Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Προσφάτως είδα μια κοπέλα από your massage, σοφία την λένε πολύ πολύ πολύ όμορη με plastic is fantastic από Colombia. Όποιος θέλει πληροφορίες dm
Αν θες στειλε μου φιλε! Θα το εκτιμησω πολυ, και οτι αλλο καλο εχεις να προτεινεις!:wink:
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Προσφάτως είδα μια κοπέλα από your massage, σοφία την λένε πολύ πολύ πολύ όμορη με plastic is fantastic από Colombia. Όποιος θέλει πληροφορίες dm
Ναι Σοφι εντυπωσιακη εμφανιση απο Κολομβια ,μετριο μασαζ,λιγο ακριβη 110 για καλαμακι !!!! Εχει αναφερθει και Ρενε παει φουλ απο Ουκρανια.Υπαρχουν και αλλες μικρες και ομορφες στο your,Μαργαριτα,Ριανα κλπ.... αλλα απ οτι εχει αναφερθει χωρις εξτρα αν ξερει κατι παραπανω καποιος ας μ ενημερωσει
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.384
Πόντοι
736
ΝΙΚΟΛ απο Ρουμανια ... έχουμε άποψη...?
Τιμή
Υπηρεσιες

Τα φώτα σας μην κλάψουμε το χρημα...

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
ΝΙΚΟΛ απο Ρουμανια ... έχουμε άποψη...?
Τιμή
Υπηρεσιες

Τα φώτα σας μην κλάψουμε το χρημα...

Πλαστικό τσοντέ με πολλά τατουάζ, φουλ με ελεύθερο στοματικό, αδιάφορο κρεβάτι-ξεπέτα, το σώζει λίγο η πίπα. Από μασάζ δεν κατέχει. Σύνολο 120€.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.384
Πόντοι
736
Πλαστικό τσοντέ με πολλά τατουάζ, φουλ με ελεύθερο στοματικό, αδιάφορο κρεβάτι-ξεπέτα, το σώζει λίγο η πίπα. Από μασάζ δεν κατέχει. Σύνολο 120€.
Ευχαριστώ συναγωνιστή...!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Καλησπερα εχει παρει κανεις λυδια
Απο vip ?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.085
Πόντοι
11.836
Πλαστικό τσοντέ με πολλά τατουάζ, φουλ με ελεύθερο στοματικό, αδιάφορο κρεβάτι-ξεπέτα, το σώζει λίγο η πίπα. Από μασάζ δεν κατέχει. Σύνολο 120€.
Πρώην call girl...Ξεπετα
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Ναι Σοφι εντυπωσιακη εμφανιση απο Κολομβια ,μετριο μασαζ,λιγο ακριβη 110 για καλαμακι !!!! Εχει αναφερθει και Ρενε παει φουλ απο Ουκρανια.Υπαρχουν και αλλες μικρες και ομορφες στο your,Μαργαριτα,Ριανα κλπ.... αλλα απ οτι εχει αναφερθει χωρις εξτρα αν ξερει κατι παραπανω καποιος ας μ ενημερωσει
110 για καλαμάκι είναι «λίγο ακριβή»;;;
Εκτός πραγματικότητας το λέω εγώ….
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Αν βλέπει κάποια κοπέλα για μασαζ και θέλει να ταξιδέψει Κρήτη, ας στείλει pm, υπάρχει έλλειψη στην αγορά!!
Πες τα αδερφέ μου, Ηράκλειο τρομερή έλλειψη και γραφείο να κατέβει 5-6 μέρες θα γίνει χαμός πιστεύω.. ελπίζω να μας ακούσει κανείς
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
110 για καλαμάκι είναι «λίγο ακριβή»;;;
Εκτός πραγματικότητας το λέω εγώ….
Δυστυχώς έχουν γίνει τρελή μπίζνα τα γραφεία και ζητάνε ότι θέλουν! Εμείς δεν πρέπει να τα δίνουμε! Εγώ έχω μάθει έχουν τρελή δουλειά γενικά τα κορίτσια και πέφτει πολύ χρήμα και δεν ακούγεται τίποτα εδώ
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

fun4ever

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2022
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Δυστυχώς έχουν γίνει τρελή μπίζνα τα γραφεία και ζητάνε ότι θέλουν! Εμείς δεν πρέπει να τα δίνουμε! Εγώ έχω μάθει έχουν τρελή δουλειά γενικά τα κορίτσια και πέφτει πολύ χρήμα και δεν ακούγεται τίποτα εδώ
μέχρι και επιπλέον 200 μου έχουν ζητήσει... ορισμένες έχουν ξεφύγει.. και δεν ήταν για να με αποφύγουν! Με λιγότερα κανονίζεις άλλες καταστάσεις με μοντέλα αν δεν σε ενδιαφέρει το "μασάζ"
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
276
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Τελικα ειναι οντως πολλα τα κιλα?
Ευτυχώς πρόλαβα και το ακύρωσα εγκαίρως.
Δεν μου αρέσουν τα παραπάνω κιλά.
Τις θέλω αδύνατες ή γυμνασμενες.
Μετά πήρα τηλέφωνο και πετάχτηκα μέχρι το Elena's day spa που πέρασα πολύ καλά.
Έλειπε η Μαργαρίτα και δοκίμασα μια καινούργια , Ζωή νομίζω την έλεγαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom