Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
468
Like
704
Πόντοι
81
Δοκιμη με Νικολ απο OSMOSE

Ο ορισμος της ξεπετας , ελα στα ορθια ελα στα γρηγορα , καρφωσε και εχω φυγει μεχρι να γυρισεις

μπηκε μεσα μπαμ μπαμ , τα πεταξε ολα , στηθηκε , επεσε ενα δυνατο μπριζολιασμα
ευτυχως ειχαμε φουλ χημεια
αρκετα ΤΑΤΟΥ πανω στο κορμι
με +70 επεσε η μπριζολα

Ωραια Πλαστικα Βυζια μεγαλα

Ωραιο Αδυνατο κορμι με καμπυλες


Ωραιο καυλακι προστυχο για ξεσκισμα στα 4

καμια σχεση - καμια επαφη με το μασαζ

εγινε οτι εγινε πηρε τα λεφτα και εγινε καπνος

για ενα ευκολο γρηγορο ξεσκισμα χωρις πολλα πολλα ,
οχι μασαζ , οχι social - κους κους

Εκφυλο προστυχο σεξουλιαρικο χυμα 25αρικο - Οχι Ελληνιδα

Δεν το μετανοιωσα γιατι ειχαμε χημεια και εγινε δυνατο καλο μπριζολιασμα ,
Δεν θα ξανα επαναληφθει γιατι δεν ειχε κατι αλλο η ολη ιστορια και πολυ μπαμ μπαμ ξεπετα

Με αριαδνη απο vip ειχα περασει παρα πολυ καλυτερα γιατι εχει το πακετο που μου αρεσει αυτη η κοπελα !

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ , ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ
ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΧΗΜΕΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΑΧΗ !

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ........
ειναι αυτο πιυ λεει.ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσαμε.το οσμοσσε ειναι ο ορισμος της ξεπετας.εχω παρει&εγω πολλες.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ VIP MASSAGE

Ζητάμε 5 ΚΟΠΕΛΕΣ Μασερ - Αισθητικούς - Massage Spa therapist
έως 40 Ετών
για άμεση εργασία με υψηλές αποδοχές
για μασαζ στο σπιτι + Hotel σε αθηνα και πειραια
στη νόμιμη εταιρία του VIP MASSAGE
ΧΡΥΣΑ 698 0 280 270
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
ειναι αυτο πιυ λεει.ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσαμε.το οσμοσσε ειναι ο ορισμος της ξεπετας.εχω παρει&εγω πολλες.
Με τα ίδια λεφτά θα έκανες τουλάχιστον 5 γαμησια και πολύ καλύτερα από την νικολ που πήρες.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πολύ large φίλε, +30 νομίζω είναι αρκετά καλά μαζί με γδύσιμο +χέρι+καλή ατμόσφαιρα,έλεος!
Συμφωνώ Aggel, 15-20 χέρι και 25-30 ευρώ στόμα ! Αυτό είναι πιο λογικό σαν τιμολόγιο που έχουν μερικά κορίτσια .40 και πάνω είναι υπερβολή εκτός και εάν ο φίλος πέρασε πολύ πολύ καλά ! Αυτή είναι η γνώμη μου
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Συνάντηση με Χριστιάνα από joy τις προηγούμενες μέρες.
Εντυπωσιακή παρουσία πολύ όμορφο κορίτσι!!!στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.φιναλε με φραπεδακι σε ιδιαίτερο σημείο!!!
Στην ερώτηση μου στο τέλος τι οφείλω για την έξτρα περιποίηση,η απάντηση ήταν δώσε μου ότι νομίζεις εσύ!! έδωσα 40€ σύν.μια ικανοποιητική θα έλεγα συνάντηση!!
Αυτά.
" ιδιαίτερο σημείο " …δηλαδή ?? Υπάρχει άλλο σημείο εκτός το γνωστό ή κάποια άλλη ιδιαίτερη περιποίηση ?
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Συμφωνώ Aggel, 15-20 χέρι και 25-30 ευρώ στόμα ! Αυτό είναι πιο λογικό σαν τιμολόγιο που έχουν μερικά κορίτσια .40 και πάνω είναι υπερβολή εκτός και εάν ο φίλος πέρασε πολύ πολύ καλά ! Αυτή είναι η γνώμη μου
Εγώ ήθελα κ τα έδωσα φίλε...δεν βλέπω την διαφορά τι 30 τι 40;;από την στιγμή που δεν μου έβγαλε τιμολόγιο όπως λες ότι έχουν κ το άφησε σε μένα!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγώ ήθελα κ τα έδωσα φίλε...δεν βλέπω την διαφορά τι 30 τι 40;;από την στιγμή που δεν μου έβγαλε τιμολόγιο όπως λες ότι έχουν κ το άφησε σε μένα!!
Εγώ ήθελα κ τα έδωσα φίλε...δεν βλέπω την διαφορά τι 30 τι 40;;από την στιγμή που δεν μου έβγαλε τιμολόγιο όπως λες ότι έχουν κ το άφησε σε μένα!!
Και καλά έκανες φίλε ! Έτσι αισθάνθηκες την δεδομένη στιγμή , έτσι σκεφθηκες , έτσι αποφάσισες και έτσι έπραξες … τόσο απλά
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Εγώ ήθελα κ τα έδωσα φίλε...δεν βλέπω την διαφορά τι 30 τι 40;;από την στιγμή που δεν μου έβγαλε τιμολόγιο όπως λες ότι έχουν κ το άφησε σε μένα!!
Φυσικά ,δεν υπενόησα ότι σου τα πήρε με το ζόρι ! το θέμα είναι όμως ότι μόνοι μας βάζουμε τα χεράκια μας και βγάζουμε τα ματάκια μας.Οτι συμπεριφέρθηκε εντάξει είναι λόγος να την ξαναπάρεις-και αυτό πρέπει να το δώσεις με τρόπο να το καταλάβει- και όχι να σκορπάς λεφτά για πανάκριβες υπηρεσίες . Λες αν εγώ την επόμενη φορά για φραπέ δώσω πενηντάρι θάναι δύσκολο την επομένη να πάρω καλαμάκι ; αλλά αυτή όμως θα περιμένει κατοστάρικο τουλάχιστον και αν δεν το πάρει χάλασε το κλίμα ....άσε που δεν έχω κατοστάρικα για πέταμα.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Φυσικά ,δεν υπενόησα ότι σου τα πήρε με το ζόρι ! το θέμα είναι όμως ότι μόνοι μας βάζουμε τα χεράκια μας και βγάζουμε τα ματάκια μας.Οτι συμπεριφέρθηκε εντάξει είναι λόγος να την ξαναπάρεις-και αυτό πρέπει να το δώσεις με τρόπο να το καταλάβει- και όχι να σκορπάς λεφτά για πανάκριβες υπηρεσίες . Λες αν εγώ την επόμενη φορά για φραπέ δώσω πενηντάρι θάναι δύσκολο την επομένη να πάρω καλαμάκι ; αλλά αυτή όμως θα περιμένει κατοστάρικο τουλάχιστον και αν δεν το πάρει χάλασε το κλίμα ....άσε που δεν έχω κατοστάρικα για πέταμα.
Ακριβώς έτσι ειναι αυτό το παιχνίδι ! Δινεις το κάτι παραπάνω , ανεβαίνουν μετά οι απαιτήσεις της κάθε μιας , αν την επόμενη δώσεις λιγότερα θα κατσουφιασει ( πιθανώς ) , αν πας για το παραπάνω βήμα θα δώσεις περισσότερα ( αναγκαστικά ) και έτσι το σύνολο πάει πολυ ψηλά … με τέτοια ποσά πας κατ ευθεία σε call girl που μπορείς να διαλέξεις όποια σου αρέσει και να κανεις και δυο φορές .
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Δοκιμή με Βανεσσα VIP

Πολυ ομορφη και γλυκια κοπελα απο κοντα 25 ετων

Ωραιο προσωπο και σωμα νορμαλ

καλο νορμαλ φυσικο στηθος και νορμαλ υψος - σωματικη διαπλαση

μακρια κοκκινα νυχια

περιποιημενη τοσο οσο πρεπει

ευγενικη χαμογελαστη χαλαρη

ξεκινησε ενα απλο χαλαρωτικο μασαζ και συζητηση

και μετα της ζητησα ενα καλαμακι ΑΚΑ

της εδωσα 100 Ευρω

μου ειπε οτι με κατι παραπανω κανει και φουλ

και της ειπα ΟΚ την επομενη φορα θα το παμε για φουλ

συμπαθητικη κοπελα γενικη ,

Γενικά ικανοποιητική παροχή υπηρεσιών


περασα μια ομορφη χαλαρωση μιας ωρας

Στο μασαζ μεγαλο θεμα ειναι το γουστο του καθενος μας και η χημεία μεταξυ των 2 !
ολα σχετικα ειναι !
Κακο σώμα κακο μασάζ, μέτρια εμπειρία.. καμια σχεση με φωτο.. δεν ειναι μονο θεμα χημείας το μασάζ πρεπει να ξερει και να μην θελει να παει στο 2 γύρο για την ξεπέτα.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Αρινα deluxe μιλφ λεπτο αγυμναστο πεσμενο στηθος με αρκετα καλο μασαζ. Εως φραπε χωρις δυσκολια με χουφτωμα και εσωρουχα να φοραει. Καλο σοσιαλ +20
Olga deluxe καλυτερο μασαζ. Μιλφ γεματη με 4αρια που αφηνει να πιασεις και να καταθεσεις στο φραπεδακι. +20.
Δινω +30 και πανω μονο με καλαμακι ή καταθεση στομα προσωπο. Κανε κατι παραπανω και θα ανταμειφθεις.
 

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Η Χριστίνα (ρουμάνα) του Deluxe πόσο προχωράει?…έχω προσπαθήσει πριν τα χριστούγεννα αλλά έφτανε μέχρι φραπέ..
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Η Χριστίνα (ρουμάνα) του Deluxe πόσο προχωράει?…έχω προσπαθήσει πριν τα χριστούγεννα αλλά έφτανε μέχρι φραπέ..
Έχει αναφερθεί ότι ήταν σε στούντιο... Αυτό τα λέει όλα. Ευκολακι διάλεξες, Προχωρα!
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300
Καλησπέρα σε όλους! Το αγαπημένο μου θρεντ μακράν! Έχω πάρει πολλές χρήσιμες πληροφορίες εδω μέσα στο παρελθόν. Ευχαριστώ!!!

Είμαι εκτός μάχης λίγο παραπάνω από ένα χρόνο. Και πολύ λίγες εμπειρίες γενικά όσο παίζει ο ιός. Λέω να ξαναμπώ στο γήπεδο. Είπα όμως πως θα το κάνω σωστά αυτη την φορά και θα ανοίξω κανονικά ακουντ και δεν θα κλέβω απλα πληροφορίες αλλα θα προσφέρω και εγώ ότι μπορώ.
Δεν γνωρίζω ποιες παίζουν πια και ποιες φύγαν. Φαντάζομε πρέπει να την έχουν κάνει αρκετες με ολα αυτα που γίνονται.

Κάποια στιγμή μέςα στην εβδομάδα θα γράψω για όποιες θυμάμαι που θα διαβάσω εδω μέσα πως είναι ακόμα ενεργές, ως τότε αν μπορει να που προτείνει κανείς καμιά που να κάνει “ταντρικό” μασαζ ερωτικό. Μ´αρέσουν συνήθως ψιλό μιλφ. Αλλα αν κάνουν καλά την δουλεια τους δεν με χαλάν και οι μικρούλες. Καλές εμπειρίες είχα #1 με Χρυσή!! Καλη ήταν και η ΤαντραΖωη αλλα λιγο πιο τρελουτσική απότι γουστάρω και η Τεα ήταν αρκετά δυνατή.

Αν γνωρίζετε τίποτα σχετικό θα το εκτιμούσα πολύ! Ευχαριστώ και καλο βράδυ
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Κακο σώμα κακο μασάζ, μέτρια εμπειρία.. καμια σχεση με φωτο.. δεν ειναι μονο θεμα χημείας το μασάζ πρεπει να ξερει και να μην θελει να παει στο 2 γύρο για την ξεπέτα.
Νεο μέλος δεν με λες… απλως καιρο τωρα δεν εχω γραψει τπτ , απλως παρακολουθώ… αλλα καπου ωπα, και εσυ gravity… Καλα τα ελεγες αλλα ξαφνικά επανηλθες και θα μας κανεις να ξεχάσουμε αυτα που ξέραμε…
Γνωμη μου καλυτερα τα μαγαζιά να ψάξουν καλύτερες κοπελες-υπηρεσίες παρα να παραπληροφορούν τον κοσμο και να κερδίζουν ενα ραντεβου μονο.
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
812
Κριτικές
104
Like
5.361
Πόντοι
17.436
Μάγκες επειδή έχω χαθεί στην μετάφραση η Χρύσα από VIP τι λέει από πρόγραμμα .... μασαζ + τα σχετικά....
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Μάγκες επειδή έχω χαθεί στην μετάφραση η Χρύσα από VIP τι λέει από πρόγραμμα .... μασαζ + τα σχετικά....
Χρύσα η Χρυσή από VIP? Γιατί αν εννοείς τη Χρύσα όντως έχεις χαθεί στη μετάφραση..
Μάγκες επειδή έχω χαθεί στην μετάφραση η Χρύσα από VIP τι λέει από πρόγραμμα .... μασαζ + τα σχετικά....
Χρύσα η Χρυσή από VIP? Γιατί αν εννοείς τη Χρύσα όντως έχεις χαθεί στη μετάφραση...

Χρυσή ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο χώρο... Δοκιμάστηκε πρόσφατα, όμορφη, καλό μασάζ, φουλ έξτρα πρόγραμμα χωρίς τιμοκατάλογο.
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
812
Κριτικές
104
Like
5.361
Πόντοι
17.436
Χρύσα η Χρυσή από VIP? Γιατί αν εννοείς τη Χρύσα όντως έχεις χαθεί στη μετάφραση..

Χρύσα η Χρυσή από VIP? Γιατί αν εννοείς τη Χρύσα όντως έχεις χαθεί στη μετάφραση...

Χρυσή ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο χώρο... Δοκιμάστηκε πρόσφατα, όμορφη, καλό μασάζ, φουλ έξτρα πρόγραμμα χωρίς τιμοκατάλογο.
Για Χρυσή γνωρίζω για Χρύσα μιλάω το μιλφάκη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom