Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Παίδες καλημέρα έχει κάποιος ινφο για Έλενα από yourmassage??
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
απο το nirvanamassage_ έχει πάρει κάποιος την Sofia??
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
αυτο που εδω και καιρο δεν εχει θιξει κανεις εδω ειναι οτι το ντελουξ στελνει μονο κατ'οικον και οχι χοτελ:confused::confused:
στελνει κανονικά σε ξενοδοχεία το deluxe massage συναγωνιστή..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
περιεργο τοτε μαγκες, δε μπορω να το εξηγησω..
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Να πω κι εγώ πως η μπίλια έκατσε στη Δανάη! Αρκετά καλό μασάζ και ωραία χημεία! Χωρίς τιμοκαταλόγους κλπ, ένα φρέσκο κοριτσάκι με πολύ καλή διάθεση για να φτιάχνει τη δική μας! Όποιος θέλει τα υπόλοιπα σε πμ
ντελουξ ε;
Τα σπάει η μικρή Δανάη ..:P

Η Δαναη ειναι τρελο σεξι μωρο

κριμα που δεν ειναι για φουλ προγραμμα
Αντίθετα για μένα απο τις χειρότερες εμπειρίες ,πόσο σχετικά είναι καμιά φορά τα πράγματα και τα γούστα!
και πόσο δίκιο έχεις συνάδελφε. Όλα σχετικα είναι όντως.
Όλα είναι σχετικά;

Πολλοί άνθρωποι, παρανοώντας τη Θεωρία της Σχετικότητας, θεωρούν και λένε ότι: «Όλα είναι σχετικά», νομίζοντας ότι έτσι εκφράζουν τις απόψεις του Άλμπερτ Αϊνστάιν.

Θα πρέπει λοιπόν εξ αρχής να σημειωθεί ότι η γνωστή φράση «Όλα είναι σχετικά… σύμφωνα με τη Θεωρία της Σχετικότητας του Αϊνστάιν», όπως λένε οι περισσότεροι άνθρωποι, αν δεν είναι παρανόηση, τουλάχιστον είναι μια κοινοτυπία. Είναι λοιπόν όλα σχετικά σύμφωνα με τη Θεωρία της Σχετικότητας; Η απάντηση είναι ασφαλώς όχι! Ο ίδιος ο Αϊνστάιν έλεγε ότι δεν υπάρχει πιο κακοποιημένη θεωρία από τη Σχετικότητα: «Σχετικότητα, όπως την εννοώ εγώ, σημαίνει απλώς ότι ορισμένα φυσικά ή μηχανικά φαινόμενα, που κάποτε θεωρούνταν σταθερά και ακλόνητα, είναι σχετικά ως προς άλλα φαινόμενα της Φυσικής και της Μηχανικής. Αυτό δεν σημαίνει ότι όλα στη ζωή είναι σχετικά και ότι μπορούμε να ισοπεδώνουμε τα πάντα σε αυτόν τον κόσμο»....

Και κλείνω λεγοντας ότι δεν είναι δυνατόν μέλη όπως ο gravity και ο Milfaros και άλλοι παλιοί που έχουν πληρώσει αδρά για ένα καλό Μασαζ να λένε για την Δαναη Ότι είναι ένα κουκλί και δυο προφίλ συγκεκριμένα που έχουν προϊστορία υπερασπισης συγκεκριμένου γραφείου εδώ μέσα να λένε ότι πέρασαν άσχημα....όπως ξεκίνησα να γράφω από το πρωτο μου ποστ το Προμοσιον εδώ μέσα πρέπει να κοπεί για να κρατήσουμε τι άλλο;;...ποιότητα..ποιότητα..ποιότητα...την καλημέρα μου...ημέρα για Μασαζ σήμερα και αύριο...επανέρχομαι με την εμπειρία μου..
Δεν μπας καλά μου φαίνεται που θα μας πεις και προμότορες τώρα ,γούστα είναι αυτά ,εγώ δεν είπα πουθενά ότι η Δανάη δεν προχωράει και ότι αφήνει υποζχέσεις για την άλλη φορά,το είχα αναφέρει και παλαιότερα,απλά απευθύνομαι σε κάποιους που γουστάρουν την μαγεία και το απρόβλεπτο του μασαζ και κει το κοριτσάκι δεν τόχει,ο καθένας ας αποφασίσει απο κει και πέρα,αν θέλουν ένα χαζούλικο που δεν μπορεί να σταυρώσει κουβέντα να τον χαιδέψει λίγο και μετά να του την παίξει συνιστάται!
Φίλε μου angel 2004 μην ασχολείσαι καθόλου , εδώ οι άνθρωποι αλλάζουν προφίλ κάθε τρεις και λίγο και προμοταρουν τα ίδια γραφεία....

Φίλε Νιονιο , επειδή λες ότι είσαι καινούργιος στο Φορουμ , άρα δεν έχεις διαβάσει παλαιότερες αναρτήσεις, από Ντελουξ έχω ξεχωρίσει πάρα πολλές φορές Καρίνα Δανάη και Μιλένα τις θεωρώ τοπ.

Αλλά σε όλους αρέσουν και σε άλλους δεν αρέσουν, τι να κάνουμε. Δεν ταιριαζουν όλοι με όλες, είτε σου αρέσει είτε δεν σου αρέσει....από κει και πέρα ο καθένας έχει την άποψη του.
ναι σπαρτιατη ο καθένας έχει την άποψη του δεν αντιλέγω σεβαστές όλες οι απόψεις....είναι και θέμα χημείας μεταξύ πελάτη και θεραπευτή..πολυς κοσμος έχει χημεία με την συγκεκριμένη αυτό είναι αναμφίβολο..σε κάθε περίπτωση εγώ σας έθεσα τις εμπειριες μου από τα γραφεία που έκανα...να είστε όλοι σας καλά...επανέρχομαι μετά το επόμενο μου Μασαζ...
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Άντε ρε παίδες Ελένα από yourmassage info αξίζει;;;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Άντε ρε παίδες Ελένα από yourmassage info αξίζει;;;

Μαλλον οχι. Ειναι απο τα γραφεια που εχεις μεγαλες πιθανοτητες να σε αφησουν με το πουλι στο χερι. Εντελως αναξιοπιστοι.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Ευχαριστώ φιλε απλά αν κάποιος έχει κάνει μαζί της να μου πει κάτι!!
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ δεν είπα πως έχω τη μεγαλύτερη εμπειρία εδώ, απλά είπα μια νέα εμπειρία μου.. Ούτε να προμοτάρω, ούτε τίποτα. Δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε. Και θα συμφωνήσω με αυτό που ο gravity έχει πει πολλές φορές: Είναι και θέμα χημείας. Μπορεί σε κάποια άλλη που κάποιο έχουν πολύ καλή εμπειρία να μην είχα την ίδια γνώμη. Όπως για κάποια που έχουν γραφτεί διάφορα αρνητικά, εγώ είχα καλή χημεία, αλλά δεν γράφω για να μην ξεκινήσει πάλι ο κακός χαμός! Τέλοσπάντων, το θέμα μας εδώ είναι να βοηθάμε, όπως κι εγώ έμαθα πληροφορίες από πολλούς και διάβασα αρκετά και μια στο τόσο κάνω τις δοκιμές μου και τις μοιράζομαι. Και να ξαναπω κι εγώ ένα ευχαριστώ στον gravity γιατί έχει βοηθήσει πολύ κι εμένα!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
περιεργο τοτε μαγκες, δε μπορω να το εξηγησω..
έχω κάνει δύο ραντεβουδακια το ένα λακομπα το άλλο pines.
Κανονικά έρχονται.:wink:
εγω τους ειπα για bill αν θυμαμαι καλα, δε νομιζω να εχουν θεμα με το συγκεκριμενο, τι να πω:confused:
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Παιδιά εγώ δεν είπα πως έχω τη μεγαλύτερη εμπειρία εδώ, απλά είπα μια νέα εμπειρία μου.. Ούτε να προμοτάρω, ούτε τίποτα. Δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε. Και θα συμφωνήσω με αυτό που ο gravity έχει πει πολλές φορές: Είναι και θέμα χημείας. Μπορεί σε κάποια άλλη που κάποιο έχουν πολύ καλή εμπειρία να μην είχα την ίδια γνώμη. Όπως για κάποια που έχουν γραφτεί διάφορα αρνητικά, εγώ είχα καλή χημεία, αλλά δεν γράφω για να μην ξεκινήσει πάλι ο κακός χαμός! Τέλοσπάντων, το θέμα μας εδώ είναι να βοηθάμε, όπως κι εγώ έμαθα πληροφορίες από πολλούς και διάβασα αρκετά και μια στο τόσο κάνω τις δοκιμές μου και τις μοιράζομαι. Και να ξαναπω κι εγώ ένα ευχαριστώ στον gravity γιατί έχει βοηθήσει πολύ κι εμένα!
Σε τίποτα δεν διαφωνώ , απλή λογική και μπράβο
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Πάντα λέμε το αυτονόητο , υπάρχουν γραφεία και κοπέλες για όλα τα γούστα και όλα τα πορτοφόλια. Καλοδεχούμενες όλες οι κριτικές απ όπου και αν προέρχονται.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πάντα λέμε το αυτονόητο , υπάρχουν γραφεία και κοπέλες για όλα τα γούστα και όλα τα πορτοφόλια. Καλοδεχούμενες όλες οι κριτικές απ όπου και αν προέρχονται.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Παιδιά εγώ δεν είπα πως έχω τη μεγαλύτερη εμπειρία εδώ, απλά είπα μια νέα εμπειρία μου.. Ούτε να προμοτάρω, ούτε τίποτα. Δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε. Και θα συμφωνήσω με αυτό που ο gravity έχει πει πολλές φορές: Είναι και θέμα χημείας. Μπορεί σε κάποια άλλη που κάποιο έχουν πολύ καλή εμπειρία να μην είχα την ίδια γνώμη. Όπως για κάποια που έχουν γραφτεί διάφορα αρνητικά, εγώ είχα καλή χημεία, αλλά δεν γράφω για να μην ξεκινήσει πάλι ο κακός χαμός! Τέλοσπάντων, το θέμα μας εδώ είναι να βοηθάμε, όπως κι εγώ έμαθα πληροφορίες από πολλούς και διάβασα αρκετά και μια στο τόσο κάνω τις δοκιμές μου και τις μοιράζομαι. Και να ξαναπω κι εγώ ένα ευχαριστώ στον gravity γιατί έχει βοηθήσει πολύ κι εμένα!

Να σαι παντα καλα φιλε μου

ΟΛΟΙ Μας Γενικως Πρεπει να δινουμε αμοιβαια Βοηθεια - πληροφοριση

Ειμαστε αντρες σε αντρικο φορουμ , οι χαζοι τσακωμοι Δεν βοηθανε ποτε κανεναν Γενικα !

Συμφωνω γενικα μαζι σου σε ολα

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος φίλος πάρει είτα από βελβετ;
Αξίζει προχωράει απάντηση και με πμ
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Ειμαι σχετικα νεος στο φορουμ αλλα εχω αδυναμια στο μασαζ και ομολογω πως διαβαζοντας 6-7 μερες εδω οι 2 επιλογες που εκανα ηταν καλες. Πρωτη Η δαναη απο ντελουξ λιγα κιλακια παραπανω καυλοπροσωπη με φραπεδιασε. Δευτερη η κατερινα απο πριβε μασαζ μελαχροινη, πολυ ομορφη και καλο τυπακι και με πολυ δοση αισθησιαμου. Εκανε αξιολογο μασαζ με προοπτικη εξελιξης και προχωρησε ομορφα στο τελειωμα με πολυ πολυ παθιαρικο τροπο. Θα ξανατιμηθει αμεσοτατα. Στα συν η αμεση ανταποκριση και ευγενια της διαχειρησης του προφιλ στο ιντστα. Επομενη μαλλον η ριτα απο velvet και παλι απο το prive η αννα.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?

Τιποτα...
Κανεις...
Ισως τελικα να ειναι και μουφα...


Κατι μου βρωμαει με αυτη τη ιστορια , κατι δεν παει καλα

οι φωτο που στελνουν ειναι μουφα...δεν πιστευω οτι ειναι αυτες ....

ουτε πιστευω τη ιστορια τους οτι ειναι 3 φιλες κτλ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom