πολύ κοντά στις φωτό. Με το που μπει κατευθείαν τιμοκατάλογο. Για μπριζόλα +100 οπότε σύνολο 160. Φυσικά και δεν τα έδωσα. Μασάζ ανύπαρκτο.
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
...μαγκα δν φταιει που εισαι νεος (που δν εισαι, εχεις 1χρονο και) αλλα που δεν εχεις φτασει τα 5 μηνυματα ακομη! Γραψε 2-3 καλημερες/καλησπερες και θα ανοιξει η δυνατοτητα να στελνεις/δεχεσαι μηνυματα :hi:
Να μπει στο νήμα της Αριάδνης.
Δύο τρεις μέρες να την καλημερισει,να την καλησπερισει...να δεις πως θα τα φτάσει τα 10 μηνύματα... χαχαχα.
Αστειεύομαι φυσικά.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.176
Πόντοι
1.076
Ειπα να δοκιμασω κ εγω μασαζ στο σπιτι,ετσι για την εμπειρια κ δινω τις λιγες πληροφοριες που μπορω.
Vip επικοινωνια,μου στειλανε φωτο κ μετα με αφησανε στο διαβαστηκε οταν τους ειπα μερος για το ραντεβου.
Crystal k Empire ειναι το ιδιο γραφειο,με ιδια κοριτσια κ δεν επελεξα,αν κ εχει καποιες κοπελες που φαινονται πολυ καλες.
Silk massage κατεληξα,που ειδα κ καποιες αναφορες εδω μεσα για την Ζωη.Γυναικαρα,με το τακουνι ακουμπαει το 1,75 κ απο σωμα,οπως διαγραφοταν απο το στενο μπλουζακι κ το σορτσακι,δυνατο.Μελαχροινη,πανω απο 40 κ παρα πολυ ευγενικη κ ευδιαθετη.Μασαζ πολυ καλο,χωρις να κανει αυχενα,χερια κ πελματα.
60 η ωρα,ζητησε συν 30 για εκτονωση με το χερι,σε ερωτηση μου για στοματικο,κατηγορηματικα οχι,δεν εβγαλε ρουχα.Φυσικα κ δεν εδωσα το εξτρα κ εμεινα ως εχει γιατι για μενα ειναι υπερβολικα πολλα.
Αυτα απο εμενα,θα επανελθω με νεοτερα το επομενο ΣΚ
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Ειπα να δοκιμασω κ εγω μασαζ στο σπιτι,ετσι για την εμπειρια κ δινω τις λιγες πληροφοριες που μπορω.
Vip επικοινωνια,μου στειλανε φωτο κ μετα με αφησανε στο διαβαστηκε οταν τους ειπα μερος για το ραντεβου.
Crystal k Empire ειναι το ιδιο γραφειο,με ιδια κοριτσια κ δεν επελεξα,αν κ εχει καποιες κοπελες που φαινονται πολυ καλες.
Silk massage κατεληξα,που ειδα κ καποιες αναφορες εδω μεσα για την Ζωη.Γυναικαρα,με το τακουνι ακουμπαει το 1,75 κ απο σωμα,οπως διαγραφοταν απο το στενο μπλουζακι κ το σορτσακι,δυνατο.Μελαχροινη,πανω απο 40 κ παρα πολυ ευγενικη κ ευδιαθετη.Μασαζ πολυ καλο,χωρις να κανει αυχενα,χερια κ πελματα.
60 η ωρα,ζητησε συν 30 για εκτονωση με το χερι,σε ερωτηση μου για στοματικο,κατηγορηματικα οχι,δεν εβγαλε ρουχα.Φυσικα κ δεν εδωσα το εξτρα κ εμεινα ως εχει γιατι για μενα ειναι υπερβολικα πολλα.
Αυτα απο εμενα,θα επανελθω με νεοτερα το επομενο ΣΚ
Καλά έκανες και δεν έδωσες τα έξτρα γιατί θα έβλεπες στο τέλος ότι ο χρόνος που χρειάζεται για να σε εκτονώσει είναι απειροελάχιστος...σε αδειάζει για πλάκα . Έχει ταλέντο σε αυτό η μάλλον....και σε αυτό!!
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
52
Like
40
Πόντοι
0
Όμορφη, γλυκιά και ευγενεστατη κοπέλα με αρκετά καλό μασάζ παρακάτω σε μένα δεν προχώρησε.
Ακριβώς όπως τα λέει ο συνάδελφος γλυκό κορίτσι πρόθυμο να κάνει ότι του πεις αλλά όχι έξτρα δεν αφήνει περιθώριο. Είναι επισης πολύ καλή στο barefoot για τους λάτρεις του είδους και πατάει παντού όπου της πεις.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
442
Πόντοι
21
Ειπα να δοκιμασω κ εγω μασαζ στο σπιτι,ετσι για την εμπειρια κ δινω τις λιγες πληροφοριες που μπορω.
Vip επικοινωνια,μου στειλανε φωτο κ μετα με αφησανε στο διαβαστηκε οταν τους ειπα μερος για το ραντεβου.
Crystal k Empire ειναι το ιδιο γραφειο,με ιδια κοριτσια κ δεν επελεξα,αν κ εχει καποιες κοπελες που φαινονται πολυ καλες.
Silk massage κατεληξα,που ειδα κ καποιες αναφορες εδω μεσα για την Ζωη.Γυναικαρα,με το τακουνι ακουμπαει το 1,75 κ απο σωμα,οπως διαγραφοταν απο το στενο μπλουζακι κ το σορτσακι,δυνατο.Μελαχροινη,πανω απο 40 κ παρα πολυ ευγενικη κ ευδιαθετη.Μασαζ πολυ καλο,χωρις να κανει αυχενα,χερια κ πελματα.
60 η ωρα,ζητησε συν 30 για εκτονωση με το χερι,σε ερωτηση μου για στοματικο,κατηγορηματικα οχι,δεν εβγαλε ρουχα.Φυσικα κ δεν εδωσα το εξτρα κ εμεινα ως εχει γιατι για μενα ειναι υπερβολικα πολλα.
Αυτα απο εμενα,θα επανελθω με νεοτερα το επομενο ΣΚ
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση...σχεδόν τα ίδια θα έγραφα και εγώ για τη Ζωή, με την μόνη διαφορά ότι εγώ παίρνω εκτόνωση.
Απλά αυτή τη στιγμή θέλω ..και απαιτώ να βγει αυτός που μας είχε αναφέρει ότι "τα κατάπιε όλα η Ζωουλα" να μας πει τι ακριβώς κατάπιε.... γιατί εγώ για την ώρα μόνο το σάλιο της βλέπω να καταπίνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

desire_001

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Τύποι μου έπαιξα τρελή μπάλα προχθές πήρα το δίδυμο άντρας γυναίκα για μασάζ με μια φίλη μου.
Ο άντρας έκανε στην φίλη μου και η γυναίκα σε μένα. Όταν γυρίσαμε ανάποδα ξεκίνησε παιχνίδι και από τις δύο πλευρές οποτε καταλαβαίνετε που έφτασε αυτο. Προτείνω χθες να βρείτε μια φίλη που ψηνετε και να δοκιμάσετε το σπορ. (Pm για το λινκ)

Για την νινα που λέτε πανω σε μένα έφτανε μέχρι φουλ και δεν μου χρεωνε τίποτα. Προχωρούσε μόνη της εντελως αλλά ήταν εντελώς αλλοπρόσαλλη... τρομερό σώμα και στήθος, κρίμα που εξαφανίστηκε...στο αρτ δεν απαντάνε καν

Φίλε είχε ολοκληρωμένη επαφή και ο άλλος με τη φίλη σου?
Πόσο είναι το δωράκι τους? Αν θες στείλε μου το link σε PM.
Eυχαριστω
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Φίλε είχε ολοκληρωμένη επαφή και ο άλλος με τη φίλη σου?
Πόσο είναι το δωράκι τους? Αν θες στείλε μου το link σε PM.
Eυχαριστω
επειδη εισαι νεος λογαριασμος δεν με αφηνει να στειλω μηνυμα. Ναι προχωρησε φουλ επειδη ηθελε η φιλη.
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
79
Like
244
Πόντοι
20
Δοκιμαστηκαν τωρα τελευταια, Μαρθα απο deluxe,ομορφη κοπελα με βυζαρες κ σχετικα καλο μασαζ.καλη στην επικοινωνια χωρις να κλεβει απο το χρονο.προχωρησε σε φραπε με +20. Λογικα θα εχει κ 2η ευκαιρια απο εμενα. Αθανασια απο αττικα,μεγαλη απατη,δεν ξερει μασαζ κ ζητησε +35 για φραπε!φυσικα πηρε τα 60 κ τον πουλο μαζι! Ολγα απο deluxe,πολυ καλο μασαζ κ τελειωμα στις βυζαρες της.εμπειρια αυτα τα βυζια! Αλεξ απο silk,μονο καλο μασαζ,δεν παει παρακατω.καμια σχεση οι φωτο του γραφειου.καλες συνεδριες να εχετε...
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Συναντηση πριν κατι μερες με σοφια απο μασσαουα, πολυ ομορφη απο κοντα, πολυ καλο μασαζ, δεν προχωρησε ουτε εδωσε καποια αφορμη. αν γνωριζει καποιος τυπος κατι παραπανω ας μου στειλει ενα μηνυμα
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
270
Πόντοι
21
Συναντηση πριν κατι μερες με σοφια απο μασσαουα, πολυ ομορφη απο κοντα, πολυ καλο μασαζ, δεν προχωρησε ουτε εδωσε καποια αφορμη. αν γνωριζει καποιος τυπος κατι παραπανω ας μου στειλει ενα μηνυμα
Ρε φιλε ειλικρινα απο κοντα δεν την εχω δει αλλα αν εννοεις πολυ ομορφη αυτη που στελνουν απο φωτογραφίες ή εχει πεσει πολυ το επιπεδο της ομορφιάς στο μασάζ κατ οίκον ( φυσιολογικό ) ή εχεις πολυ χαμηλα στανταρ ( και παλι φυσιολογικό ) ή απλα κανεις την δουλεια σου για να πείσεις ( αναμενόμενο ) κανεναν κα….ρη να μπει στο τρυπάκι να προσπαθήσει να πείσει το ωραιο μου..κι για κατι παραπανω… τι να πω μπορει να ειναι και στο μυαλο μου.. αλλα μεταξυ μας δεν δοκίμαζα ουτε τσαμπα…
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
270
Πόντοι
21
Ρε φιλε ειλικρινα απο κοντα δεν την εχω δει αλλα αν εννοεις πολυ ομορφη αυτη που στελνουν απο φωτογραφίες ή εχει πεσει πολυ το επιπεδο της ομορφιάς στο μασάζ κατ οίκον ( φυσιολογικό ) ή εχεις πολυ χαμηλα στανταρ ( και παλι φυσιολογικό ) ή απλα κανεις την δουλεια σου για να πείσεις ( αναμενόμενο ) κανεναν κα….ρη να μπει στο τρυπάκι να προσπαθήσει να πείσει το ωραιο μου..κι για κατι παραπανω… τι να πω μπορει να ειναι και στο μυαλο μου.. αλλα μεταξυ μας δεν δοκίμαζα ουτε τσαμπα…
Και αληθεια δεν το λεω για να σε θεωρήσω προμότορα αλλα μου κανει τρελη εντυπωση… μπορει ομως για πρωτη φορα στα χρονικά η φωτογραφια να αδικεί την κοπελα..
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
  • Like
Αντιδράσεις: nibis
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Και αληθεια δεν το λεω για να σε θεωρήσω προμότορα αλλα μου κανει τρελη εντυπωση… μπορει ομως για πρωτη φορα στα χρονικά η φωτογραφια να αδικεί την κοπελα..
Tι να σου πω τυπε μου αν μετα απο τοσα ποστ με κασκαντερ με θεωρεις πρακτορα ειναι οκ.
Κατα τ'αλλα ναι το κομματι του γουστου ειναι υποκειμενικο και αυτο το γνωριζουν ολοι εδω!
Καλα κασκαντεριλικια
Οντως την αδικουν οι φωτο και επαιξα με ρισκο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom