Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
να παν να γαμηθουν αγαπητε μου ψαρακα... τι 40 λεπτα και μαλακιες?... κοψανε ενα 10ρικο και για να το ισορροπησουν μειωνουν και το χρονο 5 λεπτα...? τι μιζερο τσιπηδες.... αστο διαολο λες και εχουν κανενα φοβερο γκομενακι να γαμησεις...? εχουν την διμετρη... το μιλφακι... το κοντοπιθαρο... και τα μπαζακια...
δεν αντιπολιτευομαι την καλη διαθεση της προσφορας... την μειωση χρονου μονο...
οταν πηγα εγω μου ειπαν τα προγραμματα ως εξης... η μια ωρα 80 η μιση 60... οταν ολοι ξερουμε πως το 60ρι τοχαν για 45 λεπτα... οπου σε πιασουν...
αλλα κυριοι... πλεον η ταριφα παιζει 60 το 45λεπτο... και πρεπει να ειμαστε βραχοι...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Σε επισκεψη μου , πριν μερικες μερες , και μενα μου ειπαν για 60 ευρω=30 λεπτα και 80 = 1 ωρα. Η μοναδικη με προσοντα  :boobies: , ειναι η Αλεξία εκει μεσα αλλά ηταν απασχολημένη. Βυζοπάσχουμε. Υπάρχει έλλειψη.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
να παν να γαμηθουν αγαπητε μου ψαρακα... τι 40 λεπτα και μαλακιες?... κοψανε ενα 10ρικο και για να το ισορροπησουν μειωνουν και το χρονο 5 λεπτα...? τι μιζερο τσιπηδες.... αστο διαολο λες και εχουν κανενα φοβερο γκομενακι να γαμησεις...? εχουν την διμετρη... το μιλφακι... το κοντοπιθαρο... και τα μπαζακια...

οταν πηγα εγω μου ειπαν τα προγραμματα ως εξης... η μια ωρα 80 η μιση 60... οταν ολοι ξερουμε πως το 60ρι τοχαν για 45 λεπτα... οπου σε πιασουν...
αλλα κυριοι... πλεον η ταριφα παιζει 60 το 45λεπτο... και πρεπει να ειμαστε βραχοι...
φιλε μου δεν ειναι ετσι ....παντα τα προγραμματα σε αυτο το μαγαζυ ηταν δυο ...της μιας ωρας στα 80 ευρω για αυτους που γουσταρουν πολυ καλο μασαζ μαζυ με τα υπολοιπα ......γιατι πραγματι γινεται πολυ καλο μασαζ....και αυτο των 60 ευρω για αυτους που δεν επιθυμουν και  πολυ ωρα μασαζ .....Οσο για τις κοπελες ειναι υποκειμενικο και δεν εκφερω ποτε αποψη ....το τι αρεσει εχουν δει πολλα τα ματια μου και το ιδιο πιστευω και εσυ ...τα γουστα μας ειναι διαφορετικα ...σε αλλους αρεσει η γεματη , σε αλλους η αδυνατη ,η ψηλη ,η κοντη η ξανθεια ,με μεφαλα βυζια με μικρα αχλαδιμε μεγαλο κωλο  κλπ κλπ κλπ 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
φιλε μου δεν ειναι ετσι ....παντα τα προγραμματα σε αυτο το μαγαζυ ηταν δυο ...της μιας ωρας στα 80 ευρω για αυτους που γουσταρουν πολυ καλο μασαζ μαζυ με τα υπολοιπα ......γιατι πραγματι γινεται πολυ καλο μασαζ....και αυτο των 60 ευρω για αυτους που δεν επιθυμουν και  πολυ ωρα μασαζ .....Οσο για τις κοπελες ειναι υποκειμενικο και δεν εκφερω ποτε αποψη ....το τι αρεσει εχουν δει πολλα τα ματια μου και το ιδιο πιστευω και εσυ ...τα γουστα μας ειναι διαφορετικα ...σε αλλους αρεσει η γεματη , σε αλλους η αδυνατη ,η ψηλη ,η κοντη η ξανθεια ,με μεφαλα βυζια με μικρα αχλαδιμε μεγαλο κωλο  κλπ κλπ κλπ 

σε παραπεμπω στο ποστ του τζερρυ... οπου εδινε την τιμολογηση...
στην απαντηση σου δεν θιγεις το θεμα 60 ευρω 45 λεπτα...
δεν σε ξερω δεν με ξερεις... αλλα εαν θες να εισαι και συναγωνιστης αλλα και εκπροσωπος τυπου του μαγαζιου ειναι λιγο δυσκολο...
πρεπει να διαλεξεις που στεκεσαι... απο την πλευρα του πελατη ή της εργοδοσιας?
οσο για τα γουστα του καθενος... συμφωνω, απλα ειπα οτι δεν ειναι και και καμια φοβερη γυναικαρα εκει μεσα...
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να παν να γαμηθουν αγαπητε μου ψαρακα... τι 40 λεπτα και μαλακιες?... κοψανε ενα 10ρικο και για να το ισορροπησουν μειωνουν και το χρονο 5 λεπτα...? τι μιζερο τσιπηδες.... αστο διαολο λες και εχουν κανενα φοβερο γκομενακι να γαμησεις...? εχουν την διμετρη... το μιλφακι... το κοντοπιθαρο... και τα μπαζακια...
δεν αντιπολιτευομαι την καλη διαθεση της προσφορας... την μειωση χρονου μονο...
οταν πηγα εγω μου ειπαν τα προγραμματα ως εξης... η μια ωρα 80 η μιση 60... οταν ολοι ξερουμε πως το 60ρι τοχαν για 45 λεπτα... οπου σε πιασουν...
αλλα κυριοι... πλεον η ταριφα παιζει 60 το 45λεπτο... και πρεπει να ειμαστε βραχοι...
...κόψαν λέει το 10ρικο για δυο μέρες μόνο και κόψαν και τα 5 λεπτά......η μιζέρια σε όλο της το μεγαλείο!!!!!!!!!!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου δεν ειναι ετσι ....παντα τα προγραμματα σε αυτο το μαγαζυ ηταν δυο ...της μιας ωρας στα 80 ευρω για αυτους που γουσταρουν πολυ καλο μασαζ μαζυ με τα υπολοιπα ......γιατι πραγματι γινεται πολυ καλο μασαζ....και αυτο των 60 ευρω για αυτους που δεν επιθυμουν και  πολυ ωρα μασαζ .....Οσο για τις κοπελες ειναι υποκειμενικο και δεν εκφερω ποτε αποψη ....το τι αρεσει εχουν δει πολλα τα ματια μου και το ιδιο πιστευω και εσυ ...τα γουστα μας ειναι διαφορετικα ...σε αλλους αρεσει η γεματη , σε αλλους η αδυνατη ,η ψηλη ,η κοντη η ξανθεια ,με μεφαλα βυζια με μικρα αχλαδιμε μεγαλο κωλο  κλπ κλπ κλπ   

Φίλε ΨΑΡΑΚΑ_2 είσαι ένα παλαιό μέλος (από 28-7-2009) όπως είδα και μέχρι τον Απρίλιο του 2012 είχες μια επικοδομητική παρουσία στο σάϊτ.
Στα τελευταία 17 πορταρίσματά σου τα 15 είναι για το εν λόγω μαγαζί. Χωρίς κριτικές αλλά μόνο ενημέρωση πότε θα ανοίξει, που είναι, άνοιξε, για ωράρια, τιμές, ρόστερ, ιδιοκτησία και πληροφορίες σε όποιον ζητήσει, χωρίς να μας πεις πως τις απέκτησες.
Επίσης από τα προηγούμενα 18 ποσταρίσματά σου τα 17 αφορούν την παλαιότερη έδρα του εν λόγω μαγαζιού στο Χαλάνδρι, με το ίδιο ενημερωτικό ρεπερτόριο.
Αυτού του είδους η ενασχόληση με την εν λόγω επαγγελματική εγκατάσταση συνεπάγεται:
1) ή αποκτήσαμε μηνιαία χορηγία (υπάρχει και κρίση)
2) ή χτυπήσαμε κανένα γκομενάκι από κει μέσα
3) ή τέλος απολαμβάνουμε δωρεάν παροχές εκτόνωσης σπερματοζωαρίων

Ότι και να είναι μαγκιά σου αλλά πες μας να ξέρουμε για να μην αναγκαστώ να σε ρωτήσω και σένα "τι ενοίκιο πληρώνουν και πόσο πάνε τα κοινόχρηστα" 
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.319
Κριτικές
10
Like
1.647
Πόντοι
5.975
να παν να γαμηθουν αγαπητε μου ψαρακα... τι 40 λεπτα και μαλακιες?... κοψανε ενα 10ρικο και για να το ισορροπησουν μειωνουν και το χρονο 5 λεπτα...? τι μιζερο τσιπηδες.... αστο διαολο λες και εχουν κανενα φοβερο γκομενακι να γαμησεις...? εχουν την διμετρη... το μιλφακι... το κοντοπιθαρο... και τα μπαζακια...
δεν αντιπολιτευομαι την καλη διαθεση της προσφορας... την μειωση χρονου μονο...
οταν πηγα εγω μου ειπαν τα προγραμματα ως εξης... η μια ωρα 80 η μιση 60... οταν ολοι ξερουμε πως το 60ρι τοχαν για 45 λεπτα... οπου σε πιασουν...
αλλα κυριοι... πλεον η ταριφα παιζει 60 το 45λεπτο... και πρεπει να ειμαστε βραχοι...
και αν επιτρέπεται ποιά είναι η δίμετρη; από απόδοση τί λέιε;
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε ΨΑΡΑΚΑ_2 είσαι ένα παλαιό μέλος (από 28-7-2009) όπως είδα και μέχρι τον Απρίλιο του 2012 είχες μια επικοδομητική παρουσία στο σάϊτ.
Στα τελευταία 17 πορταρίσματά σου τα 15 είναι για το εν λόγω μαγαζί. Χωρίς κριτικές αλλά μόνο ενημέρωση πότε θα ανοίξει, που είναι, άνοιξε, για ωράρια, τιμές, ρόστερ, ιδιοκτησία και πληροφορίες σε όποιον ζητήσει, χωρίς να μας πεις πως τις απέκτησες.
Επίσης από τα προηγούμενα 18 ποσταρίσματά σου τα 17 αφορούν την παλαιότερη έδρα του εν λόγω μαγαζιού στο Χαλάνδρι, με το ίδιο ενημερωτικό ρεπερτόριο.
Αυτού του είδους η ενασχόληση με την εν λόγω επαγγελματική εγκατάσταση συνεπάγεται:
1) ή αποκτήσαμε μηνιαία χορηγία (υπάρχει και κρίση)
2) ή χτυπήσαμε κανένα γκομενάκι από κει μέσα
3) ή τέλος απολαμβάνουμε δωρεάν παροχές εκτόνωσης σπερματοζωαρίων

Ότι και να είναι μαγκιά σου αλλά πες μας να ξέρουμε για να μην αναγκαστώ να σε ρωτήσω και σένα "τι ενοίκιο πληρώνουν και πόσο πάνε τα κοινόχρηστα" 

Σώπα ρε μάγκα!!!! Αναγκάστηκες να με ρωτήσεις την μαλακία σου και με έβαλες στην θέση μου και έτρεξα να σου απαντήσω κιολας.
Ρε πούστη μου!!!!!! Τι κολήματα έχετε φάει μερικοί εδώ μέσα!!! Αλλη δουλειά δεν σας βάζουν να κάνετε εκεί πέρα?????

 

kokorikos_1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Μ' αρέσει που 'ολοι διακρίνινται για την ευγένεια τους και την ακρίβια των λόγων τους. Τώρα ή ξύλο τρώνε απο την γυναίκα τους ή είναι ανίκανοι και για αυναωισμό ακόμη. Μα με τέτοιους πελάτες καλά που υπάρχουν και τα ΕΚΑΜ στην γωνία.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Σώπα ρε μάγκα!!!! Αναγκάστηκες να με ρωτήσεις την μαλακία σου και με έβαλες στην θέση μου και έτρεξα να σου απαντήσω κιολας.
Ρε πούστη μου!!!!!! Τι κολήματα έχετε φάει μερικοί εδώ μέσα!!! Αλλη δουλειά δεν σας βάζουν να κάνετε εκεί πέρα?????

Εγώ αυτά που βλέπω λέω. Το αν με βάζει κάποιος να τα γράφω το κρίνεις μάλλον από τα δικά σου πεπραγμένα. Όσο για τον πούστη σου, εσύ ξέρεις........
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
θα απαντησω σε ολους που απευθυνονται σε εμενα αλλα το πρωι φιλοι μου ....η μερα ηταν κουραστικη και η εργασια μου με εχει εξαντλησει ... χρειαζομαι υπνο τωρα..καληνυχτα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.281
Πόντοι
45.465
Σώπα ρε μάγκα!!!! Αναγκάστηκες να με ρωτήσεις την μαλακία σου και με έβαλες στην θέση μου και έτρεξα να σου απαντήσω κιολας.
Ρε πούστη μου!!!!!! Τι κολήματα έχετε φάει μερικοί εδώ μέσα!!! Αλλη δουλειά δεν σας βάζουν να κάνετε εκεί πέρα?????
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1

Συμφωνείς εσύ, έτσι ? Αυτά που έγραψα δεν σε απασχολούνε καθόλου. Ούτε τα σχολίασες.
Πάνω που έχω καλή γνώμη για σένα, αμέσως να καλύψεις τους γνωστούς σου, ότι και να γίνει.
Έχε χάρη που όπου και να ρώτησα για σένα, άκουσα μόνο καλά λόγια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.281
Πόντοι
45.465
κοίτα να δεις ο καθένας έχει την γνώμη του.....το να σχολιάσω κάτι είναι δική μου απόφαση....σε άλλα πράγματα που έχεις γράψει συμφωνώ...απλά ας σταματήσει το κυνήγι μαγισσών....
για τους δυο συγκεκριμένους που λές ανεξάρτητα αν έχουν σχέση με μαγαζιά(δεν είμαι σε θέση να το γνωρίζω)χρόνια τώρα γράφουν και πληροφορούν χωρίς να προκαλούν...
όπως  πχ ο σαρκ/αστραπη.....
το ότι συμφωνω δεν καταλαβαίνω γιατί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη για μένα δεν καταλαβαίνω......
πάντως ας περιμένουμε να δούμε τι απάντηση θα δώσει και ο ψάρακας...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
σε παραπεμπω στο ποστ του τζερρυ... οπου εδινε την τιμολογηση...
στην απαντηση σου δεν θιγεις το θεμα 60 ευρω 45 λεπτα...
δεν σε ξερω δεν με ξερεις... αλλα εαν θες να εισαι και συναγωνιστης αλλα και εκπροσωπος τυπου του μαγαζιου ειναι λιγο δυσκολο...
πρεπει να διαλεξεις που στεκεσαι... απο την πλευρα του πελατη ή της εργοδοσιας?
οσο για τα γουστα του καθενος... συμφωνω, απλα ειπα οτι δεν ειναι και και καμια φοβερη γυναικαρα εκει μεσα...
κατ αρχας το site το πρωι ειχε προβλημα και τωρα βρηκα την ευκαιρια να απαντησω ....
1) η ορθη πληροφορηση για τις τιμες ειναι τα  δυο προγραμματα ....αυτο των 80 ευρω και αυτο των 60 .....οποιος παει απο το μαγαζυ η παρει τηλεφωνο ευκολα θα το διαπιστωσει ....επισης θα διαπιστωσει αν περασει με καποια κοπελα οτι καμμια δεν ειναι με το χρονομετρο στο χερι γιατι ειναι γραμμη του μαγαζιου...για την τιμολογηση που εγραψε ο τζερι που ειναι αξιοπιστος συναγωνιστης  μπορει αυτος να περασε με αυτη την τιμη προσφορας την προηγουμενη εβδομαδα , χωρις να γνωριζω ομως περισσοτερα ....σημασια εχει για την  εγκυρη πληροφορηση σου  οτι ισχυει η τιμολογηση που εγραψα παραπανω ....
2)συμφωνω οτι ειναι δυσκολο να εχεις δυο ρολους ...αλλα οχι αδυνατον ...και εγω ξεκαθαριζω τα πραγματα χωρις αναγκαστικα να παρω το μερος καποιου ....απλα καταγραφω τις πληροφοριες μου , την γνωση μου και την εμπειρια μου ....δεν εχω παραπληροφορηση κανενα συναγωνιστη
και οι πληροφοριες μου δεν ειναι ουτε υποθετικες ,ουτε απο καπου ακουσα ,ουτε γιατι βολευει καποιους .....ειναι πραγματικες απο δικες μου διαπιστωσεις ..


 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom