Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
985
Κριτικές
2
Like
482
Πόντοι
26
τυποι μια λαδοκορη που ειχε τατου ημιγνωστη τραγουδιαρα στο χερι ξερει κανεις που εργαζεται? οχι οτι προχωρουσε πιο κατω αλλα εκανε επικο μασαζ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
τυποι μια λαδοκορη που ειχε τατου ημιγνωστη τραγουδιαρα στο χερι ξερει κανεις που εργαζεται? οχι οτι προχωρουσε πιο κατω αλλα εκανε επικο μασαζ
Γραφείο η μόνη της δούλευε?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Δεν έχω πάρει καμία με τατού οπότε δεν ξέρω σε ποια αναφέρεσαι. ελπίζω να βοηθήσει κάποιο μέλος. Αν θες πες και ένα όνομα και γραφείο μήπως κάποιος βοηθήσει
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1

Καλημερα,μηπως εχει κανεις αποψη;
Φόλα φίλε έκλεισα εγώ ραντεβού και χωρίς καμία ενημέρωση μου έστειλαν μια κοντουλα με σπαστά ελληνικά καμία σχέση με την κοπέλα που στέλνει στο wathupp μου είπε ότι ντε και καλά δεν μπορούσε η άλλη Της είπα εμένα δεν με ενημέρωσε κάνεις της έδωσα 10€ για ταξί να μην με ζαλίζουν και την έδιωξα αυτή που ήρθε τρωγοτανε από εμφάνιση αλλά για το παραμύθι και μόνο την έστειλα !! Κάποιο γραφείο μικρό της κακιάς ώρας ότι αρπάξουν πρέπει να είναι ...
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Τα έχω ξαναγράψει πιο πίσω. Οι περισσότερες κοπέλες που έχει στις φωτογραφίες δεν εργάζονται πια εκεί.

Οι φωτογραφίες τις περισσότερες φορές είναι παραπλανητικές.

Σίσσυ, Μελίνα, ευγενικά εύσωμες. Η Ρία είναι η ασταθής Φαίη που έχει γυρίσει όλα τα καταστήματα. Η Μαρκέλα πάει φουλ - ήταν στο vip παλιά - αλλά δεν αξίζει και νομίζω σταμάτησε και από το massage now. Η Μαρίνα κάτι έλεγε αλλά νομίζω σταμάτησε και αυτή.

Γενικά είναι γραφείο για τυχοδιώκτες.
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση αφού είναι έτσι δεν θα ρισκάρω
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
189
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • IMG_20220508_181113.jpg
    IMG_20220508_181113.jpg
    528,2 KB · Εμφανίσεις: 154

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Γιά την ακρίβεια του πράγματος, το κείμενο που επισυνάπτεται έχει αναρτηθεί στο facebook της Spiridoula-massage κι έχει διεύθυνση "μασάζ - ρεφλεξολογία - σιάτσου"
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ποιος μύστης λαγωνικό γνωρίζει αν δουλεύει κάπου η Μαριάντζελα από joy...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Κριτική εδώ για callia massage.
Ξενοδοχείο στο κέντρο,το bill.
Αισχος οι υπηρεσίες τους,πως πάτε εκεί μέσα δεν καταλαβαίνω.Περιμενα στη ρεσεψιόν πόση ώρα,ούτε ένα νερό.Τελικα ανέβηκα πάνω και βρήκα την κοπέλα σε δωμάτιο.
Η Δανάη είναι μια όμορφη μελαχρινή γυναίκα γύρω στα τριάντα,με φοβερή σώματαρα γυμνασμενη,όσο μπορούσα να καταλάβω.Το μασάζ ήταν καλό,όσο καλό μπορεί να γίνει όταν δεν υπάρχει το ειδικό κρεβάτι.Ολα κομπλέ,η τιμή για πάνω από μία ώρα μασάζ 80 ευρώ.
Ξαναγυρναω στο ξενοδοχειακό κομμάτι,Τα νερά στο μπάνιο λίμνη,πετσέτες για το μασαζ βρήκα από την καθαρίστρια στο διάδρομο.Ποτέ ξανά σε τέτοιο κωλοχανειο,μόνο σπίτι.
Ειναι ευκολο να μας πεις αν φτανει μεχρι μπριζολα και ποσο ειναι τα εξτρα , αν παιρνει ή ειναι μεσα στη τιμη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα παιδιά την Ηλιάνα που δούλευε παλιότερα Στο πριβέ ξέρει κανείς Πού τη βρίσκουμε
Crysyal -Empire δες.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Προσφορά Μήνα Μαΐου

1)

Οποιος πελατης του Vip Massage
κλεινει 2 μασαζ την ιδια μερα ,
ή
κλείνει ένα διπλό μασάζ ( 4 χέρια )
την επόμενη φορά που θα καλέσει θα έχει έκπτωση 20%


2)
Body to Body 70 Ευρώ για 1 ώρα
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΟΜΑΔΑ VIP MASSAGE
ΑΘΗΝΑ / ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ Η ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ !


Χανα

Ρια

Βιβιαν

Μονικα

Μαριλια

Ελενα

Ελενη

Μαριλενα

Ραφαελα

Αργυρης

Χρυσα

Ζωη

Μαιρη

Λουκια


ΤΗΛΕΦΩΝΟ / VIBER
698 0 280 270

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΧΡΥΣΑ
VIP MASSAGE
MANAGER
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom