Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Αυτό λέω, θα μπορούσαν τα παραπάνω να είναι αυτά που παιρνει το μαγαζί
ναι αλλά είναι πολλές που προτιμούν να εργάζονται με λιγότερα αλλά με μεγαλύτερη ασφάλεια...είναι διαφορετικό αν κάποιος γνωρίζει το που είναι κάθε στιγμή..
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Ερώτηση προς όποιον παίρνει από μαγαζιά τύπου yourmassage: Από τη δεύτερη φορά κανονίζετε κατευθείαν με την κοπέλα ώστε να μην παίρνει ποσοστό το μαγαζί; Από όσο ξέρω, τους παίρνει το 50%. Νομιζω αν πάρεις το τηλ της κοπέλας και κανονίζεις μόνος σου, και λιγότερα θα πληρώνεις, και καλύτερες παροχές θα έχεις.
Συνήθως το προτείνουν μόνες τους (πολλές απ' αυτές). Αλλά κι αν ακόμα το προτείνεις εσύ, θέλουν την ίδια τιμή με πριν, οπότε..; δηλαδή αν κλείνοντας απ' το γραφείο πλήρωνες 50 ευρώ την ώρα και προτείνεις στην γκόμενα να το κλείσεις μαζί της απευθείας, αν δεχθεί σου δίνει τηλέφωνο αλλά θέλει πάλι 50 ευρώ!! Μου έχει τύχει 2,3 φορές, πράγμα που με κάνει να υποπτεύομαι πως υποτίθεται ότι δέχεται ενώ στην πραγματικότητα σε κοροϊδεύει για να σε έχει πελάτη υπό συνωμοτικές συνθήκες και φυλάσσοντας τα νώτα της από ρουφιάνους της εταιρίας που δουλεύει.
 

antrasmale

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει περιπτωση βα μ πει και εμενα λεπτομερειες για το yourmassage ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
Συνήθως το προτείνουν μόνες τους (πολλές απ' αυτές). Αλλά κι αν ακόμα το προτείνεις εσύ, θέλουν την ίδια τιμή με πριν, οπότε..; δηλαδή αν κλείνοντας απ' το γραφείο πλήρωνες 50 ευρώ την ώρα και προτείνεις στην γκόμενα να το κλείσεις μαζί της απευθείας, αν δεχθεί σου δίνει τηλέφωνο αλλά θέλει πάλι 50 ευρώ!! Μου έχει τύχει 2,3 φορές, πράγμα που με κάνει να υποπτεύομαι πως υποτίθεται ότι δέχεται ενώ στην πραγματικότητα σε κοροϊδεύει για να σε έχει πελάτη υπό συνωμοτικές συνθήκες και φυλάσσοντας τα νώτα της από ρουφιάνους της εταιρίας που δουλεύει.
σωστος ο παιχτης.. :thumbsup:
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
κάνει μόνο μασαζ και είναι Ρωσίδα αδύνατη
αυτα πριν 2 χρόνια
τώρα μπορεί να πάχυνε
Έχω βρεθεί 5-6 φορές με την κοπέλα. Τελευταία κι εμένα πριν 2 περίπου χρόνια. Ψηλή, ξανθιά με ωραίο σώμα. Πρόσωπο μέτριο. Ερχόταν σπίτι με 30 γιούρο. Τα τελευταία ραντεβού έγιναν με 20. Παρά την πίεση από μέρους μου δεν προχώρησε πάνω από την εκτόνωση.
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
...Δεν μπορώ να καταλάβω την επιμονή ορισμένων να ψάχνουν πονηρές καταστάσεις εκεί που οι τιμές δείχνουν ότι δεν υπάρχουν! Με 30 ευρώ τώρα τι να πρωτοπληρώσει και η μασαζιάρα: τα καύσιμα, το μασαζόλαδο ή τις εξτρά υπηρεσίες..;  :jerking:
Προσωπικά έχω φάει μπριζόλα αρκετές φορές ακόμα και με 20 ευρώ. Οι περισσότερες σε αυτή την τιμή δεν είναι επαγγελματίες και αν φερθείς σωστά μπορείς εύκολα να τις ξεκλειδώσεις. Εννοείται ότι έχω φάει και φόλες. Αν ήταν να χτυπάω 80άρια και 100άρια έπαιρνα call girl που θα ήταν και στανταρ το αποτέλεσμα.Προτιμώ όμως (όπως και πολλοί σ αυτό το νήμα απ ότι έχω καταλάβε) τις αματουρ καταστάσεις. Επίσης έχεις καταλάβει ότι σχεδόν πάντα είσαι εριστικός όταν απαντάς σε κάποιον?
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Προσωπικά έχω φάει μπριζόλα αρκετές φορές ακόμα και με 20 ευρώ. Οι περισσότερες σε αυτή την τιμή δεν είναι επαγγελματίες και αν φερθείς σωστά μπορείς εύκολα να τις ξεκλειδώσεις. Εννοείται ότι έχω φάει και φόλες. Αν ήταν να χτυπάω 80άρια και 100άρια έπαιρνα call girl που θα ήταν και στανταρ το αποτέλεσμα.Προτιμώ όμως (όπως και πολλοί σ αυτό το νήμα απ ότι έχω καταλάβε) τις αματουρ καταστάσεις. Επίσης έχεις καταλάβει ότι σχεδόν πάντα είσαι εριστικός όταν απαντάς σε κάποιον?
Όχι αγαπητέ μου δεν είμαι καθόλου εριστικός. Αν το θέμα είναι οι προκλήσεις και τα λοιπά, να είσαι δίκαιος και να έχεις την ίδια ευαισθησία και σε ότι αφορά το τρολάρισμα που ενδεχομένως να έχω υποστεί κι εγώ για τις απόψεις ή τα γούστα μου. Καλύτερα ας το αφήσουμε όμως το θέμα.. καλό μεσημέρι!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Έγινε to test drive με την λαδοκόρη της αγγελίας
Ρωσίδα ψηλή περίπου στο 1.80. Αδύνατη με ωραίο κορμί, μέτριο πρόσωπο κοντό ξανθό μαλλί και βυζί με το ζόρι 2άρι.
Στα του χώρου και του εξοπλισμού μην περιμένετε πολυτέλειες. Στο σπίτι της δέχεται τις επισκέψεις. Οπότε να ξέρετε ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες αλλα είναι καθαρές όμως. Παντόφλες δεν παίζουν ούτε για δείγμα. Ένα απλό άδειο δωμάτιο με ένα μασαοκρέβατο και τίποτα άλλο.

Το πρόγραμμα όπως έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές αλλα όπως λέει και η ίδια στο τηλέφωνο περιλαμβάνει διάφορα είδη μασαζ από: 30€/1ώρα, 40€/1½ ώρες και 50€/2 ώρες με εκτόνωση στο τέλος.

Πολύ καλό μασαζ. Η κοπέλα έχει δύναμη στα δάκτυλα και το καταλαβαίνεις από ην πρώτη στιγμή που σε αγγίζει. Μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο και από της κινέζας που έχουμε αναφέρει μερικές σελίδες παρα πίσω. Κάνει μπρούμητα ανάσκελα, δεν αφήνει κανένα σημείο του σώματος ανέπαφο. Αλλά ενώ σε κάνει turbo με τα "τυχαία" αγγίγματα κατα τη διάρκεια του μασαζ, στον φραπέ λίγο τα χαλάει... Είναι κάπως διεξοδική... Αλλά κάθε πρώτη φορά είναι και λίγο αμήχανη... Θα φανεί στις επόμενες συνεδρίες αν σερβίρει καλύτερο φραπέ.

Πάντως είναι ευγενική κοπελα , μιλάει στον πληθυντικό, χαμογελαστή, προσπαθεί να εξυπηρετήσει όσο πιο καλά μπορεί. Αν χάσει κλήση στο κινητό, σε παίρνει πίσω εκείνη ( αυτό μαλλον δεν είναι καλό για όσους δεν είναι ελεύθεροι), δουλεύει από πρωί μέχρι βράδυ ακόμα και Σαββατοκύριακα. Πηγαίνει και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη αν κάποιος επιθυμεί.

Εντάσεται στις VFM περιπτώσεις λόγω χαμηλού κόστους και προσφερόμενων υπηρεσιών.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ωραίος Τέρυ!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720
Εσυ μη πεσει τιποτα κ δεν το "παρεις"..... :2funny:
βασικά είμαι αθλητής του γαμομασάζ, όμως τα φέρνει η ζωή και κάποιες φορές αναγκάζομαι να συμβιβάστω με το μασάζ, κάποιες φορές αναγκάζομαι να συμβιβαστώ με το γαμήσι ;)
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Έγινε to test drive με την λαδοκόρη της αγγελίας
Ρωσίδα ψηλή περίπου στο 1.80. Αδύνατη με ωραίο κορμί, μέτριο πρόσωπο κοντό ξανθό μαλλί και βυζί με το ζόρι 2άρι.
Στα του χώρου και του εξοπλισμού μην περιμένετε πολυτέλειες. Στο σπίτι της δέχεται τις επισκέψεις. Οπότε να ξέρετε ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες αλλα είναι καθαρές όμως. Παντόφλες δεν παίζουν ούτε για δείγμα. Ένα απλό άδειο δωμάτιο με ένα μασαοκρέβατο και τίποτα άλλο.

Το πρόγραμμα όπως έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές αλλα όπως λέει και η ίδια στο τηλέφωνο περιλαμβάνει διάφορα είδη μασαζ από: 30€/1ώρα, 40€/1½ ώρες και 50€/2 ώρες με εκτόνωση στο τέλος.

Πολύ καλό μασαζ. Η κοπέλα έχει δύναμη στα δάκτυλα και το καταλαβαίνεις από ην πρώτη στιγμή που σε αγγίζει. Μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο και από της κινέζας που έχουμε αναφέρει μερικές σελίδες παρα πίσω. Κάνει μπρούμητα ανάσκελα, δεν αφήνει κανένα σημείο του σώματος ανέπαφο. Αλλά ενώ σε κάνει turbo με τα "τυχαία" αγγίγματα κατα τη διάρκεια του μασαζ, στον φραπέ λίγο τα χαλάει... Είναι κάπως διεξοδική... Αλλά κάθε πρώτη φορά είναι και λίγο αμήχανη... Θα φανεί στις επόμενες συνεδρίες αν σερβίρει καλύτερο φραπέ.

Πάντως είναι ευγενική κοπελα , μιλάει στον πληθυντικό, χαμογελαστή, προσπαθεί να εξυπηρετήσει όσο πιο καλά μπορεί. Αν χάσει κλήση στο κινητό, σε παίρνει πίσω εκείνη ( αυτό μαλλον δεν είναι καλό για όσους δεν είναι ελεύθεροι), δουλεύει από πρωί μέχρι βράδυ ακόμα και Σαββατοκύριακα. Πηγαίνει και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη αν κάποιος επιθυμεί.

Εντάσεται στις VFM περιπτώσεις λόγω χαμηλού κόστους και προσφερόμενων υπηρεσιών.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Πάει η Κατιάνα tasoulistsitsi..! Αποσύρθηκε! Το χάσαμε το κορμί πατρίωτη..! :blahblah1:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
Έγινε to test drive με την λαδοκόρη της αγγελίας
Ρωσίδα ψηλή περίπου στο 1.80. Αδύνατη με ωραίο κορμί, μέτριο πρόσωπο κοντό ξανθό μαλλί και βυζί με το ζόρι 2άρι.
Στα του χώρου και του εξοπλισμού μην περιμένετε πολυτέλειες. Στο σπίτι της δέχεται τις επισκέψεις. Οπότε να ξέρετε ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες αλλα είναι καθαρές όμως. Παντόφλες δεν παίζουν ούτε για δείγμα. Ένα απλό άδειο δωμάτιο με ένα μασαοκρέβατο και τίποτα άλλο.

Το πρόγραμμα όπως έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές αλλα όπως λέει και η ίδια στο τηλέφωνο περιλαμβάνει διάφορα είδη μασαζ από: 30€/1ώρα, 40€/1½ ώρες και 50€/2 ώρες με εκτόνωση στο τέλος.

Πολύ καλό μασαζ. Η κοπέλα έχει δύναμη στα δάκτυλα και το καταλαβαίνεις από ην πρώτη στιγμή που σε αγγίζει. Μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο και από της κινέζας που έχουμε αναφέρει μερικές σελίδες παρα πίσω. Κάνει μπρούμητα ανάσκελα, δεν αφήνει κανένα σημείο του σώματος ανέπαφο. Αλλά ενώ σε κάνει turbo με τα "τυχαία" αγγίγματα κατα τη διάρκεια του μασαζ, στον φραπέ λίγο τα χαλάει... Είναι κάπως διεξοδική... Αλλά κάθε πρώτη φορά είναι και λίγο αμήχανη... Θα φανεί στις επόμενες συνεδρίες αν σερβίρει καλύτερο φραπέ.

Πάντως είναι ευγενική κοπελα , μιλάει στον πληθυντικό, χαμογελαστή, προσπαθεί να εξυπηρετήσει όσο πιο καλά μπορεί. Αν χάσει κλήση στο κινητό, σε παίρνει πίσω εκείνη ( αυτό μαλλον δεν είναι καλό για όσους δεν είναι ελεύθεροι), δουλεύει από πρωί μέχρι βράδυ ακόμα και Σαββατοκύριακα. Πηγαίνει και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη αν κάποιος επιθυμεί.

Εντάσεται στις VFM περιπτώσεις λόγω χαμηλού κόστους και προσφερόμενων υπηρεσιών.

Δηλαδη εκτος απο το 50€/2 ωρες δεν εχει τελειωμα?
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Έγινε to test drive με την λαδοκόρη της αγγελίας
Ρωσίδα ψηλή περίπου στο 1.80. Αδύνατη με ωραίο κορμί, μέτριο πρόσωπο κοντό ξανθό μαλλί και βυζί με το ζόρι 2άρι.
Στα του χώρου και του εξοπλισμού μην περιμένετε πολυτέλειες. Στο σπίτι της δέχεται τις επισκέψεις. Οπότε να ξέρετε ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες αλλα είναι καθαρές όμως. Παντόφλες δεν παίζουν ούτε για δείγμα. Ένα απλό άδειο δωμάτιο με ένα μασαοκρέβατο και τίποτα άλλο.

Το πρόγραμμα όπως έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές αλλα όπως λέει και η ίδια στο τηλέφωνο περιλαμβάνει διάφορα είδη μασαζ από: 30€/1ώρα, 40€/1½ ώρες και 50€/2 ώρες με εκτόνωση στο τέλος.

Πολύ καλό μασαζ. Η κοπέλα έχει δύναμη στα δάκτυλα και το καταλαβαίνεις από ην πρώτη στιγμή που σε αγγίζει. Μπορώ να πω ότι είναι καλύτερο και από της κινέζας που έχουμε αναφέρει μερικές σελίδες παρα πίσω. Κάνει μπρούμητα ανάσκελα, δεν αφήνει κανένα σημείο του σώματος ανέπαφο. Αλλά ενώ σε κάνει turbo με τα "τυχαία" αγγίγματα κατα τη διάρκεια του μασαζ, στον φραπέ λίγο τα χαλάει... Είναι κάπως διεξοδική... Αλλά κάθε πρώτη φορά είναι και λίγο αμήχανη... Θα φανεί στις επόμενες συνεδρίες αν σερβίρει καλύτερο φραπέ.

Πάντως είναι ευγενική κοπελα , μιλάει στον πληθυντικό, χαμογελαστή, προσπαθεί να εξυπηρετήσει όσο πιο καλά μπορεί. Αν χάσει κλήση στο κινητό, σε παίρνει πίσω εκείνη ( αυτό μαλλον δεν είναι καλό για όσους δεν είναι ελεύθεροι), δουλεύει από πρωί μέχρι βράδυ ακόμα και Σαββατοκύριακα. Πηγαίνει και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη αν κάποιος επιθυμεί.

Εντάσεται στις VFM περιπτώσεις λόγω χαμηλού κόστους και προσφερόμενων υπηρεσιών.
Με ρουχα κανει μασαζ? σε αφηνει να πιανεις τπτ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom