Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.698
Like
8.647
Πόντοι
1.056
Καλησπερα συναγωνιστες...διαφωτιστε με οποιος μπορει....μια Βραζιλιανα μασεζ μπομπιτσα πυρηνικη με insta: patty._massage_masaz τι μερος του λογου ειναι;;;Προχωραει σε μαχη body to body με τα σχετικα η σκετη "λαδοριγανη";;;
Αυτο το βλεπουν...και οι τυφλοι αδερφε!!!Κολαση...ξωτικη το μωρο...απο κει και περα τα info...αναζητουνται!!!!
Παίκτη μπορείς να ξαναγράψεις το όνομα ή να στείλεις το λινκ; Δεν μου ανοίγει
Έλα ρε μάγκες... δεν ειναι άγνωστη. Είναι η βραζιλιάνα Patricia Sundari. Έχει αναφερθεί και απο άλλους συναγωνιστές. Εχω γράψει κι εγώ κριτικη αλλά επειδή έχει χαθεί μετά από τόσα χρόνια θα σας τα ξαναπω περιπληπτικά.

Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση. Εχει κώλο μεγάλο σαν αυτόν της Καρντάσιαν και απο κοντά δεν ειναι τόσο όμορφη όσο φαίνεται με τα φίλτρα στο Instagram.

Κάνει μασαζ με φραπέ στα 60€ ή τάντρα (του κωλου ταντρα δηλάδη) με φραπέ και το χρεώνει 100€
Δε βγάζει ρούχα.. Δεν αφήνει χούφτωμα (εμένα τουλάχιστον δε με άφησε) Στο τελικό σύνολο των υπηρεσιών προσθέστε και το ξενοδοχείο.
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
259
Like
770
Πόντοι
81
Μυστες κάποιο από τα μαγαζιά αυτά προσφερει άντρα για μασάζ σε γυναίκα ώστε να γίνει τρίο?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.698
Like
8.647
Πόντοι
1.056
Μυστες κάποιο από τα μαγαζιά αυτά προσφερει άντρα για μασάζ σε γυναίκα ώστε να γίνει τρίο?
ναι ψάξε λίγο στις σελίδες των μαγαζιών.. σε κάποια υπάρχουν και άντρες μασέρ... τωρα αν κάνουν μασαζ σε γυναίκες ή σε "δροσερούς"... αυτο το συζητάς με το κατάστημα
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Παίκτη μπορείς να ξαναγράψεις το όνομα ή να στείλεις το λινκ; Δεν μου ανοίγει
To εχεις
Έλα ρε μάγκες... δεν ειναι άγνωστη. Είναι η βραζιλιάνα Patricia Sundari. Έχει αναφερθεί και απο άλλους συναγωνιστές. Εχω γράψει κι εγώ κριτικη αλλά επειδή έχει χαθεί μετά από τόσα χρόνια θα σας τα ξαναπω περιπληπτικά.

Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση. Εχει κώλο μεγάλο σαν αυτόν της Καρντάσιαν και απο κοντά δεν ειναι τόσο όμορφη όσο φαίνεται με τα φίλτρα στο Instagram.

Κάνει μασαζ με φραπέ στα 60€ ή τάντρα (του κωλου ταντρα δηλάδη) με φραπέ και το χρεώνει 100€
Δε βγάζει ρούχα.. Δεν αφήνει χούφτωμα (εμένα τουλάχιστον δε με άφησε) Στο τελικό σύνολο των υπηρεσιών προσθέστε και το ξενοδοχείο.
Σαφέστατος αδερφε...thanx a lot!!!Aναμένωντας απάντηση απο εδώ (κι επειδη πάντα θελω να εχω προσωπικη άποψη με απευευθείας επαφή) της έστειλα dm στο insta με το τι ζητάω πανω στην συνάντηση...ομορφα με φιλοφρονήσεις για την ίδια κλπ οχι με ατσουμπαλοσύνη...δεν έχει απαντήσει μεχρι στιγμής...οποτε ισχυουν προφανώς και σήμερα οσα αναφέρεις...και παλι ευχαριστώ!!!!
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
259
Like
770
Πόντοι
81
ναι ψάξε λίγο στις σελίδες των μαγαζιών.. σε κάποια υπάρχουν και άντρες μασέρ... τωρα αν κάνουν μασαζ σε γυναίκες ή σε "δροσερούς"... αυτο το συζητάς με το κατάστημα
Μόνο στη γυναίκα μασάζ κ μετα να την παρουμε μαζί.. Κάτι αντίστοιχο με ένα βίντεο από purgatory x
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.698
Like
8.647
Πόντοι
1.056
Μόνο στη γυναίκα μασάζ κ μετα να την παρουμε μαζί.. Κάτι αντίστοιχο με ένα βίντεο από purgatory x
Κοίτα.. το σίγουρο είναι οτι μασερ αντρα σε μαγαζια που στέλνουν στο σπίτι, θα βρεις. Δεν θυμάμαι ποιο ειναι. Αλλα δεν ειναι πολλά όμως , μπες στις σελίδες τους και ρίξε μια ματιά
Για τα άλλα που θες.. καλύτερα να τα συζητήσεις με τον μασέρ από κοντά. Γιατί από το μαγαζί απάντηση σε μια τέτοια ερώτηση δε θα πάρεις ποτέ. Πριν σου εγραψα να το συζητήσεις με το κατάστημα... Γράψε λάθος...
Καλύτερα με τον μασέρ.
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
259
Like
770
Πόντοι
81
Κοίτα.. το σίγουρο είναι οτι μασερ αντρα σε μαγαζια που στέλνουν στο σπίτι, θα βρεις. Δεν θυμάμαι ποιο ειναι. Αλλα δεν ειναι πολλά όμως , μπες στις σελίδες τους και ρίξε μια ματιά
Για τα άλλα που θες.. καλύτερα να τα συζητήσεις με τον μασέρ από κοντά. Γιατί από το μαγαζί απάντηση σε μια τέτοια ερώτηση δε θα πάρεις ποτέ. Πριν σου εγραψα να το συζητήσεις με το κατάστημα... Γράψε λάθος...
Καλύτερα με τον μασέρ.
Οκ φίλος. Ευχαριστώ πολυ για την συμβουλή
 

professorqq1

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
77
Like
109
Πόντοι
0
Κοίτα.. το σίγουρο είναι οτι μασερ αντρα σε μαγαζια που στέλνουν στο σπίτι, θα βρεις. Δεν θυμάμαι ποιο ειναι. Αλλα δεν ειναι πολλά όμως , μπες στις σελίδες τους και ρίξε μια ματιά
Για τα άλλα που θες.. καλύτερα να τα συζητήσεις με τον μασέρ από κοντά. Γιατί από το μαγαζί απάντηση σε μια τέτοια ερώτηση δε θα πάρεις ποτέ. Πριν σου εγραψα να το συζητήσεις με το κατάστημα... Γράψε λάθος...
Καλύτερα με τον μασέρ.
Man to Man μασσαζ
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366


ξερει κανεις αν προχωρουν σε γυμνη ρωμαικη παλη ?
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
52
Like
279
Πόντοι
20
Συναντηση στον χωρο μου με Ρουμπι. Απο attica massage.....Oλα πηγαιναν ομορφα μεχρι που φτασαμε στο κυριως πιατο προς το τελος της συνεδριας......
Ζητησε 100 ευρω extra για καλαμακι με πρ/κο και χωρις να βγαλει ρουχα........
Πηρε μονο τα 60 του μασαζ και πηγε στα τσακιδια......
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38

PRIVE MASSAGE​

Επαγγελματικές Ολοκληρωμένες Υπηρεσίες Massage σε όλη την Αθήνα και τον πειραιά .

Ερχόμαστε όπου και αν βρίσκεστε εντος 60-90 λεπτών .

Προσφέρουμε υπηρεσίες massage στο σπίτι σας , στο γραφείο , στο ξενοδοχείο και στο σκάφος .

με ενα τηλέφωνημα στο 698 3741658 ή ενα μήνυμα στο VIBER

Απολαύστε την χαλάρωση όπου και αν βρίσκεστε εύκολα και γρήγορα χωρίς αναμονή και χάσιμο χρόνου μετακίνησης !


ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΗΝΑ

90 Λεπτά Μασαζ

Προσφορά στα 70 Ευρώ !

—————————————————————

Ωράριο Εξυπηρέτησης πελατών

12:00 εώς 23:00
Δευτέρα έως Κυριακή


Τηλέφωνο / Viber : 698 3741658
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Δεν το καταλαβαίνω..
Το μαγαζί είναι στα δεν, αλλά ή τις βάζει να ντύνονται σαν πουτάνες ή ντύνονται από μόνες τους έτσι.
Και στις 2 περιπτώσεις είναι ξεκωλάκια.
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ;
Μάρκετινγκ
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Συναντηση σημερα με Νεφελη απο osmose.Διαλεξα το συγκεκριμενο γραφειο γιατι ηθελα σημερα αυτο ακριβως που προσφερει προκειμενου να χαλαρωσω απο μια δυσκολη μερα.
Στα θετικα η μικρη προσπαθεια μασαζ.Απο εμφανιση μετρια ομως πολυ κοντα σε μια συνηθισμενη κοπελα.
Στα αρνητικα η καθυστερηση σχεδον μισης ωρας χωρις ενημερωση(εστειλα εγω στο γραφειο να δω τι γινεται αλλιως δεν) και οτι επισης ενιωσα λογω της καθυστερησης αυτης να βιαζεται λιγο.
Κοστος συνολο 100€
Μαλλον την ιδια δεν θα την ξαναπροτιμησω

μικρή προσπάθεια , μέτρια εμφάνιση , βιασύνη , 100 € (34.000 GRD παλιές καλές ) στα σκουπίδια ... είναι ρηχή η αγορά, τι να κάνουμε
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86


ξερει κανεις αν προχωρουν σε γυμνη ρωμαικη παλη ?
γνώμη μου , πως και "ναι" να σού πουν , σού έχουν πει ψέματα και θα πετάξεις τα λεφτά σου .. πολύ ειδική υπηρεσία , που βρίσκεις πολύ δύσκολα και μόνο από φίλο , προσωπικά δεν έχω γνωρίσει καμια που να κάνει .
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Έλα ρε μάγκες... δεν ειναι άγνωστη. Είναι η βραζιλιάνα Patricia Sundari.

Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση. Εχει κώλο μεγάλο σαν αυτόν της Καρντάσιαν και απο κοντά δεν ειναι τόσο όμορφη όσο φαίνεται με τα φίλτρα στο Instagram.
Όχι παιδιά..
Δεν έχει κωλο σαν την Καρντάσιαν.Εχει τεράστια άσχημη περιφέρεια με παχουλά πόδια...Και συμφωνώ με τον φίλο @Περαματιώτης ότι από κοντά δεν είναι όμορφη.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
15
Like
2.352
Πόντοι
2.487
μια δημητρα απο αρτ,μετεπειτα κλεοπατρα,νομιζω στο empire ξερουμε τι εχει απογινει?
επίσης,Άντζελα απο Red προχωραει?
Kind reminder αν ξερει κατι καποιος μυστης ας απαντησει δημοσια η σε pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom