Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Μεγαλο serial με το γραφειο diamond της ΤΕΑΣ.
Διαβαζοντας τις διθυραμβικες κρτικες για ΤΕΑ + ΙΡΙΔΑ αποφασισα να δοκιμασω.
καλω τα ΚΙΝΗΤΑ που αναφερει η ιστοσελιδα του γραφειου τελος παντων βγαινει μια κυρια μου λεει οτι απαντουν μονο μεσω viber.
αποκαθιστω την επικοινωνια στο viber και αρχιζει το serial.
ζητω ραντεβου με ΤΕΑ+ΙΡΙΔΑ + EXTRAS σε γνωστο ξενοδοχειο της Αθηνας.
Δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα απαντουν.
Ερχεται ενα κατεβατο σεντονι ολοκληρο.
Με τα πολλα μου λενε οτι πρεπει καθε πρωι να μιλω με το τηλεφωνικο κεντρο.
παιρνω χθες μου λενε διαθεσιμοτητα για 1945.
δυστυχως την ωρα εκεινη ταξιδευα για θεσσαλονικη.
παιρνω σημερα το πρωι.
με απολυτη απαθεια μου απαντα οτι ολα τα ραντεβου των κυριων ειναι κλεισμενα μεχρι και το ΣΑΒΒΑΤΟ.
στις διαμαρτυριες μου οτι η ιδια μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου για αλλη ημερα μου απαντα οτι οι παλαιοι πελατες εξαιρουνται.
στα προηγουμενα σεντονια δεν ειχα παρατηρησει οτι διαθεσιμη ηταν η ΙΡΙΔΑ σε μεμονωμενο ραντεβου και οταν της λεω οτι δινει λαθος πληροφοριες με κατηγορει για ασεβεια μου ζητα να προχωρησω σε αυτοκριτικη να ελεγξω το ζεν μου να αποποιηθω το εγω μου κλπ κλπ.
αναρωτιεμαι σε τρελοκομειο επεσα ?????
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Καλησπέρα τύποι..ξέρεις κανείς τι απέγινε ή αν έχει κανείς τρόπο επικοινωνίας με Δήμητρα που ήταν στο Attica;
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Μεγαλο serial με το γραφειο diamond της ΤΕΑΣ.
Διαβαζοντας τις διθυραμβικες κρτικες για ΤΕΑ + ΙΡΙΔΑ αποφασισα να δοκιμασω.
καλω τα ΚΙΝΗΤΑ που αναφερει η ιστοσελιδα του γραφειου τελος παντων βγαινει μια κυρια μου λεει οτι απαντουν μονο μεσω viber.
αποκαθιστω την επικοινωνια στο viber και αρχιζει το serial.
ζητω ραντεβου με ΤΕΑ+ΙΡΙΔΑ + EXTRAS σε γνωστο ξενοδοχειο της Αθηνας.
Δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα απαντουν.
Ερχεται ενα κατεβατο σεντονι ολοκληρο.
Με τα πολλα μου λενε οτι πρεπει καθε πρωι να μιλω με το τηλεφωνικο κεντρο.
παιρνω χθες μου λενε διαθεσιμοτητα για 1945.
δυστυχως την ωρα εκεινη ταξιδευα για θεσσαλονικη.
παιρνω σημερα το πρωι.
με απολυτη απαθεια μου απαντα οτι ολα τα ραντεβου των κυριων ειναι κλεισμενα μεχρι και το ΣΑΒΒΑΤΟ.
στις διαμαρτυριες μου οτι η ιδια μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου για αλλη ημερα μου απαντα οτι οι παλαιοι πελατες εξαιρουνται.
στα προηγουμενα σεντονια δεν ειχα παρατηρησει οτι διαθεσιμη ηταν η ΙΡΙΔΑ σε μεμονωμενο ραντεβου και οταν της λεω οτι δινει λαθος πληροφοριες με κατηγορει για ασεβεια μου ζητα να προχωρησω σε αυτοκριτικη να ελεγξω το ζεν μου να αποποιηθω το εγω μου κλπ κλπ.
αναρωτιεμαι σε τρελοκομειο επεσα ?????
Αν δεν κάνω λάθος είναι κλειστό το diamonds massage μέχρι τις αρχές του Αυγούστου....μπες στο φεις και δες την ανακοίνωση τους
 

p.stamat1459

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Πρώτο ποστάριασμα αν και διαβαζω χρόνια το φορουμ,. Σοφία απο massage your senses ξέρουμε μέχρι που φτάνει? Είχε γράψει ένας φίλος Σοφία senses μια χαρά.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Για την μαίρη 2 του VIP , έχουμε καμία ενημέρωση? Το πάει το γράμμα?????
οσες φορες την εχω ζητησει για body to body η κοπελα στο τηλεφωνο μου λεει οτι δεν κανει ....με οτι αυτο συνεπαγεται
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300
Επειδή διάβασα πιο πάνω διάφορες αναφορές για το Duo Τεά -Ίριδα είπα να γράψω και εγώ την δικιά μου εμπειρία, πρόσφατη πριν περίπου δυο βδομάδες.
Την Τέα την είχα συναντηση πρώτη φορά πριν 2-3 χρόνια. Μου έμεινε στο μυαλό ευχάριστη ανάμνηση αλλά δεν ξανά συναντήθηκα. Δεν κάνω πάρα πολλά ραντεβού γενικά, στο ενδιάμεσο είχα βρει τη Χρυσή από το VIΡ και Κόλλησα εκεί. (Για άλλη μια φορά, όποιος έχει τηλ Χρυσής πλζ πμ!! Χαχα). Πριν ένα μήνα πήρα τηλέφωνο για να κάνω συνάντηση ξανά με την Τέα, δεν είχε ελεύθερη ώρα και μου πρότεινε την Ίριδα. Ευχαριστήθηκα πολύ την συνάντηση με την Ίριδα και η ίδια μου πρότεινε ότι κάνει διπλό με την Τέα και το βάλα στις σημειώσεις μου να το κανονίσω κάποια στιγμή.

Τεά Ίριδα λοιπόν, για μένα πάρα πολύ καλό Ραντεβού. Αν και οι δύο κοπέλες δεν είναι μοντέλα η καθεμία έχει τη χάρη της. Προσφέρουνε φουλ ερωτισμό. Καμία σχέση με ξεπέτα και ξενέρωτες καταστάσεις. Μασάζ κατά´με άριστο. Ατμόσφαιρα και αισθησιασμός τοπ. Η Τέα παίρνει το ρόλο «εγώ κάνω κουμάντο» και η Ίριδα ακολουθεί τις οδηγίες της. Πρωτόγνωρη φάση για μένα αλλά ήταν και γαμώ. Αξιοσημείωτη φάση της συνάντησης είναι όταν η Ίριδα καθότανε μπροστά από το πρόσωπο μου και έτριβε την πλάτη μου με τα πόδια της ενώ έτριβέ τους ώμους μου με τα χέρια της καθώς η Τέα Καθόταν ανάμεσα από τα πόδια μου και έτριβε με τα πόδια της κι αυτή την πλάτη μου και τον κώλο μου και με τα χέρια της έκανε μασάζ στις γάμπες μου… οχι απλά μασαζ 4 χέρια… αλλα και 4 πόδια :drooling-face::orchestra: χαχαχα!!
Μόνο ένα αρνητικό μεγάλο είχε η συνάντηση…. Το ξενοδοχείο το προτείνανε οι ίδιες, το Μαρούσι hotel. Το δωμάτιο πολύ μικρό όπως και το ντουζ. Από κει και πέρα εντάξει δεν τρελάθηκα με το όλο πράγμα με τις αναπνοές στην αρχή… Άσε που ήτανε ταλαιπωρία για το που θα στηθούμε για να μου τις κάνουν αυτές τις αναπνοές τόσο μικρό που ήταν το δωμάτιο. Και επίσης αν και έτσι όπως έχουνε πάει τιμές ούτως ή άλλως παντού ακρίβεια αλλά πάει πολύ το μαλλί για τέσσερα χέρια τέσσερα πόδια χα χα χα.
Συνοπτικά το καρά-ευχαριστήθηκα και σίγουρα κάποια στιγμή θα ξανά κάνω αλλά οικονομικός το βλέπω χλωμό να ‘ναι σύντομα.

* Μια έξτρα σύντομη κριτική πολύ πρόσφατη που αν και ξέρω ταιριάζει σ´άλλο νήμα επειδή όλοι εδώ μέσα είναι του μασάζ και μπορεί κάποιοι μονάχα να κοιτάνε εδώ το πετάω μπας και βοηθήσει κανέναν. Θρέντερς συγχωρέστε μου το, απλά ήταν πολύ καλή εμπειρία. Μετά από τρία χρόνια πήγα ξανά σε μασάζάδικο. Στουρνάρη 29. Ντους στο δωμάτιο (διαβάζω πως παίζει αυτό κι αλλού αλλά οι παλιές μου εμπειρίες δεν είχαν τέτοια), η κοπέλα λεγόταν Μαρία. Πάρα πολύ καλό μασάζ και κορμάρα η κυρία. 80 € 1 h Με φουλ. Αν και είμαι του μασάζ κατ´οίκων!, μια στις τόσες ωραίο ήταν κι αυτό. Θα το ξανά βάλω μες το πρόγραμμα μου! Μπαμ μπαμ θανκ ιου μαμ!
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Γνώμες για Έλλη από Joy έχουμε?Αντριαννα ή Έλλη??
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά, νέα εγγραφή αλλά παρακολουθώ καιρό, έχουμε τίποτα καλό σε Λαγονήσι, Ανάβυσσο , Λαύριο ?
Αν παρακολουθείς καιρό, τότε ξέρεις ήδη την απάντηση.
Κοντά σε Γλυφάδα έχουμε τίποτα? ή πρέπει να τρέχουμε κολωνάκι;
Αποφάσισε επιτέλους που θες. Κατα τα άλλα παρακολουθεις καιρό και ρωτάς πράγματα που έχουν απαντηθεί εκατοντάδες φορές.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΣΤΟ VIP MASSAGE

ΑΚΡΙΒΗ

ΕΛΕΝΑ

ΑΝΝΑ

ΜΑΙΡΗ

--------------------------------------------------------------------------------------

Γιωτα , Ελενα , Μαριλια , Μαριλενα , Μαίρη 2 , Χανα , Χρυσα , Ζωη , Βιβιαν

-----------------------------------------------------------------------------

ΤΗΛΕΦΩΝΟ / VIBER : 698 0 280 270

www.VipMassage.gr
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
22
Like
89
Πόντοι
0
Αν παρακολουθείς καιρό, τότε ξέρεις ήδη την απάντηση.

Αποφάσισε επιτέλους που θες. Κατα τα άλλα παρακολουθεις καιρό και ρωτάς πράγματα που έχουν απαντηθεί εκατοντάδες φορές.
Παρακολουθώ , όχι συνέχεια όμως. Έψαξα για Λαυρεωτική δεν βρήκα κάτι αξιόλογο.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.342
Κριτικές
7
Like
1.250
Πόντοι
216
Μια Ερικα ρουμανα παίζει ακόμα ?
Ξέρει κανείς κατι?
 

Thedildoman

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
50
Like
48
Πόντοι
0
Θα ήθελα παρακαλώ να δούμε λίγο της τιμές που ζητάνε για μασάζ , είναι πανάκριβα τέλος. Ένα μασάζ στοιχίζει 10 ευρώ 45 λεπτά. Οκ πες αλλά 10 για καύσιμα + 10 για το κατοίκων. 30-35 Μαξ παιδιά . Μας κλέβουν.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Πάντως η Κλεα πριν καιρό που μου έκανε μασάζ έφαγα μεγάλη φόλα και μιλάμε για πολύ πάγο το κορίτσι!!!
αστο φιλε η κλεα ειναι πολυ καθαρο κοριτσι αλλα ειναι μονο για μασαζ παντως ειναι πολυ καλη στο μασαζ αλλα τιποτα παραπανω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fuckus

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Θα ήθελα παρακαλώ να δούμε λίγο της τιμές που ζητάνε για μασάζ , είναι πανάκριβα τέλος. Ένα μασάζ στοιχίζει 10 ευρώ 45 λεπτά. Οκ πες αλλά 10 για καύσιμα + 10 για το κατοίκων. 30-35 Μαξ παιδιά . Μας κλέβουν.
Τζάμπα δε γάμησε ποτέ κανείς
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Φίλε μασάζ ΆΛΛΟ ΤΟ ΕΞΤΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕς.

ΒΛΕΠΕ ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ
Εδώ μέσα γίνεται κουβέντα για μασαζ και σεξ στο σπίτι... αν θεωρείς ότι σε κλέβουν μην ξαναψωνίσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom