Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Παρθενική εμπειρία με το γραφείο της Τεας και συγκεκριμένα με Ιριδα. Πολύ καλο πρόγραμμα και μεταβαση απο το κομμάτι του μασαζ στο πιο ερωτικό/αισθησιακό.Εκτονωση με αγαπημένο footjob και εν συνεχεία στοματικό. Ομορφη κοπελα αν και λιγο παραπάνω αδυνατη για τα γούστα μου εμφανισιακά . Παρολα αυτα το κατέχει και φαίνεται ότι έχει εκπαιδευτεί σωστα σε καθε μέρος του προγράμματος.. Νομίζω οτι αξιζε και η προσφορά των τελευταίων ημερών για οποιον προλαβε να δοκιμάσει
πλάσμα μου!!!
θέλω και εγώ θέλω και εγώ θέλω και εγώ μαζί σου!!! Ελπίζω να τα πούμε μετά τις γιορτές.
Σε ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ που μας τίμησες μου είπε τα καλύτερα η Ίριδα είσαι αστέρι.
Από καρδιάς καλές γιορτές
Σου εύχομαι να περάσεις όμορφα με αγαπημένα πρόσωπα, υγεία Καλή Ανάσταση στις ψυχές όλων των ανθρώπων.
Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω.
Τέα.
Υ.Γ.
Αν το επιθυμείς Θα θέλαμε και την κριτική σου και στο δικό μας νήμα ώστε να υπάρχει ενημέρωση.
Σε Ευχαριστούμε πολύ
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.457
Like
3.674
Πόντοι
456
Φιλε ακουγεσαι νευριασμενος ,τι σου συμβαινει?
Πες τα εδω ,μια παρεα ειμαστε :grouphug:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δυο συναντησεις με Κατερίνα απο deluxe. Πολυ ομορφα ματια όπως φαινεται και στις φωτογραφίες, ωραιο σωμα, πολυ φιλική. Το μασαζ ήταν τιμιότατο, ακριβως αυτο που ήθελα και μετα μονο χέρι. Δεν ζήτησε συγκεκριμένο ποσό, της έδωσα +20 και τις δυο φορές.
Φανηκε να μην προχωράει παραπάνω. Αν εχει κανεις περισσότερα ινφο μου λέει
....εβγαλε ρούχα;;
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
υπαρχει πουθενα σερρες δραμα καβαλα και ξανθη;
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Δυο συναντησεις με Κατερίνα απο deluxe. Πολυ ομορφα ματια όπως φαινεται και στις φωτογραφίες, ωραιο σωμα, πολυ φιλική. Το μασαζ ήταν τιμιότατο, ακριβως αυτο που ήθελα και μετα μονο χέρι. Δεν ζήτησε συγκεκριμένο ποσό, της έδωσα +20 και τις δυο φορές.
Φανηκε να μην προχωράει παραπάνω. Αν εχει κανεις περισσότερα ινφο μου λέει
Ιδια εμπειρια ακριβως. τιμιοτατο μασαζ και πολυ συμπαθητικη παρουσια αλλα μεχρι με χερι. Μερικες φορες ακομα και αυτο ειναι αρκετο.
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
33
Like
2.189
Πόντοι
2.390
Εμπειρια απο crystal massage προσφατα με καποια Αρτεμη. Ψιλο-απογοητευση. Παλιοτερα ειχα δοκιμασει καποια Ηλεκτρα απο εκει για body to body και τα πραγματα ηταν τιμια. Αυτη τη φορα ηταν φολα. Καταρχας ζητησα κοπελα αδυνατη με ομορφο προσωπο. Πετυχαμε το προσωπο αλλα κατα τ αλλα ηταν χοντρουλα χωρις αυτογνωσια ( ειπε για τον εαυτο της "ε δεν ειμαι και φουλ αδυνατη" ενω πιο κοντα στην αληθεια θα ηταν αν ελεγε "ε, δεν ειμαι και φουλ γελαδα". ). Μετα, με το που σκαει μυτη, αρχιζει τον τιμοκαταλογο. Α, ρε ξυλικι που σας χρειαζεται εσας τα πουτανακια τριτης κατηγοριας. Περα της βασικης τιμης για το body to body (καπου κοντα στα 90 για μια ωρα) προσθετε 20 ευρω για καθε εξτρα μαλακια. 20 μασαζ χωρις μαγιο + 20 ευρω για φραπε +20 για πιπα + 20 για πιπα χωρις προφυλακτιο + 20 για να μπει στο τζακουζι + + + . Ικανη την ειχα να μου χρεωνει +20 ευρω γισ καθε σταγονα σπερμα που θα εβγαζα και +20 η γευση ηταν αλ.υτη και οχι γλυκια. Να μην τα πολυλογω εφτασε κοντα στα 200 για ενα σερβις που στα μασατζιδικα το βρισκεις στα 100 ευρω απο πολυ πιο ωραια και δοκιμασμενα πλασματακια. Ειπε οτι κανει και φουλ προγραμμα, αλλα δεν τολμησα καν να ρωτησω , αν και για την πλακα μου θα επρεπε. Οταν της ειπα οτι ειναι καπως τσιμπιμενα τα πραγματα, μου απαντησε: "ε, δεν παιρνεις και σακι με πατατες". Η σωστη απαντηση μου θα επρεπε να ηταν :" ναι, αλλα εδω το παιρνω χωρις πατατες", αλλα ειμαι ευγενικουλης και δεν ειπα τιποτα. Τελος παντων, προχωρησα στο βασικο προγραμμα με εκτονωση. Απο μασαζ δεν εχει ιδεα. Στο φραπε ηταν ανω του μεσου ορου, αλλα τιποτα σπεσιαλ. Συμπερασμα: αυτα τα μασαζ στο σπιτι με σεξ ειναι στην κυριολεξια ρουλετα. Μαλλον θα πρεπει να ειμαι πιο αυστηρος και να τις στελνω πισω ή να ειμια πιο ξεκαθαρος με τις τηλεφωνητριες που κλεινω το ραντεβου
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
46
Like
280
Πόντοι
20
Έχουν γραφτεί τόσα και τόσα για το crystal.
Γραφείο τραμπούκων που δυστυχώς έχουν περάσει την ίδια φιλοσοφία και στις κοπέλες.
Τιμοκατάλογοι φουλ και να αρπάξουν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα με το λιγότερο δυνατό κόπο.
Δυστυχώς οι εξαιρέσεις ελάχιστες.
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
35
Like
4.444
Πόντοι
2.846
Έχουν γραφτεί τόσα και τόσα για το crystal.
Γραφείο τραμπούκων που δυστυχώς έχουν περάσει την ίδια φιλοσοφία και στις κοπέλες.
Τιμοκατάλογοι φουλ και να αρπάξουν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα με το λιγότερο δυνατό κόπο.
Δυστυχώς οι εξαιρέσεις ελάχιστες.

ποιες είναι οι εξαιρέσεις;
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα! Το ξερω οτι μαλλον εχει ειπωθει αλλα επειδη το νημα ειναι χαωδες, για Μαριαννα απο paradise εχουμε καμια γνωμη; Το μασαζ αξιζει καθολου; Εχω ακουσειΟτι προχωραει.. ισχιει; Ευχαριστω πολυ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Έχει νήμα και εδώ νομίζω προσφατα
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Ιδια εμπειρια ακριβως. τιμιοτατο μασαζ και πολυ συμπαθητικη παρουσια αλλα μεχρι με χερι. Μερικες φορες ακομα και αυτο ειναι αρκετο.
Τιμιοτατο μασάζ??? Η γκόμενα δεν έχει ιδέα από μασάζ! Σαν παρουσία είναι μέτρια και σε όλα μέτρια είναι! Μη παραπληροφόρηται το κοσμο
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Καλημέρα! Μου έστειλαν με μια Ανδρομάχη από deluxe που φαίνεται ενδιαφέρουσα. Δεν βρήκα καθόλου κριτικές, έχει κανείς δοκιμάσει?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
56
Like
6.099
Πόντοι
11.836
Καλημέρα! Μου έστειλαν με μια Ανδρομάχη από deluxe που φαίνεται ενδιαφέρουσα. Δεν βρήκα καθόλου κριτικές, έχει κανείς δοκιμάσει?

Ανδρομάχη; δεν το έχω ξαναδεί κάπου το όνομα
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Καλημέρα! Μου έστειλαν με μια Ανδρομάχη από deluxe που φαίνεται ενδιαφέρουσα. Δεν βρήκα καθόλου κριτικές, έχει κανείς δοκιμάσει?
Πως να βρεις πληροφορίες αφού έχουν αλλάξει καμία δεκαριά φορές ονόματα κ γραφεία για να θολώσουν ξανά τα νερά.
Παλιά έμπαινες εδώ κ μάθαινες ακόμα κ τι βρακι φοράνε την κάθε μέρα.
Μετά πήραν χαμπάρι τι γινόταν έμπαιναν εδώ με ψεύτικα ονόματα κ δημιουργούσαν επίτηδες τσακωμούς με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να ξενερώνουν κ να μην γράφουν ξανά πληροφορίες.
Μετά αυτές άλλαξαν ονόματα γραφεία κ από εκεί που ήταν στο κλαρίνο κ τα Ισπανικά να το γυρίσουν στο πιάνο κ τα Γαλλικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom