Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
47
Like
7.138
Πόντοι
5.646

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
για λεγε και αλλα για την μαριαννα τι λεει σε μασαζ και στα εξτρα??
Ελαφρως πιο σπασμενο το προσωπο απο τις φωτο , καλοσυντηρημενο σωμα για τα 30+ της , εχει βυζαρες τις οποιες ηταν ολο μη και μη στο να τις χαιδεψω.
Μασαζ μετριο.
Παει μεχρι φουλ αλλα ζηταει αρκετα και καλαμακι με σκουφο.
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι επεγινε η Ηρώ απο Βέλβετ;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Ειπα και εγώ να δοκιμάσω κάτι άλλο.
Μου έγραψε ο συναθλητης ότι έκλαψε τα λεφτά του με την Λυδία!

Εβδομαδιαία εξόρμηση:
Μαριάννα Crystal :: μέτρια εμφάνιση..ξενέρωσα που ήρθε ατημέλητη...μου κρύφτηκε το φιδάκι και συνεχώς μη και μη ,έχασα τον λογαριασμό...ότι ερώτηση έκανα έβγαινε τιμοκατάλογος +20 + 40 ακομη και να βγάλει το μαγιό της .
Έκοψα το μασάζ στο μισάωρο που ήταν κάτω του μετρίου κανένας αισθησιασμός.

Και είπα να μην αφήσω ανεκμευταλευτη την καυλα μου ,βρήκα ραντεβού με την Τεα,,είχα τόσες υψηλές προσδοκίες από στα που διάβασα εδώ μέσα και έπεσα από τα σύννεφα!!! Σταφίδα πρόσωπο....σώμα δεν θα το σχολιάσω καν ......να λέτε ρε παιδιά ότι είναι σαν την μάνα μου σε ηλικία....50 φεύγα η ροζιασμενη ...b2b γυμνό και καλαμάκι.
Απογοητευτηκα....δεν μου σηκωνόταν με τίποτα όσο και να προσπαθούσε...της δίνω το φιλότιμο.
Κοινώς πέταξα αέρα 80 ευρώ στο crystal και 80 συν 30 στην Τεα .
Δεν ξέρω για σας αλλά επιμένω massazakimou και πάω για 4 χέρια το βράδυ με Έλενα και Λυδία!!! Έρχονται details αύριο!!!!
Καλη βόλτα μυστες!
Αυτη η Ελενα ειναι γυρολογος , απο ολα τα γραφεια εχει περασει.
 

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπερα
Τελικά για την Αννα απ το joy που ρώτησε κ φίλος παραπάνω υπάρχει κάποια κριτική;
 

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Λυδια απο μασσαζακι μου

οκ ενα 100σταρικο που ακόμα το κλαίω γ μποντι τ μποντι η κοπελα με τη φωτο ηταν η μερα μ τι νυχτα δεν δεν δεν δεν

Ιριδα απο το γραφείο τις τεα
80 σιν 20 μασαζακι μποντι τ μποντι με καλαμακι οκευ αδιαφορο δε τρελαθηκα

αθηνα απο βιπ
Γυναικάρα όπλο 60 συν 80 φουλ τοπ γ μενα σώμα εμφάνιση ολα πέρασα τέλεια

Βανέσα απο βιπ 60 συν 60 φουλ τοπ γ μενα σώμα εμφάνιση ολα πέρασα τέλεια
Βανέσα η Βραζιλιάνα;
 

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Αυτη η Ελενα ειναι γυρολογος , απο ολα τα γραφεια εχει περασει.
Καλησπέρα μάγκες. Δεν ξέρω αν είναι γυρολόγος πάντως αντικειμενικα ότι καλύτερο παίζει από μασάζ και εξτραδακια είναι στο μασαζακι. Value for money. Δυνατό δίδυμο Λυδία με Έλενα . Φωτογραφίες real και τιμές φυσιολογικές για τις παροχές.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ειπα και εγώ να δοκιμάσω κάτι άλλο.
Μου έγραψε ο συναθλητης ότι έκλαψε τα λεφτά του με την Λυδία!

Εβδομαδιαία εξόρμηση:
Μαριάννα Crystal :: μέτρια εμφάνιση..ξενέρωσα που ήρθε ατημέλητη...μου κρύφτηκε το φιδάκι και συνεχώς μη και μη ,έχασα τον λογαριασμό...ότι ερώτηση έκανα έβγαινε τιμοκατάλογος +20 + 40 ακομη και να βγάλει το μαγιό της .
Έκοψα το μασάζ στο μισάωρο που ήταν κάτω του μετρίου κανένας αισθησιασμός.

Και είπα να μην αφήσω ανεκμευταλευτη την καυλα μου ,βρήκα ραντεβού με την Τεα,,είχα τόσες υψηλές προσδοκίες από στα που διάβασα εδώ μέσα και έπεσα από τα σύννεφα!!! Σταφίδα πρόσωπο....σώμα δεν θα το σχολιάσω καν ......να λέτε ρε παιδιά ότι είναι σαν την μάνα μου σε ηλικία....50 φεύγα η ροζιασμενη ...b2b γυμνό και καλαμάκι.
Απογοητευτηκα....δεν μου σηκωνόταν με τίποτα όσο και να προσπαθούσε...της δίνω το φιλότιμο.
Κοινώς πέταξα αέρα 80 ευρώ στο crystal και 80 συν 30 στην Τεα .
Δεν ξέρω για σας αλλά επιμένω massazakimou και πάω για 4 χέρια το βράδυ με Έλενα και Λυδία!!! Έρχονται details αύριο!!!!
Καλη βόλτα μυστες!
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός και να βρεις άμεσα την Τεα ελεύθερη γιατί τελευταία πολλοί φίλοι γράφουν ότι δεν μπορούν να κλείσουν ραντεβού μαζί της … έχει σταθερούς πελάτες και δεν προλαβαίνει από ότι φαίνεται
Τώρα για την εμφάνιση είναι σχετικό τι βλέπεις από φωτογραφίες , τι περιμένεις να δεις και στο τέλος τι συναντάς από κοντά
Για τις υπηρεσίες της ελάχιστοι ή ενας - δυο έχουν γράψει ότι δεν πήραν αυτό που περίμεναν από την Τεα και τα κορίτσια της … περίεργο .
 

panagiotislukos2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός και να βρεις άμεσα την Τεα ελεύθερη γιατί τελευταία πολλοί φίλοι γράφουν ότι δεν μπορούν να κλείσουν ραντεβού μαζί της … έχει σταθερούς πελάτες και δεν προλαβαίνει από ότι φαίνεται
Τώρα για την εμφάνιση είναι σχετικό τι βλέπεις από φωτογραφίες , τι περιμένεις να δεις και στο τέλος τι συναντάς από κοντά
Για τις υπηρεσίες της ελάχιστοι ή ενας - δυο έχουν γράψει ότι δεν πήραν αυτό που περίμεναν από την Τεα και τα κορίτσια της … περίεργο .
Εγώ πέρασα τέλεια Μ τη Λυδία
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός και να βρεις άμεσα την Τεα ελεύθερη γιατί τελευταία πολλοί φίλοι γράφουν ότι δεν μπορούν να κλείσουν ραντεβού μαζί της … έχει σταθερούς πελάτες και δεν προλαβαίνει από ότι φαίνεται
Τώρα για την εμφάνιση είναι σχετικό τι βλέπεις από φωτογραφίες , τι περιμένεις να δεις και στο τέλος τι συναντάς από κοντά
Για τις υπηρεσίες της ελάχιστοι ή ενας - δυο έχουν γράψει ότι δεν πήραν αυτό που περίμεναν από την Τεα και τα κορίτσια της … περίεργο .
Για τις υπηρεσιες την ιδρωνει την φανελα.
Αλλα η αληθεια ειναι οτι και εγω ετσι την ειχα πατησει και την δοκιμασα , δεν ειχε γραψει κανενας οτι ηλικιακα ειναι πιο μεγαλη και απο τη μανα μου και σπασμενη στο προσωπο και οτι οι φωτο που στελνει ειναι προ 10ετιας+++. Αλλα φουλ φιλοτιμη και προσπαθεια στο φουλ της το αναγνωριζω.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οσο μπορώ θα είμαι ρεαλιστής στη περιγραφή μου .

Δοκιμή με ΑΡΙΝΑ απο Deluxe .
Ευκολη - γρηγορη επικοινωνια με τη υπευθυνη στο τηλεφωνο , ευγενεστατη οπως παντα .

Ηρθε στη ώρα της η Αρινα , καθαρή .

Μιλφ απο Ρωσία , Γενικά Νορμάλ αδύνατο καλό Σωμα και Νορμάλ υψος .

ερωτική - αισθησιακή - θερμή - ευγενική - επικοινωνιακή γυναίκα .

Ευχάριστη παρέα , πολυ καλο μασαζ χαλαρωτικο και θεραπευτικο .

Με κέρασε ενα ΣΠΕΣΙΑΛ ΦΡΑΠΕ ( ΑΞΙΖΕ Ο ΦΡΑΠΕΣ ΤΗΣ - εχει ενα δικο της τρόπο εκτέλεσης )
Περιποιητική Γενικά .


Μέτριο φυσικό / φυσιολογικό στήθος .
Ωραίο αδύνατο κορμί , καλό για τη ηλικία της .
Χαμογελαστή !

Μην περίμενετε Φουλ Πρόγραμμα για οσους ειναι MUST-Κολλημένοι με τη Μπριζόλα - ΦΟΥΛ πρόγραμμα κτλ !

ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΩ
για τους λάτρης του Μασάζ που θέλουν ψυχική και σωματική χαλάρωση !


Παντως εμένα που μου αρεσουν τα Μιλφ Γενικα ,

Κατάφερε και με έκανε και ξεχάστηκα απ τη καθημερινότητα .
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμή με ΟΛΓΑ απο Deluxe .

Ευκολη - γρηγορη επικοινωνια με τη υπευθυνη στο τηλεφωνο , ευγενεστατη οπως παντα .

Ηρθε στη ώρα της η ΟΛΓΑ , καθαρή κτλ
Μιλφ απο Ρωσία ,
Εβαλε χαλαρωτικη αισθησιακη μουσικη , χαμηλο φωτισμο στο Χοτελ .
Εκανε ενα ωραιο καλο χαλαρωρικο μασαζ
Αρκετα ομιλητικη με χιουμορ , ορεξη - διαθεση

Φοβερα δυνατο - Μεγαλο Μπουστο - ειδικα για τους λατρης που εχουν αδυναμια
το Δυνατο σημειο της ολγας ειναι το ΜΠΟΣΤΟΥ !

Αφου καναμε το ωραιο χαλαρωτικο μασαζακι μας
με κερασε ενα ωραιο σπεσιαλ φραπε σε συνδιασμο με το μεγαλο ωραιο μπουστο
οπου ηρθε το τελος πανω στο ωραιο μπουστο της
Χερι + Στηθος ενας ωραιο συνδιασμος για να τελειωσει ευχαριστα το μασαζ .

Περασα πολυ καλα και με τη Ολγα Μιλφ απο Ντελουξ σε ολο το πακετο , με εκανε να χαλαρωσω.
Ερωτικη σεξι γυναικα για οσους αγαπανε μιλφ + μπουστο μεγαλο + ρωσια + γυναικα με πιασιματα

Η ολγα εχει ωραιο κορμι για τη ηλικια της ψηλη για γυναικα .
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
και η ΟΛΓΑ και η ΑΡΙΝΑ Ντελουξ
εμειναν ΤΟΠΛΕΣ
δηλαδη με το κατω εσωρουχο

και η Ολγα και η Αρινα σε πανε απο μονες τους ευκολα στο ΣΠΕΣΙΑΛ ΦΡΑΠΕ που κανει
η καθε μια με το δικο της μοναδικο τροπο με + 30 Ευρω

Αυτά τα νεα απο Δοκιμές ΝΤΕΛΟΥΞ 2022 - MILF STORIES , για τους MILF LOVERS !
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση ειδικά αν το διαβάσουν 5-6 παλιοί εδώ μέσα ίσως να το σκεφτούν κ αν ει αι θετικοί να μπορούν να μας βοηθήσουν.
Εφόσον μασάζ στο σπίτι όσο κ να το προσπαθουμε η βγαίνει μουφα η κοπέλα.. Η μουφα η χημεία.. Η μουφα η τιμή.. Η μουφα η συνεννόηση.. Η μουφα το οικονομικό..
Μήπως να ρωτουσαμε σε συγκεκριμένα γραφεία μασάζ που ξέρουμε κ τις γυναίκες αλλά κ τις υπηρεσίες.. Χωρίς να τους νοικιαζουμε τον χώρο τους.. Περνώντας τα ίδια χρήματα η κοπέλες στο χέρι κ το ιδανικό θα ήταν η μοιρασιά να ήταν συμφέρουσα ως προς την κοπέλα σε σχέση με τις υπηρεσίες γραφείου.. Να εκλειναν μασαζάκι; τώρα θα μου πεις όταν κάνεις μασάζ μαζί της πρότεινε της το. Δε είναι το ίδιο παιδια. Μπορεί να φοβάται ότι εσυ εισαι ρουφιάνος κ να χάσει την δουλειά της..
Αυτό είχα να προτεινω θα μου αρέσε να ακουσω απόψεις. Θετικές αρνητικές η εναλλακτικές.
Ποια δουλεια της να χάσει αφου από μονες τους γυρνανε ολα τα γραφεία οι περισσοερες, εσυ μπορει να φας μπαν από το γραφειο αν το μάθουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

nkarditsa2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Για τις υπηρεσιες την ιδρωνει την φανελα.
Αλλα η αληθεια ειναι οτι και εγω ετσι την ειχα πατησει και την δοκιμασα , δεν ειχε γραψει κανενας οτι ηλικιακα ειναι πιο μεγαλη και απο τη μανα μου και σπασμενη στο προσωπο και οτι οι φωτο που στελνει ειναι προ 10ετιας+++. Αλλα φουλ φιλοτιμη και προσπαθεια στο φουλ της το αναγνωριζω.
Εγω έκανα μαζί της δύο τρεις φορές αλλά νομίζω ότι είναι πολύ υπερβολικο το ότι είναι 50 χρόνων Ασχημη δεν την λέω σε καμία περίπτωση η ομορφιά είναι υποκειμενική για τον καθένα. Ότι ψάχνω ραντεβού κανένα μήνα τώρα και δεν έχει κενό κάτι λέει.
 

Koronaios 75

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα…
Σήμερα ανεβάζω αυτή την ανάρτηση για ένα κ μόνο λόγο…
Να καλωσορίσω κ να ευχαριστήσω για την επιστροφή του στην ομάδα τον gravity 2…
Κ αισθάνομαι την ανάγκη να το κάνω γιατί σαν πολύ παλιό μέλος κ για πολλά χρονια επισκέπτης αυτού του θρεντ τον παρακολουθούσα γιατί ήταν απόλυτα ρεαλιστικός σε όλες τις ενημερώσεις του …
Το πως το πλήρωσε αυτό το γνωρίζομε όλοι… προμοτορα τον ανέβαζαν κάποιοι ..προμοτορα τον κατέβαζαν ειδικά όταν κάποιες από τις αναρτήσεις του ήταν αρνητικές για τα γραφεία που εκπροσωπούσαν αυτοί οι τύποι..
Anyway… σημασία έχει ότι επέστρεψε όποτε…
καλωσόρισες φίλε…!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Δοκιμή με ΟΛΓΑ απο Deluxe .

Ευκολη - γρηγορη επικοινωνια με τη υπευθυνη στο τηλεφωνο , ευγενεστατη οπως παντα .

Ηρθε στη ώρα της η ΟΛΓΑ , καθαρή κτλ
Μιλφ απο Ρωσία ,
Εβαλε χαλαρωτικη αισθησιακη μουσικη , χαμηλο φωτισμο στο Χοτελ .
Εκανε ενα ωραιο καλο χαλαρωρικο μασαζ
Αρκετα ομιλητικη με χιουμορ , ορεξη - διαθεση

Φοβερα δυνατο - Μεγαλο Μπουστο - ειδικα για τους λατρης που εχουν αδυναμια
το Δυνατο σημειο της ολγας ειναι το ΜΠΟΣΤΟΥ !

Αφου καναμε το ωραιο χαλαρωτικο μασαζακι μας
με κερασε ενα ωραιο σπεσιαλ φραπε σε συνδιασμο με το μεγαλο ωραιο μπουστο
οπου ηρθε το τελος πανω στο ωραιο μπουστο της
Χερι + Στηθος ενας ωραιο συνδιασμος για να τελειωσει ευχαριστα το μασαζ .

Περασα πολυ καλα και με τη Ολγα Μιλφ απο Ντελουξ σε ολο το πακετο , με εκανε να χαλαρωσω.
Ερωτικη σεξι γυναικα για οσους αγαπανε μιλφ + μπουστο μεγαλο + ρωσια + γυναικα με πιασιματα

Η ολγα εχει ωραιο κορμι για τη ηλικια της ψηλη για γυναικα .
Κοντινή εμπειρία και γω απο Ολγα αν και τότε που την πήρα δεν ήτανε και τόσο άνετη στο ξεγύμνωμα ,πάντως δεν μου έβγαλε κάτι ιδιαίτερο.
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η,αρχικά στέλνανε φωτό ενός μιλφ-στην πραγματικότητα καβάλησε τα 40 αλλά καλοδιατηρημένη σχετικά- με ένα κόκκινο μπλουζάκι,αυτή η φωτό είναι ότι πιό κοντινό στην τωρινή εμφάνισή της,γιατί τελευταία στέλνουνε μιά φωτό της 20 χρόνια τουλάχιστον νεώτερη με ένα σκουφάκι στο κεφάλι ! της είχα δώσει +20 και είπε πολλά ευχαριστώ αν και μίλησε για αόριστα εξτρά πάνω στη φάση πράγμα που για μένα είναι αιτία κίτρινης κάρτας,τα +30 παιδιά κόψτε τα... για αυτό το επίπεδο υπηρεσιών.
 

batmanikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Για Ηλιανα vip πληροφοριες inbox pls αν εχει καποιος
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom