Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21

Γι αυτήν ξέρετε κάτι παιδιά;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
αστο φιλε, εγω την ειχα δει και απο κοντα και πηγε να μου πεσει η πορτοκαλαδα απο το χερι :2funny:
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
alpula ειμαι νεο μελος.Δεν ξερω πως ποσταρουν.Οκ?Επιπλεον κανω 2 δουλειες και δεν εχω χρονο να πολυψαχνω και να διαβαζω αναλυτικα.Εδω μεσα εγινα μελος για να μαθω πληροφοριες να μην πεφτω σε ακυρες. Αν εχω χαμηλο IQ η οχι,αστο να το ξερω καλυτερα εγω.Οσο γιαυτο που εγραψα,καταλαβα απτα πιο πανω πως ενα γυμνασμενο κορμι βοηθαει να ανοιχτουν πιο ευκολα οι κοπελες.Εγω το λιγοτερο που εχω δωσει ειναι συν 20 μεχρι 100.Εσυ γιατι τρελαθηκες ετσι δεν καταλαβα.
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
ρε μαγκες τι παιζει με το "masaz sto spiti"? πολυ φρεσκα προσωπακια...
 

Firstimer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Πρώτη φορά στο forum καλή μου αρχή.
Ήρθα Αθήνα για δουλειά και θα ήθελα ένα μασαζάκι κατοικον με ότι έξτρα θα μπορούσε να προσφέρει. Αντιλαμβάνομαι ότι στις προηγούμενες σελίδες μπορεί να υπάρχει η πληροφορία που ψάχνω αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου θα εκτιμούσα αν κάποιος πιο έμπειρος είτε εδώ είτε μέσω dm μπορούσε να μου δωσει κάποιες καλές συστάσεις και συμβουλές. Ευχαριστώ προκαταβολικά και ελπίζω να μην σπαμαρω το thread.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36

Γι αυτήν ξέρετε κάτι παιδιά;
για αυτή πρόκειται:
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Σε αυτό το site που ποστάρεις με τη Χρυσαυγή, έχει και την Ανελινα πλάτη και έχει μια Κατερίνα lomi  lomi. Εμπειρία Κάποιος πραγματική με κάποια από τις υπολοιπες;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
alpula ειμαι νεο μελος.Δεν ξερω πως ποσταρουν.Οκ?Επιπλεον κανω 2 δουλειες και δεν εχω χρονο να πολυψαχνω και να διαβαζω αναλυτικα.Εδω μεσα εγινα μελος για να μαθω πληροφοριες να μην πεφτω σε ακυρες. Αν εχω χαμηλο IQ η οχι,αστο να το ξερω καλυτερα εγω.Οσο γιαυτο που εγραψα,καταλαβα απτα πιο πανω πως ενα γυμνασμενο κορμι βοηθαει να ανοιχτουν πιο ευκολα οι κοπελες.Εγω το λιγοτερο που εχω δωσει ειναι συν 20 μεχρι 100.Εσυ γιατι τρελαθηκες ετσι δεν καταλαβα.
γιατί άλλα γράψαμε κι άλλα κατάλαβες!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Εμενα η Αντζελα μου ειχε ζητησει εξτρα 50 ευρω για ταξι.Και παω σε ξενοδοχειο στο κεντρο διπλα σε μετρο.Μου χε παει η μια ωρα 100 ευρω.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Εμενα η Αντζελα μου ειχε ζητησει εξτρα 50 ευρω για ταξι.Και παω σε ξενοδοχειο στο κεντρο διπλα σε μετρο.Μου χε παει η μια ωρα 100 ευρω.

Και τα έδωσες; Αμάν βρε, ενάμιση χρόνο έλειψα και τα βρίσκω όλα ανεβασμένα. Θα αρχίσω να πιστεύω ότι η οικονομία πήρε μπρος για τα καλά!!!
Ότι μαζέψαμε στα ξένα θα τα σκορπίσουμε στην πατρίδα...
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281

ΜΑΛΑΚΕΣ πραγματικά μακριά....έχω γαμήσει Ο,ΤΙ μου κάθεται...πραγματικά ΑΥΤΗ είναι ότι χειρότερο....θεία 50άρα απο την λαϊκή που κουτσένει και φοράει μπαμπάκι στα παπουτσια για τους κάλους....

Η εμφάνιση δεν είναι το χειρότερο, το χειρότερο είναι η αφήγηση για τις γοργόνες και τα φρούτα και τους χυμούς....ΜΑΚΡΙΑ...ό,τι χειρότερο....
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Εμενα η Αντζελα μου ειχε ζητησει εξτρα 50 ευρω για ταξι.Και παω σε ξενοδοχειο στο κεντρο διπλα σε μετρο.Μου χε παει η μια ωρα 100 ευρω.
50€ για ταξί???!! Από που έρχεται η μανδάμ? Απ'τις στροφές του Μπράλου??
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
ΜΑΛΑΚΕΣ πραγματικά μακριά....έχω γαμήσει Ο,ΤΙ μου κάθεται...πραγματικά ΑΥΤΗ είναι ότι χειρότερο....θεία 50άρα απο την λαϊκή που κουτσένει και φοράει μπαμπάκι στα παπουτσια για τους κάλους....

Η εμφάνιση δεν είναι το χειρότερο, το χειρότερο είναι η αφήγηση για τις γοργόνες και τα φρούτα και τους χυμούς....ΜΑΚΡΙΑ...ό,τι χειρότερο....
Τυπε η θεία είναι ο θυλικος Καββαδίας;
Από γοργόνες με φτερά..
Πάει σε γοργόνες με φρούτα..
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
50€ για ταξί???!! Από που έρχεται η μανδάμ? Απ'τις στροφές του Μπράλου??
Ελα ρε παιδια το κανατε viral ειναι αδυνατον αυτο. 60 - 65 € παιρνει η γυναικα , ειναι ευχαριστη επικοινωνιακη , προσεχει πολυ τη δουλεια της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom