Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα. Μια χαρά ήταν η Μαρία. Τη συμπάθησα από την πρώτη στιγμή.


  αντε  να  πω  και  την  δικη μου αποψη ( μιας και δεν το εχω κανει μεχρι τωρα ) .    συνδυαζει παρα πολλα.  και σαν γυναικα , σαν ανθρωπος  και  σαν προσωπικοτητα.
 

dim7197

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα...κάτι χρόνια στη γύρα και γενικά δεν κάνω αναφορές...είπα να τις αρχίσω τώρα. Κάλλιο αργά παρά ποτέ  ;)
Στο δια ταύτα, επίσκεψη προ ολίγων εβδομάδω στο ίδρυμα, συμπαθητικός χώρος, ζεστός και παράλληλα διακριτικός. Η κορασίδα που με υποδέχτηκε νομίζω μαρία αρκετά εγκάρδια και ομιλιτική. Παρέλασαν αρκετές εμφανίσιμες κοπέλες με το μέσο όρο να κυμαίνεται άνω του μετρίου αλλά με το μαγαζί να θέλει ενίσχυση κατά τη δική μου άποψη πάντα. Επέλεξα Σοφία, αν θυμάμαι καλά γιατί με τα ονόματα δεν το έχω, μια γλυκιά κοπελίτσα ξανθούλα με κανονικό σώμα μικροκαμωμένη. Στα των υπηρεσιών, η κοπέλα είναι πολύ ευγενική, σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα, βγάζει πιο πολύ gfe κατάσταση η οποία με την πάροδο του χρόνου γίνεται pse. Ότι καλύτερο για μένα..το μασάζ εξαιρετικό και το κυρίως πιάτο αρκετά καλομαγειρεμένο με το δυνατό σημείο βέβαια να είναι το ορεκτικό το οποίο σερβίρει με μαεστρία. Αυτά τα ολίγα...σε γενικές γραμμές έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16

Χρόνια πολλά και καλά μυαλά.

Και βέβαια, επειδή δεν ξεχνώ, περιμένω ακόμα μια πραγματική απάντηση σου στην πρόταση/πρόκληση που σού έκανα για στοίχημα (αν ξαναρχίσεις τις βίζιτες μέχρι το τέλος Σεπτέμβρη κερδίζω 2000 ευρώ, αλλιώς χάνω 2000 ευρώ. Μεταξύ μας βέβαια, και τώρα που μιλάμε δεν νομίζω πως έχεις σταματήσει να γαμιέσαι.. η πουτάνα το γαμήσι δεν το αφήνει εύκολα).
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χρόνια πολλά και καλά μυαλά.

Και βέβαια, επειδή δεν ξεχνώ, περιμένω ακόμα μια πραγματική απάντηση σου στην πρόταση/πρόκληση που σού έκανα για στοίχημα (αν ξαναρχίσεις τις βίζιτες μέχρι το τέλος Σεπτέμβρη κερδίζω 2000 ευρώ, αλλιώς χάνω 2000 ευρώ. Μεταξύ μας βέβαια, και τώρα που μιλάμε δεν νομίζω πως έχεις σταματήσει να γαμιέσαι.. η πουτάνα το γαμήσι δεν το αφήνει εύκολα).
φιλε το κινητρο σου ειναι μικρο και δεν εχει λογο να βαλει στοιχημα κατα τη γνωμη μου . Γιατι αν δουλεψει θα βγαλει αρκετα περισσοτερα απο τα 2000 . Αν παλι δεν θελει να δουλεψει  το γαμησι ευκολα μπορει να το βρει κανοντας το κεφι της . Η καθε πουτανα δεν αφηνει το γαμησι οταν θελει λεφτα . Εκτος και αν ξερεις την οικονομικη της κατασταση .
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
φιλε το κινητρο σου ειναι μικρο και δεν εχει λογο να βαλει στοιχημα κατα τη γνωμη μου . Γιατι αν δουλεψει θα βγαλει αρκετα περισσοτερα απο τα 2000 . Αν παλι δεν θελει να δουλεψει  το γαμησι ευκολα μπορει να το βρει κανοντας το κεφι της . Η καθε πουτανα δεν αφηνει το γαμησι οταν θελει λεφτα . Εκτος και αν ξερεις την οικονομικη της κατασταση .

Ναι, "μικρό" είναι το κίνητρό μου. Απλά θέλω να δείξω την υποκρισία της λεγάμενης που μάς το παίζει ιστορία ενώ είναι πουτάνα (τις πουτάνες τις γουστάρω, αλλά την υποκρισία δεν την ανέχομαι). Κατά τα άλλα, στα υπόλοιπα που γράφεις, συμφωνώ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ναι, "μικρό" είναι το κίνητρό μου. Απλά θέλω να δείξω την υποκρισία της λεγάμενης που μάς το παίζει ιστορία ενώ είναι πουτάνα (τις πουτάνες τις γουστάρω, αλλά την υποκρισία δεν την ανέχομαι). Κατά τα άλλα, στα υπόλοιπα που γράφεις, συμφωνώ.

ερωτευμένος είσαι με την δεσπονίς? :2funny:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ναι, "μικρό" είναι το κίνητρό μου. Απλά θέλω να δείξω την υποκρισία της λεγάμενης που μάς το παίζει ιστορία ενώ είναι πουτάνα (τις πουτάνες τις γουστάρω, αλλά την υποκρισία δεν την ανέχομαι). Κατά τα άλλα, στα υπόλοιπα που γράφεις, συμφωνώ.
Αυτο που λες δεν ταιριαζει ....πουτανα ισον υποκρισια ...και δεν ειναι καθολου κακο ....το τραβαει ο οργανισμος των περισσοτερων ....για σκεψου λιγο τι θα γινοταν με την ειλικρινια σε αυτο  ας το πουμε επαγγελμα!!! σαν τον χειρουργο χωρις νυστερι θα ηταν !!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αυτο που λες δεν ταιριαζει ....πουτανα ισον υποκρισια ...και δεν ειναι καθολου κακο ....το τραβαει ο οργανισμος των περισσοτερων ....για σκεψου λιγο τι θα γινοταν με την ειλικρινια σε αυτο  ας το πουμε επαγγελμα!!! σαν τον χειρουργο χωρις νυστερι θα ηταν !!!!


επιτελους.   ειπες και μια φορα κατι  σωστο.   :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
αυτή την ατάκα πριν λίγες μέρες την είπες και για μένα.....
βρες καινούργιες  :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτή την ατάκα πριν λίγες μέρες την είπες και για μένα.....
βρες καινούργιες  :grin:


  ωχ  ωχ  :tooth: , εδω εισαι ?  θα το γαμησουμε παλι το θρεντ  στην ενημερωση .  το θυμαμαι που στο ειχα πει.    τι ειχες παθει εκεινη την μερα ?  :tooth: :tooth: :smitten:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
είχα αναλαμπή.....
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
φιλε το κινητρο σου ειναι μικρο και δεν εχει λογο να βαλει στοιχημα κατα τη γνωμη μου . Γιατι αν δουλεψει θα βγαλει αρκετα περισσοτερα απο τα 2000 . Αν παλι δεν θελει να δουλεψει  το γαμησι ευκολα μπορει να το βρει κανοντας το κεφι της . Η καθε πουτανα δεν αφηνει το γαμησι οταν θελει λεφτα . Εκτος και αν ξερεις την οικονομικη της κατασταση .

Έχω να παρατηρήσω φίλε μου ότι η πουτάνα δεν το δίνει ποτέ για το κέφι της. μόνο στον αγαπητικό της ή στον νταβά της. Εκτός αυτών, το κέφι της το συνδυάζει και με την αμοιβή.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Έχω να παρατηρήσω φίλε μου ότι η πουτάνα δεν το δίνει ποτέ για το κέφι της. μόνο στον αγαπητικό της ή στον νταβά της. Εκτός αυτών, το κέφι της το συνδυάζει και με την αμοιβή.
συμφωνω απολυτα ....δεν ειπα κατι διαφορετικο.....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
...Να μη ζητήσω να μου πείτε νούμερο, γιατί πάλι λάθος θα κάνετε...
ΟΚ ζητησε την Τζουλια να κρινεις μονος ως ειδικος στο θεμα...ενημερωσε να καταλαβω ποσο εξω πεφτω ...αυτη ειναι ομως μεχρι τις 6
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ΟΚ ζητησε την Τζουλια να κρινεις μονος ως ειδικος στο θεμα...ενημερωσε να καταλαβω ποσο εξω πεφτω ...αυτη ειναι ομως μεχρι τις 6

γυρισε η τζουλια ?  η ειναι αλλη με το ιδιο ονομα ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom