Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (13 μέλη και 49 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Εγω δοκίμασα με λυδια η κοπελα φτανει φουλ αλλα δεν πηρα δεν αξιζε η φωτο με την πραγματικότητα ηταν αστα ν πανε , κρεμασμένο το σώμα της παντου με το που μ γδύθηκε κ έμεινε γυμνή λεω οκ κανε τρ υποκονη ν κανει εκει το μποντυ τ μποντυ μασαζ κ ν φύγει μου ειπε αν θελω εχτρα στοματικό η εχτρα σεχ τις ειπα ειμαι οκ με το μασαζ
σωστος σε ολα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Μετά από μεγάλη αποχή λόγω απουσίας στο εξωτερικό επανήλθα και διαβάζοντας εδώ, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε 4hand massage ‍♀️.
Επικοινωνία με ΤΕΑ και άμεση απάντηση και πρόταση για iris. Ζήτησα 4hand και τελικά κλείστηκε το ραντεβού για λίγες ώρες μετά στο Μαρούσι.
Ακριβής στο ραντεβού τους ήρθαν και αυτό που αντικρυσα με έκανε να χαλαρώσω.
Η iris είναι μικροκαμωμενη ήρεμη δύναμη, η ΤΕΑ μια γυναίκα με πάθος.
Ξεκινήσαμε με ντουζάκι και οι 3 μαζί με τα ανάλογα παιχνίδια......
Μεταφέρθηκαμε στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε ένα απίστευτο μασαζ και με τις 2 μαζί, η μία ήταν πάνω στο κεφάλι μου και η άλλη στα πόδια μου. Δεν ήθελα και πολύ.... γυρίζοντας ξεκίνησε ένα 2ο παιχνίδι όπου έχασα την μπάλα... δεν ήξερα ποια φιλαγα ποια με φιλαγε και τι έπιανα.....
Με το τελείωμα πάλι μπανακι και πάλι κρεβάτι για τον 2ο γύρο (είχα πάρει 2ωρο). Έτσι ξεκίνησε το body2body όπου τα είδα όλα.... και οι 2 τους ετριβαν τα κορμιά τους επανω μου και επανω η μία στην άλλη, το τελευταίο να τρέχει άφθονο.
Μετά από λίγη ώρα πάλι γύρισμα και συνεχίστηκε η ίδια δουλειά με πολύ ερωτισμό.....
Μετά το τέλος, ζεστό μπανακι να φύγουν τα λάδια, με σκουπισαν και ετοιμάστηκαμε.
Σίγουρα θα το επαναλάβω. Ήταν καλή εμπειρία για την επιστροφή στα πάτρια εδάφη.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μετά από μεγάλη αποχή λόγω απουσίας στο εξωτερικό επανήλθα και διαβάζοντας εδώ, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε 4hand massage ‍♀️.
Επικοινωνία με ΤΕΑ και άμεση απάντηση και πρόταση για iris. Ζήτησα 4hand και τελικά κλείστηκε το ραντεβού για λίγες ώρες μετά στο Μαρούσι.
Ακριβής στο ραντεβού τους ήρθαν και αυτό που αντικρυσα με έκανε να χαλαρώσω.
Η iris είναι μικροκαμωμενη ήρεμη δύναμη, η ΤΕΑ μια γυναίκα με πάθος.
Ξεκινήσαμε με ντουζάκι και οι 3 μαζί με τα ανάλογα παιχνίδια......
Μεταφέρθηκαμε στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε ένα απίστευτο μασαζ και με τις 2 μαζί, η μία ήταν πάνω στο κεφάλι μου και η άλλη στα πόδια μου. Δεν ήθελα και πολύ.... γυρίζοντας ξεκίνησε ένα 2ο παιχνίδι όπου έχασα την μπάλα... δεν ήξερα ποια φιλαγα ποια με φιλαγε και τι έπιανα.....
Με το τελείωμα πάλι μπανακι και πάλι κρεβάτι για τον 2ο γύρο (είχα πάρει 2ωρο). Έτσι ξεκίνησε το body2body όπου τα είδα όλα.... και οι 2 τους ετριβαν τα κορμιά τους επανω μου και επανω η μία στην άλλη, το τελευταίο να τρέχει άφθονο.
Μετά από λίγη ώρα πάλι γύρισμα και συνεχίστηκε η ίδια δουλειά με πολύ ερωτισμό.....
Μετά το τέλος, ζεστό μπανακι να φύγουν τα λάδια, με σκουπισαν και ετοιμάστηκαμε.
Σίγουρα θα το επαναλάβω. Ήταν καλή εμπειρία για την επιστροφή στα πάτρια εδάφη.
Μπράβο ! Ωραία η κριτική σου και έτσι ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι η συνεδρία 4 hands massage με Ίριδα και Τεα !! Χημεία και απόλαυση
 

nemesis 13

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Καμιά καλή για φουλ πρόγραμμα με 3,5- 4αρια τλχ έχουμε? Απο ότι διαβασα λιγο τις προηγούμενες σελίδες, τις osmose είναι λιγο φόλες ?γτ βλέπω μερικές με βυζαρες όπως Μαριαννα, Αντζελινα, Καρολίνα κλπ..
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Μετά από μεγάλη αποχή λόγω απουσίας στο εξωτερικό επανήλθα και διαβάζοντας εδώ, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε 4hand massage ‍♀️.
Επικοινωνία με ΤΕΑ και άμεση απάντηση και πρόταση για iris. Ζήτησα 4hand και τελικά κλείστηκε το ραντεβού για λίγες ώρες μετά στο Μαρούσι.
Ακριβής στο ραντεβού τους ήρθαν και αυτό που αντικρυσα με έκανε να χαλαρώσω.
Η iris είναι μικροκαμωμενη ήρεμη δύναμη, η ΤΕΑ μια γυναίκα με πάθος.
Ξεκινήσαμε με ντουζάκι και οι 3 μαζί με τα ανάλογα παιχνίδια......
Μεταφέρθηκαμε στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε ένα απίστευτο μασαζ και με τις 2 μαζί, η μία ήταν πάνω στο κεφάλι μου και η άλλη στα πόδια μου. Δεν ήθελα και πολύ.... γυρίζοντας ξεκίνησε ένα 2ο παιχνίδι όπου έχασα την μπάλα... δεν ήξερα ποια φιλαγα ποια με φιλαγε και τι έπιανα.....
Με το τελείωμα πάλι μπανακι και πάλι κρεβάτι για τον 2ο γύρο (είχα πάρει 2ωρο). Έτσι ξεκίνησε το body2body όπου τα είδα όλα.... και οι 2 τους ετριβαν τα κορμιά τους επανω μου και επανω η μία στην άλλη, το τελευταίο να τρέχει άφθονο.
Μετά από λίγη ώρα πάλι γύρισμα και συνεχίστηκε η ίδια δουλειά με πολύ ερωτισμό.....
Μετά το τέλος, ζεστό μπανακι να φύγουν τα λάδια, με σκουπισαν και ετοιμάστηκαμε.
Σίγουρα θα το επαναλάβω. Ήταν καλή εμπειρία για την επιστροφή στα πάτρια εδάφη.
Κοστος φιλε μου !!!
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Χτεσινό ραντεβού με Σοφια..μιλάει αγγλικά και Ισπανίκα…ελληνικά γρι..κολομβιανή πιτσιρικά που αν ήταν δέκα πόντους ψηλότερη θα ήταν για καλλιστεία…μασαζ τα βασικα και αρκετά δυνατή στα υπόλοιπα..το ζει το έργο!!
Χτεσινό ραντεβού με Σοφια..μιλάει αγγλικά και Ισπανίκα…ελληνικά γρι..κολομβιανή πιτσιρικά που αν ήταν δέκα πόντους ψηλότερη θα ήταν για καλλιστεία…μασαζ τα βασικα και αρκετά δυνατή στα υπόλοιπα..το ζει το έργο!!
Ποσό στοίχισε το εxtra συναγωνιστή;
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ

Απο 11:00 έως 15:00

ΜΟΝΟ το Χαλαρωτικό Μασάζ
είναι στα 50 Ευρώ η μια ώρα ( 60 Λ )

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ολες τις υπόλοιπες ώρες έχουμε προσφορά τα 90 Λεπτά χαλαρωτικό μασάζ
κοστίζουν απο 80 Ευρώ προσφορά στα 70 Ευρώ !

Οι 2 ώρες
απο 100 Ευρώ είναι προσφορά στα 90 Ευρώ για το χαλαρωτικό μασάζ !

----------------------------------------------------------------------------------------------
VIP MASSAGE

698 0 280 270
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Συνάντηση με Χριστιάνα από joy τις προηγούμενες μέρες.
Εντυπωσιακή παρουσία πολύ όμορφο κορίτσι!!!στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.φιναλε με φραπεδακι σε ιδιαίτερο σημείο!!!
Στην ερώτηση μου στο τέλος τι οφείλω για την έξτρα περιποίηση,η απάντηση ήταν δώσε μου ότι νομίζεις εσύ!! έδωσα 40€ σύν.μια ικανοποιητική θα έλεγα συνάντηση!!
Αυτά.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Συνάντηση με Χριστιάνα από joy τις προηγούμενες μέρες.
Εντυπωσιακή παρουσία πολύ όμορφο κορίτσι!!!στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.φιναλε με φραπεδακι σε ιδιαίτερο σημείο!!!
Στην ερώτηση μου στο τέλος τι οφείλω για την έξτρα περιποίηση,η απάντηση ήταν δώσε μου ότι νομίζεις εσύ!! έδωσα 40€ σύν.μια ικανοποιητική θα έλεγα συνάντηση!!
Αυτά.
Πολύ large φίλε, +30 νομίζω είναι αρκετά καλά μαζί με γδύσιμο +χέρι+καλή ατμόσφαιρα,έλεος!
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Πολύ large φίλε, +30 νομίζω είναι αρκετά καλά μαζί με γδύσιμο +χέρι+καλή ατμόσφαιρα,έλεος!
Εντάξει αδερφέ εκτιμισα το γεγονός ότι το άφησε σε μένα κ δεν άρχισε να μου ζητάει παπάδες από μόνη της!!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.037
Πόντοι
26.236
Συνάντηση με Χριστιάνα από joy τις προηγούμενες μέρες.
Εντυπωσιακή παρουσία πολύ όμορφο κορίτσι!!!στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.φιναλε με φραπεδακι σε ιδιαίτερο σημείο!!!
Στην ερώτηση μου στο τέλος τι οφείλω για την έξτρα περιποίηση,η απάντηση ήταν δώσε μου ότι νομίζεις εσύ!! έδωσα 40€ σύν.μια ικανοποιητική θα έλεγα συνάντηση!!
Αυτά.
Υπάρχει Χριστίνα στο joy εντυπωσιακή που δεν προχωράει κ υπάρχει κ χριστιανα στο deluxe που είναι η ίδια φωτο της Χριστιάνας που αναφέρεις στο joy Μια 35αρα ξανθιά . Εκτός αν προστέθηκε κ άλλη κ γίνει της χριστινας το χάος …
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Υπάρχει Χριστίνα στο joy εντυπωσιακή που δεν προχωράει κ υπάρχει κ χριστιανα στο deluxe που είναι η ίδια φωτο της Χριστιάνας που αναφέρεις στο joy Μια 35αρα ξανθιά . Εκτός αν προστέθηκε κ άλλη κ γίνει της χριστινας το χάος …
Αυτή είναι αδερφέ... είναι κ στα δύο γραφεία!γύρω στα 35 την έκοψα κ εγώ!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Αυτή είναι αδερφέ... είναι κ στα δύο γραφεία!γύρω στα 35 την έκοψα κ εγώ!!
Από εμφάνιση πολύ κάτω από τον μέσο όρο. Με φλατ οπίσθια και στήθος -αν θυμάμαι καλά- σχεδόν πλάκα. Λέω εγώ τώρα …
Από το velvet ξεκίνησε.
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Από εμφάνιση πολύ κάτω από τον μέσο όρο. Με φλατ οπίσθια και στήθος -αν θυμάμαι καλά- σχεδόν πλάκα. Λέω εγώ τώρα …
Από το velvet ξεκίνησε.
Olddog θα συμφωνήσω μαζί σου... Αν και νέος στο forum , έχει δοκιμαστεί η συγκεκριμένη, σχεδόν αδιάφορη
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Από εμφάνιση πολύ κάτω από τον μέσο όρο. Με φλατ οπίσθια και στήθος -αν θυμάμαι καλά- σχεδόν πλάκα. Λέω εγώ τώρα …
Από το velvet ξεκίνησε.
Δεν έχεις δίκιο για την εμφάνιση... είναι πολύ πάνω του μετρίου!!!για το σώμα όντως είναι λεπτή με μικρό στήθος 1,5-2... σίγουρα όχι πλάκα!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Δεν έχεις δίκιο για την εμφάνιση... είναι πολύ πάνω του μετρίου!!!για το σώμα όντως είναι λεπτή με μικρό στήθος 1,5-2... σίγουρα όχι πλάκα!!
Τέλος πάντων γούστα σου και γούστα μου. Εγώ πάντως δεν ξαναπήρα. Και γενικά είμαι εύκολος στην εμφάνιση.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα σε όλους ξέρουμε για Έλενα από VIP
Σιγουρα σε ολους κανει Φραπε / Καλαμακι

Επιλεκτηκα κανει και Φουλ

Δεν την εχω παρει εγω , την εχει παρει φιλος και ηταν ευχαριστημενος !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμη με Νικολ απο OSMOSE

Ο ορισμος της ξεπετας , ελα στα ορθια ελα στα γρηγορα , καρφωσε και εχω φυγει μεχρι να γυρισεις

μπηκε μεσα μπαμ μπαμ , τα πεταξε ολα , στηθηκε , επεσε ενα δυνατο μπριζολιασμα
ευτυχως ειχαμε φουλ χημεια
αρκετα ΤΑΤΟΥ πανω στο κορμι
με +70 επεσε η μπριζολα

Ωραια Πλαστικα Βυζια μεγαλα

Ωραιο Αδυνατο κορμι με καμπυλες


Ωραιο καυλακι προστυχο για ξεσκισμα στα 4

καμια σχεση - καμια επαφη με το μασαζ

εγινε οτι εγινε πηρε τα λεφτα και εγινε καπνος

για ενα ευκολο γρηγορο ξεσκισμα χωρις πολλα πολλα ,
οχι μασαζ , οχι social - κους κους

Εκφυλο προστυχο σεξουλιαρικο χυμα 25αρικο - Οχι Ελληνιδα

Δεν το μετανοιωσα γιατι ειχαμε χημεια και εγινε δυνατο καλο μπριζολιασμα ,
Δεν θα ξανα επαναληφθει γιατι δεν ειχε κατι αλλο η ολη ιστορια και πολυ μπαμ μπαμ ξεπετα

Με αριαδνη απο vip ειχα περασει παρα πολυ καλυτερα γιατι εχει το πακετο που μου αρεσει αυτη η κοπελα !

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ , ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ
ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΧΗΜΕΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΑΧΗ !

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ........
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom