Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
Παιδιά το νεαρό γκομενάκι στην Καλλιθέα που έδινε ποιοτικό μασάζ με φραπέ στα 50 γιούρο κατέβασε την αγγελία και δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω (θα γράψω και review μόλις γίνει η δοκιμή). Μπορεί κάποιος που το κράτησε να μου το στείλει σε pm?

Thanks. Μιλάω για την παρακάτω αγγελία:
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
...για πες μας τις εντυπωσεις σου.... ;)

Από 3-4 περιπτώσεις μόνο Μασαζ και όλες ζήτησαν  πετσέτα ...  δεν θα έκλαιγα τα λεφτά μου αν το μασαζ ήταν καλό . Αλλά και σε αυτόν τον τομέα ήταν μέτριες.  Οι φωτογραφίες σε σχέση με την πραγματικότητα η μέρα με την νύχτα ... τρομάζεις να τις αναγνωρίσεις . Συγνώμη που δεν μπορώ να στείλω πμ ακόμα σε όσους μου απαντήσουν θα το φτιάξω σύντομα ...
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
4.060
Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι πως το 85% των ερωτήσεων για τα κορίτσια από τα star, osmose, deluxe, yourmassage κλπ, προέρχονται από φρέσκα φρέσκα μέλη. Μέλη των 15 ημερών ως επί τω πλείστον... Και αυτό με βάζει σε υποψίες.
Για αυτό να είστε προσεκτικοί στα λόγια και στις πληροφορίες. Μη κάψετε χωρίς λόγο την όποια κοπέλα...
έτσι  :thumbsup:
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι πως το 85% των ερωτήσεων για τα κορίτσια από τα star, osmose, deluxe, yourmassage κλπ, προέρχονται από φρέσκα φρέσκα μέλη. Μέλη των 15 ημερών ως επί τω πλείστον... Και αυτό με βάζει σε υποψίες.
Για αυτό να είστε προσεκτικοί στα λόγια και στις πληροφορίες. Μη κάψετε χωρίς λόγο την όποια κοπέλα...

Πάρα πολύ σωστός! Επίσης να προσθέσω πως αρκετοί ζητάνε πληροφορίες ή ανταλλαγή πληροφοριών με ΡΜ και δεν γνωρίζουν καν πως χρειάζονται 5 posts για να μπορέσουν να στείλουν ΡΜ
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
630
Like
1.254
Πόντοι
206
Παιδιά το νεαρό γκομενάκι στην Καλλιθέα που έδινε ποιοτικό μασάζ με φραπέ στα 50 γιούρο κατέβασε την αγγελία και δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω (θα γράψω και review μόλις γίνει η δοκιμή). Μπορεί κάποιος που το κράτησε να μου το στείλει σε pm?

Thanks. Μιλάω για την παρακάτω αγγελία:

Το 'χω. Στείλε p.m. να θυμηθώ όταν πάω σπίτι να στο στείλω.
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Πάρα πολύ σωστός! Επίσης να προσθέσω πως αρκετοί ζητάνε πληροφορίες ή ανταλλαγή πληροφοριών με ΡΜ και δεν γνωρίζουν καν πως χρειάζονται 5 posts για να μπορέσουν να στείλουν ΡΜ

Αν δεν γράψουμε κάτι σχετικό  πώς θα φτάσουμε τα 5 post ? ζήτησα πληροφορίες και είπα ότι θα απαντήσω σε όσους ρωτούν άμεσα.
 

Anacondaqq1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εχω πληροφοριες για deluxe αλλα δεν μποω να στειλω πμ θελω 5 ποστ .... ειναι 5 κοπελες απο εκει αν μπορεις καποιος να μ στειλει πληροφοριες για osmose και για την λολα συγκεκριμενα αν κανει κατι και οταν θα συμπληρωσω τα ποστ θα απαντησω σε ολους για deluxe
 

Anacondaqq1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ζαν Μπατιστ που μ εγραψες για μια κοπελα στο πμ οταν λες μονο αυτη λεει τα κανει ολα η μονο σκετο φραπε κανει ... κανει κατι περισσοτερο και αν ναι ποσα λευτα ? στειλε σε πμ αν ειναι η εδω οτι θες
 

Anacondaqq1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ακεξ αν εχεις μαιλ στειλε στο μειλ μ να σ απαντησω γτ ακομα δεν μπορω θελει 5 ποστ antonaras2010@gmail.com
 

Anacondaqq1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αυτο με τα ποστ πως δουλευει εχω γραψει 5 μηνυματα συνολο εδω ποτε θα ξεκλειδωθει ?
Η πρεπει να κανω κατι αλλο για να ξεκλειδωθει.Δευτερον οποιος θελει πληροφοριες για φραπε απο ντελουξ να εποικηνωνησει στο μαιλ μου γτ εδω δεν μπορω να
απαντησω . Ξερω για 5 κοπελες απο ντελουξ ... οποιος ξερει για οσμο αθενμασσαζ και οποιο αλλο ας μου στειλει
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Συμφωνώ με προλαλίσαντες συναγωνιστές. Το νήμα φιλοξενεί 90% μηνύματα που αφορούν το φραπέ του deluxe και του osmose. Σπανίως ποστάρει κάποιος κάποια χρήσιμη πληροφορία και από επικοινωνία με συναγωνιστές σχεδόν κανένας δεν γνωρίζει καμία νέα πρόταση. Έχουμε πήξει σε νοεκλήδες που καίγονται να τους φραπεδιάσει κορασίδα από το deluxe. Όπερ σημαίνει ότι οι επαναλαμβανόμενες συμπτώσεις παύουν να θεωρούνται συμπτώσεις. Απορώ γιατί οι προμότορες των συγκεκριμένων μασαζερί δεν ανοίγουν νέο νήμα για να πουλήσουν την πραμάτεια κακής ποιότητας.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Συμφωνώ με προλαλίσαντες συναγωνιστές. Το νήμα φιλοξενεί 90% μηνύματα που αφορούν το φραπέ του deluxe και του osmose. Σπανίως ποστάρει κάποιος κάποια χρήσιμη πληροφορία και από επικοινωνία με συναγωνιστές σχεδόν κανένας δεν γνωρίζει καμία νέα πρόταση. Έχουμε πήξει σε νοεκλήδες που καίγονται να τους φραπεδιάσει κορασίδα από το deluxe. Όπερ σημαίνει ότι οι επαναλαμβανόμενες συμπτώσεις παύουν να θεωρούνται συμπτώσεις. Απορώ γιατί οι προμότορες των συγκεκριμένων μασαζερί δεν ανοίγουν νέο νήμα για να πουλήσουν την πραμάτεια κακής ποιότητας.
Ετσι ακριβως!!!!
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Απορώ γιατί δεν υπάρχει αναφορά από τους νιούφηδες για δοκιμασμένες κορασίδες του χώρου που ο καθένας τις κρίνει σύμφωνα με τις προσωπικές του εμπειρίες.
Καρολίνα
Κατερίνα
Tantra Zoe
Faidra
Natalia
Βίκυ Στεφανία
Eleonora
Για να το ξεκαθαρίσουμε μια και καλή. Στο osmose με το ανάλογο αντίτιμο παίζεις φραπέ και μπριζόλα. Στο deluxe μόνο φραπέ. Απλά σηκώνεις το τηλέφωνο και ζητάς την κορασίδα που θέλεις να σε φραπεδιάσει ή επιθυμείς να μπριζολιάσεις. Προσωπικά θεωρώ ότι κάθε πρόσθετη ανάρτηση για τα εν λόγω ιδρύματα δεν προσθέτει απολύτως τίποτα στο νήμα.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
συναγωνιστή καλησπερα,εχεις ινφο για,
φαιδρα
κατερινα
ελεονορα
βικη-ναταλια-καρολινα,εχω δοκιμασει...
αν εχει και καποιος αλλος κατι να στειλει για ραντεβου στο χωρο μου...
δε τραβιεμαι πουθενα,κανει κρυο σημερα!
 

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Συναντηση με την κάτωθι κορασίδα:
Η οποία συναντάται και στην ακόλουθη αγγελία:
Δήλωσε Ρουμάνα, στην αγγελία μιλάει για Μόσχα και η συμπεριφορά-ομιλία-εμφάνιση φωνάζουν Αλβανία. Πλαδαρή, αδύνατη με κοκκαλάκια να προεξέχουν,στήθος μικρό-πεσμένο-μαρούλια κενό και γενικά χάλια. Μιλάει πολύ και με τρόπο που σε ξενερώνει, πίπα δευτερολέπτων, κάνει πρωκτικό αλλά προσπαθεί να το αποφύγει με κάθε τρόπο, υπηρεσίες μπουρδελου γενικά και πολύ βιασύνη. Μανία για να χρεώσει διωρο, η πληρωμή μπροστά, κάνει και μασάζ-χάδι χωρίς λάδι και χωρίς να έχει ιδέα από το αντικείμενο και ζητά 70 ευρώ για αυστηρά μια ώρα. Μεγάλη φόλα η μαντάμ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zorro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom