Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Ρε Gravity αλήθεια τώρα; Την Εύη;;; Αυτό είναι πρεζάκι και ότι πιο αντισεξουαλικό υπάρχει αυτή τη στιγμή; Είπαμε πως γούστα είναι αυτά αλλά εσύ το πήγες σε άλλο επίπεδο
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Παιδιά δεν έχω κάνει με την ΕΥΗ αλλά οκ από τα λεγόμενα σας μάλλον θα μας δημιουργήσει πρόβλημα ε;Πάλι τα δικά του Προμο Στο vip κάνει ο προμοτορας gravity ε;Κακο αγόρι gravity κακό ..
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Αν ειναι η γνωστη η Ευη που εχει περασει σχεδον απο ολα τα γραφεια δεν ξερω αν ειναι πρεζακι αλλα σιγουρα εχει ενα τονο ψυχολογικα και αντικοινωνικη.
Και σιγουρα κανει φουλ μεχρι μπριζολα...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Στη προηγούμενη σελίδα το μέλος

peter_pan17

Ρώτησε ποιος ξέρει για τη Εύη

Εγώ τη είχα πάρει τη Εύη όταν δούλευε στο ΝΤΕΛΟΥΞ

Δεν είπα σε κανέναν να πάρει τη Εύη


Έκανα απάντηση στη ανάρτηση του peter_pan17


 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ρε Gravity αλήθεια τώρα; Την Εύη;;; Αυτό είναι πρεζάκι και ότι πιο αντισεξουαλικό υπάρχει αυτή τη στιγμή; Είπαμε πως γούστα είναι αυτά αλλά εσύ το πήγες σε άλλο επίπεδο

Δεν είπα να πάρει κάνεις τη Εύη

Υπάρχουν άλλες πιο τούμπανο

Εδώ απάντηση περιγραφή στον

peter_pan17

Στη προηγούμενη σελίδα

 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγώ ρώτησα ποιος ξέρει για ελευθερία από ντελουξ

Κ για ποιες προχωράνε από λουξ

Αλλά με γράψατε στ @@

Όταν κάποιος ρωτάει σας ενημερώνω απαντάω εφόσον ξέρω για όλα τα γραφεία ανεξάρτητα


Όταν εγώ ρωτάω δεν μου απάντησε ποτέ κανείς

 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ξερει κανεις τιποτα για Ελεθερια απο Ντελουξ

και Κατερινα απο Γιουρ μασαζ ?

Ξερει κανεις τιποτα για ΛΟΥΞ πατριτσια κ γεωργια ? Προχωρανε ??


Στις δικές Μ ερωτήσεις δεν απαντάει ποτέ κανείς
Τρώω τις φολες Μ

Ενώ εσείς θέλετε απαντήσεις
Σας τις δίνω κ μετά μου τα πριζετε κιόλας

 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αν ειναι η γνωστη η Ευη που εχει περασει σχεδον απο ολα τα γραφεια δεν ξερω αν ειναι πρεζακι αλλα σιγουρα εχει ενα τονο ψυχολογικα και αντικοινωνικη.
Και σιγουρα κανει φουλ μεχρι μπριζολα...

Έτσι ακριβώς είναι

Συμφωνώ

1 φορά τη πήρα τη Εύη από ΝΤΕΛΟΥΞ
Δεν μου άρεσε εμένα προσωπικά

Αλλά απάντησα στο μελος peter που ρώτησε στη προηγούμενη σελίδα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Παιδιά δεν έχω κάνει με την ΕΥΗ αλλά οκ από τα λεγόμενα σας μάλλον θα μας δημιουργήσει πρόβλημα ε;Πάλι τα δικά του Προμο Στο vip κάνει ο προμοτορας gravity ε;Κακο αγόρι gravity κακό ..


Χμμ συμφωνώ μαζί σου

Για το κακο αγόρι

;)

Τα φιλιά μου

Καλό ΣΚ σε όλους ;)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Δοκιμή με Εύη από delux.

Επικοινωνία:με δυσκολία της παίρνεις κουβέντα

Μασαζ:Όχι κακό,αλλά μονότονο.

Έξτρα:Φραπεδιά στην οποία είναι καλούτσικη και καλαμάκι που είναι συμπαθητική.

Κόστος:60+30 για μια ώρα

Αρνητικά:-Εκτός από τη δύσκολη επικοινωνία,η κοπέλα είναι λιγότερο όμορφη από τη φωτό.
Έχει αδύνατο σκαρί και μια απροσδιόριστη ''παρακμή'' και ''ατημελησιά'' πάνω της.
-Τελείως αδιαπραγμάτευτη για μπριζόλα.

Αυτά από εμένα!



 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμή με Εύη από delux.

Επικοινωνία:με δυσκολία της παίρνεις κουβέντα

Μασαζ:Όχι κακό,αλλά μονότονο.

Έξτρα:Φραπεδιά στην οποία είναι καλούτσικη και καλαμάκι που είναι συμπαθητική.

Κόστος:60+30 για μια ώρα

Αρνητικά:-Εκτός από τη δύσκολη επικοινωνία,η κοπέλα είναι λιγότερο όμορφη από τη φωτό.
Έχει αδύνατο σκαρί και μια απροσδιόριστη ''παρακμή'' και ''ατημελησιά'' πάνω της.
-Τελείως αδιαπραγμάτευτη για μπριζόλα.

Αυτά από εμένα!

Έτσι ακριβώς είναι......φίλε μου...



ξερει κανεις τιποτα για Ελεθερια απο Ντελουξ

και Κατερινα απο Γιουρ μασαζ ?

Ξερει κανεις τιποτα για ΛΟΥΞ πατριτσια κ γεωργια ? Προχωρανε ??
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ξερει κανεις τιποτα για Ελεθερια απο Ντελουξ

και Κατερινα απο Γιουρ μασαζ ?

Ξερει κανεις τιποτα για ΛΟΥΞ πατριτσια κ γεωργια ? Προχωρανε ??

γενικά ψάχνω Καλό μασάζ με γδυσιμο κ καλαμάκι ακα
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
99
Like
25.079
Πόντοι
26.236
ξερει κανεις τιποτα για Ελεθερια απο Ντελουξ

και Κατερινα απο Γιουρ μασαζ ?

Ξερει κανεις τιποτα για ΛΟΥΞ πατριτσια κ γεωργια ? Προχωρανε ??

γενικά ψάχνω Καλό μασάζ με γδυσιμο κ καλαμάκι ακα [/quote
]
Γιατί ρε μεγαλε δε ρωτάς τα πρακτορεία αφού παίρνεις συνέχεια ? Ρωτα αν είναι άνετες κλπ κλπ ...
Έτσι για ξεκάρφωμα ρωτάω κ εγώ ... τη τάδε από το τάδε πρακτορείο η την έτσι από το άλλο ...
Κανεις τόσες προετοιμασίες κ δε μπορείς να ρωτήσεις το πρακτορεία αν είναι <<άνετες>> ???
Κλαιω από το γελιο !!!
Εσυ ο μεγάλο πελατης ???
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Συνάδελφοι μου συναγωνιστές καλησπέρα και σας εύχομαι καλό Σαββατοκύριακο...


Μιας και σε λίγες μέρες θα αποχωρήσω από το Φόρουμ θα ήθελα να πω , πως η παρέα σας , όντως ανώνυμη μιας και χρησιμοποιούμε ψευδώνυμα ήταν συγκλονιστική και άκρως διασκεδαστική με οποίες μικρές κόντρες μεταξύ μας και κριτικές για τα κορίτσια και τα γραφεία....

Σε αυτή τη δύσκολη περίοδο που έρχεται ας έχουμε όλοι την υγεία μας και ας απολαμβάνουμε το σπορ με τα γραφεία και τα κορίτσια που γουσταρουμε πάρα πολύ....

Μεταξύ μας δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα και όλοι γνωρίζουμε πως δουλεύει το σύστημα...ας γίνουν τα γραφεία πιο επαγγελματίες και μεις πιο σωστοί πελάτες , καταρχήν για τους εαυτούς μας....

Όλα τα κορίτσια από όλα τα γραφεία ας εκτιμήσουν τα χρήματα που παίρνουν , γιατί όντως έχουμε χάσει το μπουσουλα .....και ας είναι ευχαριστημένα με αυτά τα χρήματα γιατί θα έρθει μεγάλη ανεργία στην Ελλάδα και πείνα που δεν έχουμε δει ποτέ όμοια...

Αφού ολοκληρώσω τις επαφές μου με τα κορίτσια που έχω δοκιμάσει θα επανέλθω με μια μικρή ανασκόπηση όλης της δοκιμής που έχω κάνει...

Σας ευχαριστώ και καλό βράδυ
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Από την μία λέμε ότι όλα είναι θέμα γούστου και χημείας του πελάτη με την κάθε κοπέλα και από την άλλη ρίχνουμε μαύρο σε κάποια γραφεία και εκθειάζουμε κάποια άλλα. Εγώ συγκεκριμένα από το VIP massage με Ρούλα δεν έχω πάρει ούτε καν φραπέ. Άσε που η φωτογραφία της ήταν photoshop και έμοιαζε τουλάχιστον 20 χρόνια νεότερη. Επίσης στο θέμα ευγένειας δεν βλέπω να γίνεται αναφορά στις συμπεριφορές κάποιων κοριτσιών που με το που ανοίγει η πόρτα ούτε ένα γεια δε λένε και κατευθείαν σε λένε αν είσαι έτοιμος ξάπλωσε να ξεκινήσουμε με έναν τρόπο σα να κατέβηκε ο τσοπάνης από το βουνό. Χωρίς να θέλω να θίξω τους τσοπάνηδες. Για να είμαστε υποκειμενικοί θα πρέπει να παραθέτουμε απλώς την προσωπική μας άποψη και εμπειρία και βάση αυτών να βγάζουμε τα συμπεράσματά μας. Δεν υπάρχουν σε κάποιες περιπτώσεις σίγουρα "ναι, προχωράει" ή "αυστηρά δεν".
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
Πραγματικά άθλιες κάποιες. Μια φορά μου έτυχε ένα μαλακισμενο το οποίο επέμενε να μην πλύνει ούτε τα χέρια της! Με τα χίλια ζόρια την αναγκασα να βάλει αντισηπτικό. Απίστευτη συμπεριφορά να αντιδρας έτσι στο πιο απλό που σου ζητάει ο πελάτης. Εννοείται μετά έπεσε ξεχεσμα τρελό στο γραφείο. Αν δε δίνουν όλοι feedback δε θα υπάρξει βελτίωση ποτέ δυστυχώς..
 

Poios Thanasis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστές εάν έχει κανείς πληροφορία από Ρούμπη Attica παρακαλώ pm.. (εμφάνιση, ηλικία και αν προχωράει).. Σας ευχαριστώ!
Καλησπέρα

Καλησπέρα σας, Ρουμπη, μηδέν από μηδέν, ίσον μηδέν!
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Τη καλημερα μου.
Λοιπον, Ευη παλια καραβανα deluxe το μονο καλο οτι ειναι λεπτη σε σχεση με αλλες. Χαλια μασαζ 15 λεπτα γυριζει το δακτυλο γυρο απο τη γαμπα μπας και σε παρει ο υπνος. Αντικοινωνικη με ενα βλεμα τυπου να μη ξερει που βρισκεται και τι ηρθε να κανει. Δε τη συστηνω οπως βλεπω απο μηνυματα και τι εγραψε και ο gravity. Απλως περιεγραψε. Συμπεριφερεστε ανουσια επιθετικα.
Αν ηξερα για αυτες που λεει θα απαντουσα. Δυστυχως δε τις εχω παρει φιλε.

Συνεδρια με Τεα. Τσιμπουκοχειλαρες για δυνατο mouth fuck. Αλλα μονο αυτο. Λαδωμα με μερικες ανασες τυπου ταντρα. Ισως εχει κουραστει.

Μιλανα λαδοκορη και μετριο μασαζ. Καλαμακι ωραιο ομως και επικεντρωνεται σε ολα τα σημεια.

Χριστινα μονο χερι. Αγγουρο σωστα τα λετε.

Ηρω στα δεν τουλαχιστον με εμενα.

Ρουλα μεχρι λιγο καλαμακι ετσι πιπιλα επιφανειακη χαλια σωματοτυπο για εμενα. Μαλλον εφυγε, δεν χασαμε βεβαια και κανενα κελεπουρη.

Χριστιανα πρωην deluxe ξερετε που τη βρισκουμε;

 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Τη καλημερα μου.
Λοιπον, Ευη παλια καραβανα deluxe το μονο καλο οτι ειναι λεπτη σε σχεση με αλλες. Χαλια μασαζ 15 λεπτα γυριζει το δακτυλο γυρο απο τη γαμπα μπας και σε παρει ο υπνος. Αντικοινωνικη με ενα βλεμα τυπου να μη ξερει που βρισκεται και τι ηρθε να κανει. Δε τη συστηνω οπως βλεπω απο μηνυματα και τι εγραψε και ο gravity. Απλως περιεγραψε. Συμπεριφερεστε ανουσια επιθετικα.
Αν ηξερα για αυτες που λεει θα απαντουσα. Δυστυχως δε τις εχω παρει φιλε.

Συνεδρια με Τεα. Τσιμπουκοχειλαρες για δυνατο mouth fuck. Αλλα μονο αυτο. Λαδωμα με μερικες ανασες τυπου ταντρα. Ισως εχει κουραστει.

Μιλανα λαδοκορη και μετριο μασαζ. Καλαμακι ωραιο ομως και επικεντρωνεται σε ολα τα σημεια.

Χριστινα μονο χερι. Αγγουρο σωστα τα λετε.

Ηρω στα δεν τουλαχιστον με εμενα.

Ρουλα μεχρι λιγο καλαμακι ετσι πιπιλα επιφανειακη χαλια σωματοτυπο για εμενα. Μαλλον εφυγε, δεν χασαμε βεβαια και κανενα κελεπουρη.

Χριστιανα πρωην deluxe ξερετε που τη βρισκουμε;
μιλανα από ντελουξ εννοείς; Προχωράει ως πίπα ή και παραπάνω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom