Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

sklavos76

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι για συνάντηση με Ζωή για τάντρα μασάζ.Διαβασα εδώ ότι είναι στο deluxe και έτσι τους έστειλα viber ρωτώντας για τάντρα,δεν ανέφερα όνομα.Μου ειπαν δεν κανει καμια ταντρα . Ξέρει κανείς που την βρίσκω;
 

mixalix7

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
10
Like
120
Πόντοι
0
@mixalix7 : Αυτό που σου έγραψε ο εμπειρότατος συναγωνιστής , αλλά καλό είναι να αφιερώσεις χρόνο να διαβάσεις τις τελευταίες 40-50 σελίδες για να βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα γιατί είναι πολύ ρευστοί οι παράγοντες που θα χαρακτηρίσουν μια επιλογή ως καλή ή κακή.
Δυστυχώς, όσο και να σε βοηθήσουμε με προφορικές προτάσεις και εμπειρίες, άποψη θα διαμορφώσεις κατόπιν αρκετών δοκιμών οι οποίες μεταφράζονται σε εκατοντάδες ευρώ.
Γι αυτό ρώτησα μήπως υπάρχει κάποια safe επιλογή γιατί όσο αφορά τα call girl έχω άποψη
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
9
Like
3.481
Πόντοι
736
Συνάντηση με Αντζελίνα απο Osmose πριν 1 μήνα.

Εμφάνιση :
Ομορφο πρόσωπο , ωραίο χαμόγελο, μεγάλο στήθος λίγο πιο γεμάτη απο της φωτό, χωρίς να ειναι αντιαισθητικό. Γλυκό κορίτσι με Ρωσικά γονίδιά και Ρουμανική αύρα.

Συμπεριφορά:
Πολύ φιλική και άνετη, σαν να μπαίνει σε φιλικό σπίτι, ανταλαξαμε κοπλιμέντα, και χαμόγελα. Καθαρή και περιποιημένη, και πολύ χαλαρή στην συνέδρια , έχει χιούμορ χωρίς να μιλάει πολύ, ακριβώς όπως μου αρέσει.


Αγώνας :
Πήρα Φούλ προγράμα, τα πάντα όλα εκτός anal.
Έχει πανέμορφες τρυπούλες που έγλυψα με δάχτυλιασματα παντού, πίπα καλή, τελείωμα στο στόμα, γενικότερα πολύ καλή συμπεριφορά στο sex και έδειχνε να το απολαμβάνει. Μασάζ μέτριο αλλα δεν με ενδιέφερε καθόλου.

Κόστος :
120 για μια ώρα, τα άξιζε γιατί τα έδωσε όλα.
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
@sakis1984 & @tromeros.mikros
τι πμ και μαλακίες λέτε ... δημόσιο φόρουμ είναι.. αν έχετε να γράψετε κάτι, να το γράφετε δημόσια για να μοιράζεται η πληροφορία και η γνώση.
Τα πμ κρατήστε τα για τα σπαμαρίσματα σας και την ψιλοκουβεντούλα ή για πιο ευαίσθητες πληροφορίες που δεν πρέπει να βγουν δημόσια (πχ τηλέφωνα, φωτογραφίες κλπ)

Τις βοήθειες και τις πληροφορίες όμως δημόσια τις ζητάτε. Δεν τις ζητάτε με πμ μεταξύ σας.
Μάθαμε τώρα καινούρια καραμέλα... " εγώ βοηθάω με πμ"
Ας βγουν τα μέλη που λάβανε τις δεκάδες βοήθειες από εσάς να κάνουν copy paste τα πμ σας για επιβεβαίωση. Για να δούμε πόσοι είναι αυτοί με λέτε ότι έχετε βοηθήσει;
Αλλιώς καθίστε σαν τις κουμπάρες και πείτε τα από το τηλέφωνο για να μη μας ζαλίζετε τα @@ με ενοχλητικές ερωτήσεις.

Γιατί αν αρχίσουν οι παλιοί και οι γνώστες του φόρουμ να ανταλλάζουν πληροφορίες μόνο με προσωπικά μηνύματα, θα καταλήξουμε να παίζουμε το πουλάκι μας βλέποντας τις τσοντοδιαφημίσεις από τα banner του φόρουμ
Φίλε μου καταλαβαινω αυτα που αναφερεις απολυτα. Οταν όμως με ρωτανε σε προσωπικο μυνημα θα απαντησω. Απο την άλλη δεν θα μω σε καμια λιγικη πλεον με κανεναν που δεν εχει τι να κανει προφανως στη ζωη του και εχει αποφασισει να ανεβασει το εγω του κάνοντας τον αστυνομο εδω. Καλη ημερα σε λολους :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι για συνάντηση με Ζωή για τάντρα μασάζ.Διαβασα εδώ ότι είναι στο deluxe και έτσι τους έστειλα viber ρωτώντας για τάντρα,δεν ανέφερα όνομα.Μου ειπαν δεν κανει καμια ταντρα . Ξέρει κανείς που την βρίσκω;
Φίλε κλεισε με ζωή από deluxe και τα υπόλοιπα θα έρθουν
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
280
Like
273
Πόντοι
21
Τη καλησπέρα μου στη παρέα.Επειδή πολύ ρωτάγανε για την Ελισάβετ απο το Hermes είπα να κανω τον κασκαντερ και να δώσω αναφορά.Καταρχην η κοπέλα απο εμφάνιση είναι super.Ψηλή,ξανθιά,δυνατό κορμί και ωραίο πρόσωπο.Τα καλά βέβαια σταματούν κάπου εδω.Γιατί η κοπέλα προσφέρει μόνο μασαζ.Στο οποίο ιδρώνει την φανέλα,δεν κοροϊδεύει.Αλλά χωρις τυχαία περάσματα,χωρις πονηρά περάσματα,χωρις υπονοούμενα,με πετσετούλα και αν θέτε φέρνει και κρεβάτι.Να φανταστείτε,εμένα μου έκανε μόνο μπρούμυτα,τώρα απο κακή κατανομή χρόνου ή έτσι κάνει δεν θα κάτσω να το ψάξω.Ελπίζω να βοήθησα.Καλά να περνάτε.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Φίλε μου καταλαβαινω αυτα που αναφερεις απολυτα. Οταν όμως με ρωτανε σε προσωπικο μυνημα θα απαντησω. Απο την άλλη δεν θα μω σε καμια λιγικη πλεον με κανεναν που δεν εχει τι να κανει προφανως στη ζωη του και εχει αποφασισει να ανεβασει το εγω του κάνοντας τον αστυνομο εδω. Καλη ημερα σε λολους :)
τότε μην ξαναρωτήσεις δημόσια!
Μόνο σε pm θα ρωτάς, όπως ακριβώς κάνεις και εσύ!
Τα για τους "αστυνομικούς" να μην σε νοιάζει!
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
728
Κριτικές
15
Like
2.791
Πόντοι
4.115
Φίλε κλεισε με ζωή από deluxe και τα υπόλοιπα θα έρθουν

Από εμφάνιση τι λέει γιατί δεν βλέπω φώτο της στο σάιτ. Επίσης στο τάντρα τι κάνει ακριβώς έχεις προσωπική εμπειρία?
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.447
Πόντοι
7.131
Διάβασα αρκετά στο νήμα ( όπως με προέτρεψαν ) και είπα να δοκιμάσω από joy. Συνεννόηση μέσω viber ( αργούν πάρα πολύ να απαντήσουν ). Όταν είπα να δω φωτό στο viber μου είπαν να κοιτάξω στο σάιτ. Τι φάση? Ξέρει κανένας? Άλλα διαβάζω εδώ.Τελικά έκλεισα από άλλο γραφείο.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Διάβασα αρκετά στο νήμα ( όπως με προέτρεψαν ) και είπα να δοκιμάσω από joy. Συνεννόηση μέσω viber ( αργούν πάρα πολύ να απαντήσουν ). Όταν είπα να δω φωτό στο viber μου είπαν να κοιτάξω στο σάιτ. Τι φάση? Ξέρει κανένας? Άλλα διαβάζω εδώ.Τελικά έκλεισα από άλλο γραφείο.
Από το joy δεν στέλνουν εύκολα φωτογραφίες. Σκέψου ότι είμαι παλιός πελάτης και πάλι μου βγάζουν την πίστη. Για να διασταυρώσω για παράδειγμα μια κοπέλα που ήταν και σε άλλο γραφείο τους έστειλα εγώ φωτό να μου πουν αν είναι αυτή :jerking2:. Τους έγραψα λοιπόν και εγώ στα @@ και ψωνίζω από τα υπόλοιπα παραρτήματα και μη.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
και εγω ειχα ζητησει και μου απαντησαν μετα απο ωρα, ουτε κανε εστειλαν φωτο και τους συνδεσα τους μαλακες
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.447
Πόντοι
7.131
Από το joy δεν στέλνουν εύκολα φωτογραφίες. Σκέψου ότι είμαι παλιός πελάτης και πάλι μου βγάζουν την πίστη. Για να διασταυρώσω για παράδειγμα μια κοπέλα που ήταν και σε άλλο γραφείο τους έστειλα εγώ φωτό να μου πουν αν είναι αυτή :jerking2:. Τους έγραψα λοιπόν και εγώ στα @@ και ψωνίζω από τα υπόλοιπα παραρτήματα και μη.
Κατάλαβα, σε ευχαριστώ πολύ. Έκλεισα τελικά με Χριστιάνα από deluxe. Έχεις άποψη?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Κατάλαβα, σε ευχαριστώ πολύ. Έκλεισα τελικά με Χριστιάνα από deluxe. Έχεις άποψη?
Έχω γράψει για τη Χριστιάνα που είχα κλεισει πριν το καλοκαίρι, ψάξε στο φακουδάκι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Από το joy δεν στέλνουν εύκολα φωτογραφίες. Σκέψου ότι είμαι παλιός πελάτης και πάλι μου βγάζουν την πίστη. Για να διασταυρώσω για παράδειγμα μια κοπέλα που ήταν και σε άλλο γραφείο τους έστειλα εγώ φωτό να μου πουν αν είναι αυτή :jerking2:. Τους έγραψα λοιπόν και εγώ στα @@ και ψωνίζω από τα υπόλοιπα παραρτήματα και μη.
δεν προλαβαίνουν με τα παραρτήματα όπως σοφά έγραψες!
Η όλη τους προσπάθεια επικεντρώνεται στο να απειλούν μέλη εδώ μέσα και να δημιουργούν λογαριασμούς για να προωθούν την πραγμάτεια τους!:jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Από εμφάνιση τι λέει γιατί δεν βλέπω φώτο της στο σάιτ. Επίσης στο τάντρα τι κάνει ακριβώς έχεις προσωπική εμπειρία?
Θα την δεις στο Viber τι στέλνουν μέχρι πρότινος τερμάτιζε
Τώρα δεν ξέρω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Από εμφάνιση τι λέει γιατί δεν βλέπω φώτο της στο σάιτ. Επίσης στο τάντρα τι κάνει ακριβώς έχεις προσωπική εμπειρία?
μια χαρά είναι!
Έχουμε γράψει ουκ ολίγοι κριτική!
 

Myrodias

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Συνάντηση με Αντζελίνα απο Osmose πριν 1 μήνα.

Εμφάνιση :
Ομορφο πρόσωπο , ωραίο χαμόγελο, μεγάλο στήθος λίγο πιο γεμάτη απο της φωτό, χωρίς να ειναι αντιαισθητικό. Γλυκό κορίτσι με Ρωσικά γονίδιά και Ρουμανική αύρα.

Συμπεριφορά:
Πολύ φιλική και άνετη, σαν να μπαίνει σε φιλικό σπίτι, ανταλαξαμε κοπλιμέντα, και χαμόγελα. Καθαρή και περιποιημένη, και πολύ χαλαρή στην συνέδρια , έχει χιούμορ χωρίς να μιλάει πολύ, ακριβώς όπως μου αρέσει.


Αγώνας :
Πήρα Φούλ προγράμα, τα πάντα όλα εκτός anal.
Έχει πανέμορφες τρυπούλες που έγλυψα με δάχτυλιασματα παντού, πίπα καλή, τελείωμα στο στόμα, γενικότερα πολύ καλή συμπεριφορά στο sex και έδειχνε να το απολαμβάνει. Μασάζ μέτριο αλλα δεν με ενδιέφερε καθόλου.

Κόστος :
120 για μια ώρα, τα άξιζε γιατί τα έδωσε όλα.
Καλημέρα φιλε μου και σε ευχαριστούμε για την περιγραφή !
Ερώτηση … Λέει στο προφίλ της ότι κάνει και ταντρα. Λέω να δοκιμάσω . Έστω ότι καλώ για να έρθει στο ξενοδοχείο. Πρέπει να ξεκαθαρίσω απο το τηλ τι θέλω να κάνω και πρόγραμμα και τα λοιπά ή γίνεται εφόρων έρθει απευθείας με την κοπέλα ; Γενικά μέχρι στιγμής πήγαινα σε κανονικά λαδάδικα που όλοι ξέρουν τι θες εξαρχής . Σε αυτά τα μαγαζιά πως πηγαίνει ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom