Νέα

Σεξ ή ματι σε παραλια γυμνιστων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
τυπε ο λιλας ειναι απο τωρα ο mr μαλακας του 2017  :grin: :grin: :grin:
Έλεος ρε φίλε.μπαινουμε να διαβάσουμε ένα ενδιαφέρον νορμάλ θέμα και ενημερώνουμε με αυτόν που ανεβάζεις συνέχεια. Ξ Ε Κ Ο Λ Ά  επιτέλους. Τράβα στα gay θέματα και ανέβαζε όσες φωτο του  έρωτα σου του Κιλά θες. Άσε μας να διαβάζουμε με την ησυχία μας.
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
981
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
Στα Λιμανάκια στο ανέβασμα δεξιά σχεδόν στη κορυφή πίσω από ένα δεντρο εγώ σκυμμένη ο άντρας μου από πίσω όρθιος...περνάει παλικάρι για την δίπλα παραλία την μεγάλη, τον χαιρετάμε μας χαιρετάει φεύγει...συνεχίζουμε!!!

ρε βουλα με τν αντρα σου πηγες κ εσυ? ρε που παμε?!!
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Δεν σας αδικώ γιατί απλά δεν με ξέρετε...ούτε φυσικά τον άντρα μου...κάποιοι και από εδώ που έχουμε "γνωριστεί" ξέρουν....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Δεν σας αδικώ γιατί απλά δεν με ξέρετε...ούτε φυσικά τον άντρα μου...κάποιοι και από εδώ που έχουμε "γνωριστεί" ξέρουν....
δηλαδη αμα σε ξεραμε θα χυναμε τα παντελονια μας?

 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
2
Like
2.436
Πόντοι
456
Δεν σας αδικώ γιατί απλά δεν με ξέρετε...ούτε φυσικά τον άντρα μου...κάποιοι και από εδώ που έχουμε "γνωριστεί" ξέρουν....
Εδώ είμαστε, ευκαιρία να σε γνωρίσουμε...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Στα Λιμανάκια στο ανέβασμα δεξιά σχεδόν στη κορυφή πίσω από ένα δεντρο εγώ σκυμμένη ο άντρας μου από πίσω όρθιος...περνάει παλικάρι για την δίπλα παραλία την μεγάλη, τον χαιρετάμε μας χαιρετάει φεύγει...συνεχίζουμε!!!

Ωραια εμπιρια, κανεις γενικα γυμνισμο μονη ή με τον αντρα σου η τυχαια εκατσε;
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Κάνω γυμνισμό...
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
467
Like
274
Πόντοι
21
περσι σε ερημικη παραλια στην ερμιονιδα εκανα γυνισμο ονος ηρθε ενα ζευγαρι και παιχτηκε φαση απεριγραπτη καυλα
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
και τα 2 μου εχουν τυχει εμενα προσωπικα!!
 

travlindude

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
23
Like
354
Πόντοι
20
εχουμε κανει γαμησι με την γυναικα μου σε παραλιες στην Λευκαδα, Κερκυρα, Ροδο, Πηλιο, Χαλκιδικη και καποια αλλα μερη που μου διαφευγουν. Πιπα μου εχει παρει σε αρκετες γενικα
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
εχουμε κανει γαμησι με την γυναικα μου σε παραλιες στην Λευκαδα, Κερκυρα, Ροδο, Πηλιο, Χαλκιδικη και καποια αλλα μερη που μου διαφευγουν. Πιπα μου εχει παρει σε αρκετες γενικα

Εισαι δυνατος παιχτεις τυπε ευγεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom