Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.180
Πόντοι
8.006
"Τρίτη φορά, της έκανα παιδί."
Πες μας και πώς κοιταχτήκατε όταν της έδωσες το 20αρι για τα φραπέ (αν της έδωσες τόσα)
Ρε ασε τις μαλακιες και ελα να δωσεις αναφορα τι εγινε
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
554
Κριτικές
86
Like
7.542
Πόντοι
17.356
Ποια "γραφεία" εξυπιρετούν κυριακές και αργίες;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ποια "γραφεία" εξυπιρετούν κυριακές και αργίες;
Μία απορία άσχετη με το νήμα για αλλαγή.
Από το 2010 που χρεωκόπησε το κράτος και ήρθαν μέτρα και μνημόνια και μειώθηκε η αγοραστική δύναμη του κόσμου παραπονιόμαστε για τα μειωμένα μας εισοδήματα, ότι δεν βγαίνουμε κλπ
Πως γίνεται η αγορά υπηρεσιών πληρομένου έρωτα να συνεχίζει ακάθεκτη και μάλιστα να ψάχνουμε τις υπηρεσίες ακόμη και Κυριακές και αργίες;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Μία απορία άσχετη με το νήμα για αλλαγή.
Από το 2010 που χρεωκόπησε το κράτος και ήρθαν μέτρα και μνημόνια και μειώθηκε η αγοραστική δύναμη του κόσμου παραπονιόμαστε για τα μειωμένα μας εισοδήματα, ότι δεν βγαίνουμε κλπ
Πως γίνεται η αγορά υπηρεσιών πληρομένου έρωτα να συνεχίζει ακάθεκτη και μάλιστα να ψάχνουμε τις υπηρεσίες ακόμη και Κυριακές και αργίες;
Οσο κριση και να υπαρχει …..
Το μουνι και το φαι δεν το κοβει ο ελληνας νομος !!!!!
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
554
Κριτικές
86
Like
7.542
Πόντοι
17.356
Μία απορία άσχετη με το νήμα για αλλαγή.
Από το 2010 που χρεωκόπησε το κράτος και ήρθαν μέτρα και μνημόνια και μειώθηκε η αγοραστική δύναμη του κόσμου παραπονιόμαστε για τα μειωμένα μας εισοδήματα, ότι δεν βγαίνουμε κλπ
Πως γίνεται η αγορά υπηρεσιών πληρομένου έρωτα να συνεχίζει ακάθεκτη και μάλιστα να ψάχνουμε τις υπηρεσίες ακόμη και Κυριακές και αργίες;
Γιατί μερικοί την είχαν κάνει από το 2009 όταν προέβλεψαν που πάει η κατάσταση και την έκαναν για εξωτερικό, και έτσι όταν επιστρέφουν για διακοπές και αναγκαστική αιμοδοσία στην εφορία κατ οίκων εξωτερικού θέλουν να κάνουν ότι θέλουν, όποτε θέλουν.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Τον είχα ρωτήσει για να δω τι θα γράψει, το ban ήταν σίγουρο για αυτόν!
Να μην διαβάζεις επιλεκτικά!
Και εκεί που όλο το forum φαινότανε για σκάρτο περνάει ο alpula ξαφνικά.
Και…
Ban και κάτω έτσι Promoταράκι μου φευγάτο, alpula έφερες τα πάνω κάτω ban και κάτω.

Καλλιτέχνης: Λιβιεράτος Λάμπης
Άλμπουμ: “Ban” και κάτω
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Καλή ερώτηση πάντως, εγώ δεν έχω ιδέα
Για Δεκαπενταύγουστο ξέρω ποια θα δουλέψουν κ ποιες . Για Πρωτομαγιά του 2022 θα ξέρω αύριο μεθαύριο ?άλλη ερώτηση ? Βουλκανιζατέρ κανεις ? Φαρμακείο ? Βενζινάδικα ? Ρε τι άλλο θα ακούσουμε .
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.443
Like
3.648
Πόντοι
456
Ολα τα γραφεια δουλευουν και την κυριακη (εκτος του diamond που ειναι θρησκευομενα κοριτσια :priest: ) απλα εχουν μικροτερο ροστερ.
Η πλακα ειναι οτι ειχα ρωτησει ενα γραφειο για μια Δευτερα ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα και μου ειπε το μυθικο "ειναι του αγιου πνευματος την Δευτερα και εχουμε αργια" :kneel:
Η πνευματικοτητα της χειρομάλαξης :walkingpenis: ειναι αναμφισβητητη πλεον.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.315
Πόντοι
446
Συνέχεια από attica μετά την Λυδία με Κρίστι. Για 1η φορά στο 15λεπτο με 1 άκυρο χαιδεμα-τριψιμο μου λεει γύρνα!! Έτοιμη για όλα σκαει κ τιμοκατάλογο με το full στο 100αρι και ότι να ναι.. ούτε στο osmose τέτοια ξεπέτα.. μικροκαμωμενη εξ Αγίας Βαρβάρας με πολλά χλμ στο κοντέρ όπου αρκέστηκα με ένα καλαμάκι του αέρος και +40..ακυρη για μένα δεν θα ξαναπερνα. :hi:
 

Print

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
129
Πόντοι
280
Εμφανισιακά πως είναι συναγωνιστή? Υπάρχουν φωτος? Πόσα έδωσες σύνολο?
Για φωτογραφία ζήτα από το γραφείο να σου στείλει. Επιγραμματικά, 1.65, μελαχρινή με πολύ ωραίες καμπύλες. Για τα χρήματα είναι ακριβή αλλά στη δική μου περίπτωση με παζάρι έπεσε σε λογικά πλαίσια για μια ώρα. Οπότε ζήτησε από το γραφείο να σου στείλει φωτογραφία και αν σου αρέσει προχώρα στο παρασύνθημα
 

Print

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
129
Πόντοι
280
"Τρίτη φορά, της έκανα παιδί."
Πες μας και πώς κοιταχτήκατε όταν της έδωσες το 20αρι για τα φραπέ (αν της έδωσες τόσα)
Τρίτη δεν έχει. Αυτό που ήθελα το πήρα. Πάω να βρώ κανένα καινούριο μουνί στις μασατζούδες για να γαμήσω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Εντυπώσεις απο Νεφέλη του Ντελουξ. 2 συναντήσεις. Πρώτη φορά φανταστικό μασαζάκι με φραπέ. Δεύτερη φορά, κοιτακτήκαμε και ξεκίνησε το γαμήσι. Τρελή χημεία με το μωρό..
Ποια Νεφέλη?
Αυτή που δούλευε παλαιότερα στο Velvet?
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Εντυπώσεις απο Νεφέλη του Ντελουξ. 2 συναντήσεις. Πρώτη φορά φανταστικό μασαζάκι με φραπέ. Δεύτερη φορά, κοιτακτήκαμε και ξεκίνησε το γαμήσι. Τρελή χημεία με το μωρό..
Πάντως ας απαντήσουν και άλλα μέλη αλλά φανταστικό μασαζ η Νεφέλη πρώην velvet,με παραξενεύει τύπε!
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
554
Κριτικές
86
Like
7.542
Πόντοι
17.356
Εντυπώσεις απο Νεφέλη του Ντελουξ. 2 συναντήσεις. Πρώτη φορά φανταστικό μασαζάκι με φραπέ. Δεύτερη φορά, κοιτακτήκαμε και ξεκίνησε το γαμήσι. Τρελή χημεία με το μωρό..
Η Νεφέλη είναι αυτή με το συμπαθητικό πρόσωπο και με τα κιλάκια τις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom