Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
882
Πόντοι
86
πουτάνες νταβατζήδες πελάτες και "πελάτες" μπλεγμένοι σε τρελλό χορό,  πολύ ωραία , τι να κάνεις , είναι πολλά τα λεφτά....
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
Ναι σε πιστεψαμε! Δεν δουλευεις. Γι αυτο κωλοτριβεσαι εδω μεσα.
ρε φιλε και πολυ αντρας το παιζεις και πολυξερος και σερλοκ χολμς .... δεν πας πουθενα αλλου να την παιξεις να τελειωνουμε ???? α φου καμια δεν δεχεται να σε ανακουφισει τι μας τα ζαλιζεις στη τελικη ?????
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
πουτάνες νταβατζήδες πελάτες και "πελάτες" μπλεγμένοι σε τρελλό χορό,  πολύ ωραία , τι να κάνεις , είναι πολλά τα λεφτά....
ναι ρε παλικαρι και τα μοιραζομαστε ... εσενα τι σε κοφτει ???? δεν σου εκατσε για νταβας ????
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
εγω μονο καλημερα θα πω τα αλλα απο κοντα
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ποσο καιρο δουλεψες ρε Μαρια στο Πατησιων 77-79; 3 βδομαδες; Ουτε καν... Συγγνωμη αλλα αυτο επιβεβαιωνει αυτο που εγραψα χτες οτι οι συνεχεις αλλαγες που μας εχεις συνηθισει, δειχνουν ελαφροτητα. Και να ξερεις, οτι στην πιατσα τις πουτανες σαν και σενα που δεν μπορουν να στεριωσουν πουθενα, τις λεμε "γυρολογους".

Δεν καταλαβαίνω τη λεκτική βιαιότητά σου. Θα μπορούσες να γράψεις με κοσμιότερο τρόπο (στο επισήμανε και ο ΑΝΤΖΕΛΟ χτες). Επί της ουσίας τώρα, οι επιλογές που κάνει ένας άνθρωπος στη ζωή του, όταν δεν βλάπτουν το κοινωνικό σύνολο, πρέπει να είναι σεβαστές. Μπορεί να διαφωνούμε, μπορεί να στεναχωριόμαστε με κάποιες από αυτές, αλλά σε τελική ανάλυση πρέπει να τις σεβαστούμε...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ακομα 80αρι το εχουν σε αυτο το θεραπευτηριο?? ....αν δεν το πανε 60 φως δεν θα δουνε!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Δεν καταλαβαίνω τη λεκτική βιαιότητά σου. Θα μπορούσες να γράψεις με κοσμιότερο τρόπο (στο επισήμανε και ο ΑΝΤΖΕΛΟ χτες). Επί της ουσίας τώρα, οι επιλογές που κάνει ένας άνθρωπος στη ζωή του, όταν δεν βλάπτουν το κοινωνικό σύνολο, πρέπει να είναι σεβαστές. Μπορεί να διαφωνούμε, μπορεί να στεναχωριόμαστε με κάποιες από αυτές, αλλά σε τελική ανάλυση πρέπει να τις σεβαστούμε...

ΣΩΣΤΟΣ!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
10
Like
1.662
Πόντοι
5.975
την καλημέρα μου στα όμορφα κορίτσια!  :-* :-* :-*
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
την καλημέρα μου στα όμορφα κορίτσια!  :-* :-* :-*
πολυ εβγενικο ααπο μερος σου σε εφχαριστουμε αγορι μου και σου λεμε και εμεις μια μεγαλη καλημερα μακαρι καθε μερα να ξεκιναει με την καλημερα ολων 
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Και απο εμενα, πολλα  :-* :-* :-*, στα κοριτσια !!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.674
Like
25.875
Πόντοι
5.006
πολυ εβγενικο ααπο μερος σου σε εφχαριστουμε αγορι μου και σου λεμε και εμεις μια μεγαλη καλημερα μακαρι καθε μερα να ξεκιναει με την καλημερα ολων 
καλημερα και απο μενα στην ομορφη και ευγενικη φωτεινη!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
10
Like
1.662
Πόντοι
5.975
πολυ εβγενικο ααπο μερος σου σε εφχαριστουμε αγορι μου και σου λεμε και εμεις μια μεγαλη καλημερα μακαρι καθε μερα να ξεκιναει με την καλημερα ολων 
Σας ευχαριστώ όλες τις κοπέλες Φωτεινούλα μου! Είσαστε πολύ ευγενικές και γλυκές!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom