Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (9 μέλη και 39 επισκέπτες)

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Επίσης στο θέμα της τιμής δεν μπορώ να καταλάβω την λογική που υπάρχει. Aπό την στιγμή που αυτές οι κοπέλες δεν είναι call-girls γιατί θα έπρεπε η τιμή τους να είναι πολύ χαμηλότερη από αυτή ενός call-girl? Εγώ προσωπικά θα τα έσκαγα για μια μασέζ αυτού του είδους. Εγώ προτιμώ την απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας από μια call-girl.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Επίσης στο θέμα της τιμής δεν μπορώ να καταλάβω την λογική που υπάρχει. Aπό την στιγμή που αυτές οι κοπέλες δεν είναι call-girls γιατί θα έπρεπε η τιμή τους να είναι πολύ χαμηλότερη από αυτή ενός call-girl? Εγώ προσωπικά θα τα έσκαγα για μια μασέζ αυτού του είδους. Εγώ προτιμώ την απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας από μια call-girl.
τα κορίτσια από ένα απλό μασάζ δεν παίρνουν ούτε τα μισά
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Ναι, σωστά. Ειδικά όσες δουλεύουν στα Le massage παίρνουν μισθούς πείνας. Αυτές που δουλεύουν στα μασάζ κατ οίκον είναι σε καλύτερη μοίρα.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Ναι, σωστά. Ειδικά όσες δουλεύουν στα Le massage παίρνουν μισθούς πείνας. Αυτές που δουλεύουν στα μασάζ κατ οίκον είναι σε καλύτερη μοίρα.
αυτές που δουλεύουν κατ' οίκον τους βάζουν οδηγό που το πληρώνουν οι κοπέλες 10 ευρώ το ραντεβού
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
αυτές που δουλεύουν κατ' οίκον τους βάζουν οδηγό που το πληρώνουν οι κοπέλες 10 ευρώ το ραντεβού
Εγώ αυτές που ξέρω μετακινούνται με ταξί. Δεν είναι τόσο πολύ οργανωμένα όλα τα γραφεία.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
αυτές που δουλεύουν κατ' οίκον τους βάζουν οδηγό που το πληρώνουν οι κοπέλες 10 ευρώ το ραντεβού
Εμένα πάλι οι πιο πολλές σκάνε με smartaki.Και το λέω γτ περιμένω στο μπαλκόνι για οδηγίες γτ είναι λίγο tricky η είσοδος.Κλασικό αμάξι μασέζ :happy:
 

xristosoikonomou

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Οι κοπέλες περνούν 20 εύρο εγω ξερω όπου είναι και τα μεταφορικά έξτρα ου χρεώνονται οπότε αν το καλοσκεφτείς που έρχονται και σπίτι δεν έχουν κέρδος αυτές και κάνουν και όλη τη δουλειά όπου δεν είναι και εύκολο το μασάζ αν.νομιζουν ορισμένοι  . Ας υπάρχει και λίγακι φιλότιμο για ορισμένα άτομα γιατι είναι κρίμα και αυτές να κοιτάζουν να σας εξυπηρετούν και να μην πληρώνονται και από πάνω..ο κόπος ο δρόμος ου κάνουν είναι αρκετό δεν πάμε εμείς.τρεχουμε ταλαιπωρία και στους δρόμους  αυτές έρχονται ακόμα και τα καλά μασατζιδικα πάει 80 με 100 με κοπέλες όμως εξαιρετικές όλες και απ επίπεδο ποιτητα και απ όλα και χωρίς έξτρα παραπάνω απλα πράγματα όποιος θέλει αλλά  απευθύνεται  σε άλλα
 

Louminosity

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Και οποιαδήποτε θέλει μπορεί να φύγει,  έτσι απλά, συμφέροντα υπάρχουν παντού, βγάζουν καλά χρήματα κάποιες. Επειδή ο κόσμος δεν είναι ροδινος όποια νοιάζεται για να έχει μια ψυχική υγεία και να θέλει κάποια πράγματα υγιεινή στη ζωή της το κομμάτι του μασάζ απλα το παρατήσει και τέλος.
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Εμένα πάλι οι πιο πολλές σκάνε με smartaki.Και το λέω γτ περιμένω στο μπαλκόνι για οδηγίες γτ είναι λίγο tricky η είσοδος.Κλασικό αμάξι μασέζ :happy:
Συμφωνώ κ εγω μαζί σου φιλε μου. Ολες με σμαρτακι έρχονται
 

xristosoikonomou

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Απλά κάτι τέτοιες μη επαγγελματιες ρίχνουν την υπόληψη τους και ξεφτυλιζουν το επάγγελμα  μόνο κι μόνο για να αυξήσουν τα ραντεβού
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
σαν ευχαριστημενος πελατης του Deluxe , εχω καλεσει 4 φορες τη Δαναη

ωραια γλυκια ευγενικη κοπελα , καλο χαλαρωτικο μασαζ με happy end

20 Ε ζηταει , 30 της δινω γιατι ειμαι ευχαριστημενος !

κανω αρκετα χρονια μασαζ στο σπιτι απ ολα τα γνωστα γραφεια -σαιτ

Δωρεαν εξτρα υπηρεσιες Δεν πηρα ποτε μου

τι να πω...ισως υπαρχουν αλλοι πιο μαγκες απο μενα παρολο που ειμαι αρκετα εμφανισιμος νεος

καποιες εχουν αμαξι , αλλες ταξι , αλλες ΜΜΜ , ολες εχουν εξοδα μετακινησης στη μεγαλουπολη

Με καλη συμπεριφορα κ ευγενια στις κοπελες σιγουρα Δεν θα χασουμε...

καλο ΣΚ να εχετε φιλοι μου

 

Louminosity

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Τα συμφέροντα κύριος είναι μεταξύ πελάτη και του εκάστοτε μαγαζιού, τα μασαζοκοριτσα είναι το πιόνι και ας νομίζουν ότι ( τις κανουν )  να νομίζουν ότι είναι καποιες, ότι ζητάει στη τελικη η καθεμία απ τη ζωή της το παίρνει απλα.
 

alexpapanotas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα συμφέροντα κύριος είναι μεταξύ πελάτη και του εκάστοτε μαγαζιού, τα μασαζοκοριτσα είναι το πιόνι και ας νομίζουν ότι ( τις κανουν )  να νομίζουν ότι είναι καποιες, ότι ζητάει στη τελικη η καθεμία απ τη ζωή της το παίρνει απλα.

ετσι  ναι
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Συνάντηση κολλητου πριν την καραντίνα  που δεν ειναι μέλος εδω με Αφροδίτη απο joy massage.
Μασαζ στα 60 ευρω καλουτσικο. Για φραπέ ζήτησε συν 30 ευρω κ για νσ βγάλει τη μπλούζα της συν 20 ευρω. Απο σώμα δεν λεει κ πολλα.... Οι φωτογραφιες που σου στέλνουν ειναι ελαφρώς επεξεργασμένες.  Στηθος καλουτσικο αλλα πεσμένο. Χείλη υπερβολικά φουσκωμένα.
80 ευρω για μασαζ ειναι παρα πολλα για τη συγκεκριμένη κοπελα.
Ο κολλητός έκανε μονο μασαζ κ γεια σας...
Καλησπέρα αδερφέ.Η Αφροδίτη εχει βυζαρες!!!! Εμένα δεν μου εχει ζήτησει τόσα πολλά.Αλλα εχει βυζαρες.!!!! Την έχω πάρει 3 φορές.Δεν πάει τόσο πολύ το πακέτο.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Καλησπέρα αδερφέ.Η Αφροδίτη εχει βυζαρες!!!! Εμένα δεν μου εχει ζήτησει τόσα πολλά.Αλλα εχει βυζαρες.!!!! Την έχω πάρει 3 φορές.Δεν πάει τόσο πολύ το πακέτο.
Και εγώ την έχω πάρει μια φορά.Πολυ καλό κομμάτι είναι με βυζους.
Τόσα λεφτά ούτε σε εμένα ζήτησε...
Και πολύ καλό μασαζ.
 

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
452
Πόντοι
21
οποις εχει καμια πληροφορια εστω και για φραπε απο οποιο γραφειο ασ στειλει θελω να δοκιμασω κατι πιο girl next door απο οτι με call girl
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom