Νέα

Σεξ, φαϊ, ύπνος - τι απο τα 3 απολαμβάνετε περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεγαλύτερη απόλαυση;

  • Σεξ

    Ψήφοι: 70 43,2%
  • Φαϊ

    Ψήφοι: 46 28,4%
  • Υπνος

    Ψήφοι: 46 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    162

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.666
Κριτικές
18
Like
15.249
Πόντοι
4.546
1) φαΐ
Δεν χρειάζεται ερώτηση γιατί. Απόλαυση και απαραίτητο για να ζούμε.

2) ύπνος
Απαραίτητο για να συνεχίσουμε να ζούμε, πολύ απλό.

3) σεξ.
Ευχάριστο, καλό, όχι όμως απαραίτητο για την ζωή, όπως τα δυο πρώτα. Για δημιουργία ζωής ναι, αλλά εδώ μιλάμε για ευχαρίστηση.
Επίσης, πόσο να χαρείς όταν κοιτάει το ρολόι να μην αργήσει (μόνο αγοραίο) ;
 

melancholia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2021
Μηνύματα
258
Κριτικές
6
Like
754
Πόντοι
361
Το σεξ για αυτό είμαστε εδώ :cheesy:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.621
Πόντοι
456
Σεξ κάνω μόνο σε κάνα μπουρδελο, οι ελλεινιδες ούτε να με φτυσουνε λες και εγώ καμία κολλητική αρωδτεια με φεροντε, φαΐ γενικά προσέχω γιατι αν φάω ανθυγιεινά γίνομε κοιλάρας οπότε είμαι σε μόνιμη διατροφή για να διατηρούμε, ύπνος όταν δουλεύω κοιμάμαι 5 ώρες τη μέρα από το ανχος, τώρα που δε δουλεύω κοιμαμε 7ωρες,οποτε δεν απολαμβάνω τίποτα από τα 3
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Σεξ κάνω μόνο σε κάνα μπουρδελο, οι ελλεινιδες ούτε να με φτυσουνε λες και εγώ καμία κολλητική αρωδτεια με φεροντε, φαΐ γενικά προσέχω γιατι αν φάω ανθυγιεινά γίνομε κοιλάρας οπότε είμαι σε μόνιμη διατροφή για να διατηρούμε, ύπνος όταν δουλεύω κοιμάμαι 5 ώρες τη μέρα από το ανχος, τώρα που δε δουλεύω κοιμαμε 7ωρες,οποτε δεν απολαμβάνω τίποτα από τα 3
Βασικά νομίζω πως δεν παχαίνει απαραίτητα το ανθυγιεινό φαγητό αλλά οι ποσότητες και πόσο πυκνά σε θερμίδες είναι τα φαγητά , κάποια μπορεί να θεωρούνται υγιεινά όπως το μέλι η το ταχίνι αλλά να έχουν πιο πολλές θερμίδες και απο την σοκολάτα.

Απλά με τα ανθυγιεινά φαγητά η με τα πυκνά σε θερμίδες είναι πιο εύκολο να ξεπεράσεις τις θερμίδες που θα έπρεπε να φας για να μείνεις στα ίδια κιλά.

Δηλαδή η σοκολάτα πχ λένε οτι παχαίνει , αλλά άλλο να φας μια ολόκληρη των 100 γρ άλλο μια των 200 γρ και άλλο να φας μισή σοκολάτα 50 γρ η λιγότερο

Και εγω βασικά μια απο τα ίδια , προσπαθώ να διατηρηθώ στα κιλά μου η αν μπορέσω να χάσω και λίγα ακόμη καλά θα είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom