Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Sea View - Πανώπης και Ποσειδώνος 112

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει τιποτα αξιολογο στο συγκεκριμενο? κανενας φιλος για .... οδηγειες, προς ναυτηλωμενους?
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις, ειναι 1-2 μερες τωρα που δεν ανοιγουν. Τους μπαγλαρωσανε?  :2funny:
Απο οτι ακουστηκε ... ναι! Υπαρχει και η ... παραπληροφωριση, αλλα δεν ειναι για ... επισκεψη ακομα!Ασε που δεν εχω κλεισει και .... δωματιο με θεα! :2funny:
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Απο οτι ακουστηκε ... ναι! Υπαρχει και η ... παραπληροφωριση, αλλα δεν ειναι για ... επισκεψη ακομα!Ασε που δεν εχω κλεισει και .... δωματιο με θεα! :2funny:
Δεν νομιζω να ισχυει. Απο οτι μου ειπε θεραπευτρια πριν κανα μηνα που περασα, εχουν πληροφοριση για "επικινδυνες" μερες και ωρες. Παντος η συγκεκριμενη μου ζητησε στο τελος 120 !!! Εχω δοσει και 150 σε κοπελα γιατι περασα καλα και ηθελα εγω, αλλα να μου τα απαιτουν δεν το δεχομαι! Επειδη δεν μου αρεσουν οι φασαριες εδωσα 100 και εφυγα. Στης κυραΛενης τα μαγαζια με τα 100 μου κανουν κολοτουμπες, και το λεω γιατι εχουν τη φημη των ακριβων!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομιζω να ισχυει. Απο οτι μου ειπε θεραπευτρια πριν κανα μηνα που περασα, εχουν πληροφοριση για "επικινδυνες" μερες και ωρες. Παντος η συγκεκριμενη μου ζητησε στο τελος 120 !!! Εχω δοσει και 150 σε κοπελα γιατι περασα καλα και ηθελα εγω, αλλα να μου τα απαιτουν δεν το δεχομαι! Επειδη δεν μου αρεσουν οι φασαριες εδωσα 100 και εφυγα. Στης κυραΛενης τα μαγαζια με τα 100 μου κανουν κολοτουμπες, και το λεω γιατι εχουν τη φημη των ακριβων!
Μηπως της εκανες προταση ... γαμου, και ηθελε τοσα, για να ραψει το νυφικο?
:2funny:
Πλακα -πλακα, εχεις δικιο! Οταν με .. 100 μπορεις πολλα, να πηγαινεις για ... γαμπρος!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Υπαρχει τιποτα αξιολογο στο συγκεκριμενο? κανενας φιλος για .... οδηγειες, προς ναυτηλωμενους?

παλιοκωστα, εχεις μπει σε ολα α θρετ με μασατζιδικα κα μας εζχεις ζαλισει τον ερωτα. Η διαβασε τα πριν ή πηγαινε να γραψεις και εσυ.
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
παλιοκωστα, εχεις μπει σε ολα α θρετ με μασατζιδικα κα μας εζχεις ζαλισει τον ερωτα. Η διαβασε τα πριν ή πηγαινε να γραψεις και εσυ.
Αν ζαλιζεσε τοσο ευκολα, μην ερθεις για ρακι!
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.572
Πόντοι
2.411
συναδελφοι εχουμε κανενα νεο απο αυτο το μαγαζι?παιζει βυζαρου?πισω πορτα παιζει?
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
επισκεψη τριτη 19/4 επι της υποδοχης Ερρικα απο Π67 αφου καλησπεριστικαμε περασαμε στα τεμαχια 3 τον αριθμο Αφροδιτη 21 μαιων η επιλογη λογο  :tits2:
το μασαζ πολυ καλο χωρις βιασενες και μονο με τα εσσωρουχα οπως και με τα υπολοιπα κοριτσια αλλωστε εκει στις μεχρι σημερα επισκεψεις μου.
η νεαρα προχωρησε στο θεμα μας με απαλες καλες κινησεις και  :pipa1: βαθια οπου για πρωτη φορα ειδα καποια να το κανει μετα την επιλαψη με λαδακι  :huh: δεν προηθηκα και ζητησα να περασουμε στο κυριως οπου εφαγα πορτα λογο ημερων δικων της και οχι μεγαλης εβδομαδας  :2funny: ξαπλωσα και απολαυσα  :pipa1: . την επομενη φορα βεβαια θα ρωτησω αν η πισω πορτα ειναι κλειδωμενη η δεχετε επισκεψεις . ευχομαι καλη ανασταση σ ολους τους συναγωνιστες
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αυτη ηταν η παμπονηρη!!! Αν δε σε ξερουν και δεν αντεχει το πορτοφολι σου, αστο καλυτερα! Αυτα των νοτιων τα εχουμε χτισει. Κατι ξερουμε και εμεις οι νοτιοι.

Μια χαρά είναι οι τιμές αν πέσεις σε καλό νυμφίδιο που να να βλέπεται
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρά είναι οι τιμές αν πέσεις σε καλό νυμφίδιο που να να βλέπεται
Δεν κλαψουριζω για της τιμες, γιατι εχω μαθει στη ζωη μου, οταν βγενω για να περασω καλα να ειμαι αρχοντας, αλλιως καθομαι σπιτι μου. Τα πουστικα δεν μπορω να ανεχτω. Με αρχικη τιμη 60 υποτιθεται για το μασαζ, δεν μπορει να μου απαιτει 120+ στο τελος.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Δεν κλαψουριζω για της τιμες, γιατι εχω μαθει στη ζωη μου, οταν βγενω για να περασω καλα να ειμαι αρχοντας, αλλιως καθομαι σπιτι μου. Τα πουστικα δεν μπορω να ανεχτω. Με αρχικη τιμη 60 υποτιθεται για το μασαζ, δεν μπορει να μου απαιτει 120+ στο τελος.
Τ Α  Α Κ Ο Υ Τ Ε  Ρ Ε  !!!!!!!!!!!
120+  ζητανε, αλλα ευγενικα, στο  ΤΕΛΟΣ !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
τι πλήρωσες  maser32 ???
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
H πρέπει να χουν ρίξει τιμές ή πρέπει να λένε ακριβά για να απογοητεύουν και αποτρέπουν επίδοξους πελάτες ώστε να φτιάξουν κλειστό κύκλο...
 

Επισκέπτης
Δεν νομιζω να ισχυει. Απο οτι μου ειπε θεραπευτρια πριν κανα μηνα που περασα, εχουν πληροφοριση για "επικινδυνες" μερες και ωρες. Παντος η συγκεκριμενη μου ζητησε στο τελος 120 !!! Εχω δοσει και 150 σε κοπελα γιατι περασα καλα και ηθελα εγω, αλλα να μου τα απαιτουν δεν το δεχομαι! Επειδη δεν μου αρεσουν οι φασαριες εδωσα 100 και εφυγα. Στης κυραΛενης τα μαγαζια με τα 100 μου κανουν κολοτουμπες, και το λεω γιατι εχουν τη φημη των ακριβων!

ρε φίλε  ρίξε μαύρο στις τσουλάρες που θέλουν και 120 ευρά!!! 80 και πολλά τους είναι!!!
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
Επισκεψη τις προαλλες στο εν λογω ιδρυμα...

Σεριφισσα η Ερρικα, απο τις καλες εποχες του Π67

Ομορφος μεγαλος χωρος. Ενα μπανιο πολυ καλο, το δευτερο παλαιο, αν και ολοκαθαρο. Η σεριφισσα λεει οτι σιγα σιγα θα φτιαξουν και αυτο

Αφροδιτη, Ελληνις, καπου στην δεκαετια των 20, πλουσια τα Ελεη του κυριου
Σοφια, Ιταλιδα δηλωνει, μπορει και να ειναι, δεν ξερω/δεν με ενδιαφερει Και αυτη πλουσια τα ελεη του Κυριου
Μαρινα, ασιατικο λουκ
Και μια αλλη λεπτη, αδιαφορη ξανθια ανατολικη που δεν συγκρατησα ονομα.

Η σεριφισα μου ανεφερε την υπαρξη αλλων τριων κορασιδων οι οποιες δεν ηταν διαθεσιμες

Τιμη 100/120 ευρω αναλογα το σερβις.

Προτιμησα Σοφια και περασα μια χαρα. Μασαζακι χαλαρωτικο με τα εσωρουχα χωρις βιασυνες και μετα καλαμακι και φραπεδακι και σερβις απο το ωραιοτατο της στηθος. Κρεατακι πρεπει να ψηνει αλλα δεν ζητησα (Not my cup of tea)

Τιμη 100 Ευρω, χαλαλι. Θα τα ξαναεδινα

Στην τελικη για αυτο υπαρχει ποικοιλια καταστηματων και τιμων. Οποιος θελει παει δινει 120, οποιος θελει 60 οποιος θελει 80. Το θεμα ειναι τι αγοραζεις με τα λεφτα που δινεις και μπορω να πω οτι τα καταστηματα της Γλυφαδας τοσο στο παρελθον οσο και στις μερες μας δεν με εχουν αφησει παραπονεμενο
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τιμη 100 Ευρω, χαλαλι. Θα τα ξαναεδινα

Στην τελικη για αυτο υπαρχει ποικοιλια καταστηματων και τιμων. Οποιος θελει παει δινει 120, οποιος θελει 60 οποιος θελει 80. Το θεμα ειναι τι αγοραζεις με τα λεφτα που δινεις και μπορω να πω οτι τα καταστηματα της Γλυφαδας τοσο στο παρελθον οσο και στις μερες μας δεν με εχουν αφησει παραπονεμενο
Ένα σχόλιο - με βάση και τα δημοσίως γραφόμενα και καποια pm's που εχω ανταλλάξει - για τα 2 ιδρύματα της Γλυφάδας, είναι ότι πληρώνονται διαφορετικές τιμές για τις ίδιες υπηρεσίες από διαφορετικούς πελάτες.

Το αξιοσημείωτο, όσο παλιότερος ο πελάτης, τόσο μεγαλύτερη η τιμή  :huh:

Απλά επισημαινω το παράδοξο και οποιος θελει το ψαχνει και παραπάνω
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ένα σχόλιο - με βάση και τα δημοσίως γραφόμενα και καποια pm's που εχω ανταλλάξει - για τα 2 ιδρύματα της Γλυφάδας, είναι ότι πληρώνονται διαφορετικές τιμές για τις ίδιες υπηρεσίες από διαφορετικούς πελάτες.

Το αξιοσημείωτο, όσο παλιότερος ο πελάτης, τόσο μεγαλύτερη η τιμή  :huh:

Απλά επισημαινω το παράδοξο και οποιος θελει το ψαχνει και παραπάνω

οσοι διναν το 120αρι, οι παλαιοι, ντρεπονται να επαναδιαπραγματευτουν. αυτο σημβαινει. εγω το εκανα σιωπηρα 100αρι και περασε, σαφως μια και το εχουμε κτήσει το καταστημα. και τα γεροντια, γλυφαδιωτες συνταξιουχοι που πανε, 120 δινουν γαι μερικα δευτερολεπτα στησης. ειναι μαλλον κακομαθημενο μαγαζι. αλλα ειπαμε. οποος γουσταρει παει οποιιος δεν γουσταρει υπαρχουν και της στουρναρα με 70. 120 δινω μονο στην ερρικα  οι υπηρεσιες της οποιας αλλα και η χημεια του συμβαντος με αποζημιωνει απολυτα.
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεψη τις προαλλες στο εν λογω ιδρυμα...

Σεριφισσα η Ερρικα, απο τις καλες εποχες του Π67

Ομορφος μεγαλος χωρος. Ενα μπανιο πολυ καλο, το δευτερο παλαιο, αν και ολοκαθαρο. Η σεριφισσα λεει οτι σιγα σιγα θα φτιαξουν και αυτο

Αφροδιτη, Ελληνις, καπου στην δεκαετια των 20, πλουσια τα Ελεη του κυριου
Σοφια, Ιταλιδα δηλωνει, μπορει και να ειναι, δεν ξερω/δεν με ενδιαφερει Και αυτη πλουσια τα ελεη του Κυριου
Μαρινα, ασιατικο λουκ
Και μια αλλη λεπτη, αδιαφορη ξανθια ανατολικη που δεν συγκρατησα ονομα.

Η σεριφισα μου ανεφερε την υπαρξη αλλων τριων κορασιδων οι οποιες δεν ηταν διαθεσιμες

Τιμη 100/120 ευρω αναλογα το σερβις.

Προτιμησα Σοφια και περασα μια χαρα. Μασαζακι χαλαρωτικο με τα εσωρουχα χωρις βιασυνες και μετα καλαμακι και φραπεδακι και σερβις απο το ωραιοτατο της στηθος. Κρεατακι πρεπει να ψηνει αλλα δεν ζητησα (Not my cup of tea)

Τιμη 100 Ευρω, χαλαλι. Θα τα ξαναεδινα

Στην τελικη για αυτο υπαρχει ποικοιλια καταστηματων και τιμων. Οποιος θελει παει δινει 120, οποιος θελει 60 οποιος θελει 80. Το θεμα ειναι τι αγοραζεις με τα λεφτα που δινεις και μπορω να πω οτι τα καταστηματα της Γλυφαδας τοσο στο παρελθον οσο και στις μερες μας δεν με εχουν αφησει παραπονεμενο

δεν υπαρχει αυτο το  :tits: φιλε .!!!!! και η αφροδιτη καπως ετσι απλα το σοφακι κερδιζει με διαφορα  :tits2:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν υπαρχει αυτο το  :tits: φιλε .!!!!! και η αφροδιτη καπως ετσι απλα το σοφακι κερδιζει με διαφορα  :tits2:
To Σοφάκι είναι by far το πιο γλυκό και το πιο σουλουπωμένο. Βέβαια γούστα είναι αυτά.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom