Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (11 μέλη και 45 επισκέπτες)

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση (ή δεν ήξερα τι ακριβώς να αναζητήσω) αλλά γνωρίζζει κάποιος κάτι ?

Παιδιά εμένα δεν μ μίλησε καν στο insta.... Η τύπισσα πρέπει να είναι λίγο ψωνισμένη και να δουλεύει σε κλειστό κύκλο ή να δεχεται μόνο εμφανίσιμους.... Και λογικά στα ΔΕΝ....
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Παιδιά εμένα δεν μ μίλησε καν στο insta.... Η τύπισσα πρέπει να είναι λίγο ψωνισμένη και να δουλεύει σε κλειστό κύκλο ή να δεχεται μόνο εμφανίσιμους.... Και λογικά στα ΔΕΝ....
Ναι της ειχα στειλει και γω στα δεν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βασικά άμα τρίβει έστω σε ανεκτό επίπεδο λέω να κάνω την προσπάθεια μου
Εσυ ξερεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Παιδιά ξέρει κανείς για ιωαννα από vip (viber) ; Φαινεται πολύ :pipa2:Εψαξα και δε βρηκα καμια πληροφορια για τη συγκεκριμμενη από αυτο το γραφείο....
 

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Ποσο πηγε το μαλλι με χρυση ;
Τοσο καλη ειναι ;
Στάνταρ τιμή δεν γνωρίζω, ξέχασα να ρωτήσω την κοπέλα στο τηλέφωνο που μου κανόνισε το ραντεβού. 100 έδωσα για μια μισύ ώρα.
Φίλε μου εγώ πέρασα καλά! Τα βρήκαμε στο σόσιαλ στην αρχή και μπορεί να έπαιξε ρόλο. Ήμουν και φρεσκαδούρος πλυμένος και μοσχομύριζα… χαχαχα, ίσως βοήθησε. Η ομορφιά είναι ψιλό υποκειμενική.. για μένα ήταν πολύ ζέκσι η κοπέλα.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.365
Πόντοι
1.706
Μιάμιση ώρα για μασάζ και φραπέ/καλαμάκι... κάπως στριμωγμένα ακούγεται...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.365
Πόντοι
1.706
Παιδιά ξέρει κανείς για ιωαννα από vip (viber) ; Φαινεται πολύ :pipa2:Εψαξα και δε βρηκα καμια πληροφορια για τη συγκεκριμμενη από αυτο το γραφείο....
Δεν είναι καινούρια σε αυτά...άλλοτε έδειχνε ότι τα θέλει άλλοτε όχι....αυτά από συνομιλίες προσωπικές στο φβ πριν κάποια χρόνια.....τώρα τι λέει άγνωστο έχεις τις ώρες της πάντως.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Καλά όταν είχα πάει εγώ στην Στεφανία, ήταν η εποχή που γράφανε ότι μπορεί και να στον πάιξει και την είχα ξαπλώσει το κρεβάτι που είχε και έτρωγα μπριζόλα τόμαχοκ!!
Αναφέρομαι στον παλιό σπίτι που είχε(υπόγειος χώρος αν θυμάμαι καλά και μικρός πολύ!)
χαχαχχα σωστός, ισχύει και εγω την εφαγα με τη μια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
137
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Νέος στο forum, όχι στο μασάζ! Ευχαριστώ πολύ όλα τα μέλη για τις χρήσιμες αναρτήσεις! Θα βάλω και εγώ το λιθαράκι μου, λοιπόν Ζωή από senses... στα δεν, σε γλυκαινει αλλά στο τέλος τίποτα, αδιάφορο μασάζ ...
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
137
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κάποιος για το navasana μασάζ? Λειτουργεί γιατί το τηλέφωνο δεν το απαντά κανείς...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Milfotronic Hermes Ελισάβετ… δεν είναι του γούστου μου αλλά η μιλφάδες θα την αγαπήσετε
μισές δουλειές σύντροφε , την είδα στο σάιτ ,απο εμφάνιση αξιόλογη ,απο μασάζ λέει; αφήνει έστω υποσχέσεις ;μας αρέσουν τα μίλφ αλλά να είναι αγωνίστριες τουλάχιστον!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
μισές δουλειές σύντροφε , την είδα στο σάιτ ,απο εμφάνιση αξιόλογη ,απο μασάζ λέει; αφήνει έστω υποσχέσεις ;μας αρέσουν τα μίλφ αλλά να είναι αγωνίστριες τουλάχιστον!
Σύντροφε έχεις pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom