Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Αν δεν έχει σασπένς η κακή ενημέρωση, δεν αξίζει.....αναμονή με αγωνία, τι θα καταφέρει να βγάλει από τον συναγωνιστή το κοινό. .....λουράκι η πεσγαδριτσα :kneel: :hi: :hi:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
καλησπερα σας!  πετυχα αυτο το site και ειπα να το ποσταρω να δω αν κανενας απο εδω τους εχει παρει να δει τι παιζει? εκτος απο μασαζ αν προσφερει κ τιποτα αλλο?!!

 
....
καλησπερα σας!  πετυχα αυτο το site και ειπα να το ποσταρω να δω αν κανενας απο εδω τους εχει παρει να δει τι παιζει? εκτος απο μασαζ αν προσφερει κ τιποτα αλλο?!!

 
.....καλησπέρα.. υπάρχουν σχετικές αναφορές για όλα αυτού του τύπου θεραπευτήρια σε προηγούμενες σελίδες.......
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Αν δεν έχει σασπένς η κακή ενημέρωση, δεν αξίζει.....αναμονή με αγωνία, τι θα καταφέρει να βγάλει από τον συναγωνιστή το κοινό. .....λουράκι η πεσγαδριτσα :kneel: :hi: :hi:
... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  αδιαφορη  σαλτσουλα κ λιγο ακατεργαστο  σασπενς ... τα συστατικα του  καλου ασαφες ποστ  ;) ;) ;) :hi: :hi: :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Μόνο πίτσα να μην εχει κ είμαστε εντάξει
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
δημοσιεύω άλλη μία αποτυχημένη συνεδρία στο ενεργητικό μου που έλαβε χώρα την προηγούμενη εβδομάδα. διαβάζω την αγγελία στη χε και μου λεει μασάζ με 30 γουάν και με 40 γουάν ολοκληρωμένη επαφή. Κλείνω ραντεβού και φτάνω στη Σαρανταπόρου στο Γαλάτσι. Με υποδέχεται μία μετρίου γκόμενα ελληνίδα γύρω στα 40. Μασαζοκρέβατο ούτε για δείγμα. Μια σιδηροκατασκευή της γιαγιάς μου ήταν τοποθετημένη στο δωμάτιο. Κάνω μπανάκι και ξαπλώνω στην απλωμένη πετσέτα. Μασάζ ούτε για δείγμα. Ένα χάιδεμα γύρω στα 5 λεπτά και με γυρίζει. με πλακώνει στο τσιμπούκι, της τα πετάω και αυτό ήταν. Έκανα μπάνιο, σκουπίστηκα με την πετσέτα (σιγά μην την είχε πλύνει, σκυταλοδρομία πάει), άφησα τα 30 και έφυγα. Αυτά
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
δημοσιεύω άλλη μία αποτυχημένη συνεδρία στο ενεργητικό μου που έλαβε χώρα την προηγούμενη εβδομάδα. διαβάζω την αγγελία στη χε και μου λεει μασάζ με 30 γουάν και με 40 γουάν ολοκληρωμένη επαφή. Κλείνω ραντεβού και φτάνω στη Σαρανταπόρου στο Γαλάτσι. Με υποδέχεται μία μετρίου γκόμενα ελληνίδα γύρω στα 40. Μασαζοκρέβατο ούτε για δείγμα. Μια σιδηροκατασκευή της γιαγιάς μου ήταν τοποθετημένη στο δωμάτιο. Κάνω μπανάκι και ξαπλώνω στην απλωμένη πετσέτα. Μασάζ ούτε για δείγμα. Ένα χάιδεμα γύρω στα 5 λεπτά και με γυρίζει. με πλακώνει στο τσιμπούκι, της τα πετάω και αυτό ήταν. Έκανα μπάνιο, σκουπίστηκα με την πετσέτα (σιγά μην την είχε πλύνει, σκυταλοδρομία πάει), άφησα τα 30 και έφυγα. Αυτά
 Δωσε 2-3ις  ινφος  οπτικα πως  ηταν ???  Καλοδιατηρημενη  40αρα ??  γματουλα ??  αδυνατη ???  φατσα καυλερη η καθημερινη ???   βυζο ??  πεσμενο σαν τυροπιτα η καλο για την  ηλικα  της ???  η  αβυζη τελειως ???  κοντοκανα ,  ψηλη ???  ητανε  Ελληνις η  κυρια η  χΑλβανιζε στυλ ???  Δωσε μας  βρε Λιακο μια  περιγραφουλα  να δουμε  εικονα ,  διοτι  στα  υπολοιπα ησουν  αψογος και αναλυτικοτατος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hi: :hi: :hi:
 

ta1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μια ενημέρωση για το +20 που αναφέρθηκε προηγουμένως;
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Συναγωνιστή έχω δοκιμάσει και απο το αλλά τζιφος
Πεταμένα λεφτά μη το ένα μη το άλλο και πιο παλιά είχα πάρει από το χομ
Μασάζ αλλά και πάλι Δράμα γιαυτο και το έκλεισαν τελικά.
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
 Δωσε 2-3ις  ινφος  οπτικα πως  ηταν ???  Καλοδιατηρημενη  40αρα ??  γματουλα ??  αδυνατη ???  φατσα καυλερη η καθημερινη ???   βυζο ??  πεσμενο σαν τυροπιτα η καλο για την  ηλικα  της ???  η  αβυζη τελειως ???  κοντοκανα ,  ψηλη ???  ητανε  Ελληνις η  κυρια η  χΑλβανιζε στυλ ???  Δωσε μας  βρε Λιακο μια  περιγραφουλα  να δουμε  εικονα ,  διοτι  στα  υπολοιπα ησουν  αψογος και αναλυτικοτατος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hi: :hi: :hi:

Κάτσε ρε φιλαράκι  να γίνω ποιό σαφής...Ελληνίδα γύρω στα 40. Δεν είναι αδύνατη, δηλ τη λες κάπως χοντρομπουτού. Όμως δεν της φαίνεται τόσο διότι είναι ψηλή. Βυζάρα στο 4αρι όχι τούμπανο αλλά αξιοπρεπής. Είναι θα έλεγα σε γενικές γραμμές καλοδιατηρημένη, απλά καλό είναι να πας όχι για με την προσδοκία του μασαζ, αλλά να ρίξει έναν φάση studio και να σηκωθείς να φύγεις. Προσωπικά δεν το ξαναματακάνω!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Βγαίνει στα σόσιαλ μίντια με το νικ Relaxmarialena Masaz.
Υπόσχεται διάφορα. Ξέρετε κάτι για δαύτην? Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
...μάλλον στην κύπρο είναι....και έχει να κάνει ενημέρωση στο σαιτ πάνω από ένα χρόνο.....
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Κάτσε ρε φιλαράκι  να γίνω ποιό σαφής...Ελληνίδα γύρω στα 40. Δεν είναι αδύνατη, δηλ τη λες κάπως χοντρομπουτού. Όμως δεν της φαίνεται τόσο διότι είναι ψηλή. Βυζάρα στο 4αρι όχι τούμπανο αλλά αξιοπρεπής. Είναι θα έλεγα σε γενικές γραμμές καλοδιατηρημένη, απλά καλό είναι να πας όχι για με την προσδοκία του μασαζ, αλλά να ρίξει έναν φάση studio και να σηκωθείς να φύγεις. Προσωπικά δεν το ξαναματακάνω!!!
ρε φιλαρακι αυτη ειναι κοντα μου για στειλε το λινκ αν μπορεις
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Κάτσε ρε φιλαράκι  να γίνω ποιό σαφής...Ελληνίδα γύρω στα 40. Δεν είναι αδύνατη, δηλ τη λες κάπως χοντρομπουτού. Όμως δεν της φαίνεται τόσο διότι είναι ψηλή. Βυζάρα στο 4αρι όχι τούμπανο αλλά αξιοπρεπής. Είναι θα έλεγα σε γενικές γραμμές καλοδιατηρημένη, απλά καλό είναι να πας όχι για με την προσδοκία του μασαζ, αλλά να ρίξει έναν φάση studio και να σηκωθείς να φύγεις. Προσωπικά δεν το ξαναματακάνω!!!
 ... τωρα μαλιστα  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:,  μια  χαρα  τα ειπες  φιλε μου  :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom