Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216


Μαρια 28 μασαζ που αναφερεται πιο πανω .

Η τυπισα στα 40 euro μονο φραπε κανει,δεν βγαζει εσωρουχα και δεν σε αφηνει να την χουφτωσεις. Σου λεει οτι κανει και αισθησιακο προγραμμα μεσω τηλεφωνου και εσυ περιμενεις να την ριξεις και ενα πουτσο στο τελος του μασαζ ενω αυτην εννοει να σου τον παιξει λιγο. Αν κανεις κινηση να την χουφτωσεις η να την γαμησεις σε κοβει με αυστηρο υφος και σου λεει οτι δεν συμφωνησατε για κατι αλλο περα απο μασαζ. Στην αγγελια αναφερει για μια ωρα μασαζ ενω αυτην κανει 30 με 40 λεπτα το πολυ και κλεβει λιγο χρονο στην αρχη με την κουβεντα.

Εμφανισιακα στο προσωπο ειναι καλουτσικη ενω το σωμα ειναι ατσουμπαλο με κοντα ποδια και σιγουρα το τρωει ολο το φαγητο της.



 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

Μαρια 28 μασαζ που αναφερεται πιο πανω .

Η τυπισα στα 40 euro μονο φραπε κανει,δεν βγαζει εσωρουχα και δεν σε αφηνει να την χουφτωσεις. Σου λεει οτι κανει και αισθησιακο προγραμμα μεσω τηλεφωνου και εσυ περιμενεις να την ριξεις και ενα πουτσο στο τελος του μασαζ ενω αυτην εννοει να σου τον παιξει λιγο. Αν κανεις κινηση να την χουφτωσεις η να την γαμησεις σε κοβει με αυστηρο υφος και σου λεει οτι δεν συμφωνησατε για κατι αλλο περα απο μασαζ. Στην αγγελια αναφερει για μια ωρα μασαζ ενω αυτην κανει 30 με 40 λεπτα το πολυ και κλεβει λιγο χρονο στην αρχη με την κουβεντα.

Εμφανισιακα στο προσωπο ειναι καλουτσικη ενω το σωμα ειναι ατσουμπαλο με κοντα ποδια και σιγουρα το τρωει ολο το φαγητο της.

Καλή πληροφόρηση φίλε ...εάν είναι έτσι τότε δεν αξίζει να χάσεις τον χρόνο σου .Αυτό τελικά πρέπει να είναι ο σκοπός του bou . Πληροφορίες από την κάθε εμπειρία μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216
Καλή πληροφόρηση φίλε ...εάν είναι έτσι τότε δεν αξίζει να χάσεις τον χρόνο σου .Αυτό τελικά πρέπει να είναι ο σκοπός του bou . Πληροφορίες από την κάθε εμπειρία μας

Ο τυπος προηγουμενα αναφερει 100 euro για να την γαμησεις μαζι με το μασαζ :o

Δεν παμε καλα ... με αυτα τα λεφτα πηγαινεις παιρνεις μια city tour για το ιδιο μεσαωρο και τουλαχιστον θα γαμησεις ενα καλο μουνι.

Πιστευω αν ηταν μεταξι με 10 euro δεν θα περνουσα στο δωματιο βαση του υφους και του σωματος.
 

aris7kan

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
από εμπειρία που είχα στο εξωτερικό το μόνο που μπορώ να σας πω είναι οτι κάποιοι πετάτε τα λεφτά σας. δίνετε 50  100 ευρώ για ένα τύπου μασάζ και φραπέ... όταν έξω με λιγότερα χρήματα σου έρχεται επαγγελματίας μασέρ που και γαμώ τα μασάζ σου κάνει και ρίχνεις κι όλας...

 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.295
Πόντοι
1.720
από εμπειρία που είχα στο εξωτερικό το μόνο που μπορώ να σας πω είναι οτι κάποιοι πετάτε τα λεφτά σας. δίνετε 50  100 ευρώ για ένα τύπου μασάζ και φραπέ... όταν έξω με λιγότερα χρήματα σου έρχεται επαγγελματίας μασέρ που και γαμώ τα μασάζ σου κάνει και ρίχνεις κι όλας...
Να βγάλουμε λοιπόν εισιτήρια για το εξωτερικό να πάμε να γαμήσουμε πιο οικονομικά. Σωστά?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.295
Πόντοι
1.720

Πολλά τα κιλά μάστορα!
Μπορεί ο δρακουμέλ ο 2ος να σταμάτησε, αλλά έχει συνεχιστές όπως η Κατερίνα ας πούμε.
Με πρωκτικό στο 50άρικο η κυρία.
40+ σε ηλικία
 

aris7kan

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Να βγάλουμε λοιπόν εισιτήρια για το εξωτερικό να πάμε να γαμήσουμε πιο οικονομικά. Σωστά?
είναι μια λύση... κάνεις κυριολεκτικά αυτό που λέει και η λέξη... ξενογαμάς.. :) 

Το λέω απλά μήπως και χαλαρώσουν αυτές που έχουμε εδώ γιατί νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον πάπα απ τα @@....
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
Νομίζω κάπου την είχε ξαναπάρει το μάτι μου αυτή.. γνωρίζει κανείς τίποτα?


Η κοπέλα είναι από Αλβανία (και δεν ντρέπεται να το πει! επιτέλους). Είναι χρόνια στην Ελλάδα και μιλάει καλά τα Ελληνικά. Ηλικία, κοντά στα τριάντα την έκοψα.
Πρόσωπο, κοπέλας διπλανής πόρτας, μέτριο, ούτε κρύο - ούτε ζέστη, για τα γούστα μου.
Σώμα, κανονικό, καλό σχετικά με ασυναίσθητη κοιλίτσα.
Υπηρεσίες, μασάζ στα 40 ευρώ με το αισθησιακό που αναφέρει, το όποίο πρόκειται για χαΐδεμα στην γενετική περιοχή  και στους όρχεις, αλλά δεν περιλαμβάνει φραπέ!
Αν θες και ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +30, δλδ σύνολο 70 ευρώ.
Αν θες σεξ αλλά χωρίς ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +40, δλδ σύνολο 80 ευρώ.
Τέλος αν θέλεις, σεξ με ελεύθερο στοματικό, το τελικό κόστος ανέρχεται στα 90 ευρώ.
Στην πίπα είναι σχετικά καλή, ενώ στο σεξ για τα γούστα μου, μέτρια πράγματα.
Με βάση τα παραπάνω, θεωρώ ότι είναι ακριβή και δεν θα ξαναπάρω, ούτε το μετάνιωσα όμως, γιατί ήθελα να κάνω μια καταδρομική.
Ελπίζω να βοήθησα!
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.935
Like
4.819
Πόντοι
1.706
Η κοπέλα είναι από Αλβανία (και δεν ντρέπεται να το πει! επιτέλους). Είναι χρόνια στην Ελλάδα και μιλάει καλά τα Ελληνικά. Ηλικία, κοντά στα τριάντα την έκοψα.
Πρόσωπο, κοπέλας διπλανής πόρτας, μέτριο, ούτε κρύο - ούτε ζέστη, για τα γούστα μου.
Σώμα, κανονικό, καλό σχετικά με ασυναίσθητη κοιλίτσα.
Υπηρεσίες, μασάζ στα 40 ευρώ με το αισθησιακό που αναφέρει, το όποίο πρόκειται για χαΐδεμα στην γενετική περιοχή  και στους όρχεις, αλλά δεν περιλαμβάνει φραπέ!
Αν θες και ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +30, δλδ σύνολο 70 ευρώ.
Αν θες σεξ αλλά χωρίς ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +40, δλδ σύνολο 80 ευρώ.
Τέλος αν θέλεις, σεξ με ελεύθερο στοματικό, το τελικό κόστος ανέρχεται στα 90 ευρώ.
Στην πίπα είναι σχετικά καλή, ενώ στο σεξ για τα γούστα μου, μέτρια πράγματα.
Με βάση τα παραπάνω, θεωρώ ότι είναι ακριβή και δεν θα ξαναπάρω, ούτε το μετάνιωσα όμως, γιατί ήθελα να κάνω μια καταδρομική.
Ελπίζω να βοήθησα!
Σωστός, ευχαριστούμε)
Πάντως ακριβουτσικη η νεαρά..στα 60-70 θα ήταν καλύτερα
Η ίδια είναι με τις φωτογραφίες η καμία σχέση;
Κ κάτι τελευταίο..η συνεννόηση γίνεται επί τόπου κ όχι τηλεφωνικά; Τουλάχιστον έτσι μου είπε εμένα
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.935
Like
4.819
Πόντοι
1.706
Αυτή η κάμπια γίνεται αντιληπτή από το τηλέφωνο ότι ζητάει +20άρια +30άρια.
Της είχα τηλεφωνήσει πέρυσι την άνοιξη και ήταν όλο μισόλογα.
Αν θυμάμαι σωστά πρέπει να είναι από προάστειο του Ελμπασάν.
Ανήκει στην συνομοταξία των πονηρών εκδιδομένων που δεν ξεκαθαρίζουν από το τηλέφωνο
ποιές υπηρεσίες προσφέρουν και πόσο στοιχίζουν λέγοντας προσχηματικά,
δεν σε ξέρω - να τα πούμε από κοντά - να γνωριστούμε καλύτερα κλπ με σκοπό να δημιουργήσουν την εντύπωση της πρωτάρας και ερασιτέχνιδας που φοβάται μην την τσιμπήσει κανας μπάτσος.

Έχετε διαβάσει πολλές φορές τελευταία για μπάτσους που τσιμπάνε πουτανίτσες?
Ότι της πηδάνε τσάμπα είναι σίγουρο, όμως κυνηγητό και επιχείρηση αρετής δεν παίζει.

Το σχέδιο της πουτανίτσας με τα μισόλογα είναι απλό και σκοπός της είναι να σε εγκλωβίσει να πάρεις δωμάτιο. Θα έρθει, θα ζητήσει έξτρα λεφτά για το γαμήσι και θα έχει το πλεονέκτημα να πάρει ότι ζητάει εφόσον δεν θες να μείνεις με το πουλί στο χέρι.

Γιαυτό προσοχή.
Ξεκαθάρισμα τιμών και υπηρεσιών τηλεφωνικώς.
Ειδάλλως προχωράς στην επόμενη.
Κ εμένα με εκνευρίζουν αυτές με τα..μισολογα, τύπου δεν ξέρω, θα δούμε
Δεν μπορώ να ξεκινήσω να πάω κ καταδρομική κ χωρίς να ξέρω τι παίζει
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
Σωστός, ευχαριστούμε)
Πάντως ακριβουτσικη η νεαρά..στα 60-70 θα ήταν καλύτερα
Η ίδια είναι με τις φωτογραφίες η καμία σχέση;
Κ κάτι τελευταίο..η συνεννόηση γίνεται επί τόπου κ όχι τηλεφωνικά; Τουλάχιστον έτσι μου είπε εμένα

Μάλλον είναι η ίδια αλλά πριν 2-3 χρόνια. Αν είχε φωτογραφίες χωρίς ρούχα, θα καταλάβαινα καλύτερα. Όπως γράφω, έχει ασυναίσθητη κοιλίτσα, που με τα ρούχα κρύβεται εύκολα.
Συνεννόηση εύκολη από το τηλέφωνο, αμέσως έκλεισα ραντεβού και ξέχασα να πω, την βολεύουν τα ξενοδοχεία του μεταξουργείου, όπου φαίνεται μένει εκεί κοντά.
Το πλήρες κοστολόγιο, μου το είπε μετά όταν συναντηθήκαμε αλλά δεν με πείραζε γιατί, όπως είπα είχα όρεξη για καταδρομική.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
Κ εμένα με εκνευρίζουν αυτές με τα..μισολογα, τύπου δεν ξέρω, θα δούμε
Δεν μπορώ να ξεκινήσω να πάω κ καταδρομική κ χωρίς να ξέρω τι παίζει

Για αυτήν που γράφω λέτε, από ότι κατάλαβα, την έκανα εγώ την καταδρομική.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.935
Like
4.819
Πόντοι
1.706
Μάλλον είναι η ίδια αλλά πριν 2-3 χρόνια. Αν είχε φωτογραφίες χωρίς ρούχα, θα καταλάβαινα καλύτερα. Όπως γράφω, έχει ασυναίσθητη κοιλίτσα, που με τα ρούχα κρύβεται εύκολα.
Συνεννόηση εύκολη από το τηλέφωνο, αμέσως έκλεισα ραντεβού και ξέχασα να πω, την βολεύουν τα ξενοδοχεία του μεταξουργείου, όπου φαίνεται μένει εκεί κοντά.
Το πλήρες κοστολόγιο, μου το είπε μετά όταν συναντηθήκαμε αλλά δεν με πείραζε γιατί, όπως είπα είχα όρεξη για καταδρομική.
(Σορυ) Ανεπαίσθητη..η κοιλίτσα
Κ πάλι ευχαριστούμε, κ τους υπόλοιπους συναδέλφους για την ενημέρωση)
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
(Σορυ) Ανεπαίσθητη..η κοιλίτσα
Κ πάλι ευχαριστούμε, κ τους υπόλοιπους συναδέλφους για την ενημέρωση)

Σωστά έχεις δίκιο. Κάνω δύο δουλειές ταυτόχρονα και τα μπέρδεψα. Ευχαριστώ για την διόρθωση.
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Η κοπέλα είναι από Αλβανία (και δεν ντρέπεται να το πει! επιτέλους). Είναι χρόνια στην Ελλάδα και μιλάει καλά τα Ελληνικά. Ηλικία, κοντά στα τριάντα την έκοψα.
Πρόσωπο, κοπέλας διπλανής πόρτας, μέτριο, ούτε κρύο - ούτε ζέστη, για τα γούστα μου.
Σώμα, κανονικό, καλό σχετικά με ασυναίσθητη κοιλίτσα.
Υπηρεσίες, μασάζ στα 40 ευρώ με το αισθησιακό που αναφέρει, το όποίο πρόκειται για χαΐδεμα στην γενετική περιοχή  και στους όρχεις, αλλά δεν περιλαμβάνει φραπέ!
Αν θες και ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +30, δλδ σύνολο 70 ευρώ.
Αν θες σεξ αλλά χωρίς ελεύθερο στοματικό το κόστος είναι +40, δλδ σύνολο 80 ευρώ.
Τέλος αν θέλεις, σεξ με ελεύθερο στοματικό, το τελικό κόστος ανέρχεται στα 90 ευρώ.
Στην πίπα είναι σχετικά καλή, ενώ στο σεξ για τα γούστα μου, μέτρια πράγματα.
Με βάση τα παραπάνω, θεωρώ ότι είναι ακριβή και δεν θα ξαναπάρω, ούτε το μετάνιωσα όμως, γιατί ήθελα να κάνω μια καταδρομική.
Ελπίζω να βοήθησα!


Ευχαριστώ! Την είχα πάρει τηλέφωνο και κατάλαβα ότι ήταν για κλωτσιές οπότε απέφυγα συνάντηση.. και καλά έκανα απότι βλέπω! Για τα 100+ υπάρχουν άπειρες επιλογές που δεν κοροιδεύουν όπως αυτή και με βάση τα όσα είπες με πολύ καλύτερη απόδοση και εμφάνιση..
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Δεν ανοίγει το δεύτερο που έβαλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom