Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Στον πούτσο μας λουλούδια για το κωλογραφείο σου σάπια που όταν σου εκφράζουν συνφορουμίτες παράπονα κάνεις την παλαβή. Μια ενημέρωση μπαίνουμε να διαβάσουμε και πέφτουμε στα βαρετά μνμ που ποστάρεις και ανά 2 μάλιστα σε κάθε σελίδα, μην τυχόν και χάσουμε τα κελεπούρια σου τσατσόγρια. Πολύ σε έχει ανεχτεί και η διοίκηση εδώ μέσα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.583
Κριτικές
15
Like
6.277
Πόντοι
8.345
παιδες ξερει κανεις αν αυτες οι κοπελες και ειδικα αυτη στην πρωτη φωτο δουλευαν σε κανενα γραφειο εδω γιατι κατι μου θυμιζουν? https://www.instagram.com/artemis_tina_massage
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.620
Κριτικές
1
Like
5.115
Πόντοι
1.056
παιδες ξερει κανεις αν αυτες οι κοπελες και ειδικα αυτη στην πρωτη φωτο δουλευαν σε κανενα γραφειο εδω γιατι κατι μου θυμιζουν? https://www.instagram.com/artemis_tina_massage
ειναι στο massagio που εχει ξαναναφερθει προ πολλου οτι ειναι στα δεν..μασαζ και μονο,ουτε καν φραπεδακι
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.583
Κριτικές
15
Like
6.277
Πόντοι
8.345
  • Like
Αντιδράσεις: Fuckus

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.620
Κριτικές
1
Like
5.115
Πόντοι
1.056
ευχαρσιτω φιλε, μ'αρεσε η μια αλλα παμε για αλλα
και εγω αν και δεν ειμαι του μασαζ ειχα τσεκαρει μια απο εκει μεσα αλλα τελικα μονο κραχτης ηταν το ξεκωλο
 

loupi25

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές πρώτη φορά γράφω μπαίνω συχνά και χαζεύω τις κριτικές και με έχουν βοηθήσει. Ήρθε η σειρά μου να συνεισφέρω . Πήρα πριν λίγη ώρα μια κοπέλα που είχε αναφέρει ένα παλικάρι για μια που ζητούσε 80 ευρώ μαζί με την φίλης της . Η τιμή ισχύει . 80 ευρώ για μασαζ 4 χέρια με φραπέ και βγάλανε ρούχα δεν ρώτησα για παραπάνω δεν με ενδιάφερε . Η μια ήταν μουναρα τούμπανο ξανθιά βυζαρες και καυλοφατσα η άλλη ήταν μεγάλης ηλικίας γύρω στα 50 αδιάφορη εμφανισιακά αλλά καυλιαρα . Τα αρνητικά τους ήταν ότι μιλούσαν πολύ μεταξύ τους και ότι προς το τέλος έδειχναν λόγο βιαστικές αλλά οκ . Στα θετικά απίστευτο μασαζ και από τις δυο πολύ καλή παιχτουρα και από τις δυο πολύ καλή τιμή και πολύ δυνατή η μια με απίστευτα βυζια . Δεν ρώτησα για καλαμάκι ούτε για μπριζόλα . Αυτά από εμένα .
Καλημερα για ποια αναφέρεσαι; στείλε πμ αν θες
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Αγαπητοί συναγωνιστές πρώτη φορά γράφω μπαίνω συχνά και χαζεύω τις κριτικές και με έχουν βοηθήσει. Ήρθε η σειρά μου να συνεισφέρω . Πήρα πριν λίγη ώρα μια κοπέλα που είχε αναφέρει ένα παλικάρι για μια που ζητούσε 80 ευρώ μαζί με την φίλης της . Η τιμή ισχύει . 80 ευρώ για μασαζ 4 χέρια με φραπέ και βγάλανε ρούχα δεν ρώτησα για παραπάνω δεν με ενδιάφερε . Η μια ήταν μουναρα τούμπανο ξανθιά βυζαρες και καυλοφατσα η άλλη ήταν μεγάλης ηλικίας γύρω στα 50 αδιάφορη εμφανισιακά αλλά καυλιαρα . Τα αρνητικά τους ήταν ότι μιλούσαν πολύ μεταξύ τους και ότι προς το τέλος έδειχναν λόγο βιαστικές αλλά οκ . Στα θετικά απίστευτο μασαζ και από τις δυο πολύ καλή παιχτουρα και από τις δυο πολύ καλή τιμή και πολύ δυνατή η μια με απίστευτα βυζια . Δεν ρώτησα για καλαμάκι ούτε για μπριζόλα . Αυτά από ε

Αγαπητοί συναγωνιστές πρώτη φορά γράφω μπαίνω συχνά και χαζεύω τις κριτικές και με έχουν βοηθήσει. Ήρθε η σειρά μου να συνεισφέρω . Πήρα πριν λίγη ώρα μια κοπέλα που είχε αναφέρει ένα παλικάρι για μια που ζητούσε 80 ευρώ μαζί με την φίλης της . Η τιμή ισχύει . 80 ευρώ για μασαζ 4 χέρια με φραπέ και βγάλανε ρούχα δεν ρώτησα για παραπάνω δεν με ενδιάφερε . Η μια ήταν μουναρα τούμπανο ξανθιά βυζαρες και καυλοφατσα η άλλη ήταν μεγάλης ηλικίας γύρω στα 50 αδιάφορη εμφανισιακά αλλά καυλιαρα . Τα αρνητικά τους ήταν ότι μιλούσαν πολύ μεταξύ τους και ότι προς το τέλος έδειχναν λόγο βιαστικές αλλά οκ . Στα θετικά απίστευτο μασαζ και από τις δυο πολύ καλή παιχτουρα και από τις δυο πολύ καλή τιμή και πολύ δυνατή η μια με απίστευτα βυζια . Δεν ρώτησα για καλαμάκι ούτε για μπριζόλα . Αυτά από εμένα .
Στείλε πμ , για ποιες λες?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Καλημερα για ποια αναφέρεσαι; στείλε πμ αν θες

Στείλε πμ , για ποιες λες?
γιατι ρε γαμώ το μπελά μου βαριέστε να διαβάσετε;;;
Πάτε και κάνετε παράθεση ένα ποστ που εχει γίνει πριν απο 20 μέρες., κάτω από αυτό υπάρχουν ένα σωρό άλλες αναρτήσεις με πληροφορίες για αυτο που θέλετε να μάθετε... Ελεος πια ρε ...
Και για τη συγκεκριμένη ανάρτηση @loupi25 είχες ξαναρωτήσει το ίδιο και σου έδωσα πληροφορίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Παίδες για κλειω έχεις κανείς κανείς ;; Γράψτε παίδες φαίνεται καλό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από deluxe
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Επίσης για Αλεξάνδρα από welovemassage έχεις κανείς κάποιος;
 

G.Fanaras

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
32
Like
44
Πόντοι
0
γιατι ρε γαμώ το μπελά μου βαριέστε να διαβάσετε;;;
Πάτε και κάνετε παράθεση ένα ποστ που εχει γίνει πριν απο 20 μέρες., κάτω από αυτό υπάρχουν ένα σωρό άλλες αναρτήσεις με πληροφορίες για αυτο που θέλετε να μάθετε... Ελεος πια ρε ...
Και για τη συγκεκριμένη ανάρτηση @loupi25 είχες ξαναρωτήσει το ίδιο και σου έδωσα πληροφορίες

Ναι αλλά το link στο insta πλέον δε δουλεύει, δε βγάζει σε προφίλ. Ξέρουμε καινούργιο ή έφυγε αρων αρων από το χω΄ρο?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ναι αλλά το link στο insta πλέον δε δουλεύει, δε βγάζει σε προφίλ. Ξέρουμε καινούργιο ή έφυγε αρων αρων από το χω΄ρο?
Έλα να σε γράψω κι εσένα στο club των τεμπέληδων μελών. Αν διαβαζες μερικά μηνύματα παρακάτω θα έβλεπες και το καινούριο link.
Μην τα θέλετε όλα στο πιάτο... διαβάστε και λίγες σελιδούλες. Επίσης υπάρχει και η αναζήτηση πάνω δεξιά... Εχω(έχουμε) βαρεθεί να ανοίγω το site και αντι να βλέπω κάτι καινούριο, να διαβάζω τις ίδιες και ίδιες ερωτήσεις για θέματα χιλιοσυζητημένα και χιλιοαπαντημένα.
Καταντάει κουραστικό.
 

G.Fanaras

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
32
Like
44
Πόντοι
0
Έλα να σε γράψω κι εσένα στο club των τεμπέληδων μελών. Αν διαβαζες μερικά μηνύματα παρακάτω θα έβλεπες και το καινούριο link.
Μην τα θέλετε όλα στο πιάτο... διαβάστε και λίγες σελιδούλες. Επίσης υπάρχει και η αναζήτηση πάνω δεξιά... Εχω(έχουμε) βαρεθεί να ανοίγω το site και αντι να βλέπω κάτι κεινούριο, να διαβάζω τις ίδιες και ίδιες ερωτήσεις για θέματυα χιλιοσυζητημένα και χιλιοαπαντημένα. Καταντάει κουραστικό.

Συγνώμη συναγωνιστή, δεν ήθελα να σε θίξω. Για να λέω όμως ότι δε δουλευει παει να πει ότι δεν είμαι τεμπέλης και έψαξα μέχρι πίσω για να το βρω, αλλά προφανώς μου διέφυγε το καινούργιο. Μπορείς σε παρακαλώ να το στείλεις με pm?
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
γιατι ρε γαμώ το μπελά μου βαριέστε να διαβάσετε;;;
Πάτε και κάνετε παράθεση ένα ποστ που εχει γίνει πριν απο 20 μέρες., κάτω από αυτό υπάρχουν ένα σωρό άλλες αναρτήσεις με πληροφορίες για αυτο που θέλετε να μάθετε... Ελεος πια ρε ...
Και για τη συγκεκριμένη ανάρτηση @loupi25 είχες ξαναρωτήσει το ίδιο και σου έδωσα πληροφορίες
Το μόνο σίγουρο για δαυτες είναι ότι δεν τις βρίσκεις γιατί αλλάζουν συνέχεια προφίλ η ξανθιά δεν ξέρει τι απάντησε αν σου απάντησε κάποια στιγμή και η μεγάλο κοπέλα δεν μπαίνει καν στον κόπο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Το μόνο σίγουρο για δαυτες είναι ότι δεν τις βρίσκεις γιατί αλλάζουν συνέχεια προφίλ η ξανθιά δεν ξέρει τι απάντησε αν σου απάντησε κάποια στιγμή και η μεγάλο κοπέλα δεν μπαίνει καν στον κόπο
Μια χαρά συνεννοήθηκα μαζί τους (με τη μελαχροινή). Το προφιλ τους εδώ και ένα μήνα σχεδόν που μιλησα τελευταία φορά (25 /1) δεν έχει αλλάξει , είναι ίδιο. Δεν τις εχω πάρει γιατί δουλεύουν σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο (έχουν δικό τους δωμάτιο) το οποίο δεν με βολεύει λόγω απόστασης.
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
Μια χαρά συνεννοήθηκα μαζί τους (με τη μελαχροινή). Το προφιλ τους εδώ και ένα μήνα σχεδόν που μιλησα τελευταία φορά (25 /1) δεν έχει αλλάξει , είναι ίδιο. Δεν τις εχω πάρει γιατί δουλεύουν σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο (έχουν δικό τους δωμάτιο) το οποίο δεν με βολεύει λόγω απόστασης.
Τι να σου πω θα ξαναπροσπαθησω...
 

georgezm

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Like
21
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες υπάρχει κάποια κοπέλα που να είναι ζωγράφου και να κάνει φουλ πρόγραμμα.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ VIP MASSAGE

698 0 280 270 ΤΗΛ + VIBER


Αννα Μαρια
Αλεξανδρα
Εβελινα
Ειρηνη
Βικυ
Ελενα

--------------------------------------------------------------
Δεσποινα
Γιωτα
Ευα
Αφροδιτη
Χρυσα

698 0 280 270
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom