Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Η Μιλανα (Deluxe) η Μελινα (Royal) εφυγε και απο το Royal? Δεν μου στειλανε φωτο σημερα.... ξερει κανεις τι παιζει?

οχι ρε φιλε κανονικα μου την εστειλαν εμενα ... μηπως ειχε ρεπο οταν την ζητησες?
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Φιλαρακι χαιρεται..η αλεξ κανει χερακι?εμενα μ εδωσε τν εντυπωση οτι ειναι επαγγελματιας κ δε κανει τπτ..μν μπρουμητα με εκα ε
Άλεξ Silk επανάληψη με μεγάλη επιτυχία...
Πολύ πιο χαλαρή και διαφορετική από την πρώτη φορά.Ανευ πετσέτας :wink:Ξεκινησαμε για μια ώρα, έγινε δυωρο αυτό σου λέω μόνο!!!
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Δοκιμη Σοφια (Deluxe). Πενηνταρα Ελληνιδα μελαχρινη κανονικα κιλα για την ηλικια, ομως μην ακουμπας, δεν ακουμπω. Δεν χρειαζονται παραπανω σχολια. Το μασαζ σχετικα αξιοπρεπες. Εγω Δεν ξανα. Οσο για την φωτο ειναι τουλαχιστον δεκαετιας και βαλε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ VIP MASSAGE

90 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ απο 80 ευρώ , προσφορά στα 70 Ευρώ

90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ & Body to Body Massage είναι απ τα 100 ευρώ προσφορά στα 80 ευρώ

Προσφορά στο δεύτερο μασάζ μεσα στην ίδια ημέρα υπάρχει έκπτωση – 10 ευρώ

698 0280 270

698097 2778
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
164
Like
258
Πόντοι
21
Άλεξ Silk επανάληψη με μεγάλη επιτυχία...
Πολύ πιο χαλαρή και διαφορετική από την πρώτη φορά.Ανευ πετσέτας :wink:Ξεκινησαμε για μια ώρα, έγινε δυωρο αυτό σου λέω μόνο!!!
Ααα μαλιστααα...στ ραντεβου σου δν ειχε αγορι ψαψα
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Ααα μαλιστααα...στ ραντεβου σου δν ειχε αγορι ψαψα
Ρε @Lalito ... πραγματικά τώρα ,άκυρο τέλειως αυτό.
Το ποιος περιμένει έξω εμένα δεν με απασχολεί καθόλου,εμένα με απασχολεί τι γίνεται μέσα ...
Δλδ όλες οι υπόλοιπες που έρχονται με οδηγούς σου εγγυάται κάποιος ότι δεν είναι ο γκόμενος,ο φίλος,ο ξάδερφος η ο άντρας τους...
Έλα τώρα...μας πουλάνε ότι παραμύθι θέλουν,μη τρελαθουμε ότι θα ασχοληθούμε και με αυτό
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.162
Πόντοι
2.846

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Έχουμε γεμίσει με νεκρόφιλους εδώ μέσα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το 33 ετών δε νομίζω να ισχύει έτσι
Για πάνω από 40 μου φαίνεται
οχι ρε φιλε κανονικα μου την εστειλαν εμενα ... μηπως ειχε ρεπο οταν την ζητησες?
Σημασία έχουν οι υπηρεσίες και πως αισθάνεσαι στο τέλος της συνεδρίας και όχι εάν είναι κάτω από 40 ή πάνω από 40 …
 

georgezm

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Like
21
Πόντοι
0
Αδέρφια έχει δοκιμάσει κάνεις πρόσφατα την δρακουμελ τι λέει από μασάζ; πιασιματα αφήνει; λέω να την δοκιμάσω για την εμπειρία.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
21
Αδέρφια έχει δοκιμάσει κάνεις πρόσφατα την δρακουμελ τι λέει από μασάζ; πιασιματα αφήνει; λέω να την δοκιμάσω για την εμπειρία.
Αφηνει αφού γυρίσεις ανάσκελα. Μην περιμένεις πολλά πάντως από το μασάζ...το μεγάλο ατού της είναι τα μεγάλα βυζιά μπορείς να χυσεις με ισπανικό μέχρι εκεί
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.441
Like
3.648
Πόντοι
456
Ποια ειναι η δρακουμελ???
Ξερεις ποσοι ανθρωποι βλεπουν εφιαλτες στον υπνο τους -δεν τολμουν να κλεισουν τα βλεφαρα τους τυπε μου- και ολα ξεκινησαν με την απλη ερωτηση.
"ποια ειναι αυτη η δρακουμελ?"
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.239
Πόντοι
446
Είμαι η Βάνα .. Ελληνίδα


Καλησπέρα στο θρέντ. Αν και το θρέντ αυτό είναι το αγαπημένο μου… τελευταία δεν βγάζω άκρη…. όσο και να διαβάσω δεν βρίσκω καμία καλή περίπτωση, που αναγκάστηκα να συμβουλευτώ απόψεις από το θρέντ για τις ανεξάρτητες….
Λοιπόν.. επειδή έχω αντλήσει στο παρελθόν πολλές καλές πληροφορίες εδώ μέσα σας το χρωστώ να σας ανοίξω τα μάτια για την συγκεκριμένη….νιώθω πως σας προσφέρω χρυσό! :happy::2funny:!

Η κοπέλα στη αγγελία από πάνω είναι από τις τοπ εμπειρίες μου στον χώρο κατ´οίκων. Είναι καταρχάς αυτή στη φωτογραφεία. Το πρόσωπο τις είναι όμορφο με καταπληκτικό χαμόγελο. Διευκρίνιση… δεν είναι μοντέλε… αλλά αρκετά καλό. Ελληνίδα. Ψηλή. Τρομερά βυζιά. Καλό κώλο. 40άρα. Ήρθε στην ώρα της. Δεν τσιγκουνευτικε χρόνο/υπηρεσίες.
Αν και στο τηλέφωνο ακούστηκε σαν καθαρά callgirl και φοβήθηκα πως θα ήταν μάπα το μασάζ, τελικά είναι γνώστης του σπορ και τα έδωσε όλα. Πάρα πολύ καλό μασάζ!! Στο δεύτερο μέρος, Πίπα ακάποτη με πάθος… μετα καπότα και ανέβηκε πάνω μου και μέ´κανε βουκεφάλα!

Στα επιπλέων συν τις κοπέλας, επέμενε με ζήλο να με καταφέρει δεύτερη φορα αν και τις είπα πως δεν έπαιζε.. σχεδόν με έκανε να νιώσω άσχημα που δεν την έχυσα στο πρόσωπο χαχαχα!
Στα αρνητικά ίσως για κάποιους, έχει κανά δυό μεγάλα ταττοο. Προσωπικά αν και δεν με τρελαίνουν συνήθως, στην κοπέλα πήγαιναν και θα έλεγα πως της τονίζουν την σεξουαλικότητα της. Έχει έντονο ερωτικό χαρακτήρα!
Το ραντεβού πήγε 100€ για μία ώρα. Σίγουρα θα την ξαναδώ. Καλά μασαζογαμήσια :dancing:
Πολυ καλη περίπτωση φαίνεται αδερφέ κι αν κατέχει κι ενα στοιχειώδες μασαζ ως προετοιμασία για το κυρίως πιάτο ειναι μια χαρά...προκαταρκτικά δεν αναφέρεις καθολου ομως...γλύψιμο σε ζάρες,σε χαράδρα και κανα δαχτυλάκι να την "ακούσει" καλά πριν την εισβολή...τα δέχεται κι αυτά έστω με εξτρά μαρούλακι η δεν δοκίμασες???
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ VIP MASSAGE

90 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ απο 80 ευρώ , προσφορά στα 70 Ευρώ

90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ & Body to Body Massage είναι απ τα 100 ευρώ προσφορά στα 80 ευρώ

Προσφορά στο δεύτερο μασάζ μεσα στην ίδια ημέρα υπάρχει έκπτωση – 10 ευρώ


698 0280 270

698097 2778


ΣΥΝΕΧΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΩΝ -
ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΗΜΥΜΑ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕ ΦΩΤΟ ΣΕ VIBER + WHATSAPP


ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ MASSAGE

ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ Η ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ !


2560px-WhatsApp_logo.svg.png
png-transparent-viber-logo-viber-logo-icon-viber-logo-purple-violet-text.png


images.jpeg
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MASSAGE

90 ΛΕΠΤΑ Body to Body / Nuru 100 Ευρώ

120 ΛΕΠΤΑ Βody to Body / Nuru 120 Ευρώ

90 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 90 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 110 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 120 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 140 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Dance Massage 120 ΕΥΡΩ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ MASSAGE

698 0280 270


698097 2778
 

Mr Spock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
607
Πόντοι
301
Πολυ καλη περίπτωση φαίνεται αδερφέ κι αν κατέχει κι ενα στοιχειώδες μασαζ ως προετοιμασία για το κυρίως πιάτο ειναι μια χαρά...προκαταρκτικά δεν αναφέρεις καθολου ομως...γλύψιμο σε ζάρες,σε χαράδρα και κανα δαχτυλάκι να την "ακούσει" καλά πριν την εισβολή...τα δέχεται κι αυτά έστω με εξτρά μαρούλακι η δεν δοκίμασες???
Θέλουμε ανάλυση των υπηρεσιών...Αν κάνει αυτά που λες τότε μιλάμε vfm milf
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.239
Πόντοι
446
Θέλουμε ανάλυση των υπηρεσιών...Αν κάνει αυτά που λες τότε μιλάμε vfm milf
Θα μιλάμε για την αυτοκρατορία των αισθήσεων σε τίμια λαική...πλεμπέικη έκδοση!!!!Οχι για ενα απλό "λαδοκάρφωμα"!!!!
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Λοιπον πιστος στο κασκαντερ οπως εχω αποδειξει μετα απο 5000 αποτυχιες.
Πρωτη φορα πηρα μασαζ απο αγγελια που βρηκα με ζευγαρι (αντρας-γυναικα). Κυριως απο απορια και φαντασιωση για τριο μετα απο μασαζ γιατι δεν ηξερα πως θα εξελιχθει. Σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου ειπαν για 60ευρω η μια ωρα και τα αλλα τα βλεπουμε απο κοντα.Στα του αγωνα ο αντρας εκανε μονο πλατη, φουλ σοβαρο μασαζ, φαινοταν οτι ηξερε οντως μασαζ και η γυναικα εκανε ανω του μετριου συν κατι 'αγγιγματα" στις περιοχες.
Οταν γυρισα ανασκελα και μου εκανε περιξ την ρωτησα αν κανει κατι παραπανω και μου ειπε +20 για χερι (εβγαλε ρουχα+αγγιγματα) και μετα εγινε χαμος λες και επαιζα σε ταινια :rockon:

Στα συν οτι κρατησε οντως μια ωρα το μασαζ και ολη η φαση
Στα πλην οτι πολυ δυσκολα προχωραει σε πανω απο χερι αλλα πιστευω στο 2ο ραντεβου ισως παιξει παραπανω φαση
Το λινκ το εχω σε pm μην καψουμε την αγγελια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom