Νέα

Σεξ διακοπές στο Ντουμπάι 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Πηγα Ντουμπάι το μαιο που ειναι δηλαδη off season. Εμενα στο radison canal view πολλυ ωραιο ξενοδοχειο. Το πακέτο το ειχα παρει απο ταξιδιωτικο πρακτορείο γύρω στα 800 ευρώ. Το γραφείο λέγεται i love your holodays ειδικεύεται σε ντουμπαι. Τωρα απο λεφτά οσα θες χαλα εχει και φτηνες επιλογες εμενα μου πήγαν ολα συνολικά γυρω στα 1800 ευρώ. Βιζιτες εχει και στα ξενοδοχεία αλλα αμα πας οργανωμένα ξερουν και οι ξεναγοι. Ειναι πανάκριβες ομως και δε νομιζω να αξιζει. Για σεξοτουρισμο αξίζουν αλλες χωρες. Όπως ταυλανδη Φιλιππίνες βιετναμ κτλ. Αλλα απο ναυτικούς άκουσα οτι και η Μαδαγασκάρη είναι τέλεια και το μουνι τσαμπα. Το ντουμπαι ειναι ωραιο αλλα ειναι ενα fake πραγμα. Αξιζει μια επίσκεψη παντως. Οτι θες στειλε pm να σου πω
 

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
2.292
Οι Εβραίοι ταξίδευαν οικονομική θέση προφανώς. Το τερμάτισες.
 

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
και επισης αν εισαι φτωχος και πας με 440 ευρω δεν χρειαζεται να εχεις ζηλεια
και να γραφεις μονο για να μου την πεις
απλα εγω ειπα οτι αρνουμαι να παω οικονομικη θεση
αυτο
ποιες ητανε οι αλλες βλακειες δηλαδη περα απο οτι επεσα εξω στην 1 ωρα ?
Μας ζαλισες τα αρχιδια με την οικονομικη θεση και με το ποσα λεφτα θα χαλασεις τυπε..πουτσα μας..
Κανε καμια κριτικη στο site και απαντα στο φορουμ εαν θες να βοηθησεις και οχι για να φλεξαρεις τα λεφτα σου
.Στα αρχιδια μου που πηγες ,πως ταξιδεψες κτλ.
Επισης στην πρωτη μου απαντηση δεν εγραψα ποτε την λεξη οικονομικη αλλα στην απαντηση σου εμφανιζεται...
Δεν ξερω πως το εκανες εσυ και αν το εκανες αλλα δεν ασχολουμαι αλλο..Εχω και καλυτερα πραγματα να κανω.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
μαγκες μην ζηλευετε
την γνωμη μου ειπα
δεν σας εξαναγκασα να μην πατε οικονομικη
ανεβειτε και στο φτερο αν θελετε η μπειτε μεσα στις αποσκευες με λουρακι σκυλου
να σας σερνουνε στα 4 οταν κατεβειτε απο το αεροπλανο
ουτε καν με ενδιαφερει
η γνωμη μου ειναι οτι ουτε νεκρος δεν παω οικονομικη
δεν επιβαλλω σε καποιον τι να κανει
Τύπε μου να το γράψεις στη διαθήκη ... πάλευες όλη τη ζωή να αποφύγεις την οικονομική και να σου κάνουν καμιά νίλα μετά θάνατον ? :confused:
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
μαγκες μην ζηλευετε
την γνωμη μου ειπα
δεν σας εξαναγκασα να μην πατε οικονομικη
ανεβειτε και στο φτερο αν θελετε η μπειτε μεσα στις αποσκευες με λουρακι σκυλου
να σας σερνουνε στα 4 οταν κατεβειτε απο το αεροπλανο
ουτε καν με ενδιαφερει
η γνωμη μου ειναι οτι ουτε νεκρος δεν παω οικονομικη
δεν επιβαλλω σε καποιον τι να κανει

Τι να ζηλέψουμε ρε τύπε? Ένα ταξίδι που δεν έχεις καν πραγματοποιήσει? Κάποτε είχαμε τον τύπο yorkie να πηγαίνει αυθημερόν και να πηδάει πορνοσταρ σε αυτά τα μέρη και απλά θαυμάζαμε, τα όνειρά σου θα ζηλέψουμε? Τράβα και στο πιλοτήριο αν θες...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πηγα Ντουμπάι το μαιο που ειναι δηλαδη off season. Εμενα στο radison canal view πολλυ ωραιο ξενοδοχειο. Το πακέτο το ειχα παρει απο ταξιδιωτικο πρακτορείο γύρω στα 800 ευρώ. Το γραφείο λέγεται i love your holodays ειδικεύεται σε ντουμπαι. Τωρα απο λεφτά οσα θες χαλα εχει και φτηνες επιλογες εμενα μου πήγαν ολα συνολικά γυρω στα 1800 ευρώ. Βιζιτες εχει και στα ξενοδοχεία αλλα αμα πας οργανωμένα ξερουν και οι ξεναγοι. Ειναι πανάκριβες ομως και δε νομιζω να αξιζει. Για σεξοτουρισμο αξίζουν αλλες χωρες. Όπως ταυλανδη Φιλιππίνες βιετναμ κτλ. Αλλα απο ναυτικούς άκουσα οτι και η Μαδαγασκάρη είναι τέλεια και το μουνι τσαμπα. Το ντουμπαι ειναι ωραιο αλλα ειναι ενα fake πραγμα. Αξιζει μια επίσκεψη παντως. Οτι θες στειλε pm να σου πω
Ταυλάνδη,Φιλιππίνες, Βιετνάμ, Μαδαγσκάρη !!

Μμμμ κάτι μου θυμίζουν αυτά.

Λες να ημουν ναυτικός σε προηγούμενη ζωή και δεν το ξέρω ;;; ???
 

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
για πιο φτηνο ρωτα τον titswinger που το εχει κανει το ταξιδι αρκετες φορες
Συνεχιζεις να αποδεικνυεις ποσο μαλακας εισαι..οχι οτι θελει και προσπαθεια..εγω μεγαλε μου δεν πληρωνω καν το εισιτηριο γιατι μου το πληρωνει η δουλεια μου... Κοψτο τωρα ..προφιλ που δεν εχει ουτε μια κριτικη και στις συζητησεις παιρνει μερος απο σημερα και μονο..Αν παρακολουθουν οι admins ας λαβουν μετρα ..
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
201
Κριτικές
19
Like
818
Πόντοι
1.011
φιλε εχω να παω οικονομικη απο το 2012 που πηγα macau , κλεινω σχεδον 10ετια
δεν το παιζω ιστορια αλλα εγω να καθομαι 5μιση ωρες στο αεροπλανο με πλαστικο μπουκαλακι και αλλους δυο διπλα μου , προτιμω να με βαλουνε στο φτερο καλυτερα η μεσα στις αποσκευες .
Οταν λεμε ρε μαν να παμε διακοπες εννοουμε να παμε να περασουμε καλα , αμα ειναι να φας καυλι 5μιση ωρες γαμα το .
Νταξει δεν θες να σκασεις 3.700-4.000 για first εστω μια business παλι 2.200 θα βγει .
Τεσπα γουστα ειναι αυτα , εγω και τζαμπα να μου ελεγες πετας αυριο ντουμπαι οικονομικη δεν πηγαινα .
Εκτος αν ειχε 100 πουτανες να με περιμενουνε στο ξενοδοχειο , και παλι θα το σκεφτομουνα
Ε ναι άμα έχει συνηθίσει το κωλί σου first class περιποίηση έχεις όλα τα δίκια με το μέρος σου
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
την γνωμη μου ειπα ρε μαν
και πεσανε να με φανε
αν δεν απανταγανε δεν θα συνεχιζα να μιλαω για πρωτη η οικονομικη
αλλα οταν ερχεται ο αλλος και μου λεει οτι λεω χαζομαρες και οτι εχει αυτοσεβασμο που του ριχνει τα πυροκλανια ο γερος πισω στην οικονομικη
ε ανθρωπος ειμαι δεν γινεται να κρατηθω

Να μη κρατηθεις τυπε μου . Οποιος παει οικονομικη οχι μονο δεν εχει αυτοσεβασμο που λες αλλα ειναι πλεμπα σκετη , βρωμανε τα χνωτα του , ψωμολυσσας κανονικος . Να θες να γευματισεις μπον φιλε με σως μαδερας και να τρωει ο τελευταιος το τοστ διπλα σου σα να τρωει βρωμικο στο γηπεδο και να πινει κοκα κολα και να ρευεται σαν ουγκανος . Oh mon dieu και δε φτανουν ολα αυτα αλλα να σου χαμογελαει με το ψωμι αναμεσα στα δοντια να φαινεται και να ανασηκωνει και τη μια πλευρα για να κλασει κιολας με τροπο
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Να μη κρατηθεις τυπε μου . Οποιος παει οικονομικη οχι μονο δεν εχει αυτοσεβασμο που λες αλλα ειναι πλεμπα σκετη , βρωμανε τα χνωτα του , ψωμολυσσας κανονικος . Να θες να γευματισεις μπον φιλε με σως μαδερας και να τρωει ο τελευταιος το τοστ διπλα σου σα να τρωει βρωμικο στο γηπεδο και να πινει κοκα κολα και να ρευεται σαν ουγκανος . Oh mon dieu και δε φτανουν ολα αυτα αλλα να σου χαμογελαει με το ψωμι αναμεσα στα δοντια να φαινεται και να ανασηκωνει και τη μια πλευρα για να κλασει κιολας με τροπο
Ευτυχώς που δεν του πες ότι χέζουν και στους διαδρόμους να τον τρομάξεις εντελώς τελείως :confused:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ευτυχώς που δεν του πες ότι χέζουν και στους διαδρόμους να τον τρομάξεις εντελώς τελείως :confused:
Δε φτανει αυτο , σιγοτραγουδαει και Βασιλη Καρρα ή Βασιλη Τερλεγκα η αρχιπλεμπα ενω προσπαθεις να ακουσεις λιγο Βιβαλντι , Στραους ή Πουτσινι για να χαλαρωσεις
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Δε φτανει αυτο , σιγοτραγουδαει και Βασιλη Καρρα ή Βασιλη Τερλεγκα η αρχιπλεμπα ενω προσπαθεις να ακουσεις λιγο Βιβαλντι , Στραους ή Πουτσινι για να χαλαρωσεις
Και δεν έχει και ηχομόνωση στην οικονομική και κάνει σα παλιοντακότα ... είτε έξω είτε μέσα ένα και το αυτό :confused:

Ενώ στην πρώτη θέση, σα να σαι στο σαλόνι σου, ποιο σαλόνι ... στον παράδεισο ... μόνο ουρί δεν έχει αλλά θα βρει στο Ντουμπαι
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
ξυπνανε μνημες του παρελθοντος
μαγκες καθοτανε στα δεξια μου μια κινεζουλα που δεν μιλαγε γρι αγγλικα μονο 她坐在我旁邊
στα αριστερα μου ητανε ενα βοδι χοντρος 160 κιλα που ολη την ωρα ετρωγε , ρευοταν και εκλανε
και ο μπροστα ειχε φερει την θεση του μεσα στην μαπα μου

περιττο να πω οτι οταν τελιωσε το μαρτυριο και εφτασα μετα απο ουτε εγω θυμαμαι ποσες ωρες macau
πηγα με την βαλιτσα κατευθειαν σε μασατζιδικο να λιωσω στην πουτσα οποια κινεζα βρω
και μετα εκανα check in στο westin resort

η αρνητικη εμπειρια εχει ξεπερασει με διαφορα ολα τα γαμησια που εκανα εκει
περισσοτερο θυμαμαι τι τραβηξα στην οικονομικη απο τα γαμησια που εκανα
Με το ΚΤΕΛ πήγες Macau ? :confused:

Αλλού πέρα από το Macau έχεις πάει ποιο πίσω ? Γιατί όλο για Macau και Macau ακούω και για ένα ταξίδι στο Ντουμπάι που ακόμα δεν έχει γίνει

Αφού δεν τα μπορείς τα αεροπλάνα δεν ξεκινάς να οργώσεις την Ελλάδα σιγά σιγά και μετά ξαναβλέπεις για εξωτερικό.

Κλείνοντας, τραυματική εμπειρία αυτό το Macau
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.615
Like
44.545
Πόντοι
6.256
Με το ΚΤΕΛ πήγες Macau ? :confused:

Αλλού πέρα από το Macau έχεις πάει ποιο πίσω ? Γιατί όλο για Macau και Macau ακούω και για ένα ταξίδι στο Ντουμπάι που ακόμα δεν έχει γίνει

Αφού δεν τα μπορείς τα αεροπλάνα δεν ξεκινάς να οργώσεις την Ελλάδα σιγά σιγά και μετά ξαναβλέπεις για εξωτερικό.

Κλείνοντας, τραυματική εμπειρία αυτό το Macau
Εγω θελω να παω Δομοκο :undecided:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αποκλειστικα πλανα μονο στο bou λιγο πριν την εφιαλτικη πτηση για μακαου που σημαδεψε το συναγωνιστη μας
μια για παντα

Μια Τρελή, Απίθανη Πτήση
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.202
Like
8.697
Πόντοι
1.406

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom