Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
35 αρα που μπορεί να σου ζητήσει και 50€ απλά για φραπέ και αυτό με ψυχρότητα!
Νομίζω Αλβανίδα μου είχε πει!
Μακρυά!
50 ευρώ για κάτι που μπορούμε να το κάνουμε και μόνοι μας; Μαύρο και άντε γεια!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
μετα απο καμποσο διαβασμα,καταλαβα οτι παιζει πολυ φολα στα λαδια κατ'οικον απο γραφεια. παιζει να του φυγουν καποιου μαζι με ξενοδοχειο 120 ευρω στην ξεφτιλα και να παρει ενα μασαζ του κωλου εντελως και μια ξινισμενη κακιστη μαλακια. ΡΕ ΟΥΣΤ!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
μετα απο καμποσο διαβασμα,καταλαβα οτι παιζει πολυ φολα στα λαδια κατ'οικον απο γραφεια. παιζει να του φυγουν καποιου μαζι με ξενοδοχειο 120 ευρω στην ξεφτιλα και να παρει ενα μασαζ του κωλου εντελως και μια ξινισμενη κακιστη μαλακια. ΡΕ ΟΥΣΤ!
Τώρα το κατάλαβες ρε τύπε; Τόσα έχουν γραφτεί τόσο καιρό. Η φάση είναι καλή μόνο για όσους γουστάρουν την αμφιβολία και τη φάση της αναμονής αν θα τους ακουμπηθεί το πουλάκι στο τέλος (κι εγώ το γουστάρω αυτό, έχει την καύλα του, για αυτό έπαιρνα κιόλας), είτε γιατί θέλουν να το παίξουν γκόμενοι και έχουν την ψευδαίσθηση ότι θα βγάλουν γκόμενα μασαζοκόριτσο. Κατά τα άλλα ξέρουμε όλοι ότι δεν είναι VFM για σεξουαλική εκτόνωση, εκτός ελαχιστων εξαιρέσεων.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
Τώρα το κατάλαβες ρε τύπε; Τόσα έχουν γραφτεί τόσο καιρό. Η φάση είναι καλή μόνο για όσους γουστάρουν την αμφιβολία και τη φάση της αναμονής αν θα τους ακουμπηθεί το πουλάκι στο τέλος (κι εγώ το γουστάρω αυτό, έχει την καύλα του, για αυτό έπαιρνα κιόλας), είτε γιατί θέλουν να το παίξουν γκόμενοι και έχουν την ψευδαίσθηση ότι θα βγάλουν γκόμενα μασαζοκόριτσο. Κατά τα άλλα ξέρουμε όλοι ότι δεν είναι VFM για σεξουαλική εκτόνωση, εκτός ελαχιστων εξαιρέσεων.
Τωρα το καταλαβα διοτι δεν ειχα ασχοληθει ποτε με τα λαδια κατ'οικον. Ομως διαβασα και για καποιες πολυ καλες περιπτωσεις που αξιζουν τα λεφτα τους.
 

Brofessor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
6
Κριτικές
5
Like
186
Πόντοι
280

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Απο τα νέα κορίτσια που έφερε το ντελούξ πρόσφατα,είπα να διαλέξω την Ολγα ,έντονα χαρακτησιστικά με γεμάτο αλλά συμμετρικό σώμα 6/10 , από μασάζ επίσης 6/10 ,κερνάει φραπεδάκι άνετα μαζί με χουφτώματα 7/10 +20, σαραντάρα+ σίγουρα!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Όλγα δεν μου έστειλαν σε viber...
Δεν την έχω δει...
Καινούργια που δοκιμάστηκε πριν λίγες ώρες η Μόνικα.Απο Deluxe.
Φωτογραφία που αφήνει υποσχέσεις...Σαν την Αφροδίτη ένα πράγμα...
Μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο.Δεν είναι σκινυ αντιθετα- πληθωρική λόγω στήθους...
Μασάζ πολύ καλό χαλαρωτικο δεν ήθελα και δυνατό αν και δείχνει να ξέρει...Τίμια επιλογή πάντως.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Όλγα δεν μου έστειλαν σε viber...
Δεν την έχω δει...
Καινούργια που δοκιμάστηκε πριν λίγες ώρες η Μόνικα.Απο Deluxe.
Φωτογραφία που αφήνει υποσχέσεις...Σαν την Αφροδίτη ένα πράγμα...
Μελαχρινή με συμπαθητικό πρόσωπο.Δεν είναι σκινυ αντιθετα- πληθωρική λόγω στήθους...
Μασάζ πολύ καλό χαλαρωτικο δεν ήθελα και δυνατό αν και δείχνει να ξέρει...Τίμια επιλογή πάντως.
Στη φωτό φαίνεται τούμπανο πάντως.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Η patricia η βραζιλιάνα που δουλευει στο velvet νομίζω και έχει και insta μέχρι που πάει;;;
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Αναμενόμενο ότι κάποιος θα πεταχτεί να πει την μαλακία του...
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Mπράβο είσαι μάγκας και βρίζεις πίσω από την ανωνυμία ενός φόρουμ. Άντε νανάκια βλακάκο τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom