Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Myrodias

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καποια προταση για αποψε χωρις ρισκο να βγει μπαρουφα? Εννοω κατι που να προλαβαινω να κλεισω τωρα για αποψε. Σας ευχαριστω εκ των προτερων ! (Εννοειται πως θελω φουλ πακετο)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
την έχουν ...απλά η Μαίρη και η Μαρία είναι η ίδια θεραπεύτρια
Δεν είναι η ίδια, αυτή η Μαρία είναι άλλη, για τη Μαίρη στέλνουν φωτό της στο viber, αλλά δεν είναι τόσο όμορφη όσο φαίνεται στη φωτογραφία. Όχι ότι είναι άσχημη βέβαια.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Ελπίζω να υπάρξει ανταπόκριση …
Δώσε μιά βοήθεια και συ να ζεστάνεις την κουβέντα μπας και έχουμε συνέχεια π.χ όταν παίρνει η γυναίκα σου άνδρα μόνη της έχει κάνει κάποια νύξη κάποιος για κάτι παραπάνω...ή ακόμη και σαν ζευγάρι περιέγραψε λίγο το κλίμα που επικρατεί με το έτερο ζευγάρι!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δώσε μιά βοήθεια και συ να ζεστάνεις την κουβέντα μπας και έχουμε συνέχεια π.χ όταν παίρνει η γυναίκα σου άνδρα μόνη της έχει κάνει κάποια νύξη κάποιος για κάτι παραπάνω...ή ακόμη και σαν ζευγάρι περιέγραψε λίγο το κλίμα που επικρατεί με το έτερο ζευγάρι!
Άν ήδη υπάρχει τέτοια εμπειρία ενδιαφέρον θα είχε μία μικρή, όχι απαραίτητα λεπτομερής περιγραφή αυτής...
Πάντως τελευταία στην σελίδα του best1nassage instagram υπάρχουν 3-4 άντρες μασέρ μαζί με έλενα και Σοφία
 

privateer

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Άν ήδη υπάρχει τέτοια εμπειρία ενδιαφέρον θα είχε μία μικρή, όχι απαραίτητα λεπτομερής περιγραφή αυτής...
Πάντως τελευταία στην σελίδα του best1nassage instagram υπάρχουν 3-4 άντρες μασέρ μαζί με έλενα και Σοφία
Η Σοφία μάλλον μας τελείωσε...Δεν τη βλέπω πλέον στο Insta. Φαινόταν δυνατή
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

mrBonjo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
και εσύ για Μιλάνα ε?
Τελεια!
Μάλλον θα πρέπει όλοι να δοκιμάσουμε Μιλάνα σύμφωνα με τους ανθρώπους του deluxe!
Φίλε αν το ανθρώπους του Deluxe το εννοείς σαν στανταρ πελάτης ναι την προτείνω ,αν θεωρείς οτι είμαι βαλτός του γραφείου ουτε καν.
Aλλωστε ρώτησα για να επεκτείνω τις εμπειρίες μου από Ηermes Eλισαβετ και από Velvet Mαριαννα και Ριτα μου έχουν κάτσει καλά στο μάτι αλλά θελω και μια γνώμη πριν ρισκάρω.Πχ Μαριάνα στη φωτό φαίνεται κουκλάρα αλλά πολλοί λέτε γεματούλα ,μιλάμε για τυπου Καρντασιαν η τερμα φωτοσοπ;
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Παιδιά είχα συνάντηση με Χρυση από vip.

Αρκετά όμορφη και ψηλή γυναίκα (1.80), καμιά 30-35 χρονων, αλλά δεν ξέρω τι γράφουν πολλοί σε εμένα δεν πήγε φουλ... Καλό μασαζ και φραπές στανταρ στο πρόγραμμα, εβγαλε και μπλουζα. 60 ευρώ συνολο για μια ωρα και κατι... Καλή στην παρέα της πάντως... ίσως ξαναδοκιμάσω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Άρα μας λες πως θέλεις να γαμάς call girls… το άγγιγμα του 20 χρόνου δεν έχω καταλάβει που κολλάει σε όλη τη φάση με την καθαρίστρια της Κυψέλης. Δεν έχεις ιδέα τι μουνί έχει παίξει στο κατ οίκον όλα αυτά τα χρόνια ούτε και τι καύλες έχουμε ζήσει κάποιοι. Ρε τον χασάπη… τι είπε ρε; Ρε χασάπη μη πιάνεσαι κορόιδο
Στο ότι δεν ξέρω τι μουνια έχουν παίξει στο κατ οίκον θα συμφωνήσω .όντως λόγω όπως γράφω δεν είχα ασχοληθεί με αυτό το σπορ .έγραψα για δυο τρεις εμπειριες τώρα που το δοκίμασα και γενικα από τα γραφόμενα σας που βλέπω σχεδόν να παρακαλάνε κάτι γκόμενες που είναι σαν καθαρίστριες όπως είπα της κυψέλης και να φτάνει το μαλλί στο 100-120 ενώ υπάρχουν δυνατά σιτι με 140 και πληθώρα .το άγγιγμα του 20 χρόνου αναφερόταν στα αθώα μασατζιδικα του 15-20 ευρώ που έχουν κάτι πιτσιρίκια τα οποία έχουν ίσως και μεγαλύτερη σχέση με το μασάζ από αυτές που λες στα κατ οίκον. Να καταλήξω άσε με να παραμυθιάζομαι εγώ με τα σιτι τουρ και οποιος θέλει ας ζει το όνειρο ότι κατάφερε τις παρθένες του κατ οίκον να πάρουν καλαμάκι με 100€ .επειδή όμως δεν είμαι τόσο πονηρός παραμένω ανοιχτός να μου προτείνεις κάποια δυνατά κομμάτια του κατ οίκον να δω τι χάνω .ίσως έκανα κακές επιλογές .
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Παιδιά είχα συνάντηση με Χρυση από vip.

Αρκετά όμορφη και ψηλή γυναίκα (1.80), καμιά 30-35 χρονων, αλλά δεν ξέρω τι γράφουν πολλοί σε εμένα δεν πήγε φουλ... Καλό μασαζ και φραπές στανταρ στο πρόγραμμα, εβγαλε και μπλουζα. 60 ευρώ συνολο για μια ωρα και κατι... Καλή στην παρέα της πάντως... ίσως ξαναδοκιμάσω...
Με την πρώτη συνάντηση και φουλ δεν γίνεται πάντα … πως θα υπάρξει η φαντασίωση και η αναμονή του επόμενου βήματος ?? ??
60 ευρώ για μια ωρα και αυτά που σου προσέφερε η Χρυσή είναι ικανοποιητικά
Το σωστό με μερικά κορίτσια είναι να μην πιέσεις και τις τρομάξεις και άφησε να έχει το πάνω χέρι και θα περάσεις καλά , ειδικά με όμορφα κορίτσια όπως την Χρυσή
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα
Να ρωτήσω εχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής ελλη από deluxe?
Αξίζει προχωράει φουλ
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα
Να ρωτήσω εχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής ελλη από deluxe?
Αξίζει προχωράει φουλ
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ
Ρε μαλάκα μας έχεις κουράσει.. Τον ΜΠΟΥΛΟ και δρόμο απο εδώ. Πήγαινε αλλού να μαλακιστείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Παιδιά είχα συνάντηση με Χρυση από vip.

Αρκετά όμορφη και ψηλή γυναίκα (1.80), καμιά 30-35 χρονων, αλλά δεν ξέρω τι γράφουν πολλοί σε εμένα δεν πήγε φουλ... Καλό μασαζ και φραπές στανταρ στο πρόγραμμα, εβγαλε και μπλουζα. 60 ευρώ συνολο για μια ωρα και κατι... Καλή στην παρέα της πάντως... ίσως ξαναδοκιμάσω...
Φίλε μου η χρυσή κάνει δυνατό πρόγραμμα
Από την δεύτερη φορά
Πιστεύω αξίζει και αλλά ραντεβού
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Φίλε αν το ανθρώπους του Deluxe το εννοείς σαν στανταρ πελάτης ναι την προτείνω ,αν θεωρείς οτι είμαι βαλτός του γραφείου ουτε καν.
Aλλωστε ρώτησα για να επεκτείνω τις εμπειρίες μου από Ηermes Eλισαβετ και από Velvet Mαριαννα και Ριτα μου έχουν κάτσει καλά στο μάτι αλλά θελω και μια γνώμη πριν ρισκάρω.Πχ Μαριάνα στη φωτό φαίνεται κουκλάρα αλλά πολλοί λέτε γεματούλα ,μιλάμε για τυπου Καρντασιαν η τερμα φωτοσοπ;
Καλησπέρα συναγωνιστή! Ρίτα πολύ γλυκιά, ωραίο σφιχτό σώμα, σε μένα έφτασε μέχρι φραπέ αλλά μου έδωσε την εντύπωση ότι προχωράει και παρακάτω με το κατάλληλο κίνητρο!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Παιδιά είχα συνάντηση με Χρυση από vip.

Αρκετά όμορφη και ψηλή γυναίκα (1.80), καμιά 30-35 χρονων, αλλά δεν ξέρω τι γράφουν πολλοί σε εμένα δεν πήγε φουλ... Καλό μασαζ και φραπές στανταρ στο πρόγραμμα, εβγαλε και μπλουζα. 60 ευρώ συνολο για μια ωρα και κατι... Καλή στην παρέα της πάντως... ίσως ξαναδοκιμάσω...
οταν λες Χρυση,εννοεις αυτην που φαινεται ως Χρυσα στο σαιτ του VIP?γιατι αν ειναι αυτη,μονο ομορφο δεν το λες αυτο το..πραμα..
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
οταν λες Χρυση,εννοεις αυτην που φαινεται ως Χρυσα στο σαιτ του VIP?γιατι αν ειναι αυτη,μονο ομορφο δεν το λες αυτο το..πραμα..
Θα σέβεσαι την κα Χρύσα παρακαλώ!
Είναι η μάνατζερ του vip, άλλη είναι η Χρυσή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom