Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
45
Like
5.217
Πόντοι
2.846
Νέμεσις αλλιώς Ίριδα στο diamond.
H Ίριδα όπως την έχω γνωρίσει εγώ κάνει πολύ καλό b2b. Ντουζακι μαζί και έχει και έξτρα περιποίηση για όποιον χρειάζεται.
Οκ άρα το προχωράει το θέμα
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Νέμεσις αλλιώς Ίριδα στο diamond.
H Ίριδα όπως την έχω γνωρίσει εγώ κάνει πολύ καλό b2b. Ντουζακι μαζί και έχει και έξτρα περιποίηση για όποιον χρειάζεται.
σωστος !!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Νέμεσις αλλιώς Ίριδα στο diamond.
H Ίριδα όπως την έχω γνωρίσει εγώ κάνει πολύ καλό b2b. Ντουζακι μαζί και έχει και έξτρα περιποίηση για όποιον χρειάζεται.
Καλησπέρα σας.
Για να μην υπάρχει παραπληροφόρηση.
Η Ίριδα εργάζεται στο diamonds massage therapy Athens εδώ και δύο χρόνια.
Τα "γραφεία "
Ενοχλούν κ επιμένουν να βάζουν fake photos θεραπευτρίων μου ότι δήθεν εργάζονται εκεί και παρενοχλούν τις θεραπεύτριες με τηλέφωνα, σκαουτερς, και στημένα ραντεβου για να πείσουν θεραπεύτριες για αλλαγή γραφείου.
Όπως κ σε αγγελίες στο car ανεβάζουν φωτογραφίες κοριτσιών ότι δήθεν εργάζονται αλλού.
Προς ενημέρωση σας.
Καλό Σαββατοκύριακο
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Και για να είναι ακόμα πιο ξεκάθαρο για να μην μπερδεύονται οι αναγνώστες του φόρουμ.
Σας παραθέτω μέρος της συνομιλίας πριν 5'.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221210_153733.jpg
    IMG_20221210_153733.jpg
    273,2 KB · Εμφανίσεις: 102

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Και για να είναι ακόμα πιο ξεκάθαρο για να μην μπερδεύονται οι αναγνώστες του φόρουμ.
Σας παραθέτω μέρος της συνομιλίας πριν 5'.
ρε κουκλα,δεν μου εχεις απαντησει σε ερωτηση που σου εκανα με π.μ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
ρε κουκλα,δεν μου εχεις απαντησει σε ερωτηση που σου εκανα με π.μ.
@FRANK63
Καλησπέρα ψυχή μου.
Χιλιάδες συγνώμη είναι τόσα pm που δεν έχω προλάβει να τα ανοίξω όλα.
Η επικοινωνία, πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες, φωτογραφικό υλικό, διάρκεια συνεδρίας, κόστος συνεδρίας κ λοιπές λεπτομέρειες με γραπτό μήνυμα σας στο
Viber
Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά
Δευτέρα έως Παρασκευή
11:00-00:30
Κυριακή είμαστε κλειστά.
Viber message
6979398952

Καλό Σαββατοκύριακο και υγεία μωρέ!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας.
Για να μην υπάρχει παραπληροφόρηση.
Η Ίριδα εργάζεται στο diamonds massage therapy Athens εδώ και δύο χρόνια.
Τα "γραφεία "
Ενοχλούν κ επιμένουν να βάζουν fake photos θεραπευτρίων μου ότι δήθεν εργάζονται εκεί και παρενοχλούν τις θεραπεύτριες με τηλέφωνα, σκαουτερς, και στημένα ραντεβου για να πείσουν θεραπεύτριες για αλλαγή γραφείου.
Όπως κ σε αγγελίες στο car ανεβάζουν φωτογραφίες κοριτσιών ότι δήθεν εργάζονται αλλού.
Προς ενημέρωση σας.
Καλό Σαββατοκύριακο
Καλησπέρα . Έλυσες την απορία μου πριν καν σε ρωτήσω για την Νεμεσι - Ίριδα … αναρωτήθηκα " έγινε νέα μετακόμιση ? " Ευτυχώς αποκατέστησες την αλήθεια σε χρόνο dt Τεα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Καλησπέρα . Έλυσες την απορία μου πριν καν σε ρωτήσω για την Νεμεσι - Ίριδα … αναρωτήθηκα " έγινε νέα μετακόμιση ? " Ευτυχώς αποκατέστησες την αλήθεια σε χρόνο dt Τεα
Ιδιαίτερα εσύ μωρηηηηηη αρρώστια ξέρεις εκ των έσω όλα όσα συμβαίνουν... Τόσα χρόνια με ξέρεις ότι ότι πω αυτό είναι κ λύνω τα ζητήματα μπαμ μπουμ.
Ζήτημα λήξαν πολύ ξεκάθαρο το τι συμβαίνει συνεχώς κ γιατί....
Και αναμένω το τρίο κ το άλλο... ξέρεις εσύ... χαμούλης θα γίνει πάλι!!!!
φιλωωωωω πολύ με γλώσσα κ σαλιααααα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ιδιαίτερα εσύ μωρηηηηηη αρρώστια ξέρεις εκ των έσω όλα όσα συμβαίνουν... Τόσα χρόνια με ξέρεις ότι ότι πω αυτό είναι κ λύνω τα ζητήματα μπαμ μπουμ.
Ζήτημα λήξαν πολύ ξεκάθαρο το τι συμβαίνει συνεχώς κ γιατί....
Και αναμένω το τρίο κ το άλλο... ξέρεις εσύ... χαμούλης θα γίνει πάλι!!!!
φιλωωωωω πολύ με γλώσσα κ σαλιααααα
Επειδή είμαι insider και γνώστης Γιαυτο το έγραψα … για αποκατάσταση της φημης από τα πιο επίσημα χείλη … και τι χείλη !!! Χαχα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.385
Πόντοι
1.706
Η σωματεμπορια έχει και δικαιώματα....
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
Απο joy ειδα εχει πολλες καλες νεες περιπτωσεις ξερουμε ποιες πανε φουλ;απειχα απο σαιτ και αθλημα λογω σχεσης και τωρα λεω να ξαναξεκινησω η αν εχετε να μου προτεινετε καποια αλλη απο αλλο γραφειο που να πηγαινει φουλ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Απο joy ειδα εχει πολλες καλες νεες περιπτωσεις ξερουμε ποιες πανε φουλ;απειχα απο σαιτ και αθλημα λογω σχεσης και τωρα λεω να ξαναξεκινησω η αν εχετε να μου προτεινετε καποια αλλη απο αλλο γραφειο που να πηγαινει φουλ
Velvet φουλ ,Vip φουλ, paradise φουλ,osmose φουλ,prive φουλ, κλπ κλπ κλπ κλπ... Θέλεις και άλλα η σε κάλυψα ;;;
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
Για αρτεμις απο VIP η μονικα απο lux τι ξερουμε και μαρινα κατερινα απο joy?θα εκτιμουσα οποιαδηποτε απαντηση και σε πμ
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
982
Πόντοι
81
Απο joy ειδα εχει πολλες καλες νεες περιπτωσεις ξερουμε ποιες πανε φουλ;απειχα απο σαιτ και αθλημα λογω σχεσης και τωρα λεω να ξαναξεκινησω η αν εχετε να μου προτεινετε καποια αλλη απο αλλο γραφειο που να πηγαινει φουλ
ναι κι εγω τα ιδια,μετα την αποχωρηση Μαιρης, Ιωαννας εχετε εμπειρια απο καποια καινουργια στο Joy που να παιζει αναλογα? δηλαδη φραπε ,παγωτο ή και μπριζολα ?
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.314
Like
15.197
Πόντοι
2.256
Κάποια πρόταση για Παγκράτι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom