Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλησπερα και καλη εβδομαδα με υγεια κ χαρα

Να σας ενημερωσω οτι στο γραφειο μας

Εχουν ξεκινησει νεες θεραπευτριες

μπορειτε να ενημερωθειτε στο τηλεφωνο 698 0 280 270
η στο WHATS UP του

Επισης εχουμε δευτερη ξεχωριστη γραμμη εξυπηρετησης
VIBER 6980972778


90 ΛΕΠΤΑ Body to Body / Nuru 100 Ευρώ

120 ΛΕΠΤΑ Βody to Body / Nuru 120 Ευρώ

90 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 90 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 110 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 120 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 140 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Dance Massage 120 ΕΥΡΩ
 

Agamemnon

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Γιατί ρε φιλαράκι τόσο πολύ έχει χαλάσει;; Γιατί όταν την πήρα εγώ ήταν μια χαρά η κοπέλα εμφανισιακά και με μερακλίδικη τριχωτή μουναρα..!!!
Καλησπέρα, κανένα update έχουμε από φίλο που την πηρε την Αθανασία απο attica πρόσφατα?
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Σε λαθος νγμα το εβαλες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχουν γραφτει παρα πολλα
Ρωτώ γιατί καλώς ή κακώς δε εχω καταφέρει να διαβάσω καποια κριτική για αυτήν και σκεφτηκα να ρωτησω για να μη παρω γουρούνι στο σακί.
οποιος επυθυμει μπορει να απαντήσει και με pm αν δεν επιθυμει δημοσια.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Καλησπερα και καλη εβδομαδα με υγεια κ χαρα

Να σας ενημερωσω οτι στο γραφειο μας

Εχουν ξεκινησει νεες θεραπευτριες

μπορειτε να ενημερωθειτε στο τηλεφωνο 698 0 280 270
η στο WHATS UP του

Επισης εχουμε δευτερη ξεχωριστη γραμμη εξυπηρετησης
VIBER 6980972778


90 ΛΕΠΤΑ Body to Body / Nuru 100 Ευρώ

120 ΛΕΠΤΑ Βody to Body / Nuru 120 Ευρώ

90 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 90 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 110 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 120 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 140 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Dance Massage 120 ΕΥΡΩ
Στο nuru και στο jacuzzi μέχρι που προχωράνε τα κορίτσια;;;
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
442
Πόντοι
21
Ρωτώ γιατί καλώς ή κακώς δε εχω καταφέρει να διαβάσω καποια κριτική για αυτήν και σκεφτηκα να ρωτησω για να μη παρω γουρούνι στο σακί.
οποιος επυθυμει μπορει να απαντήσει και με pm αν δεν επιθυμει δημοσια.
Είναι μια αδιάφορη κυρία άνω των 50ετων με 4 παιδιά...Πολύ κάτω του μετρίου το πρόσωπο της,καλό για την ηλικία της το σώμα της.Οι φωτό που ανεβάζει στις αγγελίες της δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα... βγαλμένες χρόνια πρίν με φουλ φίλτρο.
Μασάζ ξέρει και επίσης προσφέρει σεξ αβίαστα (το ειχε με 100€,τώρα το πήγε 120€)
Αυτά....Και πιο αντικειμενική κριτική δε θα βρεις
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Γεια σας παλικαρια. Αν εχει κανεις προσωπικη εμπειρια απο Χριστινα (ελληνιδα) απο deluxe θα εκτιμουσα ιδιαιτερως αν μου πει λεπτομερειες με pm.
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
375
Like
1.091
Πόντοι
201
Είναι μια αδιάφορη κυρία άνω των 50ετων με 4 παιδιά...Πολύ κάτω του μετρίου το πρόσωπο της,καλό για την ηλικία της το σώμα της.Οι φωτό που ανεβάζει στις αγγελίες της δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα... βγαλμένες χρόνια πρίν με φουλ φίλτρο.
Μασάζ ξέρει και επίσης προσφέρει σεξ αβίαστα (το ειχε με 100€,τώρα το πήγε 120€)
Αυτά....Και πιο αντικειμενική κριτική δε θα βρεις
Περί ορέξεως ουδείς λόγος, αλλά ρε φίλε, αν για μια άνω των 50 όπως λες και με πρόσωπο πολύ κάτω του μετρίου έδωσες 120 ευρώ, τότε για μπουμπούκια με τα μισά της χρόνια τι πρέπει να δίνουμε; Το νεφρό μας; Έλεος πια με την κάθε μια που νομίζει πως είναι Linda και Naomi...
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
442
Πόντοι
21
Περί ορέξεως ουδείς λόγος, αλλά ρε φίλε, αν για μια άνω των 50 όπως λες και με πρόσωπο πολύ κάτω του μετρίου έδωσες 120 ευρώ, τότε για μπουμπούκια με τα μισά της χρόνια τι πρέπει να δίνουμε; Το νεφρό μας; Έλεος πια με την κάθε μια που νομίζει πως είναι Linda και Naomi...
Χαχαχα....
Εγώ προσωπικά έδωσα 100€ όταν την είχα πάρει τον καιρό που ήταν ακόμα στο Silk...εκ τότε αφού την είδα,δεν ξανά πήρα.
Εδώ μεσα αναφέρθηκε ότι το ανέβασε στα 120€...και εγώ απορώ για πολλά.
Πριν κάνετε παραθέσεις και σχολιασμους καλα είναι είναι να διαβάζετε τι γράφουμε .
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάντηση με αννα -Μαρία από deluxe παραπλανητικες οι φώτο, μασάζ καλό άνω του μετρίου όταν γυρνάς μπροστά κοιτάει να σε καυλωσει και μετά λέει κάτι τρελά ότι δεν ειναι κάνει έξτρα ,αλλά τελικά να κάνει μια εξαίρεση για φραπέ 100 ευρό έξτρα..προφανώς και της είπα όχι..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Καλησπέρα συνάντηση με αννα -Μαρία από deluxe παραπλανητικες οι φώτο, μασάζ καλό άνω του μετρίου όταν γυρνάς μπροστά κοιτάει να σε καυλωσει και μετά λέει κάτι τρελά ότι δεν ειναι κάνει έξτρα ,αλλά τελικά να κάνει μια εξαίρεση για φραπέ 100 ευρό έξτρα..προφανώς και της είπα όχι..
ε κανε και εσυ μια εξαιρεση και στειλτη στο διαολο χαχαχχα
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Καλησπέρα συνάντηση με αννα -Μαρία από deluxe παραπλανητικες οι φώτο, μασάζ καλό άνω του μετρίου όταν γυρνάς μπροστά κοιτάει να σε καυλωσει και μετά λέει κάτι τρελά ότι δεν ειναι κάνει έξτρα ,αλλά τελικά να κάνει μια εξαίρεση για φραπέ 100 ευρό έξτρα..προφανώς και της είπα όχι..
Ποια είναι αυτή???
Πες μου ότι λες για μια μεγάλη σε ηλικία που είχανε και πιο παλιά...Που νομίζει ότι είναι η καλύτερη μασέρ της Αθήνας,με τον καλύτερο εξοπλισμό....:2funny::2funny:
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Ποια είναι αυτή???
Πες μου ότι λες για μια μεγάλη σε ηλικία που είχανε και πιο παλιά...Που νομίζει ότι είναι η καλύτερη μασέρ της Αθήνας,με τον καλύτερο εξοπλισμό....:2funny::2funny:
Ναι αυτή είναι....και μου είπε και ατάκα με σαμποταρει το γραφείο και δεν μου στέλνει πελατες!!
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Ναι αυτή είναι....και μου είπε και ατάκα με σαμποταρει το γραφείο και δεν μου στέλνει πελατες!!
Εντάξει ... έχουμε τρελαθεί τελείως!
Καθόμαστε και ασχολούμαστε με γυναίκες 50plus που νομίζουν ότι θα πάρουν σύνταξη από το μασάζ.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Καλησπερα στην ομαδα! Ειχα να μπω καιρο αλλα βλεπω δεν εχω χασει κατι ενδιαφερον. Παμε λοιπον, μηπως αυτα που γραψω βοηθησουν καποιον:

1. Αλεξ silk και χερακι σε μενα οχι αν και εχω να δοκιμασω καιρο. Μου φανηκε αρκετα παρθενοπιπιτσα ομως και μη και μου

2. Η ιριδα ειναι στο empire / crystal

3. Η χαρά του empire δεν εχει καμια σχεση με τις φωτογραφιες. Ειναι μια πολυ καθημερινη κοπελα με κιλακια, η οποια φτανει μεχρι χερι στην καλυτερη. Ευγενικη - μεχρι εκει.

4. Απο deluxe μακραν η πιο ομορφη ειναι η Σοφια απο την κολομβια αλλα απο συννενοηση μπουζουκι. Ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα ουτε τιποτα. Προς οσμοσε υπηρεσιες. Μαρθα πολυ ευγενικη και εξαιρετικο καλαμακι, βικτωρια οπως εχω ξαναγραψει μεχρι χερι.

5. Μιλανα πρωην deluxe τωρα ειναι στο royal. Εμενα μου αρεσει πολυ η εμπειρια αλλα νομιζω εχει κοψει τα εξτρα. Τελευταια φορα μονο χερι ενω προηγουμενως το καλαμακι ηταν απολαυση. Κατερινα απο το ιδιο γραφειο απο εμενα ειναι οχι. Ειναι ψυχρη και απομακρη και τιποτα ιδιαιτερο απο εμφανιση. Μαρια royal επισης osmose κατασταση δεν ξαναπαιρνω με τιποτα.

5. Κατερινα new entry στο senses δεν προχωρησε με μενα καθολου ουτε χερακι. Μαλλον ειναι στα Δεν.

6. Ανδρομαχη απο joy δεν ξερω αν σταματησε γιατι την ειδα πριν δυο μηνες και ελεγε οτι θα σταματησει απο τοτε. Δυνατο σερβις ομως και ομορφουλα.

7. Η ειρηνη που ρωταει ο pipis μου εκοψε την επικοινωνια οταν με ρωτησε απο που την βρηκα και της ειπα απο εδω. Σορυ δεν ηξερα να πω το συνθηματικο… αλλα και να το ελεγα με τετοιο υφος μαλλον δεν θελει πελατεια τουλαχιστον απο το bou.

8. Ρεα απο your και ενιοτε deluxe παλια γνωστη που εχει περασει απο πολλα γραφεια τυπου empire. Πιο μεγαλη σε ηλικια και περιεργη συμπεριφορα. Φτανει μεχρι χερι και αυτο αγγαρεια. Δεν κροτεινω με τιποτα.

Εχω σταμπαρει μια κωσταντινα στο joy, καθως επισης Αννα μαρια απο πριβέ - vip.

Οποια πληροφορια εχετε για αλλα γραφεια ή για τις παραπανω καντε ενα κοπο να μου στειλετε ενημερωση ειτε μαζικη ειτε σε πμ.

Ελπιζω να βοηθησα.
Empire και Crystal λενε οτι δεν εχουν ΙΡΙΔΑ.
Μηπως ειναι με αλλο ονομα ?????
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Η Μιλανα (Deluxe) η Μελινα (Royal) εφυγε και απο το Royal? Δεν μου στειλανε φωτο σημερα.... ξερει κανεις τι παιζει?
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Καλησπέρα συνάντηση με αννα -Μαρία από deluxe παραπλανητικες οι φώτο, μασάζ καλό άνω του μετρίου όταν γυρνάς μπροστά κοιτάει να σε καυλωσει και μετά λέει κάτι τρελά ότι δεν ειναι κάνει έξτρα ,αλλά τελικά να κάνει μια εξαίρεση για φραπέ 100 ευρό έξτρα..προφανώς και της είπα όχι..
Κλαιω, η τυπισσα κανει απλα ενα μετριο μασαζ και νομιζει οτι κανει το καλυτερο μασαζ στον πλανητη. Να μου πεις σε συγκριση με αυτο που κανουν οι αλλες ειναι τιμιοτατο.
Επαιρνα πολυ παλια αλλα ποτε δεν ειχα κανει κινηση για εξτρα μιας και δεν το εβγαζε, αλλα καλα εκανες και δεν πηρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom